Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#3007) boost


boost
addikt

Ami tutti, hogy milyen jól megoldották, ráadásul elsőre, hogy bekapcsolod és játszol. kb 4 másodpercen belül. PS4 ettől még mindig messze van.

[ Szerkesztve ]

(#3008) koncsik válasza Sirandrish (#3000) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mindennek tetejébe a 3000-t is lenyúltad. :DDD Ne vedd személyeskedésnek. :D

Még hozzátenném, hogy mivel többször kritika érte a topikgazdai tevékenységet, külső moderációt kértem (amennyiben indokoltnak látják).
Sajnálom, de nagyon rossz irányba tartunk. :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3009) Sirandrish válasza koncsik (#3008) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy a francba veszed ezt észre? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3010) SzDavid99


SzDavid99
tag

A Nintendo forgalmazó nyereményjátékán megnyertem a Breath of the Wild dobozos kiadását, úgyhogy ha minden jól megy, akkor a tervezettnél hamarabb, egy pár héten belül már én is Switch-tulajdonos leszek. :))

Pixelhibával találkozott már valaki innen? Ez az, amitől talán a legjobban félek, főleg a Nintendo hozzáállását látva.

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#3011) ayo válasza SzDavid99 (#3010) üzenetére


ayo
addikt

Ha rendeled a konzolt és nem tetszik, akkor visszaviheted, a screenhez nem kell nagyon kibontani, hogy le tudd tesztelni.

FB-n és PH-n se olvastam pixelhibát, meg mást se nagyon 1-2 embernek max. BT gondja volt - nekem pl. egész lakásban érzékeli, passz.

(#2996) tassyu: ész érveket ezerszer leírtam feljebb, én se megyek be mondjuk Wii U topikba beírni, hogy mennyire jó a Switch-em direkt kelteni az indulatokat, de tudom, hogy valakinek ez a hobbija... szíved joga és így tovább.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3012) koncsik válasza SzDavid99 (#3010) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Rengeteg gond van, inkább szabadulj meg gyorsan tőle. Olcsón átveszem. :N
Igazi válaszom: én nem tapasztaltam ilyesmit (a többi problémát sem). Ez nem jelenti azt, hogy másnál sincs, sajnos. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3013) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Ps vitához képet milyen a képminőség?

(#3014) ayo válasza turikoczka (#3013) üzenetére


ayo
addikt

Jobb, szebb a képe, teszteltem haverral melóban, mondjuk 5 éves a Vita, szóval ez elvárható volt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3015) turikoczka válasza ayo (#3014) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Oledhez képest??Meglepődtem nem kicsit :)

(#3016) ayo válasza turikoczka (#3015) üzenetére


ayo
addikt

nagyon szép a Vita még most is (meg szépen fogyaszt), de a Switch-nek jobb a felbontása és sokkal élesebb volt a kép, na meg nem eszi az akksit. A képernyőt szerintem érdemes megnézni élőben, az szerintem pont egy olyan, amire azt lehet mondani, hogy wow! főleg azt nézve, hogy a Nintendo mindig low cuccokat csinált screen ügyileg.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3017) boost válasza ayo (#3016) üzenetére


boost
addikt

No meg teljesítményben is generációs különbség van. Vita inkább a PS2 szint, kicsit felette van, teljesítményben, Switch meg az XBox One alatt 25%-al.

(#3018) ayo válasza boost (#3017) üzenetére


ayo
addikt

képernyőt kérdezte, de igen, öreg már, de azért jó cucc, kár hogy nem pörgött fel.

http://jateknaplo.blog.hu

(#3019) boost válasza ayo (#3018) üzenetére


boost
addikt

Én is nemrég adtam el. Szerettem, igaz, nekem a karok kicsit kicsik voltak. Switchen jobbak. Én mondjuk látnék fantáziát egy Vita mérétű, kialakítású Nintendo Switch Go-ban, ami egy fix karos, olcsósított Switch handheld lenne, teljes szoftverek kompatibilitással, ha már tudnak készíteni egy alacsonyabb fogyasztású, csíkszélességű procit ugyanebből.

[ Szerkesztve ]

(#3020) #38167040 válasza boost (#2978) üzenetére


#38167040
törölt tag

Nem trollkodni akarok, de tényleg. "Nem ellened haragszom, hanem érted" :) Tényleg szeretnék ilyen kütyüt venni. De tartalomtartalomtartalom...!!!??? 130k Zeldáért azért kicsit túlzás, pláne a mostani ps-ex felhoztalt nézve.

[ Szerkesztve ]

(#3021) koncsik válasza #38167040 (#3020) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mindannyian izgatottan várjuk, hogy jó sok játék jelenjen meg, főleg, ha már megvettük... :K érdemes lehet várni egy kicsit, mindenesetre ígéretekkel tele a padlás.

Érdemes figyelembe venni, hogy:

A JoyCon-ok jele egyértelműen gyengébb más kontrollereknél

A Nintendo tagadja a képernyőkarcolódást... :F

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3022) boost válasza #38167040 (#3020) üzenetére


boost
addikt

Ez egy normális érv. De amit itt folytattak egy WiiU tulajok, az nélkülözte azt.

Tartalom: konzolt kb 4-5 évre veszel. Alapvetően mindegy hogy most, Zeldáért, vagy télen Zeldával, MarioKarttal, Splatoon2vel, Xenoblade 2vel, és új 3D Marioval, Dragon Quest Warriors1-2vel. A konzol az első évben ugynannyiba fog kerülni. Ezek csak a legfontosabb Switches idei megjelenések. Mellette már most van egy Snipperclips, ami nagyon jó muri, ha ketten akartok játszani, és még jön egy adag indie. Idénre 165 megjelenés lett meghírdetve. Köztük egy rakás már máshol megjelent indie cím is, persze.

[ Szerkesztve ]

(#3023) boost válasza boost (#3022) üzenetére


boost
addikt

rosszul írtam. idénre 65.

(#3024) ayo válasza #38167040 (#3020) üzenetére


ayo
addikt

Fokozatosan jönnek rá a finomságok, év végére már igen csak jó vétel lesz szerintem még annak is, aki a Zeldát annyira nem bírja. Érdemes megnézni miket szeretsz és ha már 2-3 dolog összejött, akkor elgondolkozni, addig legalább teszteljük neked a gépet... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3025) Sirandrish válasza #38167040 (#3020) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor kell megvenni amikor már neked is megéri. Ahogy írták előttem, azzal nem sokra mész ha vársz mondjuk fél évet. Az új gépek ára nem lesz olcsóbb..főleg ismerve a Nintendot. Tehát max annyit érsz el vele hogy később Zeldázol.
Nah ha mondjuk a Zelda nem érdekel, akkor nem szóltam...akkor ráérsz még a vétellel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3026) boost válasza ayo (#3024) üzenetére


boost
addikt

Csütörtök reggel óta nem volt rádugva töltőre a JoyCon, tegnap este félig volt a töltés a menü szerint, kb 10 óra játék után összesen. Szóval nem tartom valós problémának hogy nem töltős gripet adtak hozzá. Este rádugtam, mert hoztam magammal a gépet, mint handheld.

[ Szerkesztve ]

(#3027) boost


boost
addikt

1,2,Switch Amazon.de-n már csak 29 €. Lassan eléri a 15-20€-s árszabást, akkor már meg is éri megvenni talán.

Az vicces, hogy Amazon árulja dobozosan is meg digitálisan is. Dobozosan 29€, digitálisan 49€. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3028) csab2 válasza boost (#2940) üzenetére


csab2
veterán

Töltős gripet hülyeség venni. Hozzáraksz még egy kis pénzt és pro kontrollert veszel. Ez egyértelmű

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3029) ayo válasza boost (#3026) üzenetére


ayo
addikt

Azt én se, igazából eddig semmilyen low battery gondom nem volt. Akkus grip teljesen felesleges...max. ha több joy-con van.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#3030) #38167040


#38167040
törölt tag

Köszi mindenkinek a választ. Igazából nem az ára aggaszt, hanem a kevés (1db) tartalom. Amúgy a Zelda nagyon tetszett. Vérék (Pisti+Jani) csináltak egy jó kis gameplayt. A Nintendo hozzáállása már kevésbé (lásd: AngryJoe). Mindenképp figyelem majd a topikot.

(#3031) SzDavid99 válasza koncsik (#3012) üzenetére


SzDavid99
tag

Szerintem meg is hirdetem, hogy mire megjön, már legyen rá vevő. :DDD

Figyeltem a fórumokat és valóban nem találkoztam komolyabb panaszokkal sehol, de azért rákérdeztem, hogy megnyugtassam magam. (De nem tudtatok volna olyat mondani, hogy elálljak a vásárlástól. :)) )

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#3032) boost


boost
addikt

Ha van mellette egy gémerPC-d vagy egy PS4 (utóbbit ajánlom), akkor nyugodt szívvvel jvaslom a Switchet. Mint elsődleges konzol még egyelőre kevés, hiába jön év közben több komoly cím is.

[ Szerkesztve ]

(#3033) SzDavid99 válasza boost (#3032) üzenetére


SzDavid99
tag

Nincs PS4-em és a PC-m sem igazán "gamer", de van még egy dolog, amiből hiányt szenvedek, az pedig az idő. Úgyhogy egyelőre nem számít, hogy kicsit kevés a játék.

3DS-en pedig úgy megkedveltem a Nintendo címeket, hogy a multiplatform játékok már nem is igazán hiányoznak.

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#3034) woros


woros
őstag

Volt még olyan játék a nintendo történetében, ami megjelent 3 generációra? Mert a Just Dance 2017 ilyen. :)

(#3035) CsigaGyilkos válasza boost (#3019) üzenetére


CsigaGyilkos
aktív tag

+1. Nekem tetszene ez az ötlet, kisebb kijelzővel is, akár dokk nélküli változatban. 100K alatt. De egyelőre nem hiszem hogy ilyesmi lenne a céljuk.

Visca el Barcelona!

(#3036) Madwe válasza CsigaGyilkos (#3035) üzenetére


Madwe
nagyúr

Részemről továbbra is egy nagyobb kijelzős lenne az etalon... Lehetne Super Nintendo Switch a neve:)

(#3037) Sirandrish válasza Madwe (#3036) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Poén, mert az egyik haverom meg azt mondta hogy kiadhatnának egyet csak asztaliként. :D
Mondjuk nekem is elég lett volna, főleg ha sokkal olcsóbb lett volna.

Nahát..a Nintendonak csak 24 féle verziót kell készítenie, lehetőleg ingyen és mindenki boldog lesz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3038) Hunner


Hunner
senior tag

Amiibo funkcionalitás a BotW-ban. Napi 1x bármilyen amiibo-t lehúzhatsz, alap alapanyagokat adnak(Squid és Mario adott 1-1húst pár növényt meg gombát)
A különféle Zelda related amiibok pedig ezeket :Y adják.

Bocs ha már volt

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3039) Sirandrish válasza Hunner (#3038) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az ilyen infókat a Zelda topikba oszd meg kérlek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3041) Hunner válasza Sirandrish (#3039) üzenetére


Hunner
senior tag

Akkor hozzáteszem amiért ide is elfér, de oké, átviszem oda is. Szóval örülök, hogy végre nem csak állnak magukban a polcon a figurák és nézik hogy más játékkal játszik az ember. Örvendetesnek tartom, hogy a Switch-el és a Zeldával eljutottunk oda, hogy ha nem is nagy dolog, de azért valami ki ingame goodie-t csak kapunk, ha már a polcon ülnek a figurák. Remélem a jövőben is lesznek hasonló játékok, amikben nem csak a saját amiibo-t lewhet majd használni.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#3042) Sirandrish válasza Hunner (#3041) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egyrészt szuper, mert nem csak porosodik a sok kis figura a polcon. Másrészről viszont kicsit unfair.
Persze nincsen multi szóval bőven belefér, de pl két napja linkeltem ezt a Zelda topikba.

Ez a jány (lány Koncsik:D) 1 óra ráfordítással annyi alapanyagot szed össze hogy soha többé nem kell vadásznia..
Engem nem zavar amíg így oldják meg, de félek hogy előbb utóbb multis játékokhoz is bekerül majd 1-2 ilyen "semmiség". :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3043) koncsik válasza Sirandrish (#3042) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha lehúzom az összes amiibo-t, elmegy a kedvem és elmúlik a játékra szánt időm... :B Mondjuk pont az évfordulós Zeldák, a wolflink és az újak nincsenek kibontva... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3044) Sirandrish válasza koncsik (#3043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor nem kapsz semmit csak büdös halat meg sok sok husit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3045) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Egy kérdésem lenne. Mikor viszed magaddal a gépet, akkor hogy tudsz majd neten játszani? Milyen kapcsolódási lehetőségek vannak? Csak wifi?

(#3046) koncsik válasza Csabee86 (#3045) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen, pl. mobilról megosztod a netet vagy hot-spot-ok. 4G nincs benne, de az a Vitában is felesleges volt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3047) adalbert1 válasza Sirandrish (#3042) üzenetére


adalbert1
veterán

Jó, hát 175 amiibo majdnem egy millió forint, ha 5k/db árral számolunk - akinek ennyi pénze van erre, az csinálja nyugodtan :) - azért remélem multis játékoknál tényleg nem mennek majd el ebbe az irányba.
Szerintem a vadászat/gyűjtögetés sem unalmas, én szinte minden területen amit bejárok gyűjtögetem a gombákat, almát szedek, vadászok állatokra, benézek kövek alá, követ török, stb. - eddig még nem éreztem, hogy csak unalmas farmolás lenne, olyan jó a játék hangulata/meseszerű grafikája.

(#3048) Sirandrish válasza adalbert1 (#3047) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem érzed, mert szükséged is van rá..és ez ugye jó.
Viszont az Amiibokkal meg akár ki is hagyhatod, pedig ugye a játék szerves része, hisz az élettöltést pl kajával tudod megoldani. A videó nyilván egy extrém példa, de Koncsik kolléga is igen komoly gyűjteménnyel rendelkezik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3049) boost válasza Sirandrish (#3048) üzenetére


boost
addikt

Úgy olvastam, hogy az amiibo kártyák is amiibonak számítanak, abból meg kb 450 különböző van. Nekem is van valahol, járt a 3DS bundlehez. Ha előkerül, megpróbálom.

Nekem kettő van, egy doboozos pixel Márió, meg egy Wolf Link. Utóbbit szoktam betenni a játékba, ha csak úgy vándorolni, felfedezni van kedvem. Persze hamar kinyírják, de olyan szép, ahogy fut mellettem, lát egy rókát akkor vadászik, összeszedi ami leesik, ilyesmik. Napi egyszer beteszem. Ezzel pont elégedett vagyok. Szerintem pont ez adja a legtöbbet a játékhoz. Ajándék kaja, szerszámok is biztos jó, de az szerintem is cheatszagú. Persze van, amikor jól jönne, de nem ennyi. Epona is csak egy ló a többi mellett.

[ Szerkesztve ]

(#3050) Sirandrish válasza boost (#3049) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem is Wolf Link van meg, de egyszer néztem meg, azóta nem használom.
Meg vettem egy Guardiant...szép meg minden, de Amiibonak pont a legszarabb :D Ad 1 random fegyvert, aztán annyi...elkopik 3 perc alatt :)

Én a exkluzív ruhákra vagyok rágerjedve...kár hogy nem lehet megszerezni őket csak Amiiboval :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.