Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#50001) sgfool


sgfool
tag

Munka dolgok mellett mégis belekezdtem a tears of the kingdomba, belekezdtem.....már közel 4 óra belement. Annak idején a breath of the wild miatt vettem switchet, imádtam azt a kalandot, de ez a folytatás, a néhány óra alapján marhajó lett. Ezek az új gameplay mechanikák zseniálisak lettek.

(#50002) koncsik válasza Altair77 (#49972) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Nintendo accountjáról is el kell távolítani, ekkor bukó, ami a gépen van.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#50003) Rage47 válasza sgfool (#50001) üzenetére


Rage47
veterán

Néha konkrétan megmosolygom, mit csináltam :D

(#50004) Farkassacred válasza sgfool (#50001) üzenetére


Farkassacred
őstag

Nekem is nagyon tetszik eddig így pár óra játék után, kíváncsi leszek mennyi újdonság lesz még ebben. :B

(#50005) sgfool válasza Rage47 (#50003) üzenetére


sgfool
tag

A kardot fúzionáltam a robbanó hordóval, hát hogy is mondjam, kirobbanó csapást mértem az ellenségre, szó szerint kirobbanót hahaha

(#50006) Sirandrish válasza ρσгτσ (#50000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azigen :D Mire én hozzajutok már komplett videó guideok lesznek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50007) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Pár óra belement már az új Zeldába, ugyanúgy beszippantott, mint a anno a BotW :K Alig várom, hogy folytassam holnap :B :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50008) hombre[EU] válasza Scholes9 (#50007) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nagyon össze van rakva :D

Life, Uh, Finds A Way

(#50009) Sirandrish válasza Scholes9 (#50007) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor jó lenne felporgetni picit a Zelda topikot is :U :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50010) adalbert1 válasza Szabi® (#49957) üzenetére


adalbert1
veterán

Amúgy ezt én sem értettem, hogy miért ilyen limitáltra csinálta a Nintendo, mi volt az elképzelés mögötte - ha storeban még lehetne kapni, akkor gondolom folyna be bőven belőle pénz nekik.
Fizikai kiadásban megvettük anno, így a Mario gyűjteménybe jó, de számomra ezek a 3D címek nem túl jól öregednek (szemben a 2D-s Mario játékokkal, a SMB-t simán előveszem egy laza fél órára pár hetente/havonta), a gyerek is szívesebben játszik az Odysseyvel vagy akár a 3D Worlddel (grafikában, irányításban köröket vernek a régi részekre).

(#50011) KKaresz45 válasza adalbert1 (#50010) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Azért volt limitált, hogy ezek a játékok jöhessenek a nem sokkal később induló előfizetéses és rendszerbe és inkább azt "húzzák". Havonta pénzt szedni értük azért jobb biznisz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50012) ρσгτσ válasza Sirandrish (#50006) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű ez már megjelenés előtt elkészült, csak most lehetett közzétenni. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50013) oriic válasza Sirandrish (#50006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nehéz úgy, hogy ha a játék két hete már kiszivárgott.

Live-Die-Respawn

(#50014) Sirandrish válasza oriic (#50013) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért két hét alatt kifilézni egy ilyen játékot, nem egyszerü :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50015) Sirandrish válasza ρσгτσ (#50012) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Reméltem is hogy nem fél nap alatt lett meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50016) ρσгτσ válasza Sirandrish (#50015) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pedig van már fent egy csomó 20 óra körüli full gameplay is. Igaz, van rövidebb is. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50017) oriic válasza ρσгτσ (#50016) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És már van ilyen is: :D

"Any% Speedrun in 1:34:33"

Eddig ez a rekord, de ez nagyon hamar kevesebb lesz.

Live-Die-Respawn

(#50018) consono válasza Sirandrish (#50014) üzenetére


consono
nagyúr

Két hét az 14 nap, 336 óra. Ebbe még tisztességes mennyiségű alvás is belefér ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#50019) ρσгτσ válasza oriic (#50017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah hát igen, az még csak a kezdet. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50020) cactuar válasza oriic (#50017) üzenetére


cactuar
aktív tag

A kezdő helyszínnel nem végeztem ennyi idő alatt :D

(#50021) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Látom igényes lett a Zelda DLC. :P ;]

Sic Parvis Magna

(#50022) DevilAqua válasza 30z.Samu (#50021) üzenetére

Nem tudom ki írta először, hogy az új rész inkább egy DLC de szerintem tévedésbe esett :D
Kb annyira DLC mint a Last of US első részéhez viszonyítva a második rész :D
Imádom a Last of Us-t de a játékmenet a városi látkép például kb ugyanaz a két részben...

Épp most dobott fel nekem egy videót, hogy mennyi idő alatt lehet tisztességesen kijátszani a "main story-t". 60-80 óra közé tették ezt az időt.

Ha a Botw DLC-je 7000-8000 Ft volt akkor ez terjedelmében olyan 20-25.000 Ft lenne . És itt meg is kapjuk a választ, hogy miért is van új játék :DD

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#50023) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig nekem is nagyon tetszik az új Zelda. Csak nagyon lassan haladok vele. Szokni kell az irányítást is. Most sikerült levadásznom valami madarat. A tutajt meg sikerült elsőre ledobnom a francba. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50024) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nekem az is új infó volt, hogy nem a srácot hívják Zeldának, hanem a csajt. :DDD :B Ezt csak azért, mert néztem egy streamet a játékról. Egyébként annyira nem tűnt gázosnak az FPS, legalábbis streamen keresztül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50025) Rage47 válasza icemad (#50023) üzenetére


Rage47
veterán

(#50026) koncsik válasza ρσгτσ (#50000) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

grat 50k :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#50027) koncsik válasza CactuS (#50024) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

(Hosszú ideig én is így voltam és már volt Zelda játékom :B )

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#50028) Scholes9 válasza 30z.Samu (#50021) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;] :P

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50029) Sirandrish válasza DevilAqua (#50022) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh Samu kolléga van rákattanva erre a témára, de....

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50030) Sirandrish válasza consono (#50018) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondjuk ez jogos. És 2 hétig még kaja nélkül is kibírja az ember ha úgy van :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50031) 30z.Samu válasza Sirandrish (#50029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még elpirulok... :B :D

Sic Parvis Magna

(#50032) Moby válasza CactuS (#50024) üzenetére


Moby
addikt

(#50033) icemad válasza Moby (#50032) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD
Hát ez baszott jó!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50034) Phoen|x válasza Moby (#50032) üzenetére


Phoen|x
őstag

Lol. :))

Go Gunners!

(#50035) oriic válasza CactuS (#50024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sirandrish vérét szoktam ezzel szívni időnként. ;]

Live-Die-Respawn

(#50036) cactuar


cactuar
aktív tag

Az istállóban itt vártak rám a BotW-ban befogott lovaim. :)

(#50037) Sirandrish válasza oriic (#50035) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Már vagy fél éve nem mondtad, kezd hiányozni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50038) oriic válasza Sirandrish (#50037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaóvan Zelda, mikor is játszol a játékkal amúgy? ;]

Live-Die-Respawn

(#50039) CactuS válasza Moby (#50032) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez jó, de valami régi plakát lehet. ;] Manapság az lgbtqia+ vagy tudja a tököm mi az utolsó korában már simán lehet, hogy csak hercegnő akar lenni a srác. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#50040) Sirandrish válasza oriic (#50038) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez fájt! :O :DDD

Amúgy ha nagyon érdekel, akkor ha minden igaz akkor holnap!
A GP tegnap azt mondta hogy hétfőn tudják csak feladni így ugye kedden érkezett volna meg, de nem bírtam magammal, így megkértem az én áldott jó cimborámat a Koncsik urat hogy vegye már át helyettem, én meg holnap szépen felvonatozok pestre (csak 8 óra oda-vissza), így este már piffpaffdirrdurr, és tolhatom is :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50041) Phoen|x válasza Sirandrish (#50040) üzenetére


Phoen|x
őstag

Respect. :R

Go Gunners!

(#50042) hombre[EU] válasza cactuar (#50036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja, én meg 20percig b*szakodtam egynek a befogásával :DDD bevittem ezek meg ott voltak

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#50043) ooooobi válasza Sirandrish (#50040) üzenetére


ooooobi
senior tag

Csak este, akkor már vonaton hazafele nem? :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#50044) KoNZoLik@ válasza oriic (#50017) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én nem tudom, hogy lehet egy "Zeldát" másfél óra alatt "végig játszani", én tegnap óta folyamatosan tolom, kb 15 órám van benne, és szerintem még az 1/10-nél sem vagyok😳 Csak a főzöcskézéssel elvoltam 2 órát 😅 Jó persze tudom, ezek speedrunnerek, na de akkor is...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#50045) Sirandrish válasza Phoen|x (#50041) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Olyan ez mint a WC-zés....ha menni kell, hát menni kell! :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50046) Sirandrish válasza ooooobi (#50043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az asszonyt alig bírtam rávenni hogy elkísérjen...biztos örülne ha féluton leszarnám, és játszanék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50047) EmThor válasza Sirandrish (#50040) üzenetére


EmThor
addikt

Az nem opció ha megveszed digitálisan? Saccper 2e ft-al drágább mint lemezen (memkarin), és lehetne tolni utazás és költsége nélkül. /Nem digitális vs. lemezes vitát szeretnék gerjeszteni, csak érdekel ez nem lehet-e opció és ha nem akkor miért/

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#50048) Sirandrish válasza EmThor (#50047) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nintendora csak fizikai játékokat veszek, magam sem tudom miért.
Illetve ezt most muszáj is így vennem, mert majd kölcsön kell adnom Koncsiknak, hogy ne kelljen kibontania a gyűjtőit :D

Egyébként magam is a digitális vásárlás mellett teszem le a voksom...ezalol csak a Nintendo a kivétel :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50049) ggeleven válasza Sirandrish (#50046) üzenetére


ggeleven
őstag

Nézhetne hazafelé live gameplayt és nem fogyna a mobilnet kerete sem. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#50050) Sirandrish válasza ggeleven (#50049) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még be is jelentkeznék neki. Heóheóheó szia drágám, ott ülök e vonaton és ez az első Zelda "Streamem". Nyomj egy lik...ööö csókot az orcámra ha tetszik amit csinálok, és tolj a zsebembe egy 20ast ha tamogatnad a munkásságomat :P ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.