Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#45001) Kazuma989 válasza gabeunit (#44996) üzenetére


Kazuma989
tag

Mi lenne az ára? :DD

(#45002) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már jegelve van, szóval talán írhatok róla.
Tegnap HA-n felbukkant Zelda Botw és Animal Crossing 10k/db áron. És volt még mellettük egy Pokemon Brilliant Diamond is, a hármat el lehetett hozni 25k-ba.
Nekem egyikre se lett volna szükségem, de nagyon gondolkodtam. :) Mák, amikor ilyen áron ki lehet fogni ilyen játékokat.
Akartam is írni ide, de sajna tilos. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45003) CactuS válasza .LnB (#45002) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Más hirdetését szabad linkelni, csak a sajátodat nem. Ha találsz lets go eevee-t vagy picatchu-t jó áron, az jöhet priviben is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#45004) koncsik válasza CactuS (#45003) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Confirmed :K (sajátot csak aláírásban, lehetőleg HA link)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45005) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Best Nintendo Switch Exclusives
Több oldalas cikk/gyűjtemény.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45006) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog


:U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45007) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Legend of Zelda: Link's Awakening

Ezt nem írom meg rendes élménybeszámolónak. Csak írok róla egy kis véleményt, pár gondolatot.

A játék nagyon cukin néz ki, jól áll neki ez a stílus. Első látásra elnyerte a tetszésemet. Már az elején, szabadjára enged minket a játék. Viszont elég szűk keretek közé vagyunk zárva a képességeink/itemeink hiánya miatt. Ott még szépen boldogultam. Az első kettő, vagy három hangszer megszerzése után viszont elkezd szerintem a játék annyira kinyílni, és bonyolódni, hogy már láttam lelki szemeim előtt, ahogy hónapokig ezen a szigeten ragadok, mint Link. Ez volt életem második Zelda játéka. A BotW volt az első. Abban imádtam a szabadságot, és flottul végig is tudtam játszani saját kútfőből. És itt gyanús is lett nekem, hogy valószínűleg ez a szabadság nem a BotW újdonsága volt. Hanem ez a Zelda védjegye ugye? A régi játékok is mind-mind ilyenek? Nincs nagyon semmi, ami fogná a játékos kezét. Be kell tanulni a szereplőket, emlékezni kell, hogy ki-kicsoda, kinek mi kell, ki miben tud segíteni. De még így is tele van a játék rejtélyekkel. Eldugott dolgokkal. Amiket tényleg csak akkor találsz meg, ha teljesen átszellemülsz egy régi vágású kalandjátékossá, és úgy játszod a játékot.
És itt vert rendesen arcon a játék, hogy én ehhez kismiska vagyok. Hiába tartom azt magamról, hogy láttam én már sok mindent, kipróbáltam magam sok stílusban. Ez az régi vágású játékmenet, számomra ismeretlen terep. Mert úgy kezdődött, hogy egyszer elakadtam. Na gyors megnézem Youtube-on. De csak ezt, hogy haladhassak tovább. Aztán csak megnézem még ezt is... És oda jutottam, hogy szinte YT alapján játszottam végig. :(

Kereshetnék mentségeket, először én is úgy gondoltam, hogy csak azért nézem meg YT-on, mert kölcsön van, és szeretném időben visszaadni. De ez önámítás lenne. Mert amiket csinálni kell néhány helyen, szerintem hónapokig nem jöttem volna rá. Ha meg igen, akkor meg az lett volna, hogy hónapokig szenvedek egyetlen játékkal, ami a végtelenségig frusztrál. Mármint nem a játék, hanem a tehetetlenségem. :)

Tele volt olyan fejtörőkkel, labirintusokkal, sorrendekkel a játék, amik láttán csak szörnyülködtem.. Kíváncsi lennék, hogy ki az, aki ezekre saját kútfőből rájön.. Kiemelnék egy példát, Eagle's Tower-ben például a négy tartó oszlop kiütése.. omg.. Arra viszont büszke voltam, hogy a tojás útvonalát tudtam, hogy hol keressem, mert a játék elején felfigyeltem arra a bizonyos könyvre, és értettem is azt a fejtörőt. Az nagyon poénos is volt.

Egyébként ha nem kölcsön lenne, és nem siettem volna. Akkor szerintem sose játszom végig. Mert a narratíva hiánya, számomra nagyon hiányzott volna. Nekem kell valami ami behúz egy játékba. Nem tudok az nélkül belemerülni. És itt narratíva, hát van, de iszonyat minimális. Ez szinte a papír alapú RPG-k képzelőerejét kívánja, hogy bele tudd élni magad.
Teljes mértékben megértem, hogy ez egy Remake, és feltételezem, hogy ez a stílus a Zeldák védjegye, de ma már ehhez a játékosok szerintem iszonyatosan el vannak kényelmesedve. A mai játékok sokkal egyszerűbben elérik, hogy teljes legyen az immerzió. És már lusták vagyunk erőt venni magunkon, és mi belemerülni a játékba. Sajnos ez nekem nem ment, és nem haragszom a játékra, de baromi rosszul esik, hogy szembesít ezzel. :( :D Így véleményezni sem merem. Felteszem a kezeimet, és megadom magam, a The Legend of Zelda: Link's Awakening győzött.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45008) 30z.Samu válasza .LnB (#45007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a Zelda mindig is ilyen volt. Nem fogja a kezed, Neked kell kitalálni merre van az előre. Szerencsére van segítség, csak figyelni kell a párbeszédekre is pl. Van, hogy egy olyan apró részlet a megoldás kulcsa, amit elsőre lényegtelennek tartasz. :))

Sic Parvis Magna

(#45009) Just486 válasza .LnB (#45007) üzenetére


Just486
senior tag

Ez az érzés nekem is megvolt ebben a játékban. Olyan rejtett dolgok, amikre magamtól sosem jöttem volna rá. Annyi, hogy én elengedtem és nem szégyellem, hogy kellenek a leírások a végigjátszáshoz. Eleve a könnyed szórakozást keresem amikor játszom, így már amikor leültem a tévé elé, be volt mellém készítve a tab, és megnyitva az adott szakaszhoz az útmutató.

BOTW ugyanez: kétszer vittem végig, először amennyire csak lehet, magamtól. Annyi idegeskedés, csapkodás, kín járt vele, hogy nem igazán tudtam élvezni. Másodjára viszont tab (meg hűtött energiaital) bekészítve, és minden kis bizonytalanságot onnan lestem ki. Megszereztem asz összes gear-t, meglett a lakásom, meglett az új falu, közel 100% az alapjáték, és jól éreztem magam közben.
Nekem sokkal jobb élményt nyújtott így, és sokkal jobban hozta azt a feelinget, amit én keresek akkor amikor játszok.

That unconquered country we call the future.

(#45010) koncsik válasza Just486 (#45009) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is így játszom, nem szeretek idegeskedni :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45011) .LnB válasza koncsik (#45010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de a játék lényeget dobjuk így a kukába! :) Én szarul érzem magam miatta. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45012) 30z.Samu válasza .LnB (#45011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én egy ideig próbálok Magamtól rájönni, ha nem megy, akkor Youtube. És ez akkor a legjobb, amikor egyébként tök egyszerű lett volna a megoldás, csak túl gondoltam. :D

Sic Parvis Magna

(#45013) .LnB válasza 30z.Samu (#45012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként én azt hittem, majd kapok tőletek, hogy hú de gáz. Meg ilyenek. Erre kiderül, hogy mindenki így nyomta végig. :D Mondjuk ldave-ben még bízok, ő kétlem, hogy youtube-ozott volna. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45014) koncsik válasza .LnB (#45011) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Öreg vagyok, nem túl okos, kevés idővel (gyerekek szoktak rámszólni csak úgy áthaladóban: "Apa tényleg nem látod, hogyan kell megcsinálni????") :DDD :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45015) koncsik válasza .LnB (#45013) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Büszkék vagyunk rád :R - Beraknám majd az ÖF-ba a játékleírásaidhoz a linkeket, reméelem nem gond, ha nem kérem mindig külön :R
@porto: best of exclusives-t is raktam, köszönöm :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45016) .LnB válasza koncsik (#45015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem gond, de erre a Zeldára nem vagyok büszke. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45017) 30z.Samu válasza .LnB (#45013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az eddig játszott Zeldák közül egyedül az Ocarina of Time-ot nyomtam végig Youtube nélkül.

Sic Parvis Magna

(#45018) Just486 válasza .LnB (#45011) üzenetére


Just486
senior tag

Szerintem a játék lényege az itt szereplő két csoport számára nagyságrendileg azonos. Csak a küszöbszint más. Nekünk több leírás mellett is megvan az a kihívás és felfedezés faktor, amit neked ezek nélkül jelent egy-egy játék. Kevésbé ismerjük ki magunkat a játékmechanikákon, rejtett célzásokon és utalásokon.

That unconquered country we call the future.

(#45019) Norb79 válasza .LnB (#45007) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem is sokminden feltűnt abból, amiket írsz, de azt nem szabad elfelejtenünk, hogy ez eredetileg egy gameboy játék, amit kvázi csak kiszíneztek. Ilyen szemszögből egy csoda, hogy ezt így meg tudták valósítani nem színesben anno a gameboyon.

(#45020) gabeunit


gabeunit
tag

Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni
A budapesti Árkádban lévő play ITbe tegnap vett nekem barátnőm szülinapi ajándékot . (Skyrim switch) , sajnos már kijátszottam és nem is igazán szeretem.
Vissza vittük, hogy kicserljuk vagy elallunk, de azt mondták , hogy erre nem lehet érvényesíteni.
Tudtok tanácsot adni?

(#45021) 30z.Samu válasza gabeunit (#45020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Online vásárlás esetén érvényes a 14 napos szabály. Viszont az felettébb érdekes, hogy egyébként nem partnerek a bevételben vagy a cserében. Konzonvilágnál azt hiszem ez játszik.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#45022) .LnB válasza gabeunit (#45020) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Netes rendelést elvileg kötelesek visszavenni. Ha személyesen vette, akkor nem tudom.. De szemetek, az tuti. Most miből állna másik játékra cserélni? Az a lényeg, hogy bontatlan legyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45023) gabeunit válasza .LnB (#45022) üzenetére


gabeunit
tag

Személyes vásárlás volt. Természetesen bontatlan és minden blokk megvan.
Mi is ledobbentunk, normálisan mentünk oda, és még én majdnem én kértem elnézését. Én úgy tudtam, hogy személyes vásárlás esetén is játszik a 3nap...
Most jól el lett b@szva a hangulat születésnapomon...
Pedig ő csak jót akart nekem. (Jah és nem mellesleg külön lett jelezve, hogy ajándékba veszi )

[ Szerkesztve ]

(#45024) 30z.Samu válasza gabeunit (#45023) üzenetére


30z.Samu
félisten

Próbáljátok meg a Konzolvilágnál, hátha.

Sic Parvis Magna

(#45025) gabeunit válasza 30z.Samu (#45024) üzenetére


gabeunit
tag

Micsodát?
Vigyünk oda egy olyan játékot, amit nem őt vásároltunk? (Gondolom arra gondolsz, hogy beszamitani ezt a játékot )

(#45026) .LnB válasza gabeunit (#45023) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyökerek. Én tuti felhívattam volna a főnöküket. Bár a PlayIt is ha jól tudom, már valami NymER-es biznisz. Na de ezt hagyjuk is.
Hát akkor eladod HA-n. Valamennyit buksz rajta, meg szerintem azt annyira nem is veszik, de más nincs.
Én mondjuk visszamennék kicsit eréjesebb hangnemben.
Ha meg személyes vásárlás volt, és tényleg arra is van hivatalos rendelet. Akkor megemlíteném nekik a fogyasztóvédelmet, az általában hatásos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45027) 30z.Samu válasza gabeunit (#45025) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát ja, nem mondtam hogy tutira sikerülni fog, de ha jól emlékszem ott, használt játékot is becserélnek. Nem tudom hogy van-e valami kritériuma. Vagy dobj feléjük egy e-mailt, nehogy potyára menjetek. Ha ez nem megy, akkor marad az eladás. De ettől függetlenül szerintem is gyökérség, hogy nem cserélik be, nem tartana semmiből.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#45028) .LnB válasza 30z.Samu (#45027) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

KV potom pénzért fogjja bevenni. Ha egyáltalán beveszik a máshol vett játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45029) gabeunit válasza 30z.Samu (#45027) üzenetére


gabeunit
tag

Írtam a PlayIt ügyfélszolgálatának, hátha....

(#45030) 30z.Samu válasza gabeunit (#45029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az is jó ötlet, hátha több sikerrel jársz.

Sic Parvis Magna

(#45031) ldave válasza .LnB (#45013) üzenetére


ldave
félisten

Mit? A Zeldát? Én azt még Gameboy Coloron játszottam 1999-2000 körül :D Akkor még Youtube sem volt :P

Amúgy én is simán nyúlok manapság segítséghez egy játékban, ha komolyabban elakadok. Legutóbb a Deathloop volt, amit leírás nélkül végigjátszottam, aztán a stáblista lepörgése után vettem elé egy guide-ot, hogy mi maradt még ki esetleg, ami érdekelne. A Dark Souls 3-ban szintén saját erőből végigmentem az adott pályán, utána néztem térképet, hogy valami kimaradt-e esetleg.

A Slime draws near! Command?

(#45032) .LnB válasza ldave (#45031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na! Tudtam én. Végre valaki! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45033) Rage47 válasza .LnB (#45007) üzenetére


Rage47
veterán

Na akkor ezt kihagyom, thx :D Pedig mindig szemeztem vele.

(#45034) gabeunit válasza .LnB (#45026) üzenetére


gabeunit
tag

Na hallgattam rád.
Vissza mentem, egyedül elmondtam a "tényállást" hogy írtam az ügyfélszolgálatának, és hogy kerek egy hivatalos elállás formanyomtatványt. Na több se kellett kijött a boltvezeto(a kedves ....) Mondta, hogy itt ilyen nincs. Elkezdte emlegetni az ÁSZF-et, pörgette a gépen, mire hirtelen leállt és nem kérdezett többet, ez lett a végén a skyrimbol. :D

(#45035) .LnB válasza gabeunit (#45034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fogyasztó védelmet emlegetted?
Akkor legalább sikerült. Jó játékot! És Boldog születésnapot! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#45036) 30z.Samu válasza gabeunit (#45034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Örülök hogy megoldódott, jó választás az Arceus! Boldog szülinapot! :C

Sic Parvis Magna

(#45037) gabeunit


gabeunit
tag

Köszönöm skacok,
Most már boldog születésnapom van. :) köszönöm.
Nem emlegettem fogyasztó védelmet, elég volt annyi, hogy az a hőn áhított ÁSZF nem tartalmazott olyat amivel érvelt , még majdnem meg kellett köszönnöm, hogy ő már nem fog vele "b@szkodni" és azt csinálok amit akarok (Természetesen fél perc alatt csinált egy sztórnó számlát, mindez fél perc munka miatt volt, elb@szta az én napomat és a sajátját is...). Amúgy vagy ezt akartam, vagy a forgotten land-et de az nem volt nekik.
Nem voltunk egy nagy vásárlók, valszeg nem fogják megérezni a hianyunkat, de csak és kizárólag 1 dolgot fogunk venni, május 12.én Zelda, ha máshol nem lehet elővételben megvenni. xD Azon kívül soha semmit!!!!
Jó fejek voltatok, és szomorú vagyok, hogy manapság ezt kell tenni, hogy érvényesíteni lehessen azt ami jár nekem. :(

[ Szerkesztve ]

(#45038) Scarletiel válasza .LnB (#45011) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Mikor eljutsz majd Xenoblade Chronicles 3-ban az 5-ös chapter vizes mapjához, nem fogod bánni a googlizást. Még a fullos OCD-mmel sem szenvedtem végül a map 100% bejárásával, csak a szárazföldek. :D

(#45039) Scarletiel válasza gabeunit (#45023) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Hát tudom nem segítség de ilyenkor amúgy is úgy illik szerintem, hogy kapsz ajándékot, nem mondod meg, hogy banyek nekem ez már megvan/volt, hanem elfogadod, hogy ok most így jártál aztán megy a polcra.
Hogy ON is legyek, én is úgy tudtam amúgy, hogy személyes vásárlásnál három napon belül bontatlanul blokkal együtt kötelesek visszavenni, vagy felajánlani levásárlást.. Nintendo játéknál meg ugye ott a zárcímkés fólia is, tehát a csalás lehetőségét ki tudja zárni a bolt, szóval nem értem én sem. :(

Szerk:
Látom megoldódott! Jó gamelést hozzá! :D

[ Szerkesztve ]

(#45040) Rage47 válasza Scarletiel (#45039) üzenetére


Rage47
veterán

Én úgy tudom ez a 3 napos dolog csak urban legend.

Amúgy ha mindenki tudná a jogait jobban, nem lennének ilyen helyzetek. Bátrabban mernénk ilyen helyzetekben fellépni. Jobb országokban eddigi tapasztalatom alapján ez működik és a boltok még ajándékot is adnak, ha valami nem tetszik a vásárlónak, nem kekeckednek.

[ Szerkesztve ]

(#45041) gabeunit válasza Scarletiel (#45039) üzenetére


gabeunit
tag

Aaa nálunk nincs ilyen.
Azért elég őszinték vagyunk, én félre nyúltam nagyon az Ő ajándékával, és vissza vittük. (Most 60ezer forint porosodjon a polcon, én érezném magam rosszul, ha nem használja, inkább legyen olyan, amit ő is szeret. )
Tudta és mondta nekem, ha nem tetszik, akkor kicserljuk. :)

(#45042) Scarletiel válasza gabeunit (#45041) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Mondjuk jogos az is amit mondasz. Én inkább a kisebb ajándékokra gondoltam, nem vettem figyelembe a nagyösszegű dolgokat :R

(#45043) Phoen|x válasza gabeunit (#45037) üzenetére


Phoen|x
őstag

Boldog Születésnapot! :C

Go Gunners!

(#45044) ρσгτσ válasza Rage47 (#45040) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van 3 napos cseregarancia, csak az ugye más esetekre és termékekre. A többi falusi legenda.

Az más kérdés, hogy az eladó mennyire kezeli ezt rugalmasan, de általában nagyobb a vásárlói elvárás, mint amennyit a jogszabályok (/kormányrendelet) megengednek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45045) koncsik válasza ρσгτσ (#45044) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azt hiszem a 3 nap csak meghibásodás esetén él (Tesco-ban biztos).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45046) bwoay válasza koncsik (#45045) üzenetére


bwoay
nagyúr

te tudod jól, a 3 nap meghibásodás esetén él, de ezt vagy két évtizede érti félre szinte mindenki, így akár tisztázhatjuk is:
nem 3 napon belül kötelesek cserélni, hanem ha 72 órán belül jelentkezik a hiba, akkor nem lehet felajánlani a javítást, kizárólag csere jöhet szóba.
Személyes vásárlásnál nincs elállás, sem 3 napon, sem 3 órán belül. Nincs mire hivatkozni a fogyasztóvédelemnél, az üzlet törvényesen jár el, ha nem cserélik a megvásárolt játékot.
(Az ÁSZF nem vág ide, ugyanis az a webes vásárlásra vonatkozik, a szerződés pedig távollevők között jön létre, vagyis a rendelést leadók fogadják el a feltételeket, nem pedig azok, akik belépnek az üzletbe.)

más kérdés, hogy ez egy nagyon rugalmatlan, és felettébb seggfej dolog, totálisan szembe megy a kereskedői gyakorlattal, pláne, ha a vevő előre jelezte, hogy ajándék lesz. Karácsonyt követően tömegesen váltják vissza a nem kívánt ajándékokat az üzletekben, ezt jellemzően nem 3, hanem 30 napon belül.

kiskapu: webes rendelés, személyes átvétel, máris él a 14 nap.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#45047) NyMRooD válasza Scarletiel (#45039) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nincs ilyen 3 napos dolog, online van 14 napos és kész, üzletbe csak hibás terméket vihetsz vissza és reklamálhatsz, ettől függetlenül a boltok nagyrésze szó nélkül megteszi a cserét ha bontatlanul viszed vissza a terméket.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#45048) ρσгτσ válasza koncsik (#45045) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. Az megint más kérdés, hogy ezt amúgy ellenőrzik -e...de ez már tényleg más téma. MM -ban például van hogy a kutyát nem érdekli hibás -e vagy sem.

Szerk.:
Úgy értem persze elmondod hogy hibás, de nem mindig ellenőrzik. Ami számomra elég érdekes, és biztosan nem hivatalos átvétel.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45049) Sirandrish válasza .LnB (#45013) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hú de gáz vagy! ;]
Én nem Youtubozok (Zeldában), csak collectiblek miatt :K
Sose felejtem el, annak idején a WW (eredeti GC-s) idején az 576 újságban már volt végigjátszás hozzá, én meg hetekre el voltam tévedve még a legelején, de akkor sem néztem meg. Mikor rájöttem, a fejemet a falba vertem hogy hogy lehetettem ennyire hülye, de amennyire én látom, minél több Zeldát játszik az ember, annál könyebben vesz észre dolgokat....mármint a Zeldában. Kvelstadt kollégával azt hívtuk Zeldás agynak :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45050) Scarletiel válasza ρσгτσ (#45048) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Mediaba annó vittem vissza ORION toronyventillátort ami annyira hangos volt mint a porszívó és leolvadt róla a fokozat felirat amit filccel rajzoltam vissza valamennyire. Bele se néztek a csomagba de még így is igazságosnak éreztem, hogy elhoztam mást helyette. Az egy nagyon szar vásárlás volt :(

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.