Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37651) Micsurin válasza consono (#37650) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Érdekes :(

Átraktam mindent SD-re és kértem egy visszaállítást de ugyan ez. Érdekes... bevárok 1 frissítést ha nem lesz változás gari. Vagy újra lehet valahogy a gyáti fw-t ezeken rakni? Vagy csak az Factory Reset adott?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37652) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok.
the warlock of the fire mountain top? Nekem ez eszembe juttatra a tűzhegy varázslója jutott eszembe és közben kiderült hogy ez igazából az is. Ráadásul abba az árba akciózták amit akkor is megveszünk ha sose játszunk vele. De persze ezt tuti ki fogom próbálni. Ki tudja? Lehet valami jó ötletet találtakarra hogy lehet ezeket a könyveket átültetni valami jópofa játékba.
:)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37653) mike1334 válasza Kvelstadt (#37652) üzenetére


mike1334
veterán

Pc-n kipróbáltam, egész jó móka, hangulatos a megoldás :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37654) Quinine911 válasza Kvelstadt (#37652) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Jézusom de imádtam ezeket a KJK könyveket annó :) A mai napig meg is van 36 darab - lehet folytatnom kéne a hiányzó darabok összegyűjtését? :F

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37655) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Köszi, végül megvettem a Yoshi-t. :)
Hangját mikor céloz már megszoktam, egész jó játék, különösen tetszik a kidolgozottság.
:)
Bocs, hogy csak most reagálok, de Hajdúszoboszlón voltunk pár napot a srácokkal.

(#37656) 30z.Samu válasza Ateszpapa (#37655) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Hangját mikor céloz már megszoktam"

Én nem tudtam, már a demo-ban is rohadtul idegesített. :D

Sic Parvis Magna

(#37657) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!
Viszonylag új vagyok a Switch világában.
A következőben szeretnék segítséget kérni:
Nintendo Switchen szeretnénk Fortnite-on belül V-Buck-ot venni, de a tranzakció folyamatosan meghiúsul.
Az alábbi hibakódot kapjuk: fortnite error code 2811-1060. Unable to display page.
Visszaolvastam jó pár oldalt, de nem találtam erről semmit.
Valakinek volt hasonló problémája? Illetve akinél szintén előfordult ez, megoldódott?
Üdv,
GBoy

(#37658) koncsik válasza gameresboy (#37657) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

és #376156r4dw
Szerintem a kétlépcsős (banki netes vásárlás) azonosítás kavar be, lehet jobban jártok PayPal-lal. Nekem sem működik a korábban gond nélkül használt bankkártya, PP maradt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37659) draco31


draco31
veterán

Most már határozottan elkezdett driftelgetni a jobbos joy.
Illetve észrevettem azt, hogy ami alatta van kis porvédő kupakszerűség, az nem mozog kis mozdulatokkal a karral.
A balos viszont minden kis mozdulattal mozog.
Mit kell belefújni, hogy egy időre magához térjen?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37660) Rage47 válasza draco31 (#37659) üzenetére


Rage47
veterán

hátha segít

[ Szerkesztve ]

(#37661) 6r4dw válasza 6r4dw (#37615) üzenetére


6r4dw
csendes tag

Írtam a Nintendo supportnak a vásárlással kapcsolatban, az a válasz jött vissza, hogy a régióban (EU, Németország) nem érhető el a graveyard keeper collector's edition :F . Csak azt nem értem miért látom akkor az eshopban.

(#37662) Quinine911 válasza Ateszpapa (#37655) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Jól tetted, enjoy, jó játékot!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37663) koncsik válasza 6r4dw (#37661) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Összefoglalóban találsz megoldást erre, ha régió a probléma :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37664) ISThun válasza Kvelstadt (#37652) üzenetére


ISThun
csendes tag

A harcrendszer fura, nem lehet használni az egy ujj-két ujj-tizenegy ujj szabályt, de ezen kívül teljesen visszaadja az eredeti hangulatát. Ráadásul választható kasztok is vannak benne másfajta harci stílussal. Ha olcsó akkor megéri megvenni, teljes áron szerintem nem.

(#37665) Ateszpapa válasza Quinine911 (#37662) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm..
:R

(#37666) ojoba1


ojoba1
csendes tag

Srácok!
Zelda+Loftwing amiibo-ra érdemes beruházni a gyors utazás miatt? Nem ismerem a Skyward Sword-ot így nem tudom megítélni, hogy mennyire hasznos.
Köszi :)

(#37667) ldave válasza ojoba1 (#37666) üzenetére


ldave
félisten

Abban lesz hatalmas előnye, hogy azzal az amiibóval bárhonnan vissza tudsz menni a városba, majd visszatérni ugyanarra a pontra, ahonnan elmentél (ha jól értettem a leírás alapján).

A Slime draws near! Command?

(#37668) ojoba1 válasza ldave (#37667) üzenetére


ojoba1
csendes tag

Igen, viszont nem tudom megér-e nekem 10k-t :)

(#37669) gameresboy válasza koncsik (#37658) üzenetére


gameresboy
aktív tag

A játékon belüli vásárlásnál nem dobja fel a PayPal-os fizetési lehetőséget. Olvastam, hogy az Epic felületén vásárolt illetve aktivált a V-Buck kártyák, nem látszanak Switchne a Fortnite-ban.
Erre esetleg vmi megoldást hallottál, olvastál? Valaki találkozott hasonlóval?

(#37670) Kai_Rong válasza ojoba1 (#37668) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha nem kell maga a figura, csak az ingame effect, akkor ujrairhato NFC tokenre kiteheted. Problema megoldva.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37671) Kvelstadt válasza ISThun (#37664) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na kiváncsi leszek. Csak még nemakarok belekezdeni, nehogy most meg ebbe ragadjak be úgy, hogy ott van még a octopath.
Egyébként 2font alatt volt, és ezt az árszintet mi úgy hívjuk hogy "annyit akkor is megér ha sose játszunk vele" :D

Ojoba1
Én meg nem tudnám mondani hogy ehlgyébkent volt a régiben ilyen teleport vagy hogy ennek hiánya gond lett volna.
Viszont az az amibo nekem akkor is kell ha semmit nem csinál a játékban. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37672) koncsik válasza gameresboy (#37669) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Megkérdezem a szakértőket (gyerekeimet) :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37673) ISThun válasza Kvelstadt (#37671) üzenetére


ISThun
csendes tag

Ja az fontos, hogy ezt is olvasni kell! :) (És ennek ellenére irgalmatlanul lassan tölt be.) De legalább szépen megrajzolja amerre jársz.

(#37674) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Német Amazon szerint jön Switch-re is az Aragami 2. [link]

Saturn szerint is

MediaMarkt szerint is

Live-Die-Respawn

(#37675) 30z.Samu válasza oriic (#37674) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, mondja ja a macska, igen, mondja ja a Babi néni is. ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37676) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Republic Commando kapott már javítást? Javult érdemben?
Kéne már valami SW és lehetőleg részben Clone Wars era amíg jön az új LEGO SW. :D

DOOM 2016+Eternal mennyire élvezhető HH módban? Joyconokat féltem mert azért a DOOM erősen oda oda kapkodós játék és gomb püfölősebb akárcsak egy DS3 pl.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37677) 30z.Samu válasza Micsurin (#37676) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyira nem pörgős a Doom Switch-en, mivel "csak" 30fps-el fut.

Sic Parvis Magna

(#37678) Micsurin válasza 30z.Samu (#37677) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Játékmenetre értettem és a tempóra amit elvár pályaismeret nélkül, nekem Xboxon erősen pörgősnek érződött első nekifutásra. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37679) 30z.Samu válasza Micsurin (#37678) üzenetére


30z.Samu
félisten

Erről "beszélek", hogy Switch-en nem lesz annyira pörgős, mert fele annyi képkockával megy, mint Xbox-on. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37680) Micsurin válasza 30z.Samu (#37679) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi akkor egy próbát megér, mondjuk nagyon ritka, hogy a stabil 30 és 60 közt észrevenném a difit. :DDD

Max a HH mód hozhat érezhető különbséget de TV-n nem szokott feltétlenül feltűnni a dolog.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37681) 30z.Samu válasza Micsurin (#37680) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennél szerintem fogsz látni, lesz viszonyítási alapod. :D Más nem egymás mellé teszed a kettőt, ha teheted.

Sic Parvis Magna

(#37682) ayo válasza 30z.Samu (#37681) üzenetére


ayo
addikt

jaja, egy ilyennél szerintem is eléggé érezhető

http://jateknaplo.blog.hu

(#37683) hszilard666 válasza Micsurin (#37676) üzenetére


hszilard666
veterán

Szerintem rendben van. Megvan PC re is a 2016 és az Eternal is, de mindig switchen játszom velük! :K HH ben a legtöbb esetben.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37684) taki01 válasza Micsurin (#37680) üzenetére


taki01
őstag

Nekem meg van mimdkettő rész switchen és pc-n is és sebességben nem vettem nagy különbséget számomra pc és switches verzió is pörgös volt.

(#37685) ojoba1 válasza Kvelstadt (#37671) üzenetére


ojoba1
csendes tag

Nem vagyok amibo gyűjtő :) így szerintem nem rendelem elő. Ha még egyáltalán lehetséges :)

(#37686) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen :R Behúztam őket, ha bejön akkor lehet az Eternalhoz a DLC_ket is befogom.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37687) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok Srácok!

Tudtok nekem ajánlani valami jó TPS-eket? :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#37688) Guitar14 válasza Bétaville (#37687) üzenetére


Guitar14
senior tag

Resident Evil széria? Most akciós az összes rész az eShopban.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37689) tboldi


tboldi
nagyúr

Hmmm... 🤔

(#37690) peternac válasza tboldi (#37689) üzenetére


peternac
tag

switch "pro" :N
https://www.nintendo.com/switch/oled-model/

[ Szerkesztve ]

(#37691) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#37692) Shade45 válasza tboldi (#37689) üzenetére


Shade45
senior tag

Hááát, ha csak ennyi fejlesztés történt, akkor ezt kár volt kiadniuk... :U

(#37693) TBT


TBT
addikt

Nintendo Switch (OLED model) will be available in White or Neon Red/Neon Blue when it launches 08/10.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#37694) ayo


ayo
addikt

pont amire számítottam, semmi érdekes, de pont annyi, hogyha venni akarsz, akkor már majd ezt fogod.

najó, hazudtam, vártam nagyon a NO JOY-CON DRIFT feliratot :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#37695) Micsurin


Micsurin
nagyúr

...örülök, hogy nem vártam ki. :D

Kezdek sértődött lenni, túláraztam az MH Riset? Már két darab 6k-s ajánlatot kaptam.:DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37696) cactuar válasza tboldi (#37689) üzenetére


cactuar
aktív tag

Többre számítottam. Mondjuk már előre eldöntöttem, hogy akármit is fog tudni ez az új modell, a v1-es Switchemet első nap cserélni fogom. Már csak az üzemidő, és az oled kijelző miatt is.
Fehérben amúgy nagyon bejön :)

(#37697) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azért UTP kábelt adhatnának hozzá, még az MS is ad.... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37698) tboldi válasza cactuar (#37696) üzenetére


tboldi
nagyúr

Engem is vonz az OLED, fáj az iPhone 11 Pro után a Switch-re nézni, de én azért megvárnám a review-kat. Majd esetleg karácsonyra. :)

Nem tudom, melyiknek van rosszabb kijelzője, a Switchemnek vagy az X230-as ThinkPademnek. :D

(#37699) 30z.Samu válasza tboldi (#37689) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát...tök jó, hogy oled, de emiatt nem fogok váltani.

Sic Parvis Magna

(#37700) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ez konkrétan a vicc kategória, de biztos így is lesz olyan, aki csakazértis lecseréli (mint ahogy a v1 -> v2-nél tette). Én 98%-ban dokkolva használom, szóval még ha akarnék se tudnék elcsábulni :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.