Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#53001) taki01 válasza Sirandrish (#52997) üzenetére


taki01
őstag

Megvettem és nagyon király, bár még csak két pályát nyomtunk végig haverommal, mert coop-ban izgalmasabb.

(#53002) Norb79 válasza hombre[EU] (#53000) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem meg ez az egy maradt, ami nvidia, minden más AMD. :)

(#53003) tl-x


tl-x
őstag

Na aki esetleg meg akarja venni az MK1-et szerintem várja meg a javítást mert eddig csak csúnya volt és bug-os, ma reggel viszont már kétszer kifagyott és hibával kilépett.

(#53004) Rage47


Rage47
veterán

XB 3 Future Redeemed.
Most elkezdett beszélni Shulk, Rex és A valami Pneumáról és Logosról és Ontosról. Emlékeznem kell ezekre, vagy majd szépen mindent elmesél a játék? :D XB1-2-t végigjátszottam, de vagy nem emlékszek mindenre vagy ezek új nevek és majd kiderül, kik ezek. Szóval vágni kell nagyon az első kettő rész sztoriját, vagy elmagyarázza majd a játék a dolgokat?

(#53005) TrishtanAG válasza Rage47 (#53004) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Én sem emlékeztem már ezekre, de az első két játék lore-jában fontos szerepük volt: [link]

www.adventuregames.hu

(#53006) Rage47 válasza TrishtanAG (#53005) üzenetére


Rage47
veterán

Ja ezt akartam elkerülni, hogy utána kelljen olvasni, mert hátha spoilereznek az ilyen oldalakon, azt hittem, hogy majd a játékban emlékeztetnek rá :D De akkor megnézem, amit belinkeltél :)

[ Szerkesztve ]

(#53007) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy kis Update a Xenoblade Chronicles 2-höz 25 óra után: sehol nem tartok még a játékban (chapter 4), annyi tennivaló van. Iszonyat hátráltató tenyező a térképszerkezet, ennyire használhatatlan mapet én még nem láttam játékban. És ehhez kapcsolódnak a mellékküldetések is: olyan szempontból fejlődtek az első részhez képest, hogy jobbaneg vannak írva és használhatóbb jutalmakat is adnak, ugyanakkor ember legyen a talpán, aki magától meg tudja csinálni őket. Nekem még leirással is nehezen mennek. Egyfelől a térkép miatt, másfelől mert sokszor kifejezetten nehezek és sokféle mindenit kell csinálni hozzájuk, nagyon ritka az egyszerű side mission.

A harc és fejlődési rendszer mint már mondtam fölöslegesen túl van bonyolítva, meg kellett néznem pár videót, hogy megértsek mindent. Viszont így sem a szívem csücske a dolog, annak ellenére, hogy szépen haladok a fejlődés útján, plusz kabaré, hogy csak gatcha módszerrel lehet beszerezni a jobb Blade-ket.

Kinézetre nem mondanám álleejtően szépnek a játékot, ugyanakkor iszonyúan látványos tud lenni. A zenei oldalra továbbra sem lehet panasz, és nekem az angol szinkron is tetszik.

Ami viszont a legjobb az egészben: a sztori és a szerethető karakterek. Ilyen téren is rálicitál az első részre, meg szinte minden másra is. Én hülyét kapok a klasszikus anime kliséktől, de itt annyira szerethetően vannak megkomponálva a vicces jelenetek is...

Szóval szuper játék csak pár dolgon át kell tudni lendülni, hogy az ember élvezni tudja.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#53008) Rage47 válasza Rigormortiis (#53007) üzenetére


Rage47
veterán

igen, ezért tettem easyre

(#53009) tboy93 válasza Rigormortiis (#53007) üzenetére


tboy93
nagyúr

Engem az első rész eléggé elkapott most. Egy 20 óra kb benne van már. Harcrendszert eléggé élvezem, a sztori is visz előre.

Viszont az altalad is elmondottak alapjan én lehet skippelem majd a 2. részt es az 1. után rögtön a 3.-ra megyek rá.

(#53010) Rigormortiis válasza tboy93 (#53009) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A harcrendszer a maga egyszerűségében jobban működik az elsőben, ez tény. Ugyanakkor szerintem nem volna szerencsés kihagyni a másodikat a harmadik előtt, mivel én már utánaolvastam a sztorinak nagy vonalakban, és nagyon kelleni fog hozzá. Meg alapvetően nem olyan vészes a kettő, mint ahogy lefestem, elvileg easy-n auto harccal is lehet haladni. De mondjuk én ha már egyszer ennyi időt rászánok, akkor szeretek a mélyére ásni a dolgoknak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#53011) tboy93 válasza Rigormortiis (#53010) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem szeretek szenvedni játékkal. Ahhoz túl kevés időm van játszani. Olyan játék kell ami jó :)

(#53012) TrishtanAG válasza Rage47 (#53006) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A játék feltételezi, hogy erre mindenki emlékszik, így már új infókat nem nagyon csepegtet róluk :).

www.adventuregames.hu

(#53013) TrishtanAG válasza tboy93 (#53011) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Én szerettem a 2. rész harcrendszerét (amit a 3. is átvesz, csak egyszerűbbé teszi), nagyon tetszett, hogy jó sokáig ad hozzá új dolgokat, így nem válik unalmassá. A sztorihoz fontos Torna DLC-ben meg megint csavarnak majd a harcrendszeren, ami szintén jó dolog.

www.adventuregames.hu

(#53014) Peat76


Peat76
őstag

Miért nincs újabb 2D Donkey Kong?
Wii-n a Country Returns fantasztikus a Tropical Freeze-t mai napig tolom...Switch-en..imádom Őket! Ezek a platformerek ha jók...akkor a műfaj örökké él, hiányolom... :U

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#53015) 30z.Samu válasza Peat76 (#53014) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is örülnék már egy újnak. De legalább októberben jön a Detective Pikachu és a Mario Wonder.

Sic Parvis Magna

(#53016) Quinine911 válasza 30z.Samu (#53015) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Csatlakozom, nagyon várós lenne egy új DK game!! A Tropical Freeze-t nem egyszer végigpörgettem már, nagyon örülnék egy újnak!!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#53017) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem DK, de én egy új Raymant élnék nagyon. A Legends számomra a műfaj csúcsa a mai napig.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#53018) Quinine911 válasza Rigormortiis (#53017) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Na az is jöhetne, adom!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#53019) Sirandrish válasza Rigormortiis (#53017) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

PS3on platináztam a Legendset és az Origint is...nekem egy életre elég volt a Raymanből :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53020) ldave válasza Sirandrish (#53019) üzenetére


ldave
félisten

Azok a zenés, ritmuspályák zseniálisak voltak.

A Slime draws near! Command?

(#53021) Sirandrish válasza ldave (#53020) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ebben mondjuk egyet tudok érteni..

A "Vuvuzelas" Rocky a mai napig a fülembe cseng :DDD
Mondjuk egy olyan ritmusjátékot eltudnék képzelni, amiben csak ilyen pályák vannak :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53022) gainwardgs válasza Quinine911 (#53016) üzenetére


gainwardgs
addikt

Jöhetne valami :K

(#53023) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Red Dead Redemption 2?

Live-Die-Respawn

(#53024) consono válasza oriic (#53023) üzenetére


consono
nagyúr

What??? És mikor jön natív verzió Series-re? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#53025) Micsurin válasza oriic (#53023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kizártnak tartom... :N
Láttunk már optimalizációs csodákat de ez már már architektúrális csoda kéne, konkrétan megtalálni még 2 magot és még 4GB Ram-ot meg egy kevéske TFlopst...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#53026) TrishtanAG válasza Micsurin (#53025) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Majd lesz felhő verziós, mint a Control :DD

www.adventuregames.hu

(#53027) morfondőr válasza oriic (#53023) üzenetére


morfondőr
őstag

Egy "kettes" lemaradt a Switch után ;]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#53028) tboy93 válasza TrishtanAG (#53026) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, max ugy reális ez :)

(#53029) draco31


draco31
veterán

V-rally 4 az jó lett? Gondolkozok néha valami autós játékon, aztán most az jó akcióban van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#53030) szbazsi123 válasza Sirandrish (#53021) üzenetére


szbazsi123
csendes tag

Ritmusjátékok körében a szívem csücske a Patapon psp-n :)

(#53031) hszilard666 válasza oriic (#53023) üzenetére


hszilard666
veterán

Überlol lenne ha megjelenne. Sosem játszottam még red dead játékkal, de már csak azért megvenném day1 hogy lássák hogy van még igény az AAA portokra :D Remélem azért hh jobb lesz mint 480p 25 fps ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#53032) Wesder válasza oriic (#53023) üzenetére


Wesder
félisten

MK1-es kiadásban, vagy felhő?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#53033) zombei válasza hszilard666 (#53031) üzenetére


zombei
aktív tag

Igazából ha 480p 25 fps stabilan lenne meg még akkor is elég nagy szó lenne, meg ha sokat nem romlana a grafika, akkor még elég komolyan is nézne ki. Biztos portolható lenne normálisan, csak kérdés, hogy belerakják e a kellő mennyiségű munkát. Ha lesz belőle valami, akkor szerintem cloud lesz, mert nem térülne meg egy rendes portba fektetett munka.

(#53034) hszilard666 válasza zombei (#53033) üzenetére


hszilard666
veterán

Igazad lehet, de szerintem a cloud butaság egy hordozható konzolnál. Én legalábbis nem vagyok hajlandó útközben netet adni a gépnek, mert spórolni akarok az akksi idővel. De lehet én vagyok a sűlthal! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#53035) consono válasza hszilard666 (#53034) üzenetére


consono
nagyúr

Lekapcsolod a wifit is mikor handheld játszol? Az nem ugyan az? ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#53036) zombei válasza consono (#53035) üzenetére


zombei
aktív tag

Én repülő módban használom szinte mindig, max bluetooth szoktam bekapcsolni füles miatt. :DDD

(#53037) Rigormortiis válasza zombei (#53036) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Handheld módban én is repülök. Sokat javít a készenléti fogyasztáson. Egyedül dokkolva kap hálozatot, mert akkor ragaszkodik hozzá.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#53038) consono válasza zombei (#53036) üzenetére


consono
nagyúr

Én ezzel sosem szórakoztam :) Látszik, hogy nem játszom sokat egyben, hogy érdekes lenne.
Btw, szerintem a cloud játék kevesebbet fogyaszt mint a natív, ott nagyon leegyszerűsítve csak videó dekódolás megy...

"In God we trust. All others must bring data"

(#53039) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Sziasztok,

Van valami alternatíva kicsit "olcsóbban" beszerezni 1-1 játékot?
Erősen gondolkozom, hogy meg kéne venni a Mortal Kombat 1 -t, de olvasva cikkeket (részben a PH-sat most a főoldalon), nem biztos, hogy kiadnék érte 25e -t.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#53040) 30z.Samu válasza Shokkolo (#53039) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha teheted, vedd meg másra, a Switch-es verzió kabaré.

Sic Parvis Magna

(#53041) zombei válasza Shokkolo (#53039) üzenetére


zombei
aktív tag

Picofly Itt nem téma, de neten úgyis megtalálni mindent.

Ha nincs más ellehet vele lenni, meg talán pár patch-el csak rendbe rakják. :U

(#53042) Shokkolo válasza 30z.Samu (#53040) üzenetére


Shokkolo
addikt

Az a baj, hogy nincs más... se pc, se ps, se xbox.
Nagyon kevés időm van játszani, emiatt nem vettem igazából semmilyen platformot.
Feleségem "gyerekkori traumája" a pokemon :DDD , switch is csak ezért van.
Igaz az egy Oled modell, azon is olyan tragikus?

@zombei:
Azzal nem játszanék, nem ingyen akarok én mindent, csak ha tényleg annyira rosz, akkor nbem dobnék ki 25e -ret az ablakon.
Egy utopisztikus világban mondjuk 10-15-öt érne meg ha tényleg olyan, amilyennek írják...

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#53043) zombei válasza Shokkolo (#53042) üzenetére


zombei
aktív tag

Persze, maga a hw ua. Tényleg, ha nincs más akkor kilehet bírni, bár ilyen áron nyilván jobb teljesítményt várna az ember.

(#53044) 30z.Samu válasza Shokkolo (#53042) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az én párom a Mario Kart-ra meg a Crash Bandicoot-ra van rákattanva. :D

Sic Parvis Magna

(#53045) tboy93 válasza 30z.Samu (#53044) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az enyem meg a fizikai tarsasjatekokra :DDD Ahhoz meg nekem nincs kedvem.

Amugy ha mar itt tartunk, switchre milyen jó coop társas / stratégiai jatekok vannak? Monopoly nem érdekel, Gloomhaven megvan rendes tarsasban. Civ6-on gondolkodtam, de azt mondtatok nagyon gatya a switch port.

(#53046) tl-x válasza Shokkolo (#53042) üzenetére


tl-x
őstag

Mortal Kombat 11? Fele annyiba kerül.

(#53047) icemad válasza consono (#53035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon nem. Ha pl utazik, akkor telefonról osztja meg a netet, az meg leszívja a telefont elég durván. Ha meg nem osztja meg a netet, akkor hogy játszik cloud játékkal?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#53048) consono válasza icemad (#53047) üzenetére


consono
nagyúr

De az a telefon akksija, nem a Switché :) Én viszonylag gyakran osztok meg netet a kölköknek, jó pár órát bír úgy is a teló, de hát vannak erre célhardverek, nagy akksival.

"In God we trust. All others must bring data"

(#53049) Shokkolo válasza 30z.Samu (#53044) üzenetére


Shokkolo
addikt

A kartra én lennék szerintem, csak még nem vettem meg :DDD
Gyerekkoromban kaptam németországból egy Super Nintendot, amikor itt még hallani se hallottak róla :DDD , először Sim City + Street Fighter 2 kombóval...
De később jött a 2 überkedvenc, A Super Mario Kart, és a Donkey Kong Country.
Évekig kötött le...
Nagyon gondolkoztam rajta hogy megveszem, de "nem merem" :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#53050) Rigormortiis válasza tboy93 (#53045) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Civ 6-ot meg ne vedd! Nem volt drága, de kb az egyetlen eset, amikor ablakon kidobott pénznek bélyegeztem azt a költést. Mobilon sokkal jobban fut (ez meg gyakorlatilag az a port).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.