Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37901) Micsurin válasza Rony949 (#37900) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem igazán érzem vetélytársnak továbbra se... hasonló Zen+RDNA alapú megoldások korábban is voltak 3rd party gyártóktól és lehetett Steamet tenni rájuk. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37902) hszilard666 válasza Rony949 (#37900) üzenetére


hszilard666
veterán

Szuper, de nincs rá itthoni support, se actual bolt. Imádom ezeket a marokgépeket, de amíg egy nagyobb gyártó nem csinál ilyet addig én tuti nem veszek. :(

Consono:

Huu, igazad van, most lárom hogy a Valve csinálja! :Y

Remélem kiskernél lehet majd kapni itthon akkor tuti veszek! :K Remélem lehet majd kukázni belőle a Steam OS-t és win10 zel használni. Valamint problémás nekem még a háttértár mérete, én tuti a 64 es változatot venném és upgrade-elnék itthon a jó ár/érték arány jegyében, de az eMMC storage ha jól tudom általában forrasztott, valamint sűrűn ledöglik. SD kártya slot van benne, csak kérdés mennyire lhet arról játékot futtatni. Nagyon várós! :K

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37903) consono válasza hszilard666 (#37902) üzenetére


consono
nagyúr

Hát ez pont elég nagy gyártó, ott van mögötte a Steam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37904) Rony949 válasza Micsurin (#37901) üzenetére


Rony949
őstag

Azért írtam idézőjellel. :)

(#37905) Micsurin válasza hszilard666 (#37902) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Miért nincs és mire? Steam kontit is kihozzák, ha gariztatni kell akkor meg beküldöd.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37906) hszilard666 válasza Micsurin (#37905) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem ez nem felel meg, kell hogy legyen egy magyar KFT, aki ad nekem számlát. :D

Soha semmit nem vásárolok külföldről. Tudom autista vagyok, de nekem ez okozza a belső békét. :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37907) Micsurin válasza hszilard666 (#37906) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Őszintén de a legtöbbször a garanciális ügyintézéseim sokkal sokkal gördülékenyebbek ha külföldre kell valamit küldeni és kint rendezik az ügyet főleg ha az idei és a kinti mail kezelési szokásokat vesszük ha meg a diszpécsereket akkor végképp. :D
Lehetne sorolni az Auqa/PCLand és a visszacsomagolt alaplapot amit újként adtak el a kilopott preorder bonus kódot a bontott termék újként való eladását vagy épp a szervizes hülyének nézéseket... inkább külföldi bolt. :D

Pont ezért agyalok, hogy a vga-t ezen alkalommal a CaseKing-ről(.de) fogom venni.

De kinek, hogy. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37908) Ciccuka válasza Rony949 (#37900) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ilyesmikből sokféle változat van, amit PC alapú.
Pl. AMD Ryzen

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#37909) Tewe013 válasza Ciccuka (#37908) üzenetére


Tewe013
őstag

Mondjuk ez mind komolytalan a Valvehoz képest.

(#37910) mike1334 válasza koncsik (#37899) üzenetére


mike1334
veterán

Nééé..új kép :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37911) 77Guba válasza adalbert1 (#37893) üzenetére


77Guba
aktív tag

A Rush Rally 3 sem rossz!

(#37912) koncsik válasza mike1334 (#37910) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Remélem felismerhető… :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37913) ayo


ayo
addikt

na csak kijött a "Switch Pro" :D kíváncsi leszek rá nagyon. Steam mellett az összes többi kliens is megy rajta, tehát tolható az összes Epic ingyen adott cuccai, amelyeket Switch-re is meg lehet venni drágán gyengébb kivitelben és persze Xbox Game Pass Cloud is. Kezdésnek nem rossz, érdemes figyelni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#37914) jófejsrác válasza hszilard666 (#37902) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Lehet kukázni a steam os-t róra. Teljesértékű win 10-et rá lehet tenni és usb C dockal egér és bill kombóval monitorra kötve is használható.

Nekem csak annyi a bajom vele, hogy amivel én pc-n játszom az utóbbi időben arra felesleges egy ilyen gép.

Amúgy is a GoG könyvtáramban vannak a kincseim. Bár ha lenne iPadre heroes 3, még a gondolat sem lenne meg, hogy erre a steam masinára nézzek :D

(#37915) ldave válasza ayo (#37913) üzenetére


ldave
félisten

Azért kijelző felbontásban ők sem léptek előre. Az analóg + gombkiosztás is eléggé fura, a hordozhatóság pedig ennél még inkább kérdéses, ha sokaknak már a Switch is meghaladta az ideális méretet.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#37916) 30z.Samu válasza ldave (#37915) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát a Switch sem fér el kényelmesen egy zsebben, az biztos. :D Táskával sima ügy, a hordozhatóság versenyt Nálam anno a 3DS/2DS nyerte, az simán elfért a zsebemben.

Sic Parvis Magna

(#37917) ayo válasza ldave (#37915) üzenetére


ayo
addikt

engem a kijelző pl. nem mozgat, a hordozhatóságot meg már kibeszéltük hogy mi a bajom a Switch-nél :)
A kiosztás meg ja, steam kontroller volt gondolom az alap, ott volt az a egér tapipad először. Engem az érdekel majd, hogy mennyire jó minőségben futnak a játékok pl. Switch-hez képest. Ami fontos hogy a Steam cuccai soha se voltak igazán sikeresek, szóval itt se gondolom hogy forradalom jön, de mindenesetre érdekes, főleg hogy Windows rakható rá. Na meg főleg azoknak, akik a nagy hype miatt vettek Switch-et, de érezhető hogy full nem a Nintendo, ami nekik kell, na nekik szerintem ez jobb választás lehet, mint várni a csodára.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37918) 30z.Samu válasza ayo (#37917) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát az biztos, hogy a Mario meg a Zelda jobban fog futni Switch-en. ;]

Sic Parvis Magna

(#37919) consono válasza ayo (#37917) üzenetére


consono
nagyúr

Csodára nem kell várni, ez a "konzol" gyengébb mint az Xbox Series S, minden paraméterében. Ez nekem azt jelzi, hogy a friss játékok nem fognak jól futni, tényleg max 720p-ben valahogy, Nintendo exkluzívok meg itt sem lesznek (lesznek, mert szerintem első héten varázsol rá valaki Switch emulátort). Nekem retró játékokat tolni bejönne, de ott meg a kontroller támogatás nem az igazi...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37920) ayo válasza 30z.Samu (#37916) üzenetére


ayo
addikt

igen, a Handheld az legyen Handheld. Nekem GBA SP a kedvencem, de utána persze a DS/3DS széria.

http://jateknaplo.blog.hu

(#37921) ldave válasza ayo (#37917) üzenetére


ldave
félisten

Switch témánál sokszor jön elő, hogy 2021-ben mennyire gáz már a 720p kijelző, erre utaltam, hogy nagyjából itt is azt kapunk, nem megyünk a mobiloknál már standard 1080p felé.

A Slime draws near! Command?

(#37922) Norb79 válasza jófejsrác (#37914) üzenetére


Norb79
őstag

Hát konkrétan van heroes3 iPadre, bár én is ritkán jutok hozzá. :)

(#37923) ayo válasza ldave (#37921) üzenetére


ayo
addikt

engem nem zavar a 720p, 3DS-nél már inkább érezhető volt, hogy kéne valami új, de Switch-nél engem jobban zavar az adott játék minősége. ha 720p lenne minden játék és tök jól menne, akkor számomra tökéletes lenne :) feljebb akkor mennék, ha 720p-ben minden stabilan futna, azaz full alap lenne a gépnek.

szóval ezek a mi mennyire gáz dolog pont nekem az, hogy túl sokat akar mindenki, miközben sokszor az elvártat se tudja normál minőségben. ezért gondolom, hogyha ez most egy picit jobb gép, akkor nem Nintendo címekre talán jobb lesz, főleg hogy Epic-en nekem is tele van ingyenes menő játékokkal a könyvtáram és azért egy Xbox Game Pass téma se rossz, a többire meg maradhat a Switch. Ezeket itt is sokszor nyomatták, hát lehet nekik ez jobb lesz, ki tudja.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37924) 30z.Samu válasza ayo (#37923) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én elsősorban az exkluzív címek miatt vettem meg a gépet, hogy a 3rd party játékok hogy mennek, az más kérdés. De nem is vettem eddig olyan kaliberű játékokat, kisebb indie játékok meg ugyanolyan jók tudnak lenni Switch-en is. Pl a Gris-t nagyon élveztem, de még az L.A. Noire-t is.

Sic Parvis Magna

(#37925) mike1334 válasza koncsik (#37912) üzenetére


mike1334
veterán

Persze.. Leonard megöregedett, és már rosszul hall :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37926) ayo válasza 30z.Samu (#37924) üzenetére


ayo
addikt

az a jobbik eset, de azért sokan vannak itt is úgy vele, hogy PS-PC-XBOX nagy címekre várnak teljesen hiába, ha meg valami csont jön, akkor sokszor kemény kompromisszummal. na ha ezt picit jobban tudja a steames gép, akkor teljesen jó alternatíva lehet.

ami még izgalmas, hogyha Windows lesz rajta, akkor azért komoly emulátor lehetősége is lesz és még persze ezer más dolog, amit hiányolnak sokan a Switch-ből.

Koncsik: menőség nagyon :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37927) ldave válasza ayo (#37926) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk egy PS2/GC és társai emulátor gépnek nagyon adná :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#37928) koncsik válasza mike1334 (#37925) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Made my day :DD :C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37929) adalbert1 válasza rakkimcer (#37894) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát, csábító a játék, de egy ilyen errorral együtt inkább nem adok érte pénzt, mindenesetre köszi az infókat!

ldave: nekem ebben az a furcsa, ha a V2 és az OLED modell előállítási ára között tényleg csak 10 dollár a különbség, akkor miért nem egyből az OLED modellel jöttek? Vagy a V2 launch óta estek még azok az alkatrész árak, amik az OLED modellbe kerülnek be? :F

(#37930) ldave válasza adalbert1 (#37929) üzenetére


ldave
félisten

Ha most abból indulok ki, hogy az OLED tévék ára mennyit esett a Switch megjelenése óta eltelt négy évben, akkor valószínűleg abban az időben a nyers panel is jóval drágább volt.

A Slime draws near! Command?

(#37931) ooooobi válasza Linkh (#37873) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nekem elég régóta driftelget a jobb joycon. Eddig sima kalibrálással nagyjából használható volt. Egy ideje viszont már kalibrálni se lehet annyira mászik elfele. Most ettől a cikktől felbuzdúlva szétkaptam és kipróbáltam a módszert, se karton, se plasztikkártya darab nem oldotta meg a problémát. Maradt a stick csere, az se sokkal nehezebb mint ez a kartonos megoldás, amazonrol 13euro volt 2 stick minden hozzavalo szerszammal egyutt. De lett volna 15ert 4db is, csak keson talaltam ra. Ebay meg gondolom még olcsóbb.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#37932) koncsik válasza ayo (#37926) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Petit hommage (most olvasom a könyvét, tetszik)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37933) ayo válasza koncsik (#37932) üzenetére


ayo
addikt

majd én is akarom, csak sokat késett. angolul remélem jól lett fordítva

http://jateknaplo.blog.hu

(#37934) HUmenetke


HUmenetke
tag

sziasztok! Szeretném pár régi kedvencemet bezsákolni switchre és látom, hogy az amazonon elég jó áron megtehetném. Ezzel van valakinek tapasztalata? :R

(#37935) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Eddig bírtam, most már egy Animal Crossing büszke tulaja is vagyok :B

(#37936) Kvelstadt válasza mg1992mg (#37935) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A jó értelemben de, tejóég mennyi meló var rád. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37937) mike1334 válasza koncsik (#37928) üzenetére


mike1334
veterán

Amúgy kit ábrázol? Nem tudom :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37938) oriic válasza mike1334 (#37937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bannolni fognak Switch topikból ezek után. :D Őt még én is ismerem, pedig aztán én ős-boxos vagyok.

Live-Die-Respawn

(#37939) mike1334 válasza oriic (#37938) üzenetére


mike1334
veterán

Jajj, hogy nem vettem észre...hát ez Reggie :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37940) Rony949


Rony949
őstag

Ez is megvan. A Breath of the Wild és a Link's Awakening nagyon bejött, szóval nagyon kíváncsi vagyok. :)

(#37941) koncsik válasza mike1334 (#37939) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

3… 2… ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37942) koncsik válasza HUmenetke (#37934) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Attól függ hol laksz hiterkártyailag és van-e USA accountod (bár utóbbi nem biztos, hogy kell)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37943) oriic válasza mike1334 (#37939) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyre rosszabb. :D

Live-Die-Respawn

(#37944) Sirandrish válasza mike1334 (#37937) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ejnye...
Satoru Iwata egyébként, ha jól látom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37945) mike1334


mike1334
veterán

Szabad a gazda :)
Köszi Sirandrish a megfejtést :R

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37946) HUmenetke válasza koncsik (#37942) üzenetére


HUmenetke
tag

Esetleg paypallal megoldható? Bocsi a noob kérdésekért :F

(#37947) ooooobi válasza HUmenetke (#37946) üzenetére


ooooobi
senior tag

Amazonon nincs paypal fizetés.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#37948) Gebriel válasza Rony949 (#37900) üzenetére


Gebriel
veterán

Van ennek a cuccnak saját topicja?

(#37949) Norb79 válasza Rony949 (#37940) üzenetére


Norb79
őstag

Nálunk is otthon van már átvéve a futártól, hétfőre én is odaérek a gyerekekkel. :)

(#37950) Kvelstadt válasza Rony949 (#37940) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is megérkezett, jó játékot!
Nem azt mondom hogyez a zelda de ez a fajta zárt világu zelda játékok nekem jobban tetszettek.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.