Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#49001) Shade45 válasza tboy93 (#48998) üzenetére


Shade45
senior tag

Így van, pluszba bele rakják még, hogy nem csak gombát tudok egy faágra felhúzni, hanem az ellenségeket is egymásba tudom dugdosni.

Természetesen mindezt teljes áron! ;]

(#49002) Rage47 válasza Shade45 (#48991) üzenetére


Rage47
veterán

Ettől kicsit én is tartok, még a UI is ugyanaz :D Remélem azért nem DLC tartalmat raknak bele pl. 20 órát. Elvileg több idejük volt vele foglalkozni, hiszen ugyanaz minden, még a hangok is, kész az engine, stb.

(#49003) tboy93 válasza ρσгτσ (#49000) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elsőre amikor benéztem a shopba azt hittem rossz a gép amit vettem :D Mondjuk a playstation store is egy kula, de az N azon is túltesz.

(#49004) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Konzolvilágon elő is rendelhető a Switch OLED Tears of the Kingdom edition.

[ Szerkesztve ]

(#49005) EmThor válasza Sanraith (#49004) üzenetére


EmThor
addikt

Ennyiért benne lehetne a játék is, de hát a nintendo-ról beszélünk :(((

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#49006) Xaels válasza EmThor (#49005) üzenetére


Xaels
félisten

Egy 10-essel több mint a sima.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49007) hombre[EU] válasza Shade45 (#48991) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én belenéztem az artwork leakbe, nagyon sok mindent nem mutattak ... vagyis még semmit sem mutattak, ahogy a botw-bōl sem a megjelenés elōtt
konkrétan kinyírták a botw gameplay loopot azzal,hogy az elejétōl kezdve könnyedén bárhova eljuthatsz. és az sem véletlen,hogy ennyire gyorssá tették a közlekedést (az égbōl bárhova eljuthatsz pillanat alatt). szerintem tele lesz dungeonnel

Life, Uh, Finds A Way

(#49008) icemad válasza tboy93 (#49003) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Xbox sem sokkal jobb, de azon a napokban faragnak valamit. Quest 2 store viszont meglepően jól működik. 2 havonta kapok 30%-os promo kódot, kívánságlista is úgy működik, ahogy kell, az árak sincsenek elszállva, szóval kellemes.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49009) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Szerintetek mikor derül ki hogy jut-e a Zelda limitedből? Gamepark rendelés volt, elvileg sikerült, mert vissza is igazolták, majd 10 perc múlva le is került az oldalról (ergo én még bennevagyok), de ugye ettől még kitalálhatják megjelenés előtt 2 nappal, hogy bocsika...szopóka van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49010) Parson válasza Sirandrish (#49009) üzenetére


Parson
addikt

Hát tutira csak arról lehet bizonyosat kijelenteni, ami már megtörtént. Pont ahogy irod is, mindig benne van a pakliban a szopóka, (még ha kicsi is az esélye,) sajnos abban is, amiröl azt lehet hinni, hogy tuti lesz.... :DDD

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#49011) Sirandrish válasza Parson (#49010) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah igen, csak előrendeltem a sima verziót is, de nem akarom lemondani, amíg a másik nem tuti. De persze mindkettő meg nem kell :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49012) ρσгτσ válasza Sirandrish (#49009) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Felhívod őket, akkor meg tudják mondani. Nekem is megmondták múltkor, hogy nekem még jut -e az eredeti előrendelői ajándékból.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49013) Sirandrish válasza ρσгτσ (#49012) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pont erre gondoltam, de még korainak gondolntam..
Április közepén szerintem így teszek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49014) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

MotoGP 23 Announcement Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49015) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Minecraft Legends

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49016) taki01


taki01
őstag

Monster Truck Championship:
A játékirányítása megfelelő. A bal analoggal az első még a jobb analoggal meg a hátsó tengelyt lehet irányítani. Van benne practice mód, amiben meglehet tanulni mindent az irányításról és trükökről. A vezetés rásegítés állítható, amit érdemes bekapcsolni. Még csak practice módot vittem végig valamimt 1 versenyt játszottam le. Nekem tetszik, a látottak. FPS ingadozás tapasztaltam a futam során, de a practice módaban viszont nem, bár ott egyedül voltam a pályán.

Az lemaradt, hogy most az akcióban csak 4€.

Handheld modban csináltam a képeket:






[ Szerkesztve ]

(#49018) Guitar14 válasza taki01 (#49016) üzenetére


Guitar14
senior tag

De brutál felbontásban a különbség a szöveg és a 3D texturák között.
Szöveg tűéles, a 3D meg eléggé mosott.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#49019) ρσгτσ válasza taki01 (#49016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt az irányítást amúgy nem lehet megváltoztatni? Én anno próbáltam vagy Xbox -on vagy PS -en (nem emlékszem már...), és annyira idegesítő volt számomra, hogy töröltem az egészet. Meg sem néztem, hogy lehet -e hagyományos irányítást választani.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49020) taki01 válasza ρσгτσ (#49019) üzenetére


taki01
őstag

Átlehet állítani az irányítást, teljesen testre szabahtó.


(#49021) ρσгτσ válasza taki01 (#49020) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az első képen, ha jól értelmezem, akkor szinkronba rakja a 4 kereket. Tehát mindegyik egyszerre fog mozogni. Ami gondolom rosszabb, mint amikor 2 analógot kell használni hozzá. Nem?

Vagy itt be lehet fixálni a hátsó kerekeket? Ha jól látom a második képen?! Ha igen, úgy milyen lesz az irányítás?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49022) taki01 válasza ρσгτσ (#49021) üzenetére


taki01
őstag

Ilyen mélységig nem mentem még bele az irányítás testreszabásába.

(#49023) icemad válasza ρσгτσ (#49021) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ps-en játszottam vele. Ott az volt a gond, hogy ha másik irányítási módot használtam, akkor sokkal nehezebb volt a mutatványok elvégzése. Legalábbis nekem. Egyébként meglehet szokni az alap beállítást is. Ugyanúgy, mint fpst/rtst játszani kontrollerrel pc után. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#49024) ρσгτσ válasza icemad (#49023) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah azt vágom, mert amúgy pont az lenne a lényege, hogy úgy működjön ahogy eredetileg van beállítva. Csak én nem nagyon akarom megszokni. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49025) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

elég jól néz ki ez a totk switch...új gari is jár hozzá hmm :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#49026) cactuar válasza hombre[EU] (#49025) üzenetére


cactuar
aktív tag

Majdnem mindig az arany színt erőltetik a Zelda limited konzoloknál, nekem nem jön be. :(

(#49027) ρσгτσ válasza cactuar (#49026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, amikor megláttam múltkor az első képet. Mellette pedig ott a fehér is, amiért szintén nem vagyok oda. :D Ezt a konzolt tuti nem nekem csinálták.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#49028) tboy93 válasza hombre[EU] (#49025) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1

Megmondom őszintén, nekem nagoyn sokszor egyszerűen "sok" a Nintendo design.

(#49029) Sirandrish válasza ρσгτσ (#49027) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig nem mind rossz...
Nekem volt egy Zeldás 3DS-em, az pl marhajól nézett ki. Bár az fekete/arany volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49030) hombre[EU] válasza cactuar (#49026) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem bejön,olyan retro videójáték feelingje van. hát ja ez nem simul bele a nappali csíjébe vagy a jingjangba :D
csak az a baj,hogy handheldben játszom joyconok nélkül...szóval sok értelme nincs a garin kívül

Life, Uh, Finds A Way

(#49031) zozek


zozek
tag

Sziasztok,

Mennyire gyakori hogy megdöglik a memória kártya a gépben? Délelőtt még játszottunk a géppel aztán most indítottam volna egy játékot,de helyette letölteni kezdte. Közben töröltem egy játékot,majd hibával megàllt a töltés és onnantól kezdve not inserted-nek írja a gép. Kuka már akkor ez a kártya? Egy samsung evo plus 128Gb-os

(#49032) KKaresz45 válasza zozek (#49031) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nézd meg hogy jól benne van-e. Nekem is csinálta ezt amikor nem "kattant bele" rendesen. Lehet, hogy most csúszott ki úgy, hogy nem érintkezik.

(#49033) zozek válasza KKaresz45 (#49032) üzenetére


zozek
tag

Már többször megnèztem,szerintem megdöglött.Próbáltam window,linux alól is formázni. Semmi read only-ban van.
Gondolkoztam mostanában hogy lehet kellene nagyobb kártya,hát most elintézte

(#49034) draco31 válasza zozek (#49033) üzenetére


draco31
veterán

Pendrive probléma topicba nézz be, hátha van valmai program, amivel meg lehet próbálni éleszteni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49035) motown5l válasza zozek (#49033) üzenetére


motown5l
senior tag

[kép] [kép] Ilyet ajánlok hozzá. Gondolom a. Csillagok magukért beszélnek. És persze - 51% akció van rá. Gondoltam más országban is nyomják.

[ Szerkesztve ]

(#49036) callmeakos válasza hombre[EU] (#49025) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem vagyok egy világi Zelda fan, de ez kéne.

All→M8

(#49037) Balazs_ válasza motown5l (#49035) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Az a baj, hogy itthon nagy ennek a felára.
Sandisk Ultra, Samsung, vagy Kingston Canvas 128-as kijön 9eFt alatt, a Switch brandinges Kingston pedig 11 körül van.

(#49038) tomsolo válasza zozek (#49031) üzenetére


tomsolo
őstag

van ilyen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#49039) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap beléptem egy family groupba, na mondom 1 évre előfizetek a N online-ra, expansion pack, nyomok egy kis retrot. Elsőnek kapásból goldeneye64-el kezdtem, gyerekként egyik kedvencem volt. Install, betöltés aztán jött a fekete leves, az irányítás. Mint aki még életében nem játszott videójátékkal kb, úgy nézhettem ki :DDD Ezt a layoutot istenem. Nem igazítottak rajta semmit. Gyorsan felcsaptam a youtube-ot és volt egy tutorial, hogy a switch button mappingjeit hogyan kell módosítani annak érdekében hogy élvezhető legyen a dolog. Így viszont már egész jó! Rendesen hozza nekem a nosztalgia hangulatot. Anno úgy kaptam meg nagybátyámtól, hogy minden pálya fel volt oldva, de egyedül egyet sem bírtam végigvinni talán, angol tudás nélkül ~6-7 évesen ötletem nem volt mit kell csinálni. Most ez mennyivel egyszerűbb :P

(#49040) tboy93 válasza tboy93 (#49039) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja és a goldeneye soundtrack máig b@szó :D

(#49041) tboldi válasza tboy93 (#49040) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tuna Tina Turner? :))

(#49042) perge666 válasza tboy93 (#49039) üzenetére


perge666
veterán

Agyaltam énis hogy előfizetek,de mivel vége a télnek jönnek a kinti teendők,és van egy csomó játék amit megvettem és végig kellene játszani.
Meg ugye van kinti hobbim is,motorozás quadozás……
Hello Neighbort is megvettem,letöltöttem vagy 2 hete,de elindítva még nem volt.
Hétvégén a Super Mario Maker 2 pörgött,még csak 26%-os a palota,nagyon sok tartalom van benne,és r***dt jó,de néha bosszantó is…. :B

(#49043) Rage47 válasza perge666 (#49042) üzenetére


Rage47
veterán

SMM2 sztem nem valami kellemes a többi Mario játékhoz képest 😄

(#49044) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

féláron a sparks of hope jó deal. van hozzá demo, az alapján simán megéri

Life, Uh, Finds A Way

(#49045) solti válasza hombre[EU] (#49044) üzenetére


solti
senior tag

12 ezerért van itthon boltban is...múltkor féláron a shopban is drágább volt :)

(#49046) rakkimcer válasza solti (#49045) üzenetére


rakkimcer
tag

BestByte-nál a Gold 16999 Ft, meg is rendeltem gyorsan
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49047) hombre[EU] válasza solti (#49045) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ja,ok :D nekem 29.99€ ír most és kártyán szállítással 40 alatt nincs

Life, Uh, Finds A Way

(#49048) tomsolo válasza rakkimcer (#49046) üzenetére


tomsolo
őstag

vajon ez is olyan hogy megkapod letölthetőbe az egészet?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#49049) perge666 válasza Rage47 (#49043) üzenetére


perge666
veterán

Kinek a pap,kinek a paplan. :DDD

Nekem csak ez van meg egyelőre,de tetszik.

(#49050) tomsolo


tomsolo
őstag

Húsvéti első hullámú leárazások :

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.