Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 18:12:13

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#28001) Wesder válasza #09990144 (#27999) üzenetére


Wesder
félisten

Hàny pàlya van benne, mert akkor kevés lesz az 1 hét :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28002) #09990144 válasza Wesder (#28001) üzenetére


#09990144
törölt tag

14 világ, +3 ami megnyílik a vegigjatszas után. 880 hold van szétszórva a pályákon +119 vehető a boltokban, így van összesen 999. Szóval van benne tartalom bőven, 50+ óra kimaxolni.

A játéknaplón írt Ayo részletesen a kimaxolásáról : [link]

[ Szerkesztve ]

(#28003) Wesder válasza #09990144 (#28002) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi. Meglàtom meddig köt le Eddig jól elvagyok vele. A story-t biztos végigtolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28004) Kvelstadt válasza Wesder (#28001) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Főleg ha azt se tudod hol keresd. Ugye itt is van egy kis felfedezés mert nincs megmutatva az összes moon.
Pl a pálya kezdeténél elültetsz egy magot és ha locsolod ki fog nőni szép lassan és moon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28005) Wesder válasza Kvelstadt (#28004) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom, az N64-es Super Mario-ban is ezt szerettem, meg az "Openworld" jelleget.
Az itteni újítàsok tetszenek, pont azt adja, amit elvàr az ember egy Mario jàtéktól így 15 év utàn.

Ez a tankos móka nagyon adja. :C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28006) Sirandrish válasza Wesder (#27998) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

12-13 évesen mi vért izzadtunk 1-1 csillagért... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28007) Sirandrish válasza Kvelstadt (#28000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az N64es agyvérzés partynál te is és Márkó is ott voltatok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28008) ayo válasza Sirandrish (#28006) üzenetére


ayo
addikt

maxolni sztem azért most se könnyű, nehézkes az irányítás és van pár nagyon szemét csillag. de ugye aki kihívást keres, annak ott az új DKC részek :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#28009) Wesder válasza Sirandrish (#28006) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet nàlam is így volt, csak a nosztalgia megszépíti.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28010) Sirandrish válasza ayo (#28008) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak most több eszem van, és már neki se mennék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28011) Sirandrish válasza Wesder (#28009) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaaa...hát a játékot imádtam...de akkor is mocsok nehéz volt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28012) Wesder válasza Sirandrish (#28011) üzenetére


Wesder
félisten

Vettem egy 10.1"-os tabletet csak amiatt, meg a Mario Party 1-3 miatt. XO controllerrel TV-re kiküldve egész elfogadható.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28013) mike1334 válasza ayo (#28008) üzenetére


mike1334
veterán

Litenál hogy oldják meg a nagy ugrást? Ugye volt olyan moon, amit csak úgy értél el, ha levetted a két joycont és rázogattad ugrás közben...litenál ilyen nincs gondolom.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28014) ayo válasza mike1334 (#28013) üzenetére


ayo
addikt

ha jól emlékszem, akkor mindenre van alternatíva

http://jateknaplo.blog.hu

(#28015) woodbear válasza mike1334 (#28013) üzenetére


woodbear
addikt

Pro controllerrel :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#28016) Wesder válasza mike1334 (#28013) üzenetére


Wesder
félisten

Pont úgy.:C Megràzod a Lite-ot és nyomatja békàval a backflip-et.:K Véletlen jöttem rà amúgy.:))
A homingos sapkadobàs még homàly, de nem volt eddig szükségem rà. A sapka felfele dobàsa is meglett végül.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28017) mike1334


mike1334
veterán

Ma láttam meg...ha valakit érdekel ilyesmi :)

Március 7-én egyetlen nap erejéig Super Mario játékok állomásoznak majd a Game Cave falai között, hogy Bagszi és a Futu Retro Magazin Interaktív Videojáték Múzeumának és közreműködésével belecsaphassunk egy olyan különleges Mario Party-ba, ahol a videojátékok hőskorától egészen a napjainkig megjelent Mario, Yoshi és Donkey Kong játékokat nyüstölhetitek.
Természetesen platformonként több kipróbálható retro játékkal állunk majd rendelkezésetekre, melyek közül a többjátékos opcióval is rendelkezőkkel akár 2-4 fő játszat egyszerre.
A belépő 1000 Ft, mely magában foglalja mind a GameCave-ben fellelhető gépcsodák mindegyikének a korlátlan használatát, mind pedig a Mario Party-ra való belépést.
Mindenkit várunk szeretettel március 7-én 12:00-től 22:00-ig a GameCave-ben.

Bocs az offért, de lehet itt lenne érdeklődő :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28018) Wesder válasza mike1334 (#28017) üzenetére


Wesder
félisten

Àprilisban megyek haza, de jó programnak igérkezik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28019) mike1334 válasza Wesder (#28018) üzenetére


mike1334
veterán

Tuti jó...árkádot kerestem Budapesten, akkor akadtam rá :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28020) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Skacok, Raging Justice cimű beat ‘em up játékot tolta vki? Milyen?
Látom h most durván akciós aztán ha jó, behúznám.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#28021) Kvelstadt válasza Wesder (#28009) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valami olyasmi lehet mert nekem pl nézni is elég volt, tesóm se mondta hogy könnyű, sirandrish meg épp kihordott egy agyvérzést ülve. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28022) Wesder


Wesder
félisten

205 holddal befejeztem a story-t.
A végéről nekem ez jutott az eszembe: Luigi's Ballad :C

Eleinte elég gagyeszmónak éreztem a Switch-et, màr ami az összeszerelést illetve az anyaghasznàlatot illeti, de ez vàltozott.
A HW gyengeségei is kiütköztek, mert rengetegszer làttam felbukkanó tàrgyakat, de igazàból mind ez felejthető, hisz amit kaptam az a szó szoros értelmében tömény JÁTÉKélmény.
Érződik hogy szívvel, lélekkel összerakott alkotàs, amelyik hemzseg a kreatívitàstól. Remekül van ötvözve a 3D-vel a 8bit-es retro Mario. A HiJack is igen ötletes volt a sapka àltal. Durva belegondolni hogy a 2D-s platformerből hova fejlődött a széria. Ebből is làtssik hogy nem feltétlen kell ide 4K@120fps, meg cinematic jàtékok. Egy dolog volt, ami kicsit talàn zavart, az a sàrkàny elleni hac volt a vége felé, valahogy nem illett oda. Megkalapolandó hogy egy fél Tegra-ból grafikailag egész szép jàtékot tudtak összerakni 60fps tàrsasàgàban, illetve egy darab buggal nem talàlkoztam.
A két zenei betét, ami DK City és a Holdon lévő menekülés alatt szólt zseniàlis! :C
Valahogy jobban tetszett volna a vége, ha troll módjàra Peach mindkettőt otthagyja a Holdon. ;]

Még összeszedek annyi holdat, amennyi a pàlyàkhoz kell,esetleg elmegyek 500-ig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28023) tboldi válasza Wesder (#28022) üzenetére


tboldi
nagyúr

Akkor jöhet a Luigi's Mansion 3 következőnek. :K

(#28024) mike1334 válasza Wesder (#28022) üzenetére


mike1334
veterán

Folytasd és teljesül a vágyad :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28025) Wesder válasza mike1334 (#28024) üzenetére


Wesder
félisten

Te most spoilereztél? :DDD

tboldi
Most nincs rà keret.
Megyek àprilisban haza, aztàn júliusban is + nyaralàs, plusz a havi költségvetésemet sem akarom àtlépni, mert akkor sosem jutok egyről a kettőre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28026) koncsik válasza mike1334 (#28017) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha valaki megy, számoljon be róla itt vagy az offban lécci :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#28027) mike1334 válasza koncsik (#28026) üzenetére


mike1334
veterán

Én gondolkoztam rajta, de végül egyéb elfoglaltság miatt kimaradt :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28028) mike1334 válasza Wesder (#28025) üzenetére


mike1334
veterán

Folytasd és meglátod :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28029) #54625216


#54625216
törölt tag

Sziasztok!

Rokon család megbízott, hogy a gyerekeknek szerezzek be Switch-et. A gép meg is van, de az account kérdésben elkeveredtem.
Természetesen a két gyerek szeretne Fortnite-ozni. :U
Ezt úgy oldanánk meg, hogy a switch-et hozzáadnánk egy már futó family accounthoz, amin van családi online előfizetés.
Ilyenkor létre kell hozni a két gyereknek külön child accountokat, plusz a szülőnek egy normált, majd mind a három acc-ot hozzáadni a family accounthoz?
Vagy elég csak a szülőét létrehozni és a family-hez adni, a gyerekek meg csak usert váltanak a switch-en?

(#28030) tboldi válasza Wesder (#28025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Add el az Odyssey-t! :D

(#28031) Wesder válasza tboldi (#28030) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy adom. Utàlok eladni jàtékot, mert csak a gond van vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28032) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

[Mi is ez az Animal Crossing: New Horizons?]

Ami szerintem tökéletes ajándék lesz barátnőnek, ha be akarjátok vezetni a játékok világába. :K

(#28033) koncsik válasza #54625216 (#28029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Fortnite-hoz nem kel online előfizetés tudomásom szerint :N

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#28034) tboy93 válasza Wesder (#28031) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezer jatekot adtam mar el, sose volt gond. Ráadásul vagyok olyan kenyelmes, hogy a vevoket közvetlen a munkahelyemre hívom, hogy el se kelljen mennem sehova.

(#28035) Wesder válasza tboy93 (#28034) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem probléma, így inkàbb igyekszem elkerülni. Odyssey-n kívül csak digitàlis jàtékom van. Legalàbb nem foglaljàk a helyet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28036) mike1334 válasza Wesder (#28035) üzenetére


mike1334
veterán

Dehogynem....a TÁRhelyet...badum tss :DDD

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#28037) Wesder válasza mike1334 (#28036) üzenetére


Wesder
félisten

Taps taps. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28038) #54625216 válasza koncsik (#28033) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ezek szerint switch-en játékonként változhat, hogy melyikhez kell online előfizetés és melyikhez nem függetlenül attól, hogy egyébként a játék online multiplayer-e?

(#28039) Kai_Rong válasza #54625216 (#28038) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ez mas platformokon is igy van. PS4-en se kell a Fortnite-hoz a Plus. Az MMORPG-k a masik ilyen kategoria.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#28040) t181


t181
senior tag

Sziasztok!

A Ring Fit Adventure-ral kapcsolatban szeretnék érdeklődni, mert pár perc alatt sikerült teljesen elbizonytalanodnom.
Mennyibe kerül a játék (gyűrű, lábszíj, gamecard)? A supergamer.hu-n ~25.000Ft, az előrendelői ár is ekörül volt, illetve itt is olvastam, hogy nagyjából ennyi az annyi. Mivel itthon sehol nem találtam raktáron, a supergamer.hu-n is csak előrendelni lehet (de fogalmuk sincs mikor érkezik), így megnéztem amazon-on (német és amerikai), van is olyan eladó, akitől lehetne rendelni, de az ár a duplája ennek a 25000 forintnak.

Mennyiért és honnan érdemes a játékot megvenni?
Miért van ekkora szakadék az árak között? (sanszosnak tartom, hogy én nem veszek észre valami fontos infót)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#28041) Scholes9 válasza Zolibacsi88 (#28032) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az elején szakadtam :C :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28042) Zolibacsi88 válasza t181 (#28040) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Szia!
Bár nem néztem utána, de sanszos, hogy azt a “keveset” itthon elkapkodták, így mivel “beszerezhetetlen”, ezért még használtan is drágább, mint az eredeti ára. És gondolom ez is Kínában gyártódik, vélhetően az utánpótlás nagyon nem mostanság fog érkezni. (Koronavírus,karanténok,stb)

(#28043) Zolibacsi88 válasza Scholes9 (#28041) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

:R Thx! :DDD

(#28044) Bazsi1987 válasza Scholes9 (#28041) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én komoly még kedvet is kaptam a játékhoz :R

(#28045) Scholes9 válasza Bazsi1987 (#28044) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én kihagyom :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28046) KisTücsök válasza Wesder (#27930) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nézz rá a Warriorb Prologue-ra steamen. Jönni fog a teljes játék switchre is. Ha bejönnek a nehéz platformerek.
___

Az elején úgy voltam vele, h csak dobozos játékot veszek, használtan, ha esetleg ráunok a switchre, tovább tudjam adni simán. De azért vannak jó kis akciók. Celeste már megvan gépre, de elgondolkoztam, h switchre is megveszem, 7 euró semmi érte. A Doom-okat is behúztam minap. Habár heti csak néhány órát játszok rajta, valamikor még annyit sem.

(#28047) Wesder válasza KisTücsök (#28046) üzenetére


Wesder
félisten

Annyira nem, csak az Ori annyira gyönyörűen van rajzolva/festve hogy muszàj lesz végigvinni. Annyira nem is nehéz eddig. 30-40% lehet kész, pontosan most nem emlékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28048) bb.bocs


bb.bocs
őstag

miért lehet az hogy a v1-es switchemet délben húztam le töltőről, nm fut semmi, alvóban van, wifi bekapcsolva... jelenleg 63%-ig merült... nem fut semmi... gondolom repülő üzemmódban kevésbé merül. normális ez így?

(#28049) Zolibacsi88 válasza bb.bocs (#28048) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Csak hogy jól értelmezem-e, délben lehúztad a Switchet, feltételezem a saját hivatalos töltőjéről, megbizonyosodtál róla, hogy 100%-ig fel van töltve, majd most hogy játszanál rajta 16:17-kor megdermedten vélted felfedezni, hogy 63%-on van, konkrétan nem tudod mi miatt. Mert most akarnál vele nyomulni. Jól értem? Vagy valamit félreértelmezek, mint pl. nem saját töltőn volt, stb.

(#28050) bb.bocs válasza Zolibacsi88 (#28049) üzenetére


bb.bocs
őstag

saját eredeti töltő, nem akarok játszani(xD), csak megfigyelném, mert furcsa volt hogy reggel is 20%on volt :D és igen 100% volt.tippelném hogy a wifi kapcsolat miatt, de mintha régen nem így merült volna. megnézem majd repülő üzemmódban is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.