Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36451) scyllafren válasza hadam98 (#36450) üzenetére


scyllafren
senior tag

Probald meg szisztematikusan leamortizalni, ugyanazt a testreszet tamadd, es egy ido utan "broken" lesz, amivel altalaban elveszti azt a tamadasat, ami ahhoz kapcsolodik. Mas MH jatekban pl fejet tamadva letorod a szarvat, az utan nem tud charge attackot csinalni, farkat levagva nem tud azzal tamadni, stb.

Nincs eletcsikja, de a kinezetebol lehet tudni kb, hogy hol tartasz, ha sok serulest latsz rajta, akkor haladsz :) Pc-s MH-ban is van olyan szorny, amit 30-40 percig kell pufolni, hogy leessen. Kitartast :)

(#36452) hadam98 válasza scyllafren (#36451) üzenetére


hadam98
senior tag

Na most van az a Wyvern ő jóval gyengébb óriási a különbség. Most le csapom a Wyvern-t mert már csak az van hátra a gyengébbek közül aztán meg próbálom megint azt a vízi szörnyet.
Valóban írja a Broken Part részt és tényleg gyengül.

Olyan kérdésem van ha most “előrendelem” a játékot mondjuk MediaMarkt-ból esélyes, hogy pénteken ki hozzák?

(#36453) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Vadiúj tegra az új switchben :)) [link]
Mekkora dobás lenne :DDD

(#36454) Rony949 válasza Rage47 (#36447) üzenetére


Rony949
őstag

Switch egyik legszebb játéka. Nincs homály.

(#36455) rakkimcer


rakkimcer
tag

este MH World-ben csináltam egy új karit
ha nem változik a játékmenet a Rise-ban akkor erre számíthatnak a kezdők:
- bármelyik küldire kérhetsz segítséget, max. lesz az elején egy bevezető videó amit végig kell nézni, de utána fellőhető a SOS rakéta
- szintet csak mindig egy főszörny legyőzése után fogsz lépni, bármennyi más típusú küldetést is csinálsz
- új páncélok csak szint lépés után nyílnak meg
- gyakorlás miatt érdemes lesz belépni másokhoz segíteni, tanulni, hogy is csinálják a nagyok

Annyira jó érzés volt újrakezdeni az egészet, 2. szinttel segíteni egy másiknak leütni egy Great Jagrast, utána nem győzte nyomkodni a thanks üziket.
Mondjuk mikor beléptem máshoz, akkor megjelentek rajtunk kívül 100 feletti játékosok és mire mi kicsik odaértünk, lényegében már ki volt ütve a szörny. Farmolásra persze jó, de amúgy nem sok értelme a részükről.

Rise akcióig szerintem el leszek a Worldben az új karival.

(#36456) hadam98 válasza rakkimcer (#36455) üzenetére


hadam98
senior tag

Én előrendeltem a Rise-t GamePark-nál remélem holnap megjön. :DD Nagyon jó játék. Egyébként Lite-on tolom és szép a grafika.

(#36457) koncsik válasza hadam98 (#36456) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tudtommal nincs probléma a szállítással :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36458) Rony949 válasza hadam98 (#36456) üzenetére


Rony949
őstag

Nekem mondták hogy holnap átvehetem.

(#36459) Mirman


Mirman
őstag

E-shopot itt senki nem szereti vagy mi ez a fizikai bolt mánia ? :)

(#36460) tboldi válasza Mirman (#36459) üzenetére


tboldi
nagyúr

De, én. Túl lusta vagyok kártyákat cserélgetni. :D

(#36461) Kai_Rong válasza Mirman (#36459) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nincs árelőnye az e-shopnak (sőt...), a digitális játékoknak pedig nincs second hand piaca. Szerintem érthető, hogy nem ez a preferencia.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36462) Rage47 válasza Rony949 (#36454) üzenetére


Rage47
veterán

:R

(#36463) hadam98 válasza koncsik (#36457) üzenetére


hadam98
senior tag

Eddig ez a második rendelésem tőlük az elsőnél is maximálisan meg voltam elégedve. Kaptam e-mail, hogy holnap jön :C
Nem ez lesz náluk az utolsó rendelésem. :D

(#36464) Edge válasza tboldi (#36460) üzenetére


Edge
veterán

+ én, de rajtunk kívül nem is nagyon akad itt más talán még 1-2 emberke aki eshopot részesíti előnyben, én olyannyira hogy nekem csak egyetlen egy fizikai gamém van a ring fit, de az érthető okokból. ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36465) hadam98 válasza Edge (#36464) üzenetére


hadam98
senior tag

Én akkor veszek digitális játékot ha van jó le árazás de Switch-nél ez kb. számomra halott dolog. Azért a fizikai játéknak van egyfajta varázsa. Plusz ott vannak az előrendelői ajándékok amiket digitálisnál általában nem kapsz meg. Ha Switch-et nézem jobban megéri a fizikai, az eShop nagyon drága :)

(#36466) rakkimcer válasza hadam98 (#36465) üzenetére


rakkimcer
tag

szinten e-shop vásárló vagyok, de a ring fit-et bundle-ban vettem a géppel, így az is digital
egyetlen fizikai játékom a fitness boxing 2 és nem is tervezek ennél többet venni
hidegen hagynak a kiegészítő cuccok a dobozosnál, mind csak porfogó
amúgy igen is vannak nagyon jó árak eshop-ban, most akciós a WRC 8 €12,49
nagyon jó kis játék, nem szimulátor, de nem is azért vettem
munka közben egy-két menet vele tök jó, érdekes, hogy a joy-connal a legjobb irányítani, minden más esetén nagyon érzékeny a fordulás benne

amúgy akik fizikait vesznek, közülük jó páran megtartják, így ugyanaz mint az eshop, örök
ráadásul mi a garancia, hogy 2 után is jó marad, a gari kb. úgy is csak addig jó

(#36467) rakkimcer


rakkimcer
tag

Among the Sleep - Enhanced Edition az ehsop-ban €6.99, de volt már €6,29-ért is
állítólag van benne magyar nyelv

(#36468) Kai_Rong válasza rakkimcer (#36466) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

"amúgy akik fizikait vesznek, közülük jó páran megtartják, így ugyanaz mint az eshop, örök
ráadásul mi a garancia, hogy 2 után is jó marad, a gari kb. úgy is csak addig jó"

Ja, mert arra persze van garancia, hogy a szerverek, ahonnan a digitálisan megvásárolt tartalmakat letöltöd, örökre megmaradnak :U

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36469) ldave


ldave
félisten

Akciós a Murder by Numbers: [link] Tegnap megvettem és 2-3 órát játszottam is egyből, nagyon jó picross/nonograms puzzle játék, hibbant szereplőkkel és történettel. Aki kedveli az ilyen típusú fejtörőket, az szerintem nyugodtan vágjon bele.

A Slime draws near! Command?

(#36470) Sirandrish válasza Mirman (#36459) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mindenhol a digitális játékokat részesítem előnyben. PS és PC fronton is. Az egyedüli hely ahol viszont konkrétan kerülöm a digitális tartalmakat, az a Nintendo. Bár Switchre van egy digitális Snipperclipsem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36471) rakkimcer válasza Kai_Rong (#36468) üzenetére


rakkimcer
tag

örök szót arra értettem, hogy a usernél marad, tovább már nem értékesíti :)

(#36472) Balazs_ válasza Mirman (#36459) üzenetére


Balazs_
aktív tag

A forint ilyen mértékű romlásával mostmár nagyon eltolódtak az árak. Néztem pont a game voucheres árakat és 17850Ft/játék, úgy hogy el se tudod adni ha esetleg megunnád, az azért szerintem sok. A MH Rise ~19eFt-ért van ajándékokkal, de vagy 50 font (21450Ft) vagy 60€ ( (21900Ft). Mondjuk én nem hordozom el otthonról a konzolt, tehát nekem nem gáz, ha cserélgetni kell kártyákat, illetve game vouchert csak vettem az Animal Crossing és Smash miatt. :))

(#36473) Mirman


Mirman
őstag

Na hát úgy látom megoszlanak a vélemények azért . :D

Persze , ha valaki gyűjti vagy használtan szeretné adni venni akkor teljesen érthető szerintem a dolog. Én ezer éve mindent digitálisan veszek , itt is vettem egy 400GB-os kártyát bele , úgy gondolom sose fog megtelni. Nagyon kényelmes így hogy mindig minden kéznél van.

(#36474) hadam98 válasza Balazs_ (#36472) üzenetére


hadam98
senior tag

Na és itt az elő példa. Én a MH: Rise szállítással rendeltem 20 ezer forintért ajándékokkal. 60EUR azért már elég komoly ár érte, tovább se tudod adni valamint ajándék sincs hozzá. Az akciók pedig... Az, hogy ritkán van jobb akció egy dolog de nézd meg hány Nintendo exkluzívot áraznak le mert nem hiszem, hogy sokszor sokat fogsz látni le árazva... Itt most 2 ezer forintokról beszélünk ami több játéknál már nagy összeg valamint a digitális játékot nem tudod el adni. Én is jobban csípem a digitálist mondjuk egy Xbox-on ahol én negyed ennyiért veszem a játékokat de ilyen árak mellett sok sikert mert nagyon nem éri meg :)

(#36475) ldave


ldave
félisten

Az is fontos, hogy sajna sok már régebben megjelent játék nem is, vagy alig kapható lemezesen, ha esetleg újonnan szeretné megvenni az ember. Ez már 3DS-re is igaz volt. A kisebb közönségnek szólók játékok kis példányszámban kerülnek csak a piacra, ha nem veszi meg azokat az ember a megjelenés idejében, akkor később talán már nem is tudja, ilyenkor vagy a drága használt piac (mert ezek a játékok használtan sem lesznek nagyon olcsóbbak), vagy a drága eShop marad.

A Slime draws near! Command?

(#36476) mirci18 válasza rakkimcer (#36441) üzenetére


mirci18
addikt

Jogos bocsánat:
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36477) Rony949 válasza Mirman (#36459) üzenetére


Rony949
őstag

Semmi bajom az eShop-al, de én imádok gyűjteni filmeket, könyveket és játékokat. Amik kevésbé érdekelnek, azokat általában digitálisan veszem meg, ami már jobban érdekel, azokat pedig fizikálisan.

(#36478) rakkimcer válasza mirci18 (#36476) üzenetére


rakkimcer
tag

ezt nem ismerem, pár héttel ezelőtt amazonról rendeltem egy másik noname-et, ami ment is egyből vissza
amazon.de-n ezek vannak ebből, kinézetre szerintem mind ugyanaz. amit te adtál
Lioncast Wireless Controller for Nintendo Switch [link]
CuleedTEK Wireless Controller Compatible with Nintendo Switch [link]
YUES Wireless Controller for Nintendo Switch Pro [link]
BuFan Wireless Controller für Nintendo Switch [link]

az biztos noname controllert nem rendelek többet :)

(#36479) Edge válasza Mirman (#36473) üzenetére


Edge
veterán

én már az 512-est is kinőttem, egy tonna gamét archiválnom kellett már... :B
1 Tb sd meg még horror áron van..

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36480) szbazsi123 válasza mirci18 (#36438) üzenetére


szbazsi123
csendes tag

Nekünk van egy ilyen kontroller, annyi a baj vele, hogy sokkal rövidebb ideig bírja az akksija, mint egy pro controlleré (még a klónjánál is). Elsőre nehézkes a párosítása, de utána nem felejti el, pikk-pakk bekapcsol és használható. Ja, és kicsit hangosak a gombjai :)

(#36481) draco31 válasza Edge (#36479) üzenetére


draco31
veterán

Olyat amugy nem lehet, hogy 2db 512-es kártya, és cserélgeted őket?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#36482) Edge válasza draco31 (#36481) üzenetére


Edge
veterán

de lehet, de azt nem szeretném, inkább amivel nem játszom és nagy méretű azt archiválom azt ha mégis nyomnám akkor meg letöltöm LAN-on.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36483) mirci18 válasza rakkimcer (#36478) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ rakkimcer és szbazsi123.
Teszek egy próbát mert tényleg ritkán kellene havi egy két alkalommal.
Több pénzt nem akarok már rászánni mert akkor Horit vennék itthon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36484) Tomix24


Tomix24
addikt

Sziasztok!

Új vagyok lányaim light gépeivel(húsvétra lesz) :)

Valaki ki tud javítani ha tévedek?
Összefoglalóban olvastam, hogy ha készítek egy Nintendo Account-ot, akkor:
alábbi online funkciókhoz lesz hozzáférésünk:
- online játéklehetőségek (online multiplayer, globális helyezések, DLC-k, stb.)

Fortnite fut szépen. Vagy ez csak 7 napig fog így menni? És utána meg kell venni a havi éves előfizetést? :F




(#36485) scyllafren válasza Tomix24 (#36484) üzenetére


scyllafren
senior tag

Ingyenes multiplayer jatekokhoz nem kell elofizetes, minden mashoz igen. Fortnite, Warframe megy anelkul is. Csak ezert ne lodd el a 7 napos ingyenesseget.

(#36486) hadam98


hadam98
senior tag

Meg is jött a GamePark-ból rendelt Monster Hunter: Rise. Az előrendelői ajándékok nagyon jók, a fém tok is szép. Kaptam PEZ cukorkát is szóval nagyon boldog vagyok :C

(#36487) rakkimcer válasza hadam98 (#36486) üzenetére


rakkimcer
tag

gratula hozzá, remélem tetszeni fog a játék és jó sok kellemes időt szerez
pár óra után az első benyomást leírhatnád majd

(#36488) hadam98 válasza rakkimcer (#36487) üzenetére


hadam98
senior tag

Köszönöm!
Most toltam bele kb. 35 percet a grafika nagyon szép és jól fut. Jelenleg nincs időm játszani majd estére talán meg tudom írni. A jó az, hogy gyakorlatilag ez az első MH játékom így legalább egy kezdő szájából halljátok milyen szerintem a játék.

(#36489) rakkimcer válasza hadam98 (#36488) üzenetére


rakkimcer
tag

:R

(#36490) Rony949


Rony949
őstag

Kicsit bevásároltam. :C

(#36491) dinostaRR


dinostaRR
tag

Ha valakinek lesz majd kedve partiban is vadászni, az felvehet, összefoglalóban az ID-m :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#36492) z4zelda


z4zelda
tag

1 nap késéssel,de megjött! :K

(#36493) sgfool válasza z4zelda (#36492) üzenetére


sgfool
tag

Gratula a gyűjtői kiadáshoz, a Magnamalo amiibo masszív lehet :)

(#36494) hadam98


hadam98
senior tag

Ma vagy holnap írok véleményt mert szoba festés van ezerrel és nincs időm játszani :(
Az a gyűjtői kiadás brutális én is sokat gondolkodtam a vételén.

(#36495) z4zelda válasza sgfool (#36493) üzenetére


z4zelda
tag

Előző széria is masszív! :K

(#36496) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most néztem vissza a pénteki xbox indie adást, volt pár igéretes cucc de mind csak pc meg box, szerintetek van esély hogy switchre kiadják őket?

(#36497) hadam98


hadam98
senior tag

Na akkor péntek óta sikerült 5-6 órát bele rakni a Monster Hunter: Rise-ba. Én eddig egy cseppet se bántam meg ezt a nagy összeget amennyiért adják. A játéknak van egy alap sztorija amiről még sokat nem tudok írni hisz az elején vagyok. A karakterek érdekesek a világ rendesen ki van alakítva. A játékban a szörnyek változatosak. A pályák kellően nagyok és változatosak ahhoz, hogy a kevés pálya ellenére ne unjunk bele egy óra után. A grafika pazar, komolyan ilyen szép játékot én meg nem láttam Switch konzolon és nagyszerűen fut. Olvastam kritikákat a régi Monster Hunter játékokról és a régiek pl. Monster Hunter Generations az jóval nehezebb, aztán jött a World rész ami úgymond szélesebb rétegnek hozta el a játékot mert egyszerűbb lett. Itt a balansz szerintem tökéletes, a játék így a legelején elmond mindent ami az alapokhoz kell és a szörnyek nehézsége rendesen be van lőve, hogy egy MH-t nem ismerő újonc mint én elélvezhesse a játékot. A quest-ek jók és szépen adagolja tényleg a nehézséget. A felszerelést magunknak kell elkészítenünk valamint fejlesztenünk így meg gyűlhet a bajunk egy-egy anyag beszerzésével. A játékban vannak újítások az előző játékokhoz képest amik miatt még élvezetesebb a harc. Rengeteg fegyver féle van a játékban amik egyén / esetleg szörny függők is. Egy dolog van ami egy kicsit zavar az, hogy még a Generations-ba vagy 100 szörny van itt csak 30 körül ami jó de remélem jön még több tartalom. Én azt mondom, hogy ez a játék egyike azoknak amik kötelezők Switch-re. Szóval ne várjatok sokat a vételen :D

Bazsi1987: Nem tudom melyik jön Switch de biztos, hogy az ott látottak közül jönnek rá.

[ Szerkesztve ]

(#36498) Rage47 válasza hadam98 (#36497) üzenetére


Rage47
veterán

koszi meghoztad a kedvem
amugy elvezetes egyedul is?

[ Szerkesztve ]

(#36499) Rony949 válasza Rage47 (#36498) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem soloban sem rosszabb, mintha 2-3 haveroddal lennél. Ez ne tántorítson el.

(#36500) hadam98 válasza Rage47 (#36498) üzenetére


hadam98
senior tag

Én egyedül játszom és jó :) Az előző részeknél mondjuk tudtommal egyedül katasztrófa volt mert voltak benne olyan erős szörnyek mint írtam az előző részek nehezebbek voltak. Itt eddig nálam ilyen gond nincs ennél a résznél.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.