Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37851) mirci18 válasza munky (#37849) üzenetére


mirci18
addikt

Asztali verzió nem is kérdés.
Itt tényleg a méret a lényeg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#37852) Guitar14


Guitar14
senior tag

Gyerekeeek...
Eljöttem balcsira nyaralni, elhoztam a switchet (v1 sajnos) aztán otthon minden faja volt (még pár hónapja egyiket alkohollal másikat WD40el lubrikáltam meg mert elkezdtek kicsit driftelni és most a nagy meleg autóba gondolom elpárolgott az alkohol belőle, konkrétan a jobb joy-conon úgy beállt az analog lefelé mint a szög, akárhogy mozgatom a kart a képernyőn csak a lefelé áll. Nagyon jó, hogy pont most első nap meghalt :D
Vicces az, hogy pont a bal joycon amit WD40el javítottam (amit mondtatok nem kéne :DDD) azóta is hibamentes úgyhogy holnap veszek aztán csepegtetek a jobba is már nem érdekel.
Kérdésem az, hogy a kínait nem akarom megvárni és hazaérek tuti ezeket a analogokat kukázom. Tudtok valami jó magyarországi eladót/helyet/webshopot ahol tudnék venni újakat? Fontos, hogy csavarhúzó is legyen mert megcsinálom magamnak.

(közbe olvasom itt felettem addig pont erről kérdezget egy leendő tulaj, neki üzenem, hogy ez a drift főképp a v1 eket érinti (fehér dobozos) de persze a v2 nél is van rá példa meg a lite nál is...
És mindenképpen megéri az asztali verzió. Lite ot vettem volna és unokatesóm beszélt rá erre úgyhogy használtan vettem egy v1 et de így driftelősen se bántam meg)

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37853) hszilard666 válasza Guitar14 (#37852) üzenetére


hszilard666
veterán

Lekopogom, V1 em van, és tok nélkül szoktam hurcibálni pucéran a tatyómban, az előző tulaj sem kímélte és 0 driftem van :DDD Megyek lottózni.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37854) taki01 válasza Guitar14 (#37852) üzenetére


taki01
őstag

Nekem driftelt de a kontakt spray megoldotta. Inkább ezt vegyél szerintem.

(#37855) draco31 válasza hszilard666 (#37853) üzenetére


draco31
veterán

Nekem lite van, épp elmúlt 1 éves, de már driftelget a jobb oldala. De hamarosan adok én neki :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37856) f3rdzs0 válasza munky (#37849) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem Lite van és teljesen OK. egy-két havonta kifújom kontakt tisztítóval és semmi baja nincs másfél év után a joyconoknak

ha most kéne vennem, én simát vennék, főleg mert folyamatosan griptokban van, szóval nem igazán érzem, hogy kihasználnám, hogy kisebb (bár ehhez hozzájön, hogy effektíve végig karanténban voltunk, szóval nem is vittem volna sehova :D).
ha az ár is fontos és nem akarsz tényleg TV-re kötve játszani, vagy joyconokat cserélgetni, akkor a Lite-tal se fogsz rosszul járni, sokkal jobb értéket képvisel (szvsz túl drága a Switch ahhoz képest, hogy mit nyújt)

OLED-et én személy szerint hanyagolnám. már a sima Switch-en is bőven látszik a pixelgap, egy jóval nagyobb OLED meg számomra effektíve használhatatlan lenne az alacsonyabb PPI miatt (amihez hozzájön az alacsonyabb subpixel szám is)

f3rdzs0

(#37857) hszilard666 válasza draco31 (#37855) üzenetére


hszilard666
veterán

Ohh, sajnálom. Az enyém meg 3 éves lesz lassan :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37858) draco31 válasza f3rdzs0 (#37856) üzenetére


draco31
veterán

Ezt a befújást hogy szoktad? Szétszedés, vagy a gomba alatti kis gumit csak felhajtod, és hadd szóljon?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37859) tl-x


tl-x
őstag

Vagy HORI-t kell venni a bal helyett azzal nincs semmi drift! :DD

(#37860) Guitar14


Guitar14
senior tag

Na vettem sima kontakt sprayt most már mozog minden irányba, kb. be is áll középre de minden 3. le irány beragad úgyhogy ez is bukta nekem. Szerintem valami nagyobb darab kosz esett oda be.
Viszont eddig nem találtam magyar oldalt ahol analogot kapni. Végén a távolkeletről jön az áldás vagy leadom 7ropiért darabját szervizbe.

tl-x: eskü venném ide a balcsira csak nekem a jobbos halt meg - keress nekem jobb alternatívát :DDD

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37861) tl-x válasza Guitar14 (#37860) üzenetére


tl-x
őstag

(#37862) Guitar14 válasza tl-x (#37861) üzenetére


Guitar14
senior tag

Jó lenne, most nézem egész jó árban van. Csak akkor dobhatom ki a tokot is... :U

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37863) tl-x válasza Guitar14 (#37862) üzenetére


tl-x
őstag

Addig leveszed róla :DD

(#37864) f3rdzs0 válasza draco31 (#37858) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

csak a gomba alá befújok több irányból aztán még átmozgatom kicsit és várok hogy kiszáradjon.

elméletileg ugye azért driftel mert ha por jut oda az felkarcolja az érzékelőt, szóval ha már driftel, akkor nem fogja ez megoldani, de megelőzésnek jó. vagy ha csak valami lerakódás miatt driftel, akkor még segíthet (pl bnőm Switche driftelgetett, de kontakt spray után semmi baja már egy éve)

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#37865) MasterMark válasza f3rdzs0 (#37864) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor driftel ha nem áll vissza középre a joystick.

Switch Tax

(#37866) Norb79 válasza petymek (#37397) üzenetére


Norb79
őstag

Az én zeldám pénteken jön, pólóval. :DDD

(#37867) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Gondoltam leülök kicsit a 3D World elé, úgy is rég játszottam a Switch-csel, meg jelenleg amúgy sincs Xbox-om. :D És arra kellett rájöjjek, hogy ez annyira nem jön át Nekem. Szerintem ha anno jobban tetszett volna, most már rég vigignyomtam volna. Szóval szerintem én ezt elengedem, viszont a Bowser's Fury jobban tetszik és nem mellesleg rohadt jól néz ki. :K Azt végigtolom (bár ahogy elnézem nem lesz hosszútávú kaland) és mehet a levesbe.

Sic Parvis Magna

(#37868) HUmenetke válasza 30z.Samu (#37867) üzenetére


HUmenetke
tag

Ha meguntad, lehet erdekelne a lepattano :R

(#37869) 30z.Samu válasza HUmenetke (#37868) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, majd gondolok Rád. :K

Sic Parvis Magna

(#37870) Rage47 válasza 30z.Samu (#37867) üzenetére


Rage47
veterán

Bowser's Fury sztem is jobb volt, de abból elég is volt annyi.

[ Szerkesztve ]

(#37871) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Gyorskerdes!

switche eladasa elott ha megvolt a save backup utana van meg valami olyan dolgom hogy ki kell lepni vagy le kell valasztani az ID-t vagy a konzolt?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37872) draco31 válasza f3rdzs0 (#37864) üzenetére


draco31
veterán

Meg is kapta a magáét, elsőre jónak tűnik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37873) Linkh


Linkh
tag

Egy érdekes megoldás drift ellen, kiváncsi vagyok, hogy tényleg működik-e.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#37874) hszilard666 válasza Linkh (#37873) üzenetére


hszilard666
veterán

Nagyon menő! :DDD

Volt 2013 körül az apple nél egy hasonló megoldás. Az egyik legdrágább laptopjukban a 15" es retinás macbookban a GPU tápvezérlő chipje alkalom adtán elengedte a forrasztási golyókat, és rossz feszt adott a GPU nak, ezt hivatalosan úgy oldották meg hogy egy pici gumidarabot tettek az alaplap és a gép bottomcase közé és amikor össze volt rakva a gép a gumidarab a helyére feszítette a chipet. :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37875) Guitar14 válasza Linkh (#37873) üzenetére


Guitar14
senior tag

Wow...elvileg jónak kell lennie.
Driftnél az analog kis fém drótját nem nagyon érzékeli az alatta lévő lapka, kontaktspré ugye javítja a kontaktot de ha rányomod akkor meg préselve van a lapkára, mondjuk szerintem ez se élettartam garancia mert így egy nagyobb kosz esetén tuti felkarcolja a lapot az a kis fém pl. a v2 switchen úgy javították ezt hogy nem egy fém drót van hanem kettő így javítva a kontaktot, vqgy ha egyik alá kosz megy akkor is a másik ott van még

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37876) Faterkam válasza Faterkam (#37826) üzenetére


Faterkam
addikt

Na kb. két nap alatt megoldódott a hibás kód! Ez valami japán kód volt, a Sega reagált elég hamar, le kellett fényképezni, és rögtön kaptunk egyrendeset is! Happy End!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#37877) Bétaville


Bétaville
senior tag

Sziasztok Srácok!
Még nagyon kezdő vagyok Switch terén. Nézzétek el
ezt nekem. :K
A wifit hol tudom ki-be kapcsolni? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#37878) 30z.Samu válasza Bétaville (#37877) üzenetére


30z.Samu
félisten

A főmenüben alul van egy fogaskerék ikon, arra ráböksz és azon belül lesz olyan azt hiszem, hogy connection. Nincs előttem a gép, de úgy emlékszem így kell keresni.

Sic Parvis Magna

(#37879) Bétaville válasza 30z.Samu (#37878) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszönöm!!! :R
Megnézem. :)

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#37880) Rage47 válasza Bétaville (#37877) üzenetére


Rage47
veterán

tedd repulo modba

(#37881) 30z.Samu válasza Rage47 (#37880) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, az se rossz mód. :D De ha új wifire akar csatlakozni, akkor nem árt, ha tudja hol keresse. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#37882) Bétaville


Bétaville
senior tag

Nem találom bakker. :(((

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#37883) 30z.Samu válasza Bétaville (#37882) üzenetére


30z.Samu
félisten

[link]

Sic Parvis Magna

(#37884) Bétaville válasza 30z.Samu (#37883) üzenetére


Bétaville
senior tag

Jól van megoldódott. Köszi! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#37885) Bali113


Bali113
friss újonc

Lenne egy kérdésem a Doom Eternallal kapcsolatban switchen. Ha megvenném az Ancient Gods csomagot az tartalmazza a Doom Eternal-t is? Az angol fórum szerint nem tartalmazza, a csomag viszont elvileg azt írja, hogy igen (bundle contents-ben írja). Köszi a választ!

(#37886) 30z.Samu válasza Bali113 (#37885) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha bundle, akkor elvileg tartalmazza az alapjátékot is.

Sic Parvis Magna

(#37887) Bali113 válasza 30z.Samu (#37886) üzenetére


Bali113
friss újonc

Köszi! :R

(#37888) tl-x


tl-x
őstag

Eszerint lesz piros-kék is nem csak fehér, ha valakit esetleg ez tartott vissza az OLED-től: [link] :DD

[ Szerkesztve ]

(#37889) vg válasza tl-x (#37888) üzenetére


vg
addikt

Itt már most 15 ezerrel több mint konzolvilágban.

(#37890) cactuar


cactuar
aktív tag

Shin Megami Tensei V - Story Trailer. Jó lesz :K

+ Most lesz 25 éves a Persona sorozat, ennek örömére szeptembertől 1 éven át 7 Persona projektről rántja le a leplet az Atlus. Az nem biztos, hogy ebből bármi is jönni fog Switchre, de lehet reményledni.

(#37891) Sordoran válasza cactuar (#37890) üzenetére


Sordoran
addikt

Az 5. rész megvan 2x már, szóval az nem kellene switch-re nekem, bár felőlem jöhet. :D Viszont a 4. résznek örülnék és meg is venném. PC-n nem akarok játszani vele, de Switch-re ideális lenne.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#37892) cactuar válasza Sordoran (#37891) üzenetére


cactuar
aktív tag

Biztos sikeres lenne a P4G port Switchre, én is venném.

(#37893) adalbert1


adalbert1
veterán

V-rally 4 vagy WRC 8? Mindkettő hasonló metascore-on áll, de a WRC 8-nak több pozitív visszajelzése van a felhasználóktól. Van aki mindkettőt próbálta?
Viszont olvastam itt és metacriticen is egy bugot, miszerint elszáll a verseny végén a játék, ha a network nincs lekapcsolva, ezt javították már?

Tegnap megjelent a Zombies Ate my Neighbours is a Ghoul Patrollal összecsomagolva, ez számomra vásárlás esélyes :)

(#37894) rakkimcer válasza adalbert1 (#37893) üzenetére


rakkimcer
tag

WRC8 van meg, anno az jobban tetszett
igen van benne bug, a trükk, hogy mikor játszol vele, akkor leveszed a hálóról a switch-et, ezt a routeren tiltom ilyenkor
verseny végén a hálózati forgalom tesztelése alapján megpróbál csatlakozni a netre, hogy adatokat toljon fel, ekkor száll el, ha van net
így egy kicsit molyol a végén, majd rájön, hogy nem megy és tovább lép

(#37895) ldave


ldave
félisten

Friss hír: Nintendo raising new Switch model's price by $50 is unusual and bold especially because it doesn't come with power boost and estimated to cost just $10 extra to manufacture.

A Slime draws near! Command?

(#37896) tboy93 válasza ldave (#37895) üzenetére


tboy93
nagyúr

Így kell ezt, 10$ feature 50$-ért eladva. Fanboi-ok megveszek ígyis úgyis.

(#37897) Quinine911 válasza adalbert1 (#37893) üzenetére


Quinine911
aktív tag

várd meg a WRC10-et, idén jön, remélhetőleg az már jobb lesz.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37899) koncsik válasza Ciccuka (#37898) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Őőő… mótvá? ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37900) Rony949


Rony949
őstag

Megérkezett a Switch "vetélytársa" a Steam Deck.

Gyakorlatilag egy hordozható PC, amihez szintén kapni egy dokkolót amihez rákötheted a monitorodat/billentyűzetedet/egeredet és játszhatsz mint egy mezei asztali gépen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.