Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37801) g@bo válasza ayo (#37694) üzenetére


g@bo
nagyúr

és jó lett volna pl. a kokány műanyag kijelzővédő helyett pl. gorilla 5.

egy ráncfelvarrt tegra meg csak álom....

(#37802) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,

Mi a különbség a switch Pro controller és egy (Hori) wireless controller között? :R

(#37803) kislaci


kislaci
senior tag

Hali, játszok a hollow knight-tal, és most a vége felé már a pantheonban harcolgatok, pro controller stickkek irányítottam most a harcok miatt mondom nyomom d paddal, erre ütök jobbra, erre felfelé üt, balra ugyanígy, össze vissza mintha nem is azt nyomnám a d padon. Ez másnál is így van?

(#37804) Gebriel válasza Gebriel (#37802) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy melyiket ajánlanátok? Melyiket érdemes venni?

(#37805) Adam_Shepard válasza Sordoran (#37800) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én pl simán rácsaptam a fehérre, remélem, hogy nem lesz mMegatenes limited, mert akkor sikítani fogok :D

Asszonnyal simán tudunk majd Splatoonozni így.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37806) Sordoran válasza Adam_Shepard (#37805) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha vennék, én is fehéret venném, nagyon baba lett. ;) Nekem nincs más a családba, de még ismerősi körbe se akivel osztoznom kéne, saját részre felesleges kettő. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#37807) Adam_Shepard válasza Sordoran (#37806) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Gondolkoztam rajta hogy eladom, de most ilyen 60-70-80 K-ért mehetne el szerintem. Annyiért meg nem fogom elpazarolni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37808) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#37807) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A fehér az ördög. :D
Nekem van egy fehér ps3 ami mostmár sárga, de amúgy fehér. (ps5nek megmutatram hogy ez a jövőd :DDD)
Én alapból utálom a fehéret az nem titok, de fogok mosolyogni mikor majd látom használtan a kicsit elszineződött fehér szvicseket.
Jó nem tudom milyen anyagból lesz, de szerintem kurvára hülye ötlet olyan dologból fehéret kiadni ami sokat van kézbe.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37809) consono válasza Kvelstadt (#37808) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, én a Series S kontrollerét eleget fogdozom, de eddig még bírja :) Jó, alig múlt fél éves, fura lenne, ha nem bírná. Mondjuk havonta letakaritom nedves törlőkendővel, anélkül azért nem lenne szép...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37810) Kvelstadt válasza consono (#37809) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az az érdekes hogy nem csak azon múlik hogy mennyit fogod. Nekem a ps3 konzolja nem volt fogdosva csak letörölve mikor poros. De ez sem óvta meg attól hogy már ne az a fehér legyen ami volt.
Szóval lehet erről beszélgetni, eszmétcsetélni, de szerintem akkor is rosz ötlet ilyesmiből fehéret kiadni.

Na de várjunk mert van nekem wii. Félig most meg is cáfolom magam. Szóval a wii fényes fehér felülete maradt fehér, viszont a matt része az kapta.
Szóval ha ebből a fényes fehérből készül a switch (amit szerintem nem jó fogni egy idő után) akkor jó minden. Ha meg nem, akkor hátha addigra szineződik el mire már nem ér sokat vagy elromlik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37811) ldave válasza Kvelstadt (#37810) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom, akkor bizonyos fehér műanyagok UV fény hatására sárgulnak. Ez sajna fix kémiai folyamat, nem igazán lehet ellene tenni, viszont vannak rá megoldások, hogy utólag visszanyerje eredeti fehér színét, pl. egy ruhafehérítős fürdő is megoldja a gondot.

A Slime draws near! Command?

(#37812) Guitar14 válasza Kvelstadt (#37810) üzenetére


Guitar14
senior tag

Majd idővel az OLED-es fehér joy-conokból pikatchu edition lesz és többet fognak érni :D
[kép]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37813) Kvelstadt válasza ldave (#37811) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Vagy ami még jobb, kiadják valami rendes színbe fehér helyett. :D

Guitar14
Ha ez a kép eredeti akkor elég durva. Bár szwrintem még mindig j9bban néz ki ha egy szín változik el mintha a fehérből lesz egy szín.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37814) ldave válasza Kvelstadt (#37813) üzenetére


ldave
félisten

A WiiU nekem ablak mellett van kezdetek óta és én nem látom rajta a sárgulás jeleit.

A Slime draws near! Command?

(#37815) Adam_Shepard válasza ldave (#37814) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

*főleg, hogy fekete a Wii U-d :P

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37816) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#37815) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nincsn wii u-m. Wii-m van. De látod milyen rosz volt a marketingje hogy az emberek nem tesznek különbséget a két gép között. :D
A wiimote az fekete az igaz, de 2gépem volt és a másik az fehér(volt) amit hazavittem tesóm gyerekének.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37817) koncsik válasza Kvelstadt (#37816) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Idave-nek ment Ádám válasza :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37818) Kvelstadt válasza koncsik (#37817) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ilyen apróságokon nem akadok fent hogy nekem írt. Ha tudok rá válaszolni úgy veszem nekem szólt. :DDD
(am jóbenéztem' :B)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37819) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
Alza vásárlású Persona 5 Strikers játékba a letölthető tartalom csak 12 karakter, amit természetesen nem fogad el. Ilyenkor mi a pék van? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#37820) Adam_Shepard válasza Faterkam (#37819) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lehet PS4 kódot kaptál, asszem az annyi

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37821) Faterkam válasza Adam_Shepard (#37820) üzenetére


Faterkam
addikt

Switch játék dobozában? De többen panaszkodtak erre a fórumokon :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#37822) Adam_Shepard válasza Faterkam (#37821) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most hogy így mondod én sem tudtam beváltani tegnap este a MH worldhöz kapott dlct a storeban.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#37823) koncsik válasza Faterkam (#37819) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem az alzás Fenyx-hez van használhatatlan kódom.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37824) Gebriel válasza Gebriel (#37804) üzenetére


Gebriel
veterán

Erre esetleg valaki? :B

(#37825) ldave válasza Gebriel (#37802) üzenetére


ldave
félisten

Ahogy nézem rezgőmotor nincs a Horiban.

A Slime draws near! Command?

(#37826) Faterkam válasza koncsik (#37823) üzenetére


Faterkam
addikt

Írtunk a Sega Supportnak, meglátjuk!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#37827) Gebriel válasza ldave (#37825) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszönöm!!!
Annyit még esetleg tudsz segíteni, hogy a irányító karok érzékenysége ugyan az?

(#37828) ldave válasza Gebriel (#37827) üzenetére


ldave
félisten

Ezt sajnos nem tudom, talán Amazonon érdemes elolvasni a vásárlói értékeléseket.

A Slime draws near! Command?

(#37829) Gebriel válasza ldave (#37828) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi :R

(#37830) Rage47


Rage47
veterán

23-a óta az Alzánál van a Lite-om. Mindig ilyen lassú a szervizeltetés, vagy az Alza bénázik?
Kicsit most kiábrándultam a Lite-ból, most már nem vennék az tuti. Gondolkozom, hogy OLED Switch-re vagy simára váltsak, ha visszakapom még idén a Lite-ot. Ez a joycon driftelés nem tréfa…

(#37831) hszilard666 válasza Rage47 (#37830) üzenetére


hszilard666
veterán

Én tuti OLED-est vennék! Feltéve ha nem lenne switchem :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37832) Faterkam válasza Rage47 (#37830) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem az Alzához kell vinni, hanem a Berky Lili u-i hivatalos Nintendo szervizbe. Magyarországon ők szervizelnek. Az Alza nem partnerük, de a mienket is simán bevállalták (JoyCon Drift)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#37833) vg válasza hszilard666 (#37831) üzenetére


vg
addikt

Nem nagyon fogsz tudni venni, mert kb ugyanaz az lesz mint a ps5-el. pl Konzolvilágon pár óra alatt elfogyott az összes erőrendelésben.

(#37834) Rage47 válasza Faterkam (#37832) üzenetére


Rage47
veterán

Legközelebb az lesz :D
Előrendeltem amúgy az OLED-et, valszeg azon tolom a Diablo2-t már remélem.

[ Szerkesztve ]

(#37835) Phoen|x válasza Faterkam (#37832) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jó tudni. Kössz az infót! :R

Go Gunners!

(#37836) hszilard666 válasza vg (#37833) üzenetére


hszilard666
veterán

Hála az égnek, spóroltam egy csomó pénzt. ;]

"Konzolvilágon pár óra alatt elfogyott az összes erőrendelésben."

Az hogy elfogyott nem biztos hogy azt jelenti hogy mindegyiket scalperek markolják fel, lehet hogy csak keveset ad a gyártó a disztribútornak.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37837) vg válasza hszilard666 (#37836) üzenetére


vg
addikt

Teljesen mindegy ki, ha karácsonyra akarsz érdemes már most rendelni, mert ha csak decemberben fogod megrendelni, akkor majd megkapod jövő ilyenkor.

(#37838) mike1334 válasza vg (#37837) üzenetére


mike1334
veterán

Én örülök a hiánynak, így legalább nem veszek ps5-öt még egy ideig :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37839) hszilard666 válasza vg (#37837) üzenetére


hszilard666
veterán

Megértem igazad lehet! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37840) koncsik válasza mike1334 (#37838) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K +1

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37841) kislaci


kislaci
senior tag

Valaki javított már pro controller dpadot? Csomó helyen olvasom hogy a dpad gagyi, videót is néztem hogy valamilyen ragasztószalaggal tapasztják le a dpad érzékelők kb felét. Szerintetek a cellux jó? Vagy milyen ragasztót használnak?

(#37842) HUmenetke


HUmenetke
tag

Nyugtassatok meg, hogy más is volt már úgy, hogy 3rd party játékokat switchen játszottatok, pedig van jobb alternatíva is :U azon gondolkodtam, hogy csomó pénzt spórolhatnék, ha next gen gepekre venném meg a régebbi AAA játékokat, de valamiért a hordozhatóság miatt sokkal több kedvem van elővenni a switchet. (Fenyx rising demó közben jutottam el ide)

(#37843) Sordoran válasza HUmenetke (#37842) üzenetére


Sordoran
addikt

Idén két multi platform játékot vettem, ebből egyiket switch-re mert ide éreztem jobbnak, és grafikailag nem veszítek semmit. Másikat viszont a grafika miatt, mivel látványosan szebb ps-en, oda vettem inkább. Újonnan minimális az árbeli eltérés, de korábbi játékoknál azért elég nagy, ott biztos inkább más platform felé néznék mindig. A grafika mellett amúgy az a nagy kérdés, milyen játék, TV előtt ülve nagy képernyőn élvezetesebb (akkor PS), vagy fekve/fotelbe esetleg TV háttérzaj (pl. F1 ami érdekel hogy lássam, de nem köt le folyamatosan) mellett jobb (tehát ha lassabb, történet mesélős, olvasgatós, akkor Switch). (az mellékes, hogy a két idén vásárolt játék közül egyikkel se jutottam eddig messzire ;] )

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#37844) Rage47 válasza HUmenetke (#37842) üzenetére


Rage47
veterán

Sztem simán van ami 3rd party és élvezhető Switch-en is. Egy Death Strandinget mondjuk nem vennék rá, de sok mást igen.

(#37845) HUmenetke válasza Sordoran (#37843) üzenetére


HUmenetke
tag

Valamiért a sztori központú játékok jobban tetszenek switchen, talán azért, mert a home office miatt nincs kedvem ugyan abban a székben ülni egész nap

(#37846) taki01 válasza HUmenetke (#37842) üzenetére


taki01
őstag

Nekem sok játék duplán van meg Switchre és PS4-re, hogy tudjak út közben is játszani, ha vonatozok (bár most a covid miatt nem nagyon kellett). Engem pl a grafika nem nagyon érdekel, mert konzolokon nőttem fel. Indie gamek is vannak jók a kis gépre. Most a oxenfree 2-t várom.

[ Szerkesztve ]

(#37847) mirci18 válasza Quinine911 (#37722) üzenetére


mirci18
addikt

Szintén zenész.
Nagyon bejött a bemutató videó zenéje és hangulata.
De a v2-s modell nekem megfelel.
Akkuban pazar az előd modellhez képest.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#37848) Kvelstadt válasza Sordoran (#37843) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én csak azt veszem switchre ami csak ott van meg pár nagyon akciós indiet. De mondjuk. Én egy egész évben nem használom 24órát kézben.
Viszont ha úgy alakulna hogy elutaznék egy időre akkor csak a switchet vinném és ez esetben valszeg vennék olyat is switchrw amit írsz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37849) munky


munky
őstag

Sziasztok!

Nintendo Switch-et szeretnék vásárolni, de mivel a TV-re kötés nem szempont és főleg kézi konzolként szeretném használni, ezért a Lite verzió került a figyelmem középpontjába. Az itteni hozzászólásokat böngészve látom, hogy sajnos ennél a konzolnál is előfordul az analóg karok driftelése.

Mennyire gyakori ez a hibajelenség? Érdemesebb lenne a dokkolós változatot választani a cserélhetőség miatt? Az érkező Oled modell és felár miatt ezt az opciót inkább kerülném.

Egyelőre az új gépeket figyeltem, de használt is szóba jöhet. Ilyen Switch vásárlása esetén mire érdemes figyelni? A Nintendo világa nekem még új. :B

[ Szerkesztve ]

(#37850) g@bo válasza munky (#37849) üzenetére


g@bo
nagyúr

Mindenkeppen az asztalit vedd, megéri a felàrat.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.