Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#52001) Rage47 válasza Rigormortiis (#51997) üzenetére


Rage47
veterán

Előző részt is ilyesmiért hagytam ott. Inkább multiztam :D

(#52002) _Balee_ válasza ρσгτσ (#51993) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Pár napja fejeztem be, egy viszonylag könnyű, gyorsan végigtolható, aranyos metroidvania. 11 óra alatt lett meg a 100%. Azóta már el is adtam. :D

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#52003) _Balee_ válasza AXisBOLD (#51977) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Majd írok róla véleményt, ma érkezett meg a pakk. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#52004) Micsurin válasza hombre[EU] (#52000) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:R

Csak a sivatagit találtam meg de azt overkillnek éreztem egyenlőre. :D

Marha jó ez a játék, egy rossz drog kb :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#52005) ρσгτσ válasza _Balee_ (#52002) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jól gondolom, hogy ez gyerekeknek való játék, ugye? Mármint a játékmenet, nehézség szempontjából.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52006) Rigormortiis válasza Rage47 (#52001) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meglett azért :D De attól megőrülök, hogy multiban csomószor megszakad valakinek a kapcsolata, ezért pedig kivág mindenkit. Nem értem, miért nem tesz be ilyenkor egy botot. A dühöngőben sok vizet nem zavarna.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52007) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Skywatcher guardiant, hogy kéne parryzni? Mivel marhára bugos a frame time hol az animáció elé hol után kerül… összes többi enemy nevetve parryzhető de a repkedő guardiannak csak egyszerűen retek a megvalósítása. :) :W

Kicsit zokon kezdem venni ~1500 óra souls like után, hogy pusztán a gagyi megvalósítás miatt nem lehet valamit pusztán mechanikával megölni konzekvensen :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#52008) _Balee_ válasza ρσгτσ (#52005) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Igen, viszonylag elég könnyű a játék, bár lehet szabályozni a nehézséget, be lehet állítani mennyi kezdő élettel induljon az ember. Viszont fel lehet oldani egy extra nehézséget (iron mouse mode), ami gyakorlatilag egy permadeath mód, halál esetén lehet kezdeni előlről. De ehhez végig kell tolni a játékot és megszerezni valamennyi glimt-et, ami ilyen kis gyűjthető bizbasz. :D Na azért ez nem lehet könnyű, később vannak nehezebb szakaszok, ahol azért könnyen fűbe haraphat az ember.

[ Szerkesztve ]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#52009) ρσгτσ válasza _Balee_ (#52008) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az nem baj amúgy, mert nem magamnak néztem. Viszont az ilyenek azért arra is jók, hogy kikapcsolják az embert. PAW Patrol játékok is simán kiváltják a Xanax -ot. Azokkal én is jól el tudok szórakozni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52010) tboy93 válasza Micsurin (#52004) üzenetére


tboy93
nagyúr

En a sivatagit nyomtam le masodjara. Szerintem könnyebb volt mint a Zora domainben lévő.

(#52011) hombre[EU] válasza Micsurin (#52004) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát még az új része milyen durva :D ma volt 2órát az égben és 2órát a föld alatti dungeonökben...ott vannak fightok

a skywatcherst szemen kell lōni, lehetōleg ancient nyíllal

Life, Uh, Finds A Way

(#52012) Micsurin válasza hombre[EU] (#52011) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Előbb az első mellette Scarlett (Lets Got két nap alatt bedaráltuk párommal Coopban :DDD ) aztán TotK.

Köszi így megvan csak nem értem akkor minek a parry ha esetében ha úgyis ancient arrow kell vagy földre kell vigyem bombával.

Tboy átvágtál azé rendesen :DDD Ekkorát ritkán izzadok bossal de tetszett. 2/4 Divine fekszik. :))

Ancient armornak van értelme vagy csak gimmick? Csökkent annyit amennyit farmolni kell? Egy piece kell még csak nem tudom van-e értelme ha az ancient shield auto parryzik ugye. :F

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#52013) hombre[EU] válasza Micsurin (#52012) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a végjátékban jól jön majd, de nem fontos...ha felfedezed a mapot majd találsz helyet,ahol nagyon könnyū farmolni. szerintem ne foglalkozz vele, lesznek fontosabb armorok :)

pokémonon én is gondolkozok, de nem tudom melyiket próbáljam ki. nem ismerem a világot, igazából nem is nagyon érdekel a lore...csak egy jó játékot akarok,ami pokémon settingben van :D de videók alapján egyik sem valami extra

Life, Uh, Finds A Way

(#52014) tboy93 válasza Micsurin (#52012) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo hat en tapoltam azert valamennyit az elso es a masodik kozott :) A 3. es a 4. meg mar szinte nem is volt kihivas.

(#52015) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sic Parvis Magna

(#52016) AXisBOLD válasza _Balee_ (#52003) üzenetére


AXisBOLD
addikt

várjuk :R

#51992 iRiver: azért az kicsit más tészta, az már mennyiség :)

Aurea mediocritas

(#52017) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok.
Ma reggel kész lettem a második switches 3d nyomtatós projecttel. Elég sokáig tartott, mert elég nagy a model. Két részből áll össze, részenként kb 14 óra volt a nyomtatás.
Az anyagköltség kb 5 euró volt. A szükséges fájlok 3 euróba kerültek, de ebben benne van a v1/v2/oled verzió is. Plussz volt egy minimális áram használat is. (erre nem tudok árat írni, napelemet használok)
Eredetileg fehér színűt akartam, de nem volt itthon elég anyagom hozzá. Postára meg nem akartam várni, így maradt fekete. :B
Szerintem egész jó lett, ahhoz képest, hogy még mindig csak tanulom a 3d nyomtatást.
Ez a model lényegében egy burkolat a dokkoló köré, 100%-osan illik a dokkolóhoz, a joyconok sincsenek útban. A szellőzés is tökéletesen működik. Egyetlen probléma van vele, a bal oldali 2 USB csatlakozó így nem elérhető. Ezeket én személy szerint nem is használtam soha.
(elnézést a hatalmas méretű hozzászólásért)









Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#52018) Sirandrish válasza icemad (#52017) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ez odab*sz :K :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52019) Phoen|x válasza icemad (#52017) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jól néz ki! :Y :R

Go Gunners!

(#52020) koncsik válasza icemad (#52017) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52021) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#51956) üzenetére


ρσгτσ
őstag

(#52022) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Joycon analog rugó hangra volt már példa? Ma némán játszottam azt eddig is észleltem van egy kis lötyögése a jobb analognak de ma hallottam js végig ha teljesen átmozgatom bal-jobb vagy jobb-bal finom rugó hangot ad.

Aggódjak?
Tényleg mi van garinál? Később fixen fognak tudni TotK gépet adni ha gebasz lesz vagy burkolat csere vagy mi? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#52023) Rage47 válasza Micsurin (#52022) üzenetére


Rage47
veterán

bal oldali nekem kezdetek óta ilyen kb. néha hallom
en nem aggódnék, 2 éve jó nekem így is

(#52024) Micsurin válasza Rage47 (#52023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:U :W A V2-öm legalább mentes volt ezektől az apróságoktól. Balos con lóg enyhén a jobbos rugó hangú, biztos helikopter vagyok de sem a grafika sem a hardver időssége nem zavar ha grafikát akarok ott a gép… ellenben 150k-ért marhára zavar ez a minőség. :U

Köszi :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#52025) DevilAqua válasza Micsurin (#52024) üzenetére

Szia!
Sajnos az a tapasztalat, hogy ezek nagyon gagyi minőségűek. A Joy-Con egy idő után lötyög, rugós hang. Én is megvettem az Oledet és az elején tök feszes meg minden, 2 hétre rá már lötyögött rajta. 5-6 db Oledem volt és mindháromnál ezt produkálta.

Összességében 55-60 db Switch volt nálam eddig amit 2-3 hétnél tovább használtam és erre jutottam:
Kezdek hinni az összeesküvés elméletekben mert amiket Japánból rendeltem gépek olyan feszesek voltak, hogy a Joy-Con-t is alig tudtam rárakni. 3 hónap használat után se kezdte el a lötyögést. És ez igaz volt a Japán Zelda Totk Oled-re is :(

Amiket itthon vettem V1-V2-OLED az kivétel nélkül. Amit tőled vettem az is minimálisan :D
Viszont a tiedről átraktam a Japán gépezetemre és láss csodát nem lötyög :)

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#52026) icemad válasza Micsurin (#52024) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kijelzőt nézted már? Valaki itt a topikban talán 2x vagy 3x is visszavitte, mert elengedett a ragasztás. (vagy valami ilyesmi, több hónapja volt itt téma.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#52027) ρσгτσ válasza icemad (#52026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én voltam, de csak egyszer vittem vissza és a többi fehér joycon -os gép is olyan volt. De ez még OLED megjelenéskor volt, azóta nem igazán jellemző ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52028) Rage47 válasza DevilAqua (#52025) üzenetére


Rage47
veterán

Hm kéne egy ilyen japán gép :D

(#52029) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Csak nem bírtam ki, és belekezdtem a Zeldába. Nincsenek szavak. És nem semmi, hogy 30 évnyi gamerkedés után egy ilyen gyenge hardveren futó játék ezt váltja ki belőlem.

Két shrine van kész, most haladok a fagyos vidéken. Az megvan, hogy kell erősoaprikát enni, de felmerült közben pár kérdés: a kaját valahogy be lehet shortcutba tenni vagy mindig menüben kell kotorászni? Hol tudok tűzgyújtáshoz való kovakövet (vagy mit) szerezni? Lehet valahogy harc közben kitérni/gurulni?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52030) elder troll válasza Rigormortiis (#52029) üzenetére


elder troll
senior tag

A paprikát meg kell főzni, én sem olvastam végig a szöveget, folyamatosan ettem a paprikákat a fagyos részen, és folyamatosan csökkent a hp-m. Aztán egy idő után kérdeztem itt a fórumon, és elolvastam a szöveget :DDD
Tűzgyújtásból még én sem vagyok kigyúrva, tüzes nyílvesszővel gyújtottam először és utoljára tüzet, de valamilyen ásványt szétütve/robbantva pottyanhat olyan kő (pl.: hegyoldal). Elvileg csak tábortüzet lehet vele meggyújtani (firewood), és egy fáklyával/fegyverrel viheted tovább az üsthöz. Nekem az üstöt nem sikerült vele begyújtani a "firewood"-ot nem próbáltam, mert 2 oldalnyi kaját "craftoltam", miután fel lettem homályosítva, folyamatosan szenvedtem a kaja hiánya miatt, és a főznivalókat ettem.
Fontos: kézbe kell venni a hozzávalókat, és kotyvaszthatsz elég széles skálán kajákat és elixíreket. 5 dolgot kombinálhatsz (veszel kézbe) maximum, és az üst mellett állva megjelenik a főzés opció. A "dodge"-t később mutatja meg a játék, igazából pajzsos védekezés közben tudsz oldalra ugrani.

[ Módosította: koncsik ]

(#52031) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Figyeljünk azokra, akik fel szeretnék egyedül fedezni a játékot, használjátok a spoiler-t. Köszi.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52032) elder troll válasza elder troll (#52030) üzenetére


elder troll
senior tag

#52031 koncsik
Miért kellett az egészet spoiler-be rakni?
Ezeket én is kérdeztem korábban, és egy válasz sem volt spoiler-be rakva.

#52033koncsik
Mivel még én is kezdő vagyok, így jó lenne, ha külön kattintás nélkül látná egy rutinosabb játékos. Nehogy hülyeséget írjak.

[ Szerkesztve ]

(#52033) koncsik válasza elder troll (#52032) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

52031 miatt, de ha nem érzitek annak, levehetem. :R

Szerkesztésre válasz: #51840 #51850 - te is használtad a spoiler-t :)

De rendben, leveszem.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52034) Rigormortiis válasza koncsik (#52033) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Most komolyan...a játék kezdőhelyszínéről van szó. Ne legyen már az spoiler egy 6 éves játéknál, hogy hogyan gyújtunk tüzet :U

Más: van a játékban fotómód, amivel el lehet tüntetni a hud-ot?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52035) koncsik válasza Rigormortiis (#52034) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ok. Ezzel együtt a későbbiekben érdemes figyelni erre, ahogy elder troll is tette korábban :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52036) Rigormortiis válasza koncsik (#52035) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Rendben, figyelni fogok rá :))

Hmm...mit kapok játékon belül, ha veszek egy amiboo figurát? Láttam, vannak egész jófajta zeldás/Splatoonos/Fire Emblemes figurák. De hogy működik ez?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#52037) Rage47 válasza Rigormortiis (#52029) üzenetére


Rage47
veterán

"30 évnyi gamerkedés után egy ilyen gyenge hardveren futó játék ezt váltja ki belőlem. "
én is ezt éreztem a Botw-nál 2 éve a Lite-on :D

(#52038) hombre[EU] válasza elder troll (#52030) üzenetére


hombre[EU]
veterán

üst gyújtás for begginers :D [link] nem teszem spoilerbe,holnap eltūnik

Life, Uh, Finds A Way

(#52039) tboy93 válasza Rigormortiis (#52029) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kovakő a hegyeken lévő ércekből bányászható ki. Ha leraksz egy adag fát, mellé kovakövet, majd rácsapsz egy fém karddal akkor lesz tábortüzed.

(#52040) tboy93 válasza Rage47 (#52037) üzenetére


tboy93
nagyúr

Botw-ot én is lite-on nyomtam :D Totk már oleden megy majd.

(#52041) koncsik válasza Rigormortiis (#52036) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt részletezik a Zelda játékokat. Itt a teljes lista, amiibo-ra kattintva elvileg az unlock vagy bonus is oda van írva.
(Van egy halott amiibo topik is, de szerintem elfér itt is, amit ott kérdeznénk)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#52042) Rage47 válasza tboy93 (#52040) üzenetére


Rage47
veterán

Ja, az volt a kapudrogom, Oleden már kicsit más élmény a Totk :D

(#52043) elder troll válasza hombre[EU] (#52038) üzenetére


elder troll
senior tag

Hasznos infó, kicsit nagyképű volt a fire arrow verzióm :DDD
Amúgy szerintem korai volt az első divine beast-hez küldeni ennyire az elején, vagy csak én vagyok ennyire béna/fogyi. 6 szívecskével nem tud egyhitelni, de összes nyílvessző is kevés bele, és a közelébe nem tudok menni. Mondjuk már van 3 elemental fegyverem, amit a repkedő akármitől kaptam, majd azzal is megpróbálom este (pl.:tűzlabdát dob hadonászás közben).

[ Szerkesztve ]

(#52044) David888


David888
tag

Augusztus 17-én jön a Red Dead Redemption

A dobozos kiadás pedig október 13-án esedékes.

[ Szerkesztve ]

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#52045) zombei válasza David888 (#52044) üzenetére


zombei
aktív tag

Úúúúú azért még jönnek ki tuti címek, igaz nem mai darab, mint ahogy a Batman széria sem, de elég jó játékok. :Y

(#52046) ρσгτσ válasza David888 (#52044) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"Red Dead Redemption and Undead Nightmare will be $49.99 on the Nintendo Switch eShop and PlayStation Store, with physical releases arriving October 13."

50 dollár lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52047) Rony949 válasza ρσгτσ (#52046) üzenetére


Rony949
őstag

50 dollár + ez csak egy port, nem remaster

Vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Az viszont kemény, hogy Switchre előbb jön az RDR, mint PC-re.

(#52048) ρσгτσ válasza Rony949 (#52047) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Így van. A PS verzió is az.

Xbox -on BC, és 6000 forint az alapjáték. Akcióban is elég sűrűn van 2000 forintért.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#52049) tboy93 válasza zombei (#52045) üzenetére


tboy93
nagyúr

Batman szériából sajnálom, hogy kimarad az Origins, egyedül az a rész nem volt meg. Így ez nekem pl. totál kihagyós lesz, megvolt már mind PS4-en.

(#52050) norti válasza Rony949 (#52047) üzenetére


norti
addikt

Semmi gond nincs a grafikájával, én nem bánom, hogy csak port, elég sok remaster rosszabbul néz ki, mint az eredeti (lásd GTA).

Viszont így kiderült, hogy a GTAV-nek kb. 0 esélye van erre a generációra, gondolom azt a Switch 2-re tartogatják.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.