Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#55001) ldave válasza cactuar (#55000) üzenetére


ldave
félisten

Jó választás, van benne pár puzzle feladvány, ami időre, vagy időzítve van, azokat annyira nem szeretem, ezt leszámítva remek játék.

A Slime draws near! Command?

(#55002) atty_hor


atty_hor
tag

Sziasztok! Karácsonykor nálunk is beüzemelésre kerül egy oled modell. Tudtok egy kezdeti lépések csekklistet ajánlani? Pl. a memóriakártyát első bekapcsolás előtt bele lehet tenni (összefoglalóban látom hogy fat32-re kell formázni, de miért kell ehhez külső progi?)? Előre is kösz!

(#55003) DevilAqua válasza atty_hor (#55002) üzenetére

Nem kell ezt túlbonyolítani. Csak tedd bele a kártyát és a Switch leformázza.

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#55004) horkovy34 válasza Rony949 (#54988) üzenetére


horkovy34
kezdő

Ohhhh! :D Azzal nem lesz probléma! :B Ha a meglepettségem nem is lesz 100%-ig öszinte az örömöm az lesz! Elméletileg holnapra megérkezik a Red Dead Redemption játékom is. Kíváncsi leszek rá Switchen mert állítólag egy tökéletes port lett így egy csepp kérdőjel nem volt bennem azzal kapcsolatba hogy berendeljem! Az ára is viszonylag jó volt! :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#55005) koncsik válasza vargalex (#54994) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Pc-n akkor tudsz vásárolni, ha van Switch az account-hoz rendelve.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#55006) vargalex válasza koncsik (#55005) üzenetére


vargalex
félisten

Köszönöm! Akkor megvárjuk a gépet és a Jézuskát. :)

Alex

(#55007) penge111


penge111
addikt

Pár napja végeztem két rövidebb címmel, mindkettő metroidvania:

Salt and Sanctuary, ezt szerintem itt sokan ismerik, és játszották is. Tulajdonképpen egy 2d-s Dark Souls játéknak is felfogható. Nagyon sötét atmoszférája van a játéknak. Szinte minden elemében a nagy 3d-s társára hasonlít. Itt is ha elpatkolunk, akkor a közeli táborhelyen éledünk, és vissza kell szereznünk az addig szerzett sót, amiból képességeket vehetünk magunknak. Apropó képességek, egy brutálisan hatalmas skillfát kapunk a játékban, ahol kedvünkre alakíthatjuk szabadon a karakterünket, hogy mágus, tolvaj, pladin, harcos stb váljon belőle. Itt is nagyon fontos elem a stamina, hiszen minden egyes mozdulatunkat ez határoz meg, hogy mennyit tudunk suhintani az adott fegyverrel, vagy hogyan tudunk elgurulni, ugrani az ellenfél csapásai elől. A történetet szintén a souls játékra jellemző ködösség jellemzi. Nem éreztem nagyon nehéznek a játékot 1-2 boss volt, aminek nagyon sokszor kellett nekiugranom kb. 12-14 óra alatt végeztem a játékkal.

A másik játék a Curse of the Sea Rats volt, ez is metroidvania, de épp ellenkezője az előző játéknak. Itt sokkal jobban nyomon követhető a sztori, ami szerintem aránylag érdekes is volt, és a párbeszédek igen viccesek. A történet szerint egy brit hajó szenved balesetet, ami tele van kalózokkal és mindenféle haramiával. A legénység tagjait pedig egy boszorkány patkánnyá változtatja, plusz még a kapitány fiát is ellopja. Mi is a legénység tagjai közé tartozunk, a kapitány alkut ajánl, ha visszahozzuk a fiát, akkor felment bennünket a várható büntetésünk alól. A játéknak nagyon szép meseszerű grafikája van. A zene nekem nagyon tetszett, hozta a kalózos feelinget. Lehet coopba is játszani, négy fajta hős (patkány) közül lehet választani, amik merőben különböznek egymástól. A mentési pontoknál lehet is közöttük váltani. Mindegyikhez tartozik egy skillfa, ami nagyon picike, nagyon hamar ki is lehet maxolni. Nyilván azért, hogy a maradék hősöket is kipróbálhassuk. A játék eleinte igen nehéznek bizonyul, míg meg nem szerezzük azokat a képességeket, amiknek a segítségével tovább juthatunk egyes pályaszakaszon. Azonban az új képességek birtokában, illetve hogy nagyon hamar kimaxolhatjuk a skillfákat könnyűvé válik a játék. Sok titok van a játékban, és többféle befejezés. Nekem 12 óra altt sikerült a legjobb befejezést elérnem, és majdnem 100%-ban felderíteni mindent. A tesztek anno nagyon lehúzták a játékot, nekem nagyon kellemes csalódás volt. Buggal egyáltalán nem találkoztam, egy nagy hibája volt, hogy amúgy az ötletes bossharcok, nagyon könnyűekké válnak ahogy haladunk a játékban előre.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#55008) tboy93 válasza penge111 (#55007) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tails of Iron megvolt neked? Szerintem tetszene, úgyhogy ha kimaradt tessék pótolni :)

(#55009) penge111 válasza tboy93 (#55008) üzenetére


penge111
addikt

Listán van az is, egyszer sorra kerül ;) Most az Inside pörög, nem semmi kis indie cìm...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#55010) consono válasza tboy93 (#55008) üzenetére


consono
nagyúr

Szórakoztató játék :K Nekem nagyon tetszett!

"In God we trust. All others must bring data"

(#55011) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Bő 6 ezer forintért be lehet húzni az Ori első és második részét (együtt). Akinek eddig kimaradt, annak nagyon ajánlom őket!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#55012) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#55011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azokat én is! :K

Sic Parvis Magna

(#55013) penge111


penge111
addikt

Nos, este végére is értem az Inside játéknak. Tényleg jó kis cucc, de nagyon rövid 3-4 óra alatt vegeztem is vele. A végén csak pislogtam, hogy mi is volt ez, mi is történt. Egyből rákerestem a neten, itt egy értelmezése a játéknak : [link] , ezt olvasva, valóban így már összeáll a kép.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#55014) Petreszku válasza penge111 (#55007) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Ha szereted a metroidvania stílust, akkor a Feudal Alloy című játékot is bátran ajánlom. :)
Még tudnék írni pár címet, de én ezeket ps-en játszottam és nem tudom mi jelent meg Switch-re.

(#55015) cactuar


cactuar
aktív tag

Kiegészítőt kap a Tails of Iron. Switchre 2024-ben érkezik.

(#55016) tboy93


tboy93
nagyúr

8 órája a TOTK-ban: ez egy idogyilkos :D ugy erzem hogy nem csinaltam meg semmit. Hatalmas ez a vilag.

(#55017) Rage47 válasza tboy93 (#55016) üzenetére


Rage47
veterán

jól érzed :D

(#55018) whitezo88 válasza tboy93 (#55016) üzenetére


whitezo88
nagyúr

110 órám van benne és még az alsó rész fele van felfedezve, shrine 2/3, főküldivel is csak haladgatok :D

(#55019) elder troll válasza tboy93 (#55016) üzenetére


elder troll
senior tag

75 óra alatt a felszínt felfedeztem, lent is rohangáltam főleg az elején, pár "X"-et összeszedtem lent. 3 phenomena letudva, egyet el sem tudok kezdeni. Külső segítség nélkül próbálom végigjátszani ezt a részt, ma adok egy utolsó esélyt neki. Fél évig tanultam angol nyelvet, és a verses feladványokkal néha szenvedek, illetve nem az általam feltételezett logikát követik. Előző részben volt egy shrine, amit nagyon megbonyolítottam (árnyék-nyílvessző), gyakorlatilag már vakon találtam el úgy a shrine bejáratát, amikor pont odaért az árnyék, csak nem a toronyból kellett volna lőni, hanem a shrine feltételezett helyéről kellett volna a torony vagyis a nap irányába lőni.

[ Szerkesztve ]

(#55020) tboy93


tboy93
nagyúr

Hát srácok, ezzel akkor egy fél évig elleszek a tempómat tekintve :D

(#55021) 30z.Samu válasza tboy93 (#55016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én szerintem màr csak jövőre kezdem el.

Sic Parvis Magna

(#55022) mark! válasza Rony949 (#54988) üzenetére


mark!
őstag

relatív sok szabadidőm van napközben is melóban, részben ezért is mertem pont ebbe a kettőbe belekezdeni

>

(#55023) echterion válasza tboy93 (#55016) üzenetére


echterion
nagyúr

A BotW is ekkora? Ez így, amit leírtatok elég masszívnak tűnik. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#55024) tboy93 válasza echterion (#55023) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem, a TOTK biztosan nagyobb, szerintem legalább 2x.

(#55025) echterion válasza tboy93 (#55024) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor jó lesz bemelegítésnek.

**********

(#55026) 30z.Samu válasza echterion (#55025) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg hát a BoTW a ToTK előzménye. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#55027) Peaceliker válasza echterion (#55025) üzenetére


Peaceliker
őstag

Botw sem kicsi... 100++ óra könnybe bele szalad ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#55028) whitezo88 válasza 30z.Samu (#55026) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem a BOTW teljesen kimaradt, de a TOTK így is jó. Szerencsére teljesen kiélvezhető és érthető a sztori, a lényeget meg elmagyarázzák, nem teljesen szükséges játszani előtte (nyilván ismerős, visszatérő NPCk nem lesznek így). Főleg hogy a fő térkép is nagyrészt ugyanaz tudtommal.

(#55029) horkovy34


horkovy34
kezdő

Hát szerintem a Red Dead Redemption rendelésem a konzolvilágnál eltűnt az éterben! :U A honlap szerint készleten volt náluk. A visszaigazolásról az emailt elküldtèk nekem, rá másnapra küldtek egy másik emailt hogy külső raktáron van és kb 2 nap és küldik foxpostautomatába de természetesen mindenről értesíteni fognak. Ennek már kb 3 napja és se kép se hang! :D :U Az érdekes az hogy már többször rendeltem tőlük és semmi gond nem volt, általában rá másnapra itt volt a játék. Szerintem itt most nagyon benéztek valamit/vagy nem frissítették a készletet a weboldalon és nem is volt már nekik ez a játék most meg kapálóznak. :D Mondjuk érthető mert ez így karácsony előtt rendkívűl kellemetlen. :D

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#55030) PHM válasza horkovy34 (#55029) üzenetére


PHM
addikt

Az is lehet, hogy a Foxpostnál akadt el a dolog.
Most olvastam, hogy gond van a csomagfeladással náluk.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#55031) consono válasza horkovy34 (#55029) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem már a két héttel ezelőtti Mario Wonder rendelésem is nyers állapotban maradt náluk 3-4 napig (bármit is jelentsen ez), pedig az is volt raktáron. Meguntam, lemondtam, másik helyről egy 100-assal drágábban megrendeltem, 2 nap múlva itt volt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#55032) szilchi


szilchi
őstag

Szép napot.
Switch Lite-hoz keresek joycon kupakokat.Ali-n van bőven de hátha tud valaki helyben is.PS/Box-hoz van szokva az ujjam és ezekkel egyenlőre kicsit nehezen megy az irányítás.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#55033) tl-x


tl-x
őstag

Aki gép közlben van megnézné, hogy a Hades mennyibe kerül most az eShop-ban? :R

(#55034) szilchi válasza tl-x (#55033) üzenetére


szilchi
őstag

24.99 euró

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#55035) tl-x válasza szilchi (#55034) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Akkor várok vele amíg akciós lesz :R

(#55036) cactuar válasza tl-x (#55033) üzenetére


cactuar
aktív tag

Gép nélkül is meg tudod nézni pl dekudeals-en:
Dekudeals - Hades
Itt visszamenőleg is mutatja, hogy mikor mekkora akciót kapott egy játék.

(#55037) tl-x válasza cactuar (#55036) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Steamen már megvan. De karácsonykor vinném magammal a Switchen.

[ Szerkesztve ]

(#55038) tboy93 válasza Peaceliker (#55027) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem ez egy 60 ora utan unalomba fulladt. Vegigjatszottam, de ilyen 100 orakat nem tudtam belerakni.

(#55039) TrishtanAG válasza horkovy34 (#55029) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Valami lehet a rendszerükkel. Én egy GoW Ragnarököt próbáltam rendelni náluk. Az oldal szerint volt is raktáron, betettem a kosárba, de a kosarat már nem tudtam megnézni, mert csak azt közölte folyamatosan olyankor, hogy "sikeresen bejelentkeztem". Hát persze, elvégre már beraktam egy játékot is a kosaramba :U
Oszt meguntam egy idő után és megvettem ugyanannyiért a Supergamernél (franc tudja megjegyezni az új nevüket).

www.adventuregames.hu

(#55040) echterion válasza 30z.Samu (#55026) üzenetére


echterion
nagyúr

Jajj, akkor pláne. :B
Van két Zelda játék még, amit láttam Switch-re, Skyward Sword meg a Link's Awakening, ezek lehetnek a BoTW előzményei vagy különálló epizódok?
Vagy ebben a sorrendben jönnek egymás után?

30z.Samu: Közben szerkesztettem a kérdést, mert két részt is találtam még, nem csak egyet. :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#55041) 30z.Samu válasza echterion (#55040) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az akkor különálló.

Sic Parvis Magna

(#55042) cactuar válasza echterion (#55040) üzenetére


cactuar
aktív tag

Ha a Hyrule Warriors: Age of Calamity-re gondolsz, az a BotW előzménye, de csak egy Dynasty Warriors szerű spinoff.
Meg van még Links Awakening és Skyward Sword, ezek különálló Zeldák.

(#55043) echterion válasza cactuar (#55042) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez utóbbi kettőre gondoltam, köszi az infót. :R

**********

(#55044) horkovy34 válasza TrishtanAG (#55039) üzenetére


horkovy34
kezdő

Hát én nem tudom! :U Mindegy én már nem játszom ezt a mindenáron shut up and take my money féle dolgot! :D Így 34 éves koromra már türelmes lettem. Majd beszerzem egyszer ha mást nem innen az apróról előbb utóbb. Most úgy is itt lesz nekem a Hogwarts Legacy! :D :B :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#55045) Rigormortiis válasza tl-x (#55035) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem kell tovább várnod, akciós!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#55046) tl-x válasza Rigormortiis (#55045) üzenetére


tl-x
őstag

Láttam köszi! :R

(#55047) TrishtanAG válasza horkovy34 (#55044) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A Ragnarok PS-en az új DLC miatt úgy viselkedik, mint egy átlag Switch játék. Vagy nulla darab elérhető belőle használtan, vagy lassan az újnak az árára viszik fel. :U Örültem kábé, hogy valahol van értelmes pénzért.

www.adventuregames.hu

(#55048) Rony949


Rony949
őstag

Tudjátok mi az elképesztő? Hogy a Final Fantasy Pixel Remaster-t a istenért nem tudják leárazni.

(#55049) dud998


dud998
őstag

@koncsik topiktársnak szeretettel: [link] 😉

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#55050) TrishtanAG válasza Rony949 (#55048) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Mondjuk már az elképesztő, hogy az SE a lehető legminimumabb munkával elkészítette ezt, ahelyett, hogy olyan szép remake-et csinált volna, mint PSP-n annó az első részből.

www.adventuregames.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.