Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#26001) 30z.Samu válasza .LnB (#26000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd belejön. :)

Sic Parvis Magna

(#26002) Sirandrish válasza .LnB (#26000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah igen..ezt szokni kell.
Látványosabban csaló AI nincs a földön szerintem, mint amit az MK-ba beraktak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26003) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26002) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ez inkább akkor rohadt idegesítő, ha nem csak fun-olsz hanem gyúrsz a csillagra. :D

Sic Parvis Magna

(#26004) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26003) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez mindig rohadt idegesítő, mert lehetsz bármilyen jó ha minden 5. secben kapsz egy elsőhelyest meg egy villámot az arcodba :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26005) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26004) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyszer-kétszer eldörrent már emiatt egy ajóq... :D

Sic Parvis Magna

(#26006) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26005) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A teremburáját? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26007) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26006) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, a macska rúgja meg! :D

Sic Parvis Magna

(#26008) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Pro kontroller 3 napja nem merült egy cseppet sem. Ez meglepett, ennyire bírja?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26009) -conrad- válasza .LnB (#26008) üzenetére


-conrad-
addikt

Ugyanez van itt is, 24én reggel óta sokat megy és még félig van az akku a switch szerint.

(#26010) Sirandrish válasza .LnB (#26008) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát vagy 40 órát bír egy feltöltéssel, szóval nyomjad neki ecsém :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26011) Sirandrish válasza -conrad- (#26009) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem vagytok elég nagy kockák :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26012) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26010) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor már csak ezért is megéri megvenni. :D A Joy-Con-t meg fellógatom a csillára. :D

Sic Parvis Magna

(#26013) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26012) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát én ha egyedül játszok, akkor csak a pro controllerrel.
Szerintem a gyári megoldás egy kalap sz*r :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26014) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem különösebb bajom nincs vele, leszámítva, hogy a bal oldali úgy merül, mint a Titanic. De csak a bal, a jobb oldali sokkal jobban bírja. Nem egyszer jártam úgy, hogy játszottam volna, de sipákolt, hogy a bal joy-con merülőben van. Szoktam neki örülni. :D

Sic Parvis Magna

(#26015) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26014) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem kicsi (nem elég széles), és az analogjai is nevetségesen picik szerintem.
Emellett még csak nem is kényelmes, szintén szerintem.
Tudom..játszhatnék a grip nélkül is, ami mondjuk több problémára épp megoldás, de azzal meg új problémákat csinálok magamnak...

Meh, mindegy...nekem totál nem jön be a gyári cucc, a Pro Controller viszont az egyik (ha nem a) legjobb controller ever :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26016) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán elképzelhető lesz szerintem, hogy ha meg lesz a Pro Controller, utána kb csak akkor fogom elővenni a Joy-Con-t, ha tölteni kell a másikat. Vagy még akkor se. :D

Sic Parvis Magna

(#26017) tboy93 válasza Sirandrish (#26015) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk egy Jack aljzat elfért volna rajta, ha már pro controller a neve.

(#26018) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26016) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem folymaatosan a tableten van..akkor veszem le ha az asszonypajtival játszunk valamit.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26019) Sirandrish válasza tboy93 (#26017) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jogos...
Mondjuk nekem nem hiányzik, de tudom hogy sokaknak fontos lenne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26020) 30z.Samu válasza tboy93 (#26017) üzenetére


30z.Samu
félisten

A grip-en meg egy micro USB, de hát azért is külön kell fizetni, mert miért ne. Nem elég, hogy kifizetjük az enyhén túlárazott konzolt (mert valljuk be, az), neeeem. Vegyük meg még meg 10 rongyért a töltős Grip-et, ha hardcore-ban akarjuk tolni. :D

Sic Parvis Magna

(#26021) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26020) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezzel a túlárazott témával nem tudok egyetérteni...
Oké..HW ügyileg bőven van elmaradása a konkurensekkel szemben, cserébe hibrid a cucc, bármikor magaddal viheted, kb semmit sem kell félbahagynod. Plusz a gyári készletben is két controllert találsz ugye, míg a többieknél csak egyet. És oké...nem épp egy DS4 a cucc, de akkor is tökéletesen használható a party játékoknál..

Mindezt mondom úgy, hogy én 99%ban csak docked módban használom..
Ha 50-50%ban használnám docked/HH módban, még meg is sértődnék a túlárazott kifejezés hallattán :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26022) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó, mondjuk ha azt vesszük, hogy a dokkolót is megkapjuk hozzá, akkor jogos. De attól függetlenül egy töltős grip-et adhattak volna hozzá. :D

Sic Parvis Magna

(#26023) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Csak most döbbenek rá... nincsen az eshopban megvásárolt gamekre refund? Ez komoly?

Néztem ezt az Gear Club Unlimitedet 80%-os akción, de demója nincs, ha meg nem tetszik, akkor ennyi volt a 10 euróm? Azért ez gáz.

Mario Kart piszok jó, de valami "komolyabb" versenyzőset is kipróbálnék.

(#26024) 30z.Samu válasza KisTücsök (#26023) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy dolgot tudok javasolni, nézz gameplay videót, mielőtt megveszed.

Sic Parvis Magna

(#26025) -conrad- válasza tboy93 (#26017) üzenetére


-conrad-
addikt

Rendeltem egy bt csatlakozót, 2 fülest kezel, nagyon jó, csak ajánlani tudom.

(#26026) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26022) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor meg a gripet kéne tölteni :D
Mondjuk kétszer annyit bírna ugye, de nah :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26027) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26026) üzenetére


30z.Samu
félisten

De még mindig jobb lenne, mint a semmi. :D

Sic Parvis Magna

(#26028) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26027) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Persze...ha csak annyi előnye lenne hogy kétszer addig bírja, már azis fasza.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26029) csumpa93 válasza 30z.Samu (#26020) üzenetére


csumpa93
tag

A túlárazottság kérdésével nem tudok egyet érteni. Ma már egy "normális" telót nem kapsz ennyiért :D Nálam a hibridség győzött. Olyan melóhelyen dolgozok ahová vihetném a PS4-et Xboxot simán, de macerás cipelni

(#26030) 30z.Samu válasza csumpa93 (#26029) üzenetére


30z.Samu
félisten

A hordozhatóság is egy jó fícsőr és volt amikor jól is jött. Jogos. :R

Sic Parvis Magna

(#26031) tboy93 válasza -conrad- (#26025) üzenetére


tboy93
nagyúr

Link? :D

(#26032) Quinine911 válasza Sirandrish (#26010) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Mindig is mondtam: Csak a Pro Konti, gyerekek csak a Pro Konti! :K
Egyik legjobb döntésem volt, hogy kettőt vettem amikor elkezdtem a Switchet, de ezt már kiveséztük veled :)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#26033) 30z.Samu válasza tboy93 (#26031) üzenetére


30z.Samu
félisten

Parancsolj :D

Sic Parvis Magna

(#26034) Sirandrish válasza Quinine911 (#26032) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jajam..
Én is a géppel együtt rendeltem elő.
A Zelda addig látott joy conokat míg kipróbáltam és rájöttem hogy gagyi....ehhez kellett úgy 32 másodperc :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26035) koncsik válasza 30z.Samu (#26014) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kalibráltad a JC-okat?
ÖF:
9. Joy-Con töltés és töltéskijelzés probléma:

Részletes angol nyelvű megoldás lépésről lépésre

1/ Elképzelhető, hogy az érintkezője rossz - szervíz

Megoldások (szerepelhetnek a részletes angolban, nem olvastam végig még), melyek eredménytelensége esetén: goto 1/

a) Menu: Options / valami "controllers and calibration" szerűség, itt lehet frissíteni a JoyCon-okat ("update the connected controllers and the attached Joycons")

b) Teljesen le kell meríteni a mindkét joycon-t ( Completely deplete the battery of both joycon. A Switch standby állapotában csatlakoztassuk a joycon-okat a Switch-hez, majd a Switch-et közvetlenül az AC adapter-hez. Néhány órát ott kell hagyni, ezután jónak kellene lenni a töltöttségjelzőnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#26036) Moby válasza Quinine911 (#26032) üzenetére


Moby
addikt

Főleg az ótvar dpadja, meg a csodás triggerek fantasztikusak. 2 hétig volt meg nálam. Ekkora szart a nintendo még a fennállása óta nem csinált.
Kéne végre rendelnem egy 8bitdo sn30 pro+ -t. Arról azért jobbakat mondanak.

(#26037) 30z.Samu válasza koncsik (#26035) üzenetére


30z.Samu
félisten

A kalibrálás és a teljes merítés már megtörtént, igaz úgy egy éve. De lehet elkottáztam akkor valamit, lehet megpróbálom újra.

Sic Parvis Magna

(#26038) Rony949


Rony949
őstag

Végül lecseréltem a Pokémon Let's Go Pikachumat egy Zeldára. A BotW példányom egyedül érezte magát. :D

(#26039) #09990144 válasza Rony949 (#26038) üzenetére


#09990144
törölt tag

Jó csere volt :K

(#26040) -conrad- válasza tboy93 (#26031) üzenetére


-conrad-
addikt

[link]
Nem volt olcsó de nálunk kicsi a lakás is meg a gyerek is, úgy alszik, hogy a szobája ajtaja résnyire nyitva van. Ha hallja, hogy játszunk akkor az életben nem alszik el. :D

(#26041) Sirandrish válasza Rony949 (#26038) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem megérte :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26042) Sirandrish válasza -conrad- (#26040) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hinnye..40 júró? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26043) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

Nintendo Switch lite fólia meg tok jó a sima switchez is?

Nincs eltérés méretben?

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#26044) Sirandrish válasza Anti-Hero (#26043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A lite kisebb sokkal, és a kijelzője is kissebb, szóval a sima tokja jó éppen rá, de igen lötyögős lesz (fordítva sehogyse jó), a fóliát meg max méretre szabod...
Visszafele természetesen a fólia sem működik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26045) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zeldában amikor először ér a nyílvesszőm a tűzbe... én láttam már azért pár játékot, és tudtam is, hogy ez a Zelda tele van ilyen apróságokkal, de akkor is, konkrétan mondtam hogy WoW! :) És ez még csak a kezdet volt. Bár tüzet gyújtani, és nyílvesszőt csinálni nem tudok. Nem tudom lehet e egyáltalán itt az elején. Az első terület elvileg kész. A király elmondta a múlt történetét is. Indulok majd tovább.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26046) Sirandrish válasza .LnB (#26045) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tüzet nem nehéz csinálni...állj be egy fa alá amikor vihar van ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26047) 30z.Samu válasza Sirandrish (#26046) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na ott van látvány rendesen. :K

Sic Parvis Magna

(#26048) Sirandrish válasza 30z.Samu (#26047) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És a hangok...azok a hangok...istenem, mindjárt bepattintom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26049) .LnB válasza Sirandrish (#26048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon hiányzik nekem a pro kontrollerrőlnegy jack csatlakozó..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26050) Sirandrish válasza .LnB (#26049) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fentebb linkeltek egy 40 euros félmegoldást :)
Bár nyilván nem épp a legideálisabb a dolog...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.