Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#23001) Sirandrish válasza koncsik (#23000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Honnan is tudhatnád :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23002) Edge válasza nxswitch (#22999) üzenetére


Edge
veterán

gameboy kártyák sem értéktelenek, 3-4k vagy több egy jobb cím.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23003) adalbert1 válasza Edge (#23002) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy ha eltűnik róluk az adat - a Game Boy kártyák más technologiát használnak, azok lehet, hogy tartósabbak (ezt csak tippre mondom, utana kellene olvasni).

safiyah: a türkiz sem rossz, van egy Game Boy Colorom hasonló színben :).
Viszont akkor ezek szerint az online mentések miatt lehet olyat, hogy Lite-on befejezem a játékot, majd sima Switchen onnan folytatom, ahol abbahagytam, lehúzza magának a másik készülék online mentését egyből?

(#23004) nxswitch válasza adalbert1 (#23003) üzenetére


nxswitch
senior tag

Igen, erre gondoltam. Lehet, hogy 2029re digitálisra kell vàltanom. :D

Igen, lehet olyat. Viszont van pár játék ami nem támogatja az online mentést. Illetve Nintendotól valaki említette egy interjúban, hogy dolgoznak valamin, ami könnyebbé teszi a több konzol használatot.

[ Szerkesztve ]

(#23005) koncsik válasza nxswitch (#22999) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Onimusha Warlords.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#23006) Scholes9 válasza #09990144 (#22996) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C ;)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23007) etnies válasza nxswitch (#22999) üzenetére


etnies
senior tag

Nem tudom, még a régi SNES kazik is működnek.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#23008) nxswitch


nxswitch
senior tag

Final Fantasy VII és VIII jön fizikai kiadásban japánban angolul is. :)

(#23009) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nemrég jött az SMS, hogy jön ma a futár nemsokára. KSz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23010) Sirandrish válasza Scholes9 (#23009) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jó már neked :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23011) 30z.Samu válasza Scholes9 (#23009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is, de csak 13 és 16 óra között. Mindegy, amúgy is van ma még dolgom, szóval nem is tudtam volna előbb kipróbálni. :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#23012) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Kezdtem bekakilni, mert a GLS csomagkövetésén tegnap fél 5 óta még ugyanott ált, és nem adták át a GLS-nek, de most pikkpakk, minden megvan, és már szállítás alatt van :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23013) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez elég gyors volt :D Bár én is csak du. próbálom ki, megyek el nemsokára itthonról.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23014) 30z.Samu válasza Scholes9 (#23013) üzenetére


30z.Samu
félisten

Neked olyan Switch-ed van, amibe be tudod tolni a PS4 játékot is? :Y ;]

Sic Parvis Magna

(#23015) Scholes9 válasza 30z.Samu (#23014) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23016) Kvelstadt válasza 30z.Samu (#23014) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Irigy vagy mi? :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#23017) 30z.Samu válasza Kvelstadt (#23016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lebuktam. :B :D

Sic Parvis Magna

(#23018) Sirandrish válasza Scholes9 (#23013) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azok ottan mik? Előrendelői ajándékok?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23019) SityiSXT válasza Sirandrish (#23018) üzenetére


SityiSXT
őstag

A sima változathoz írta a Game Park, hogy adnak ajándékokat. A Collector'shoz nem...

(#23020) Sirandrish válasza SityiSXT (#23019) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az úgy azért elég vicces, no de nincs mit tenni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23021) Scholes9 válasza Sirandrish (#23018) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen. Kulcstartó, hűtőmágnes, meg egy törlő kendő asszem.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23022) Sirandrish válasza Scholes9 (#23021) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A kulcstartó bejön(ne), de akkor én ilyeneket nem kapok elvileg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23023) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Annyit beszéltetek itt már a Zeldáról, hogy tegnap éjjel kipróbáltam a SNES-ez Zelda: A Link to the past játékot, teljesen beszippantott, hajnali 2ig toltam :D

Szerintem befog ugrani ez az uj Link's Awakening a "kosaramba", ha jól értem ez is olyan, csak totál felújítva :)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#23024) Sirandrish válasza Quinine911 (#23023) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23025) Edge válasza Scholes9 (#23013) üzenetére


Edge
veterán

mi az a qrvanagy tojás(?) a vulkánon? eléggé abszurdan fest... :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#23026) godzsy2


godzsy2
senior tag

Sziasztok!

A jövő héten beszeretnék szerezni egy Switch Lite-ot és szeretnék hozzá pár játékot is, de jó nekem a használt is. A Mario Maker 2, a Donkey Kong Tropical Freeze és a Mario Odyssey érdekel első körben.

A kérdésem az lenne, hogy ezekhez van-e olyan tartalom, ami az eredeti csomagban benne van és kóddal lehet aktiválni. A használt játékoknál általában már aktiválták ezeket a kódokat, az érdekelne, hogy lecsúszok-e valami fontos kiegészítőről?

Mert ha van valami fontos az eredetiben, akkor inkább megveszem azt, de ha csak letölthető kozmetikai cuccok vannak benne, akkor nem fizetnék értük plusz 5000 forinttal többet.

(#23027) Quinine911 válasza godzsy2 (#23026) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Szerintem (mint kezdő switch-es!) ilyen nincs, amit beválthatnak, az a fizikai játék után beváltható aranypont, amit később fel tudsz használni eshopos vásárlásnál, hogy pár euróval kevesebb legyen a játék ára.

Én eddig egy használt gamet vettem egy csajtól, és ő pl még ezt se váltotta be, szerintem nem is tudta, hogy be lehet :D

De hogy extra tartalom lenne, hát azt nem hiszem. De lehet majd kijavítanak :)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#23028) adalbert1 válasza Quinine911 (#23027) üzenetére


adalbert1
veterán

Bayonetta 1+2-nél az első rész ha jól emlékszem csak kód formájában jár (amit ha elhasznál az előző tulaj, akkor gyakorlatilag csak Bayonetta 2-t vettél), és még biztos van pár hasonló játék.

(#23029) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Én is megkaptam a Zeldát végre, de közben lehet megdöglött a Switchem :D
Elfelejtettem hogy már vagy 2-3 hónapja nem volt töltőn, így persze totál lemerült. A gond hogy dokkolva sem tudom (?) bekapcsolni?
Illetve ha ráteszem a dokkra, vagy épp egy töltőre, akkor a bal felső sarokban megjelenik ugyan egy elem, de nem megy benne a nafta...

Ez fasza így.. :W

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23030) Scholes9 válasza Edge (#23025) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Passz. Nekem a régi változat kimaradt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23031) koncsik válasza Sirandrish (#23029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És ha közvetlenül dugdz rá töltőt?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#23032) Sirandrish válasza koncsik (#23031) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Úgy is próbáltam. Az elem megjelent, meg a kis villám, de az animáció nem volt.
De valszeg életre kelt, mert mar dokkolva is es hh módban is be tudtam kapcsolni, csak hh modban jelezte hogy 6% a nafta, így picit hagyom pihenni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23033) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23034) Quinine911 válasza Sirandrish (#23029) üzenetére


Quinine911
aktív tag

sztem no para, csak annyira lemerült, hogy kell egy kis idő hogy annyi töltöttség legyen benne, hogy észhez térjen.
én legalábbis régi telóknál jártam így.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#23035) nxswitch válasza Sirandrish (#23032) üzenetére


nxswitch
senior tag

Másoknál is olvastam ilyet, azt tanácsolták, hogy hagyd a töltőn hosszabb ideig. Szerintem nincs gond vele.

(#23036) nxswitch


nxswitch
senior tag

Megérkezett a Switch Lite-om. :)

Akkora, mint a telefonom + 2x1.5cm a két szélén. Nagyon kicsi. :) A súlya olyan, mint ha nem is lehetne érezni. Elég nagy kezem van, de nagyon kényelmes. A színe miatt aggódtam, mert mondták, hogy sokkal zöld van benne, mint a képeken látszik, és tényleg nem tetszik így annyira.

Az x,y,a,b gombok teljesen mások mint az eredetin, itt nem kattog.

[ Szerkesztve ]

(#23037) Sirandrish válasza Quinine911 (#23034) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

& safiyah

Én is így tettem, és úgy néz ki működik.
Egyébként egy hete pont így jártam az egyik PS4 controleremmel. Az sem akart már tölteni..rá is tudtam hogy az már csak kábellel fog működni, erre ma rátettem a töltőbölcsőre is simán fel is töltött... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23038) Sirandrish válasza nxswitch (#23036) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pár kép jöhet ám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23039) Norb79 válasza Scholes9 (#23013) üzenetére


Norb79
őstag

Azok matricák, vagy hűtőmágnesek? :)

(#23040) Quinine911 válasza Norb79 (#23039) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Matricák.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#23041) Sirandrish válasza Quinine911 (#23040) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fentebb hűtőmágnest írtak.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23042) Norb79 válasza Sirandrish (#23041) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, már látom, figyelmetlen voltam, sorry. :)

(#23043) Sordoran válasza Scholes9 (#23013) üzenetére


Sordoran
addikt

Na én is berendeltem egy ilyen pakkot (FIFA nélkül :P ). Weboldalon még most is írja ezeket az ajándékokat, szóval csak kapok én is. Nem előrendelői ajándékként vannak írva.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#23044) Scholes9 válasza Sirandrish (#23032) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem csak a Pro kontroller merült le kb. 7 hónapnyi nem használat után :D

Sordoran: tesómnak is elküldtem a képet és megkérdezte, hogy megvettem e a Fifát is :DDD

Bocs, nem bontottam még ki, de januárban a Mario Bros mellé ugyanilyen Marios hűtőmágneseket adtak, ezek is azok jó eséllyel. Nemsokára hazaérek megnézem :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#23045) mike1334


mike1334
veterán

Fene a topikba....nem terveztem megvenni az új zeldát (Még a régivel se játszottam, még ott a bontatlan rabbids), érre jön az inger, hogy ez KELL :D
No de erős leszek, azt hiszem :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23046) nxswitch válasza mike1334 (#23045) üzenetére


nxswitch
senior tag

Vedd meg, úgy nem lesz annyira büntudatom ha veszek DQ-et. :D

(#23047) nxswitch válasza Sirandrish (#23038) üzenetére


nxswitch
senior tag

Majd csinálok, meg írok róla még. :)

(#23048) koncsik válasza mike1334 (#23045) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR


"You know what? Everything you can do in this game feels pretty damn good." (Kotaku)
LIKED
One of the best Zelda games... a beautiful remake that feels great and is as polished as a Mirror Shield
DISLIKED
Chamber Dungeons, frame rate drops
PLAYED
Finished the game in about eight hours, spent a couple more wandering and doing Chamber Dungeons

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#23049) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23050) Sirandrish válasza nxswitch (#23047) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Rendben, köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.