Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-28 22:36:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36001) koncsik válasza horkovy24 (#35971) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy át fogom venni, kifejezetten a jó ár miatt akartam megnézni és eldönteni / megtartani vagy eladni. Mortal Kombat XL megvan PS4-re, annyira nem hiányzik a 11.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36002) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Közben át kell venni a Bravely Default II-t, Persona V S-t küldik... nem lesz itt mortal...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36003) ldave válasza koncsik (#36002) üzenetére


ldave
félisten

Aki leírja a Persona 5-öt V-vel, az azt sem tudja mit vesz :P ;]

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#36004) scyllafren


scyllafren
senior tag

En azt sajnalom, hogy "csak" Striker jon Persona 5-bol, nem a Royal, azt vennem...

(#36005) koncsik válasza koncsik (#36002) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Just testing... ;) (köszi a javítást)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36006) Kai_Rong válasza koncsik (#36005) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha már Persona 5 Strikers :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36007) GSpecter válasza tboldi (#35964) üzenetére


GSpecter
tag

No, megoldódott, visszavittem, megmutattam, visszakaptam a pénzt. Átmentem máshova, még ott a helyszínen betettem az új kártyát és lőn, lett magyar nyelv. :)

(#36008) EmThor


EmThor
addikt

Bravely default 2 jo ertekeleseket kapott!
Orulok neki, elo van rendelve.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36009) Guitar14 válasza GSpecter (#35986) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én most gondolkozom erősen egy Switch beszerzésén. Én azért utazgatok van mikor hetekre akkor nem jönne rosszul egy switch. De viszont én szerintem az exkluzív címekben erős a nintendo. Pont azért nem vennék lite-ot (hiába a kedvezőbb ára, kényelmessége) mert nekem hiányozna, hogy kanapéról nagy TV-n játszhassak egy kényelmes kis kontrollerrel. Ezért ha megveszek egy Mario 3D vagy Odyssey akár Zeldát akkor ne csak onthego szabadidő töltésre legyen hanem otthon több órára is akkor meg arra a 3Ds-t se vettem elő. De lehet ez csak én vagyok de valahogy a többi kézi konzolomat nagyon ritkán van kedvem elővenni otthon. Főképp csak elutazás alatt használom őket. Többi régebbi konzolt meg mai napig használom, Super Mario 3D All-Stars megjelenése óta hatalmas kedvvel elkezdtem újrajátszani a Sunshine-t GameCubeon.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#36010) Rony949 válasza scyllafren (#36004) üzenetére


Rony949
őstag

Képzeld el, hogy kiadsz egy játékot egy konzolra, ahol egyáltalán nem elérhető a játékhoz szükséges előzmény rész. :C

Amúgy tényleg jöhetne már a Royal Switchre (vagy PC-re). Még várok egy kicsit (egy félévet), ha addig nem lesz semmi bejelentés, megveszem a sima 5-öt PS3-ra.

(#36011) GSpecter válasza Guitar14 (#36009) üzenetére


GSpecter
tag

Én ebből a szempontból kissé speciális eset vagyok, mert sok régi konzolom van. Xbox, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X, Super Nintendo, GameCube, Wii, és most legutóbb (de még a Switch Lite előtt) beszereztem egy Wii U-t. Imádom. És tele van nagyon király (és marha olcsó) Nintendo exkluzívokkal, Zeldák, 3D World, Pikmin 3, New S. Mario Bros., Yoshi, Captain Toad, stb. Szóval nekem itt a lehetőség nagyképernyőn is játszani (meg van egy Bang & Olufsen CRT is a régieknek), és tudom őket magammal vinni. :) De akár ágyból is tudom a Wii U GamePaddel, ha nincs kedven a nagy tévéhez. :D (A kép készülte óta még lett pár jó cím hozzá.)

[ Szerkesztve ]

(#36012) scyllafren válasza Rony949 (#36010) üzenetére


scyllafren
senior tag

Remelem azt tudod, hogy a Royal az valojaban egy GOTY 5? Azaz ugyanaz a jatek, extrakkal es QoL plusszokkal?

(#36013) Kai_Rong válasza scyllafren (#36012) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha a plusz csapatot meg a teljesen új sztorivonalat is extrának veszed, akkor ez akár igaz is lehet. De én a kettőt külön kezelném. Főleg úgy, hogy a Royal most már a nem kánon mocsarába került a Strikers megjelenését követően.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36014) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Na, Ghosts 'n Goblins Resurrection megjelenés napján behúzva!

Emberek, vegyétek, egyszerűen beszarás, milyen gyönyörű és fluid 60 FPS-en a játék, hihetetlen élmény, szerintem még azoknak is, akik soha nem játszottak a széria egyetlen részével sem. Iszonyat nehéz lesz, de ahogy nézem, számos nehézségi fok közül lehet választani és így fél óra játék után azt mondom, hogy közel sem olyan idegtépő, mint a korábbi részek.

Sajnálom, hogy nincs belőle fizikai kiadás. Szerintem minden forintját megéri, volt némi gold point-om, így valami 27 euróért tudtam behúzni, de nem sajnálom rá, mert látszik, hogy ebbe raktak munkát bőszen!

Get Moded!

(#36015) Rony949 válasza DM-Fan (#36014) üzenetére


Rony949
őstag

Én majd talán később megveszem.

Egyelőre elég nekem az ingyenes változat is, amit tegnap húztam be.

(#36016) hyggelig válasza Kai_Rong (#36006) üzenetére


hyggelig
senior tag

Az én fejem is pont ugyanilyen volt, mint Jordannek, amikor elkezdtem a Strikers-t :D :D

(#36017) cactuar


cactuar
aktív tag

[link]
Veres Miki is nagyon dicséri a Bravely Default 2-t. Most van mivel játszanom, P5S + most jött gamepassba a Pillars of Eternity 2. De szerintem ahogy kap egy kisebb leárazást, meg fogom venni.

Csak ne lenne ez a rusnya karakter design. Nagyon nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#36018) Rony949 válasza cactuar (#36017) üzenetére


Rony949
őstag

Remélem olyan fél év múlva is kapható lesz még boltokban, mert ez a játék érdekel, csak most nem engedhetem meg magamnak hogy elköltsek még egy 20 ezrest.

[ Szerkesztve ]

(#36019) 30z.Samu válasza Rony949 (#36018) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ennél nem mondtak semmi időkorlátot, hogy meddig lehet majd kapni vagy ilyesmi.

Sic Parvis Magna

(#36020) Rony949 válasza 30z.Samu (#36019) üzenetére


Rony949
őstag

Lényegtelen, nem erre gondoltam, hanem arra hogy elő szokott fordulni, hogy a magyar boltok csak egy bizonyos számban vesznek játékot, aztán 1 év múlva már sehol se kapni az egész országban, maximum a használtpiacon.

[ Szerkesztve ]

(#36021) ldave válasza Rony949 (#36020) üzenetére


ldave
félisten

Hát, 3DS tapasztalatok alapján EU-ban eléggé kis példányszámban szoktak megjelenni ezek a japán RPG-k, hamar eltűnnek a legtöbb bolt polcairól.

A Slime draws near! Command?

(#36022) 30z.Samu válasza Rony949 (#36020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja értem. Szerintem nem lesz gond. :)

Sic Parvis Magna

(#36023) Quinine911 válasza DM-Fan (#36014) üzenetére


Quinine911
aktív tag

köszi, hogy megosztottad a kezdeti tapasztalatokat!
Engem mozgat a vétel, csak visszatart hogy mennyire lenne "pro-konti falhoz vágós" nehézségű :D

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36024) rakkimcer


rakkimcer
tag

pro kontrollert szeretnék venni, eredeti nintendoson kívül
amit tudnia kellene:
- NFC kompatibilis
- wireless
- vibráció
- giro
extra: turbo gomb, fülhallgató csatlakozó
Rendeltem amazon-ról, leírás alapján tudnia kellett volna, azóta visszament, egyenlőre nem merek onnan rendelni mást

Vidékre ha lemegyek nagymamához nem szeretném magammal vinni a dokkolót, helyette kellene valami, hogy az unokák is tudjanak játszani TV-n
Erre van bevált kütyü? Méret számítani, minél kisebb
Amazonos nem ment a switchhel, leírás alapján tudnia kellene, az is visszament
Ki mit használ erre?

(#36025) Kai_Rong válasza ldave (#36021) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ráadásul ez a JRPG-k között is egy kifejezetten niche cím (a használt 3DS-es BD simán a megjelenéskori új árában megy ma is).
Értem én a 9-es értékelést meg a VM signature selection pecsétet, de azért Miki már nem mai gyerek, az ízlése pedig - ahogy a cikkben is bevallotta - abszolút a 90-es évek japán játékfelhozatalán csiszolódott. Szerintem ezt a keménymag megveszi megjelenéskor fizikai változatban, a többieket pedig szimplán nem nagyon hatja meg ez a megjelenés. Én kicsit bizonytalan vagyok, mert igazából megvenném, jópofának tűnik, de még él bennem a tüske, amit az eredeti Bravely Default ejtett a nagyon olcsó húzásaival a játék közepe táján.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36026) Kai_Rong válasza rakkimcer (#36024) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az NFC nagyon hard elvárás? Ennyire gyakran amiibózol? Ha azt el tudod engedni, akkor jóval nagyobb a szóba jöhető kínálat. Ami tudja az általad kérteket (kivéve a fülhallgató csatlakozót, ezt ugye a rendes Switch controller se tudja), az a Beboncool kontroller.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36027) Balinov válasza rakkimcer (#36024) üzenetére


Balinov
félisten

udv

mi ilyen Gamory-t vettunk UK Amazonrol decemberben. NFC-t nem ir az adatlap (nekem az nem volt szempont), turbot tudja ( bar meg sosme probaltam). vibra, giro tokeletes (elobbi erosebb, mint a gyari joyconok). Akku is jol birja, eleg hamar feltoltom (OnePlus2 toltofejjel hasznalom) es USB-C-s, ami nekunk fontos szempont. 4600+ rating alapjan 4.5-et kapott az 5-bol

Szinte napi hasznaljuk, eddig meg siman birja a strapat (feleseg, en, 6eves gyerkoc)

Most keszulunk megrendelni a Mario Kart-ot, szoval eselyes, hogy veszunk megegyet (raadasul Prime-val 2 nap alatt ittvan, meg Brexit utan is)

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36028) rakkimcer válasza Kai_Rong (#36026) üzenetére


rakkimcer
tag

amiibot csak Zeldához szoktam, leginkább a wolf miatt
kicsit kényelmetlen a joy-connal ez, de nincs más akkor feladom
ilyen Beboncool kontrollert használsz is?
annyi belölük, mint égen a csillag, nem egy videóban sorra kiderül, fele sem tudja amit leírnak

(#36029) Kai_Rong válasza rakkimcer (#36028) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nekem eredeti Nintendo pro kontrollerem van, a kollégám vett ilyet, nála járt a kezemben secondary kontrollerként Smash Bros közben, az a funkcióit tekintve rendben volt (mármint rezegni rezgett, wireless működött, meg turbó gomb volt rajta, a többit nem erőltettem / próbáltam). Én a Wii U-s időszak borzalmasan rossz tapasztalatai után sose vennék 3rd party kontrollert Nintendo konzolhoz, mert a végén jóval több szívás van ezekkel, olcsó húsnak híg a leve kategória (hipergyorsan lemerül, eldobálja a wireless jelet, beszar a rezgőmotor és társai).
Beboncoolból rengeteg verzió van, gondolom, ha balf.sz a webshop, akkor el tudják cseszni a rendelés teljesítéseket. Ugyanezzel a színkombóval legalább négyféle felszereltséget láttam az amazonon is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36030) rakkimcer válasza Balinov (#36027) üzenetére


rakkimcer
tag

ez a gamory tényleg nagyon szimpatikus
amazon.de-n még talán olcsóbb is: €24.99 + €6.89 shipping
turbo gombo nagyon jó pl. a dead cells-nél
köszönöm

(#36031) rakkimcer válasza Kai_Rong (#36029) üzenetére


rakkimcer
tag

elkezdtem nézegetni az amazonon, de elvesztem egy idő után
nagy szívás, hogy olyat is odaraknak a listába, ami nem kompatibilis nintendoval, többsége oda is írja
aztán van aki odaírja és nem tudja

dokkolóra ezt találtam, éppen akciós
Jumpgate Portable Dock for Nintendo SWITCH [link]

(#36032) Balinov válasza rakkimcer (#36030) üzenetére


Balinov
félisten

Nagyon szivesen,ha sokat rendelsz amazonrol, érdemes a primera elofizetni, ugye ingyenes posta meg mellé a prime video. Egy ilyen rendelesnel visszahozza a havi árat :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36033) cactuar


cactuar
aktív tag

Lement a Pokemon Presents. 2 nagyobb bejelentés volt:

Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl: late 2021
Pokémon Legends Arceus: early 2022 ( Pokémon a feudális Japánban, ez egész hangulatos volt)

[ Szerkesztve ]

(#36034) pkaresz


pkaresz
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek erről véleménye?
HORI Split Pad Pro (Pikachu & Eevee Edition)
Köszi.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36035) pkaresz válasza Gabonetta (#34690) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Mennyire vagy megelégedve vele?

Köszi!

Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36036) rakkimcer válasza pkaresz (#36034) üzenetére


rakkimcer
tag

Nintendo Switch HORI Split Pad Pro DAEMON X MACHINA Edition van, nagyon szeretem
igaz nincs benne giro, meg vibráció, viszont kényelmes, gombok jó helyen vannak, jó az irányítás is, plusz sosem merül le
egyre kell figyelni, hogy hátul van rajta egy műanyag csonk, ami nem akadályozza, hogy dokkolóba tedd, de pl. a venom vs4797 aksinál már nem tudom felrakni
itt egy link, ahol ez jól látszódik [link]

(#36037) pkaresz válasza rakkimcer (#36036) üzenetére


pkaresz
senior tag

[link]
Erről lene szó!
Tipusszámot nem látok.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36038) rakkimcer válasza pkaresz (#36037) üzenetére


rakkimcer
tag

Az lesz az, csak más a színe

(#36039) rakkimcer


rakkimcer
tag

Lányom szeretne Just Dance-t, ebből melyik verzió lenne jó?
2019, 2020 vagy 2021?
Valami All Stars Mode-ról is olvastam, de az nincs mindegyikben?

(#36040) pkaresz válasza rakkimcer (#36038) üzenetére


pkaresz
senior tag

Köszönöm! 😀

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36041) Vebber válasza rakkimcer (#36024) üzenetére


Vebber
tag

Kínából rendelhetsz mini dokkolót.

(#36042) koncsik válasza rakkimcer (#36024) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem ez jól bevált dokkoló alternatívaként. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36043) rakkimcer válasza koncsik (#36042) üzenetére


rakkimcer
tag

köszönöm

(#36044) Rony949


Rony949
őstag

Szigorúan magánvélemény, de a Pokémon Let's Go Pikachu/Eevee és a Pokémon Sword/Shield a Game Freak egyik leglustább és semmilyenebb munkája. Nem tetszettek egyáltalán.

Ez a Pokémon Breath of the Wi....akarom mondani, Legends Arceus most megmozgatott bennem valamit. Végre egy érdekes Pokémon játék, ami kifejezetten érdekel. Remélem a borzasztó felbontást és az átlagos 15-20 fps gondot megoldják majd jövőre. [link]

(#36045) 30z.Samu válasza Rony949 (#36044) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Let's Go tényleg egy összecsapott valami lett, pedig vártam hogy megjelenjen. De kb semmi kihívás nincs benne, a grafika viszont tetszik.

Sic Parvis Magna

(#36046) Baltazár123 válasza Vebber (#36041) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Aliról nem ajánlom a mini dokkolókat. Amit én rendeltem dobhattam is ki a kukába, mert majdnem agyf.szt kaptam, amikor a gyerekek beleerőltették a switchet úgy, hogy alig lehetett kivenni belőle utána. Meg az a reccsenő hang is elég baljós volt. Valami konstrukciós hiba, az eladó meg elfelejtett angolul, amikor reklamálni kezdtem. Az ali meg a kereskedő pártjára állt, amikor elhúzódott a vita.
Ismerős meg úgy járt egy másik típussal, hogy nem fog be neki, ha ráteszi a switchet, lötyög, nem jó neki sem, de ő legalább kapott valamennyi kupont helyette.
Inkább itthonról kell rendelni és ha nem jó, akkor visszaadni. Én 6e forint körül rendeltem, alzán amit koncsik linket, meg 7e. Inkább azt, mint aliról, nekem ez a tapasztalatom.

(#36047) cactuar válasza Rony949 (#36044) üzenetére


cactuar
aktív tag

Igen, ez a 2 rész tényleg elég gyenge volt.
A Diamond / Pearl feldolgozáson is látszik, hogy nem sok munka volt vele. Úgy néz ki, mint egy b kategóriás mobil játék.
Az Arceusban látok fantáziát. Örülök hogy végre mernek valami újjal kiserletezni, már nagyon ráfér a sorozatra. De technikailag nagyon gyenge volt, és nem nézem ki belőlük, hogy ez jelentősen javulni fog megjelenésre.

(#36048) cactuar válasza cactuar (#36047) üzenetére


cactuar
aktív tag

Bagszi írta Facebookon:

Néhány új infó a Pokémon Legends: Arceusról:
- A harcok már nem körökre osztottam
- A harc energia alapú
- A Pokémon csata nem egy külön csataterületre váltva zajlik, hanem szinte ott helyben, ahol rád támadt a Pokémon
- ATB (Aktív idejű harc) alapon működik, amiben te választod a támadást
- Ha nincs Pokémonod, a Pokémon Edző karaktered támadják
- Ha a karaktered túl sokat sérül, a harc véget ér.

(A fenti infók egyelőre nem hivatalosak és nem is biztos, hogy helyesen lettek lefordítva)

(#36049) Rony949 válasza cactuar (#36048) üzenetére


Rony949
őstag

Akció-RPG lesz. A videóban lehet is látni, hogy a karaktered tud vetődni/gurulni is.

(#36050) Kai_Rong válasza cactuar (#36048) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Eh, maris kevesbe izgat :( pedig az alapkoncepcioban volt fantazia.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.