Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-28 22:36:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#24001) 30z.Samu válasza Scholes9 (#24000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valamiért nem olyan jó a fogadtatás.

Sic Parvis Magna

(#24002) hyggelig válasza 30z.Samu (#24001) üzenetére


hyggelig
senior tag

Azért az a 86 pont nem olyan rossz.

(#24003) 30z.Samu válasza hyggelig (#24002) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én szerintem imádni fogom, viszont tényleg tartottam magam és az első Trailer-en meg egy kis demo videón kívül semmit nem láttam belőle. A játék 98%-a meglepi lesz, de messze van még csütörtök... :( :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24004) #09990144


#09990144
törölt tag

Nintendolife review:

Conclusion
Luigi’s Mansion 3 is not only a graphical powerhouse and showcase for Next Level Games’ unrivalled mastery of video game animation, it’s also an immense helping of spooky fun as well. The amount of care and consideration poured into every facet of the game is abundantly clear, and it all results in one of the most enjoyable and attractive Switch titles of the year. It's also the undisputed high point of a franchise which – following this sterling release – will hopefully get even more love and attention from Nintendo fandom, and the gaming community as a whole.

Várom már nagyon :DD

(#24005) hyggelig válasza 30z.Samu (#24003) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én még csak ismerkedek a rendszerrel. Kicsit másabb, mint a PS.

Neked van valami listád, amit ajánlanál? :)

(#24006) Sirandrish válasza 30z.Samu (#24001) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

86pont ma már gyengének számít? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24007) 30z.Samu válasza hyggelig (#24005) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lényegében minden, ami Nintendo. :) Mario, Zelda, Donkey Kong, stb. Ha még új Neked a rendszer, akkor egy Mario Deluxe-szal érdemes kezdeni, bár az Odyssey is simán tanulható szerintem. Zeldából a Link's Awening-et, mert az jóval könnyebb, mint a Breath of Wild. Viszont kiderül, hogy ráérzel-e a Zelda játékokra vagy sem, ha az előbbi tetszett, akkor szerintem be fogod szerezni az utóbbit is. :) A többiek szerintem jóval több játékot fognak tudni ajánlani, Ők lényegesen több játékkal játszottak Switch-en, mint én és nekem is van egy szép listám, amivel játszani szeretnék. :D Jön a Luigi, de böki a csőröm a Super Smash Bros, a Donkey Kong ill az Astral Chain is. Ami Nintendo cím, abban szerintem nem fogsz csalódni, már amennyiben fogékony vagy az ilyen játékokra persze. :K Illetve haverokkal ökörködésre tudom ajánlani a Mario Kart-ot.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24008) nxswitch


nxswitch
senior tag

IGN 8.3-at adott, de nem igazán mondott róla rosszat. :)

(#24009) hyggelig válasza 30z.Samu (#24007) üzenetére


hyggelig
senior tag

Szóval kb minden :D

Sokáig azt hittem, nem fognak bejönni a JRPG-k. Aztán játszotttam a Persona 5-al mega Nino Kuni II-vel és hát... jöhetnek azok is :D

[ Szerkesztve ]

(#24010) #09990144 válasza hyggelig (#24009) üzenetére


#09990144
törölt tag

Ha szereted a jrpg-ket, akkor Dragon Quest XI, Xenoblade 2, Fire Emblem: Three Houses.
+ 30z.Samu listájához még hozzátenném Toad kapitányt. Nagyon cuki játék :D Meg a Splatoon 2.... meg igazából tényleg bármelyik Nindento játékot ide lehetne írni :DD

(#24011) 30z.Samu válasza hyggelig (#24009) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, azért kezdtem így, hogy kb minden, ami Nintendo. :D Ezek minőségi játékok szerintem. Igazából nézhetsz nem exkluzív játékokat is, csak ami megjelent PS-re is, azt inkább azon játszanám. Feltéve ha nem fontos a hordozhatóság persze, mert akkor nem kérdés melyik gépre vedd meg az adott játékot. :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24012) hyggelig válasza 30z.Samu (#24011) üzenetére


hyggelig
senior tag

A Witchert tök menő lenne újra kijátszani, de az ára erősen visszatart. Amikor már szinte ingyen hozzádvágják minden platformon, akkor nehéz kifizetni érte a teljes árat.

Mondom ezt úgy, hogy részemről nem született még olyan játék, ami a Witcherrel egy szinten lenne. Csupán a Persona 5 közelítette meg.

Köszi mindkettőtöknek az ajánlást :)

(#24013) 30z.Samu válasza hyggelig (#24012) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na igen, javasolnám azt hogy vedd úgy, hogy a hordozhatóságot fizeted meg, de azt már megtetted a konzol vásárlásakor. :U :DDD

Sic Parvis Magna

(#24014) LeventeV válasza petymek (#23996) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem az az enyem volt, de a hirdetes inkabb igenyfelmeres volt. Jelentkeztek paran, de semmi komoly.
En anno eladtam a Switch-em mikor felmerult a Lite erkezese. En szemely szerint nem bantam meg. PS4 melle kerestem egy handheldet, de a sima kenyelmetlen volt. Ez tokeletesen hozza amit szeretnek, de elismerem, hogy en a szukebb reteg vagyok.

(#24015) Mike válasza LeventeV (#24014) üzenetére


Mike
veterán

Na várj, jó a lite? De azért zeldázni inkább jobb tvn mint 7 collon?

[ Szerkesztve ]

(#24016) LeventeV válasza Mike (#24015) üzenetére


LeventeV
senior tag

Zeldazni mindenen jo. De ez igaz a Nintendo osszes exkluziv cimere. Nekem megfelel a Lite is, de ahogy irtam en a kisebbik tabort kepviselem.

Nekem a PS a fo platformom, az is marad, de a Nintendo jatekok kozul is van ami tetszik. Igy a PS4 es a handheld Nintendo szamomra a tokeletes konzol parositas. A sima Switchet is 90%-ban handheld modban hasznaltam, de a Lite sokkal jobban kezre all.

[ Szerkesztve ]

(#24017) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Uh de beindult a fórum, kicsit kiestem most pár napra, festő meló itthon, sztem már 3 napja nem volt a kezemben a kütyü.

Látom most a Luigi a téma, most olvastam a Nintendolife tesztet, jókat ír, meg a Nintendo World Reporton is 8 pontot kapott. Jó lesz ez :K

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#24018) hyggelig válasza LeventeV (#24016) üzenetére


hyggelig
senior tag

Engem az győzött meg, hogy kicsi, olcsóbb és úgyse játszanék mással. A tv-n a grafika nem hat meg, a Ps jobbat tud. A kicsi kijelzőre meg jó a 720.

(#24019) Scholes9 válasza nxswitch (#24008) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szóvá is tették sokan a pontszámot. Megnéztem a videót, egyetértek velük.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#24020) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Már csak két nap. :C

Sic Parvis Magna

(#24021) hyggelig válasza 30z.Samu (#24020) üzenetére


hyggelig
senior tag

Látom, nagyon várod Luigit :D

(#24022) 30z.Samu válasza hyggelig (#24021) üzenetére


30z.Samu
félisten

Idén ezt a játékot várom a legjobban. :K Igazán meglephetnének egy fém tokkal is, UK-ban lehetett rendelni, itthon valamiért nem. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24023) nxswitch válasza 30z.Samu (#24022) üzenetére


nxswitch
senior tag

Már csak két nap. Utána kibírok még két hetet Pokémonig Luigi segítségével. :D

(#24024) tboldi válasza hyggelig (#24021) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is várnám, de most akadtak fontosabb dolgok. Egy hete nekitolattam egy villanyoszlopnak figyelmetlenségből... :W Most zajlik a helyreállítás. [before], [meanwhile]

De hogy ON is legyek:
Kb. a kétharmadánál tarthatok a Link’s Awakeningnek. Bevallom, itt-ott nekem is segítséget kellett kérnem egy online walkthrough-tól. :D

(#24025) 30z.Samu válasza tboldi (#24024) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szegény kicsi Honda. :( Neked nem lett bajod, az a lényeg. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24026) tboldi válasza 30z.Samu (#24025) üzenetére


tboldi
nagyúr

Öröm az ürömben: így legalább lett spoilerem, marha ritka kiegészítő. :D

(#24027) 30z.Samu válasza tboldi (#24026) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aztán majd jöhet a többi, küszöb, neon, chip tuning, stb. Aztán düböröghet a Riders on the storm. :D

Sic Parvis Magna

(#24028) #09990144


#09990144
törölt tag

Mynintendon van most Luigis háttérkép - legjobban elköltött 50 platina pont ever :D

(#24029) hyggelig válasza tboldi (#24024) üzenetére


hyggelig
senior tag

UUhhh.. :( Sajnálom.

(#24030) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyébként van más is, ami miatt várom a 31-ét, akkor kezdik el vetíteni az új Terminatort. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24031) tboldi válasza hyggelig (#24029) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem kell sajnálni, vállalom, hogy én voltam balf@sz. :K :D

(#24032) hyggelig


hyggelig
senior tag

Csak egy amatőr kérdés:

Bármilyen sima usbc-s töltő jó a Switch-hez? Teszem azt egy USB végű kábellel, a laptopomba dugva is fel tudom tölteni? Vagy hivatalos nintendosat kell venni?

Igazából csak előre gondolkodom, mert pár hónap múlva utazunk és nem hiszem, hogy az én eu-s szabványú töltőmet tudom majd használni Ázsiában.

(#24033) nxswitch válasza hyggelig (#24032) üzenetére


nxswitch
senior tag

Bármilyen USBC kábel jó hozzá, viszont régebben voltak problémák, hogy tönkrementek switchek, amit az okozhatott, hogy olcsó kínai 200Ft-os USBC kábelt használtak, amiből hiányzott egy ellenállás. Én 3000Ft-ért vettem huawei kábelt, nem volt gondom vele.

A laptopodról valószínűleg NAGYON lassan fogod tudni tölteni. Átalakítót szerintem lehet kapni, amivel Ázsiában is tudod használni.

(#24034) SlayerSub


SlayerSub
tag

Létrehoztak egy discord chanelt nintendo switchre. Egyenlőre elég kicsi a user base, de hasznos lehet multira majd. Remélem legalább is felduzzad a népesseg.

[link]

(#24035) hyggelig válasza nxswitch (#24033) üzenetére


hyggelig
senior tag

Köszönöm :)

Mindenképp valami minőségibb darabot használnék. Itthon van vagy 10 darab és nem akartam újat venni csak emiatt.

(#24036) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most hívtak a Luigi miatt, de messze van még sütőtök..akarom "mondani" csütörtök. :( :DDD

Sic Parvis Magna

(#24037) Quinine911 válasza 30z.Samu (#24030) üzenetére


Quinine911
aktív tag

uh, na az is város :K

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#24038) 30z.Samu válasza Quinine911 (#24037) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elsején már nézem is, csak azért akkor, mert 31-én dolgozom. :(

Sic Parvis Magna

(#24039) hyggelig válasza 30z.Samu (#24038) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én szerencsére nem. Annyira húzós volt ez az év, hogy a nyári szabin kívül több hónapig minden nap túlóráztam, játszani nem volt erőm, aztán felmondtam a francba és az új helyen még elég sokat kell tanulnom.

Viszont végre van erőm esténként játszani. :))

(#24040) etnies válasza nxswitch (#24033) üzenetére


etnies
senior tag

Nekem nem tölti a Huawei superchargerem, sem egy régebbi Samsung, sem egy márkás multitöltő.
Egyelőre csak a saját dokkolója tölti és a saját töltője. Hamarosan lesz egy PD-s Anker, elvileg az tölti majd.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#24041) 30z.Samu válasza hyggelig (#24039) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na, az tök jó. :) Én munkanapon 6-tól 20-ig vagyok és zárás után nincs mindig energiám arra, hogy még nekiálljak játszani. Ha esetleg igen, akkor vagy valami light-osabb játékkal játszom vagy friss cím, de olyan rohadt jó, hogy alig várom hogy játsszak vele és akkor nem érdekel mennyire vagyok fáradt. :B :D Előtte két helyen dolgoztam és mindkettő egész napos volt, szóval abban az időszakban túl sok szabadidőm nem volt. Végül úgy alakult, hogy a beugrós meló lett a főállás és a másik helyről pedig kiléptem.

Sic Parvis Magna

(#24042) nxswitch válasza etnies (#24040) üzenetére


nxswitch
senior tag

Én csak kábelt vettem Huawei-től, amit Anker hordozható akksival használtam. Nem olvastam el, de itt van infó, hogy milyen töltőt kell hozzá venni.

(#24043) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Hoppá, jó kis durva leárazások: LINK

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#24044) koncsik válasza Quinine911 (#24043) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Melyikre érdemes odafigyelni? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#24045) hyggelig válasza etnies (#24040) üzenetére


hyggelig
senior tag

Ma este akkor kipróbálom ezt a töltés dolgot.

(Tokot is venni kéne, hogy ne karcolja szét a kulcsom a táskában.)

(#24041) 30z.Samu 6-20? riszpekt!

(#24046) zbundy


zbundy
aktív tag

Néhány Luigi's Manson 3 pontszám(tudom volt már 1-1 laptól)

COGconnected - 75/100
EGM - 4/5
Game Informer - 8.5
Gamesbeat - 92/100
Gamespot - 8
Gamesradar - 4.5/5
IGN US - 8.3
Press Start - 8.5
Screen Rant - 4.5/5
Stevivor - 8
USgamer - 4/5
VG247 - 4/5
VGC - 5/5

(#24047) etnies válasza Quinine911 (#24043) üzenetére


etnies
senior tag

Link nincs leárazva. :U :DDD

"önmagam hite vagyok magamban"

(#24048) Sirandrish válasza zbundy (#24046) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem ez nagyon is rendben van!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24049) zbundy válasza Sirandrish (#24048) üzenetére


zbundy
aktív tag

Szerintem is. Hívott a platinumshop, csütörtökön jön is Luigi és kezdődik a halloween partyt 😀

(#24050) petymek válasza 30z.Samu (#24030) üzenetére


petymek
senior tag

Ezzel nem vagy egyedül. Az az egy apróság van, hogy a környezetemben, mást nem mozgat meg, viszont ez mindenképp moziban nézős.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.