Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36651) g@bo válasza horkovy24 (#36650) üzenetére


g@bo
nagyúr

En megrendeltem, de ugyanúgy mint te, meg dilemmázom... :U

(#36652) boost válasza horkovy24 (#36650) üzenetére


boost
addikt

de akkor meg minek... csak elköltöd a pénzed..Ez annyira nem jó kollekció, hogy később komoly értéket képviseljen.

(#36653) ayo válasza horkovy24 (#36650) üzenetére


ayo
addikt

aszem kézi módban pont úgy van, ahogy mondod.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36654) horkovy24 válasza g@bo (#36651) üzenetére


horkovy24
senior tag

G@bo: Igen dilemmázom mert 3 részből egy az ami érdekelne rajta és örülnék ha az enyém lenne! Te miért? :D
boost: pontosan így vagyok vele én is! Meg aztán én nem is vagyok az a fajta úgymond scalper hogy olyan szándékkal felvásároljak dolgokat hogy utána meg lehúzós összegekért eladjam. Ez ugyanolyan és előre bocsánat az offért mint a PS5 körüli herce-hurca. Számomra nagyon szomorú és elkeserítő amit az emberek azzal a a géppel művelnek haszonszerzés céljából itt az aprón is többek között. Annak aki meg becsülné és örülne neki meg tényleg játszana vele az meg nem tud géphez jutni. :U
ayo: akkor ez nekem végképp tárgytalan. Így elég gagyi megoldás ez. Én nem fogom folyamatosan tapizni a kijelzőt és javarészt kézimódban használom. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36655) ayo válasza horkovy24 (#36654) üzenetére


ayo
addikt

Keveset próbáltam úgy, de tapival nagyon rossz volt, hiszen sokszor akció közepette kellett volna összeszedni, azaz levenni a gombokról a kezemet, de mivel kockázatos volt, ezért többnyire nem gyűjtöttem, miközben azért fontos eleme a játéknak.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36656) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok! Rendeltem a switch-hez egy ilyet. Lehet ebből valami bajom? Switch már nem garanciális és a dokkoló megadta magát 1 éve, most ismét játszanék a switch-el, fhd monitoron.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#36657) horkovy24 válasza ayo (#36655) üzenetére


horkovy24
senior tag

Igen! Akkor ezek szerint valóban azt látom hogy ez egy erőltetetett pénzlehúzós port csak. Persze hogy fontos eleme a játéknak hisz azzal kell etetni a csillagokat amivel bolygóva alakulnak át ráadásul a vége felé már elég sok kell belőlük!

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36658) csasaKKP válasza Phobion (#36656) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Mondd vissza a rendelést, ha csak emiatt vetted. Switch dokkolója, illetve a Type-C portja is speciális, belseje egy MyDP*-HDMI átalakítót tartalmaz és ez a kiegészítő nagyon nagy valószínűséggel nem jó. Keress erre: usb type c docks for nintendo switch

* Mobility DisplayPort

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#36659) taki01 válasza Phobion (#36656) üzenetére


taki01
őstag

Ezzel próbálkoz szerintem, ha nem gyári kell.

[ Szerkesztve ]

(#36660) Phobion válasza taki01 (#36659) üzenetére


Phobion
őstag

Rendben, köszi a válaszokat!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#36661) tl-x válasza Phobion (#36660) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem ebayről volt ilyen: [link]
Eladtam mert nem használtam. Azt nem tudom hosszú távon mennyire megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#36662) koncsik válasza taki01 (#36659) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K Nekem ilyen van, működik.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36663) Phobion válasza tl-x (#36661) üzenetére


Phobion
őstag

Amit taki01 linkelt, azt megrendeltem, de köszi!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#36664) rakkimcer válasza Gabonetta (#36646) üzenetére


rakkimcer
tag

állandóra ez van fent és tényleg nagyon kényelmes

(#36665) rakkimcer


rakkimcer
tag

eshop-ban ezek akciósak, mindkettő bezsákolva :)
Ashen [link] €12,59
The Flame In The Flood: Complete Edition [link] €3,74

(#36666) ldave válasza rakkimcer (#36665) üzenetére


ldave
félisten

Ashent szintén Switchen játszottam (be még nem fejeztem), a dlc-je is akciós most, lehet meg kéne venni hozzá.

A Slime draws near! Command?

(#36667) rakkimcer válasza ldave (#36666) üzenetére


rakkimcer
tag

videók és leírások alapján nagyon jó
neked hogy tetszett?

(#36668) ldave válasza rakkimcer (#36667) üzenetére


ldave
félisten

Jó játék, van benne kihívás, de azért könnyedebb, mint a Dark Souls széria. Teljesen korrekt a Switch változat, érzésre a stabil 30 fps-t hozza.

A Slime draws near! Command?

(#36669) rakkimcer válasza ldave (#36668) üzenetére


rakkimcer
tag

fél óra után
elég sötét a környezet, teljes fényerő mellett is, nagyon kell figyelni mi van körülötted
tényleg hasonlít a DS-re, ésszel kell harcolni még a leggyengébb ellen is
openworld, több irányból meg lehet közelíteni a küldés helyszínét, meglepetés szerűen támadnak rád, magasabb helyeket nézni kell
nem rossz a segítő, egyszer fel tud gyógyítani

(#36670) ldave


ldave
félisten

Szerda reggel mehetek oltásra, amekkora sorok vannak a képeken, lehet viszem magammal a Switchet :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#36671) boost


boost
addikt

Ma hajnalban kipróbáltam a Hyrule Warriors: Age of Calamity demót, és meglepődtem, hogy mennyire jó. Csak pont a harcrendszer, ami a játék lényege.. az nem jött be, de úgy végigjátszanám a sztori miatt. Talán ezt pont érdemes lenne youtubeon végignézni. De egybol kedvet is kaptam újra a Zelda BOTW-hoz.. jöhetne már a második rész.

(#36672) Micsurin


Micsurin
nagyúr

[link] ő vehető kártya? Elvileg közel stabilan kell tudja a konzol maximumát(95MB/s), Kingstonokban meg is bízok SJ / GoPro-ban már bizonyítottak sokszor nálunk. :)

Spigen kijelzővédő milyen minőség? Rendes üveg, nem olvad rá?

Igen nem vártam ki a májust végól mint terveztem mivel KV-ból elfogyott a fekete és a színs is itt ott megint kezdett fogyni készletről... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36673) Micsurin válasza Micsurin (#36672) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kifutottam a szerk. időből bocsi! :)
[link] Venom tokja van valakinek?(KV-ban is van még link csak példa itt írták le egyedül külön, hogy temepred glass) Az Xboxos kiegészítőik minőségéből kiindulva ennyiért ez tök jó deal lenne, van vele tapasztalata valakinek?

Nem utazó tok lenne inkább itthoni, hogy mégse csak az asztalon legyen szabadon + lenne hozzá üveg is.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36674) Silεncε válasza ldave (#36670) üzenetére


Silεncε
őstag

Várakozás közben egy kis Two point hospital ;] :P

(#36675) Linkh válasza Silεncε (#36674) üzenetére


Linkh
tag

Amekkora a sor, nyugodtan viheti a BOTW-ot is, lesz idő kimaxolni :)

(#36676) g@bo válasza ldave (#36670) üzenetére


g@bo
nagyúr

szerintem legalább 3 jól szűrő férfitangát vigyél (fejre-húzva), mert gyanítható h sokan pont ott szedik össze a kórt. ;]

(#36677) ldave válasza g@bo (#36676) üzenetére


ldave
félisten

Sajna csak bőrtangám van itthon, az pedig nemhogy szűri, át sem engedi levegőt :D

A Slime draws near! Command?

(#36678) g@bo válasza ldave (#36677) üzenetére


g@bo
nagyúr

az mindegy, vedd fel, mert ha ott elkapod a vírust, és van rá esély, többet nem koptatod zelda földjeit. :D

(#36679) boost válasza Silεncε (#36674) üzenetére


boost
addikt

ahhoz van demo? annyira tetszik a dizájn de nem tudom, hogy beszívna -e a játékmenet. openttd-vel is csak egy évben egyszer tudok játszani.

(#36680) petymek válasza Phobion (#36656) üzenetére


petymek
senior tag

Évek óta használunk egy kinézetre ilyen eszközt. Semmi probléma nem volt vele soha.
Android, Linux alatt az USB nem működik rajta.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#36681) koncsik válasza boost (#36679) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

TOTÁL OFF:
Tudod, hogy Switch-csel nehéz csajozni ;) bár az 1..2..3.. Switch babaringatása bejöhet megfelelő hormonállapotban :K (akartam is írni ott, hogy nem tudsz már kijönni a témából... nem nagyon értették, amit írtál :N )
ON

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36682) 77Guba válasza ldave (#36670) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ha nem sötétítesz be úgy sem látsz semmit a képernyőn,inkább könyvet vigyél! :K

(#36683) Rage47 válasza boost (#36671) üzenetére


Rage47
veterán

én most érek a végére - inkább néztem volna meg videón :D

(#36684) Norb79 válasza Rage47 (#36683) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem kifejezetten tetszett. :) PC-n és xboxon is toltam Switch mellett, teljesen theme hospital feelinget adott.

(#36685) szpal17 válasza Micsurin (#36673) üzenetére


szpal17
őstag

Én vettem a Lite verzióhoz egy Venom csomagot. Meg vagyok elégedve vele. Itthoni tárolásra és utazáshoz is használom. Az üveg egyből légmentesen felcuppant és azóta is tökéletes.

Gondoltam van időm megvenni az Ori and the Will of Wisps-et, de kiderült, hogy már gyakorlatilag sehol nem kapható. Találtam egy helyet, ahol volt egy db bontatlan 14-ért, el is hoztam. Fantasztikus Lite-ot, mintha erre találták volna ki ezt a játékot. Első rész szintén sehol, majd egyszer lecsapok rá használtan, ha valaki talán eladja. Mondjuk azt még PC-n vittem végigvittem.

(#36686) Rage47 válasza szpal17 (#36685) üzenetére


Rage47
veterán

Első rész demóját néztem, elképesztően jó tényleg. Meg is jött a kedvem hozzá most.

(#36687) Wesder válasza szpal17 (#36685) üzenetére


Wesder
félisten

A Will of the Wisps egy csoda Switchen. Még a Moon Stuios is azt mondta hogy lehetetlen, aztán megcsinálták.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36688) Micsurin válasza szpal17 (#36685) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :)

Egyébként marha sok játék out of stock itthon switchre ilyet boxnál és pc-nél még nem láttam, ennyire alacsony darabszámban gyártják őket? :(((

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36689) g@bo válasza Micsurin (#36688) üzenetére


g@bo
nagyúr

mármit ez? [link]

ORI AND THE WILL OF THE WISPS

(#36690) Phobion válasza taki01 (#36659) üzenetére


Phobion
őstag

Megérkezett, tökéletesen működik! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#36691) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36692) Quinine911 válasza Wesder (#36691) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Megelőztél, most akartam linkelni :)

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36693) tboldi válasza Wesder (#36691) üzenetére


tboldi
nagyúr

Inkább nyomhatnának limitált kiadásokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#36694) Wesder válasza tboldi (#36693) üzenetére


Wesder
félisten

De ez blue!

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36695) horkovy24 válasza Wesder (#36694) üzenetére


horkovy24
senior tag

Nem tud valaki esetleg ajánlani nekem olyan konyhai főzős ügyességi játékot Switchre mint a mobilokon is vannak?! Amin inkább pötyögni kell a kijelzőn és nem a joy-cont nyomatni. Az overcooked-et megnézte az asszony de az nem jött be neki. :D Igazából valami mobilszerű ügyességi játék kellene neki mert ismerkedik a géppel. :D Én is nézegettem neki párat és vannak is játékok jó áron de gőzöm sincs melyik lehetne jó. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36696) Phoen|x válasza Wesder (#36691) üzenetére


Phoen|x
őstag

Jól néz ki.

Go Gunners!

(#36697) tboldi


tboldi
nagyúr

(#36698) -Nándesz- válasza horkovy24 (#36695) üzenetére

Cook, Serve, Delicious! sorozat? Bár nemtudom milyenek vannak mobilon.

(#36699) EmThor válasza tboldi (#36697) üzenetére


EmThor
addikt

Thx hátha felbukkan a Golf Story készítőitől a Sport Story.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36700) cactuar válasza tboldi (#36697) üzenetére


cactuar
aktív tag

A Baldo kaphatna már egy megjelenési dátumot :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.