Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#6001) Damateo válasza ldave (#5999) üzenetére


Damateo
aktív tag

Asztali verzióra. Olcsóban, kijelző és akku nélkül.

(#6002) ldave válasza Damateo (#6001) üzenetére


ldave
félisten

Nem hiszem hogy jönne ilyesmi, legalábbis nem mostanában.

A Slime draws near! Command?

(#6003) boost válasza ldave (#6002) üzenetére


boost
addikt

Kissebb, kézi verziót pletykáltak, nem lecsatolható kontrollerekkel, 5" displayel.

(#6004) woros válasza fogtunder (#6000) üzenetére


woros
őstag

5254 forint volt angliai eshopról a Mario+Rabbids Season Pass. Olcsóbb volt fontban, mint dollárban vagy euróban.

(#6005) ldave válasza woros (#6004) üzenetére


ldave
félisten

Éljen a #brexit

A Slime draws near! Command?

(#6006) fogtunder válasza woros (#6004) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, én csak a trading card részre válaszoltam, a season passt még meglátom. amúgy ahogy haladok vele, egyre inkább kihívás. nem rossz, de azért az XCOM az XCOM.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6007) koncsik válasza woros (#6004) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És rubelben? ;) Nem hozta magával az Elnökünk? (mármnt a Judo VSZ-é)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6008) woros válasza koncsik (#6007) üzenetére


woros
őstag

Gondolhatod elsőnek azt néztem :DDD de sajnos ugyanúgy 6000 forint körülre jött ki.

fogtunder: Igen köszi a kártyás választ, "szerencsére" az nem ad semmi pluszt.

[ Szerkesztve ]

(#6009) woros


woros
őstag

Valaki írja meg pls, hogy most mi a túró van ezzel a mario+rabbids season passal, mert:

1. Nem kaptam pixel pack kódot a játék tokjában, ami nem baj, mert úgyis jár a season passhoz DE majd csak októberben, bár állítólag pre-order bonus, igaz csak ha UBIéktól rendelted.

2. Ennek ellenére azonnal elérhetővé váltak a pixel pack fegyverek, de a steampunk fegyverek viszont nem jelentek meg a Battle HQ-ban, holott írja a játék, hogy elérhetőek azonnal a Battle HQ-ban.

[ Szerkesztve ]

(#6010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Super Meat Boy Forever

Elsőként Switch-re jön, és runnert csináltak belőle.

Live-Die-Respawn

(#6011) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok! Elkapott a Metroid láz. Anno Gameboyon sokat játszottam vele. Csak nem tudom, hogy 2DS/3DS-st vegyek vagy Switchet. Nekem ez a 2D-s Metroid jön be nem az FPS-es. Lesz Switchre ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#6012) Peat;) válasza tl-x (#6011) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem tudni milyen lesz, de én fps nézetre tippelek. A 3Ds változatot nem adják ki switchre jelen állás szerint. (Pedig nem állna semmiből valószínűleg)

(#6013) KOHO válasza Peat;) (#6012) üzenetére


KOHO
senior tag

Mármint a 2d-s változatot nem adják ki.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6014) tl-x válasza Peat;) (#6012) üzenetére


tl-x
őstag

Köszönöm. :R

(#6015) [Ixub]


[Ixub]
tag

Lesz Worms :)

(#6016) Peat;) válasza KOHO (#6013) üzenetére


Peat;)
veterán

Konzolra gondoltam a 3ds alatt :) amiben úgy tudom mobilszerű hardware van, nevetséges lehet a port switchre..ez a baj ha a hardwaren is van nyereség. Két vasat is a tűzben tart nintendo

(#6017) adalbert1 válasza [Ixub] (#6015) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem a Worms kiadása jó ötlet (igaz, kb. mindenféle platformon van, így azért az eladásokra kíváncsi leszek), tipikusan egymás ellen jól játszható játék. Illetve én még a Steamworld Dig 2-nek is örülök (igaz, az első részt 3DS-en játszottam, ott jól jött a 2 kijelző).

Ha a Pro Controllert a Switch dokkolóra kötve töltitek, akkor vigyázzatok, nekem valamelyik nap Mario Kart közben 2-szer is sikerült az egész dokkolót lerántani :) , szerencsére a Switch-en és a dokkolón sem látszik semmi.

(#6018) woros válasza adalbert1 (#6017) üzenetére


woros
őstag

Te is úgy játszol akkor, mint egyes emberek, hogy döntöd meg emeled a joy-t, ha kanyarodsz? :DDD

(#6019) boost


boost
addikt

Második kedvenc konzol boltomban most a Mario Rabbids collectors változata 95€. Huh, jó sok. Van sima is, de nem veszem meg, még túl drága, ahhoz képest, hogy mennyire nincs időm játszani.

Viszont azt nem tudtam, hogy amit a CE-ben adnak nagy figura, az csak 1 a több darabból. Lehet kapni még másik három olyan nagy figurát, illetve simán a gyűjtőit is, 45€-ért. Az se olcsó. Ezeket a figurákat sose értettem. Amiért én hajlandó vagyok felárat fizetni az mondjuk egy soundtrack CD. Bár lassan azt sincs hova tenni, viszont kocsiba jó meghallgatni. Akkor úgyse lehet játszani.

iTunes album kódot miért nem adnak? Vagy valami kódot, amivel az oldalukon iTunes kódot lehetne kinyerni, vagy akár Google Play kódot :D

(#6020) tl-x válasza Peat;) (#6016) üzenetére


tl-x
őstag

Szóval vehetek a Metroid miatt egy 2DS XL-t és ha már kijátszottam akkor jöhet egy Switch mellé. :)

(#6021) PandaMonium válasza boost (#6019) üzenetére


PandaMonium
őstag

Sokan vitrinekbe gyűjtik otthon, illetve íróasztalra, szekrényen kiállítva tartják a szobraikat és diorámáikat. Ugyanúgy ahogy neked a soundtrack élmény és hozzátesz a játékhoz, úgy másnak a szobor is.

De megértem a "nincs hova tenni" problémát, lassan nálam is tele van a szekrény. :)

What I cannot create, I do not understand

(#6022) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Gear Club december 1.-én.

FE Warriors Special Edition amazon.com-on előrendelhető még.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6023) KOHO válasza koncsik (#6022) üzenetére


KOHO
senior tag

Ez a Gear Club siralmas :)

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6024) ayo válasza KOHO (#6023) üzenetére


ayo
addikt

ráadásul dobozos verzióban adják ki.. legalább drága is lesz. Én meg azt hittem, hogy F2P vagy valami olcsó mobilos áron fog pörögni a dolog. Kemény 16 db autóval indul és gondolom akkor 12-13K pénz lesz minimum... nem ez lesz as kedvencünk az biztos :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#6025) KOHO válasza ayo (#6024) üzenetére


KOHO
senior tag

Szeretem az autós játékokat, Switchre is nagyon kellene már egy, DE NEM EZ. Falra tudnék mászni az ilyen arcade stílusú játékoktól. Nem kell fékezni, csak a gázt nyomni, semmi realisztikus élményt nem nyújt, ostoba szar. De igen, legalább jó drága lesz, úgy, hogy Androidra/iOS-re ingyenes :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6026) boost válasza koncsik (#6022) üzenetére


boost
addikt

Én nagyon várom a Gear Clubot, jó lesz körözgetni esténként.

[ Szerkesztve ]

(#6027) aya


aya
addikt

Hát... a monster hunter nem nyitott jól a japánoknál, 84500db kimondottan rossz rajt.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6028) ldave válasza aya (#6027) üzenetére


ldave
félisten

Egy másfél éves 3DS játék Switch portjéról beszélünk, nagyjából azonos a célközönség. Csoda, hogy ennyit eladtak belőle...

A Slime draws near! Command?

(#6029) aya válasza ldave (#6028) üzenetére


aya
addikt

Hordozható, és hd. Átvihető profillal 3ds-ről. Szerintem itt most nem tudom mi történt .....

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6030) ldave válasza aya (#6029) üzenetére


ldave
félisten

X -> XX -> XX Switch, azért nagyjából ugyanazt nem lehet eladni háromszor egy szűk réteget leszámítva.

A Slime draws near! Command?

(#6031) aya válasza ldave (#6030) üzenetére


aya
addikt

Street fighternél működik... ja az is capcom.

Eu verzióra azért még várok, de semmi hír róla.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#6032) koncsik válasza aya (#6031) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Többszörösen is (már én is eladtam a Streetfightert) :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6033) Dr.F.E.R.I. válasza aya (#6027) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Wii U változat nyitott hasonlóan a 3U-ból. Bár kicsivel még az is jobban nyitott.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6034) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lesz mit a Switch-be rakni --> [link]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6035) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#6034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

250 USD az nem kevés pénz. :D

Live-Die-Respawn

(#6036) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#6035) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Mennyi lesz majd a 2 terrás, amit még el is bír?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6037) ayo válasza oriic (#6035) üzenetére


ayo
addikt

Főleg hogy itthon 90K körül adogatják használtan a gépet..vennék inkább egy másikat :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#6038) DonDennis


DonDennis
senior tag

NBA 2k18 elég jó lett még switchre is.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#6039) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Switch SanDisk (Western Digital) micro SDXC 64/128 GB - nyilván exclusive drága :U

Switch Monster Hunter XX unboxing

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6040) ldave


ldave
félisten

A jövőben lesznek olyan dobozos játékok, melyek megkövetelik az SD kártyát is:

A Slime draws near! Command?

(#6041) Peat;) válasza ldave (#6040) üzenetére


Peat;)
veterán

Várható volt. Mondjuk legyenek is, legalább a fejlesztőknek könnyebb, szerintem ez is egy korlát volt eddig. Skyrim is ilyen lesz gondolom.

(#6042) Sirandrish válasza ldave (#6040) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sírjak vagy nevessek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6043) fogtunder válasza Sirandrish (#6042) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha ez azt jelenti, hogy prüntyögés helyett lesz normál voice acting, akkor rendelek bele egy 64-es kártyát, 5-6 ezret simán megér.

Amúgy a Kingdom Battle kezd tényleg nehéz lenni, de máshogy, mint az XCOM, kicsit puzzle szerű nekem, rá kell jönni a pályák optimális megoldására. Persze ha nem full perfektre akarja az ember, akkor más a helyzet, de az nooboknak való :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6044) [Ixub] válasza fogtunder (#6043) üzenetére


[Ixub]
tag

Hol tartasz? Én sok helyen nem törekszemm fullra a lényeg, hogy mindent megtaláljak. Ami eddig elgondolkodtatott az world 1-8 challenge, de rájöttem, ha erősödök world 2-n, akkor menni fog és így is lett. No meg a world 2 bossfight se a kedvencem volt.

(#6045) fogtunder válasza [Ixub] (#6044) üzenetére


fogtunder
nagyúr

World 2 elején, nincs sok időm játszani, majd most megyek vissza összeszedni a dolgokat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6046) umbibumbi1


umbibumbi1
tag

hello

szerintetek van rá esély,hogy van bármiféle kompatibilitás a skylanders switches és az xboxos figurái között?
konkrétan vajon működne a switchen a boxos figura? kerestem nfc card-ot is belőle,de sajna nem találtam

(#6047) koncsik válasza umbibumbi1 (#6046) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tudomásom szerint a figurák mindennel kompatibilisek, a portálok konzolspecifikusak.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6048) umbibumbi1 válasza koncsik (#6047) üzenetére


umbibumbi1
tag

hello.tahát ha van wii u-s figurám akkor az működni fog (akár előző verziós vagy mittudomén) valamilyen formában a switches skylanders imaginators verzióval? csak mert ez nekem gyanús,de semmilyen jártasságom nincs ilyesmiben.csak mert ugye a switchben a joy conba van építve az nfc,szóval elméletben akár működhet is.csak ha más a figura akkor vajon ha működik akkor is mit működtet? mert marketing szempontból bizony nagy botorság lenne nekik ha nem adnák külön-külön a dolgot,mint ahogyan ezt tették ps-en meg boxon a skylanderssel meg a disney infinity-vel ezekkel a 1.0,2.0,3.0 verziókkal amik egymással azt hiszem nem voltak kompatibilisek

(#6049) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

NBA 2K18 Switch verzió 25 GB :Y

(#6050) hszilard666 válasza Darth_Revan (#6049) üzenetére


hszilard666
veterán

Ezz full jó. Jöhetne még AAA cím a cucc mellé. Mondjuk egy fallout 4. Vagy GTA... Vagy adják ki rá a god of warokat. Annyira imádtam anno a PSP-s részeket :B

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER, ZOTAC GTX 1060 6GB tinyurl.com/yh5zwxf2

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.