Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36251) ayo válasza Linkh (#36250) üzenetére


ayo
addikt

NEW XL shell fólia nagyon fos, sima használat alatt felső és alsó részről szépen leesik a festés, ráadásul abból csere plate offical csak US volt egy ideig, csak utángyártottat lehet beszerezni, felső részről meg ugye a képernyő miatt is eléggé kellemetlen a csere :/

http://jateknaplo.blog.hu

(#36252) ldave


ldave
félisten

Akciós a Baba is You: [link] Régóta fent van a wishlistemen, úgy látom eddig ez a legjobb ár érte a megjelenése óta.

A Slime draws near! Command?

(#36253) szpal17


szpal17
őstag

Úgy tűnik sajnos nem lesz dobozos Crash Bandicoot 4-em... [link] :W

Látom pont erről beszéltetek itt pár hozzászólással korábban...lehet, hogy érdemes lenne amazonról megrendelnem? [link]
59,4 $ az még nem is annyira vészes...bár a játék csak 40 lenne... :(((

[ Szerkesztve ]

(#36254) conorr válasza szpal17 (#36253) üzenetére


conorr
tag

Hát 50 euro a Nintendo eShopban (EU) is, így szállítással együtt szerintem megéri a fizikai példány a 60 dollárt. Vagy csinálsz egy profilt és megveszed 40 dollárba az USA eShoptban és akkor spórolsz a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

(#36255) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Esetleg a Hellblade-et vette/játszotta valaki? Mi a vélemény a játékról?

(#36256) hszilard666 válasza Dwayne Hicks (#36255) üzenetére


hszilard666
veterán

Életem egyik legjobb játékélménye volt. Mondjuk én PC-n játszottam vele. Igazából sétáló szimulátor, de maga a sztori pokoli depresszív. Pont mint a való élet, ezért szeretem. Maga a játék gyönyörűen körüljárja a veszteség fogalmát. A zene pokoli jó benne, konkrétan az ending credits részen sírva fakadok a mai napig ha meghallom! :K Én ajánlom!

De ez a kedvenc számom a játékból:
[link]

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#36257) Crus válasza Dwayne Hicks (#36255) üzenetére


Crus
őstag

Nekem az egyik legnagyobb csalódás, miután sokan hypeolták, megvettem én is. PC-n játszottam végig, 4k felbontásban, HDR mellett. Játéknak nem is merném nevezni, mert a gameplay bugyuta és repetitív szimbólumkereséséből, meg néha 2 gombos harcból áll, összesen 5-féle ellenfél ellen. Ami eladja az a látvány és az a fajta pszichodráma, ami játékban előtte még nem volt. Inkább nevezném walking simnek, meg interaktív visual novelnek. Egyszer érdemes végignézni a YT-on.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#36258) consono válasza Dwayne Hicks (#36255) üzenetére


consono
nagyúr

Én most játszom vele, lassan a végére érek. Élménynek nagyszerű, de mint játék elég gyenge. A pálya design jó, a feladatok egyszerűek, a harcok meg elég meh... Tényleg füles el üt nagyot, ahogy a hangok beszélnek a fejedben...

"In God we trust. All others must bring data"

(#36259) Dwayne Hicks válasza hszilard666 (#36256) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Na gyorsan bele is pörgettem 4 órát... én eddig ilyen jellegű játékkal nem játszottam, úgyhogy behúzott. Egyenlőre game passban játszom, de egyre jobban úgy fest hogy valamelyik konzolra be is gyűjtöm. Vagy a második részt, ha idén jön...

(#36260) Dwayne Hicks válasza consono (#36258) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Volt máris egy kn 20 perces szimbólum keresgélésem, úgyhogy az én színtemen nem a legkönnyebb.. :D
A hang-élmény megdöbbentően jó..

(#36261) Dwayne Hicks válasza Crus (#36257) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

A repetitív nálam nem gond. Fáradtan bezuhanva a gép elé nem baj ha ismerős feladatok vannak. :) Far Cry 5-t is érte sok kritika emiatt, de nekem kifejezetten komfortos volt..

(#36262) 30z.Samu válasza Dwayne Hicks (#36259) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem fülessel tolod, erősen ajánlom. Hozzátesz az élményhez, Switch-re egyébként elég korrekt portot sikerült rittyenteni.

Sic Parvis Magna

(#36263) Dwayne Hicks válasza 30z.Samu (#36262) üzenetére


Dwayne Hicks
tag

Elején ajánlotta a játék úgyhogy fejhallgatóval tolom. Először kicsit tartottam tőle hogy állandóan le akarom majd kapni a fejemről mint a Doomnál, de itt szerencsére nem ez van.

(#36264) tboy93 válasza Dwayne Hicks (#36259) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na, akkor már a felénél vagy leglaább. Ilyen 6-7 óra az egész.

(#36265) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Microsd kártya ügyben kérdeznék.
Vettem egy Samsung Evo+ 256 GB-os kártyát, beraktam, frissítette magát a konzol, minden működik.
A problémám az hogy nem marad a foglalatban az sd kártya, egy idő után vagy ha hordozom a konzolt, akkor kicsúszik a helyéről.
Mikor belerakom akkor semmilyen kattanó hangot nem ad, de tovább nem tudom tolni mert az sd kártya kiálló pereme ami a kivételt segíti megakad a tartó műanyag szélében.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#36266) pkaresz válasza Mardel (#36265) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Ha ki tudod próbálni máshol a kártyát, hogy kiszűrd hibás e,
illetve egy másik, a régi kártyát a Switchben, hogy nem sérült e meg a foglalata.
Reméljük nem az utóbbi, mondjuk az első sem jó dolog.

Én ezt ajánlanám a hiba oka felderítésére.

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36267) rakkimcer


rakkimcer
tag

jelenleg akciós a WRC 8 az eshop-ban, meg is vettem, viszont előjön egy idegesítő hiba
versenynél szakasz végén a célban kiírja Sending data, majd lefagy a játék :)
annyit sikerült kideríteni, ha offlineba rakom a switchet, akkor nincs ilyen gond, max. reklamál, hogy nincs internet
másnál is van ez a hiba?
esetleg más megoldás rá?

(#36268) EmThor válasza rakkimcer (#36267) üzenetére


EmThor
addikt

Redditen sajnos más is ezt írja és hogy túl erős a rezgés, vki visszavette 15℅ra. Szerintem nem tud kommunikálni a központi szerverrel h a pályaidőt feltöltse, és lefagy. Ügyes vagy, higy rájötté az offline módra. Erre más nem jött rá ahogy átfutottam a hozzászólásokat.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36269) petymek válasza Mardel (#36265) üzenetére


petymek
senior tag

Rossz a foglalat. -Amennyiben gar már nincs, aliról rendelhetsz pici pénzért másikat. Külön nyákon van, csatlakozóval van az alaplapon.
Egyszerű cserélni.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#36270) Rage47


Rage47
veterán

Animal Crossingban hogy lehet, hogy ha veszek vasárnap turnipeket, akkor szépen a hét vége fele már olyan 30-50 bellt ér csak? Azt olvastam tavaly, hogy ez a nagy pénzkereseti lehetőség, eddig nekem pedig csak veszteség. :O Minden vasárnap 100 körül tudok venni és szinte minden nap nézem az eladási árat és csak csökken és csökken. Nem keresek rajta semmit :D

(#36271) Kai_Rong válasza Rage47 (#36270) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Többféle pattern van, eltérő valószínűségekkel. Rossz trendet fogtál ki, a jövő heti majd jobb lesz. Napon belül két ár van amúgy, délelőtt és délután, szóval nem elég mindig egy fix időben nézni.
Lóvét amúgy nem a saját szigeteden tudsz csinálni, hanem akkor, ha van online-od és el tudsz látogatni mások szigetére. Minden szigeten más árak vannak, szóval a nagy suskát úgy akasztod le, ha megveszed 100-ért, majd eladod 500+ áron valahol máshol.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36272) EmThor válasza Rage47 (#36270) üzenetére


EmThor
addikt

Ez a lutri benne. Vasarnap megveszed es hetfotol szombatig kereskedhetsz vele, napi 2 arfolyam van ha jol tudom delelott egy, masik du 3 ora fele. Elvileg ugy biznisz ha van haverod ahol felmegy az arfolyam, atmesz a szigetere, es ott eladod. De legtobbszor kis nyereseggel ki lehet belole jonni.

Most tököt termesztek, 3 nao amig megnol, ha locsolod tobbszoros termest hoz es jo arban el lehet adni, de 20 tövet legalabb el kell ultetni.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36273) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Illetve a pénz csak a játék elején probléma, nekem 18 millió bell van a nook bankban, és valószínűleg sose fogom tudni elkölteni. Kb. 4-5 hét turnipozással hoztam össze.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36274) Rage47 válasza Kai_Rong (#36273) üzenetére


Rage47
veterán

wtf :D ja tudom a szabályokat, hogy naponta 2x lehet nézni, volt is ilyen, mindig bőven a vásárolt ár alatt tudtam volna eladni :D
megpróbálom a tököket :D

(#36275) EmThor válasza Rage47 (#36274) üzenetére


EmThor
addikt

Tökből pár 10e pénz szokott csak jönni, de az legalább biztos.

Meg minden nap van egy pénzes szikla, a 6 közül ami a szigeten van, minden nap másik, 8x meg kell ütni gyorsan és abból is sok pénz hullik. Arra is van trukk, hogy bal also sarokbol utod mondjuk es h az ütés miatti lendület ne vessen hatra, ket lukat kell asni a sarokra es akkor meg lehet utni 8x a sziklat.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36276) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Azt tudtátok, hogy a Home gomb alatt van LED? Hogy lehet rávenni, hogy világítson? Illetve mire való?

(#36277) cactuar válasza MeSKA (#36276) üzenetére


cactuar
aktív tag

Úgy tudom, a Ring Fit az egyetlen játék, ami használja.

(#36278) Rage47 válasza EmThor (#36275) üzenetére


Rage47
veterán

azta :D

(#36279) rakkimcer válasza MeSKA (#36276) üzenetére


rakkimcer
tag

amúgy az nem led, hanem infra érzékelő
Ring Fit pulzust mér vele, asszem Labo variety kit-ben a kis robot használja szintén, valahol olvastam

(#36280) cactuar válasza rakkimcer (#36279) üzenetére


cactuar
aktív tag

LED az, bizony: [link]

(#36281) scyllafren válasza cactuar (#36280) üzenetére


scyllafren
senior tag

Mindketto van. A home gomb korul LED, ahogy cactuar baratunk irta, a joy-con aljan a nagy plasztik attetszo cover alatt meg az infra. :)
Infrat a Labo zongora is hasznalja.

[ Szerkesztve ]

(#36282) koncsik válasza koncsik (#36219) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Amit most kaptam zavvi-ról, Hollandiában adták fel. MPL hozta (2 t-shirt). A tripla UHD BD-t simán bedobta a postás...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36283) Balinov válasza koncsik (#36282) üzenetére


Balinov
félisten

Szia kocsik, milyen a pólók minőségre? Mennyire jó a méret? XL pl európai xl vagy Ázsiai?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36284) KKaresz45 válasza Mardel (#36265) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem biztos hogy rossz a foglalat, nekem is ez volt.

Azt tanácsolom, hogy ne erőltesd semmiképpen, ne próbáld túl nyomni. Csak finoman próbáld meg többször kivenni és visszatenni. Amíg nem kattan, addig körömmel vagy valami vékony eszközzel simán vissza tudod húzni a pereménél fogva. Nekem sokadik próbálkozásra egyszer csak bekattant és utána már működött rendesen mint más eszközben (kicsit benyomva kiadja, visszarakva "bekattan" a helyére). Lehet hogy 20-szor vagy még többször is próbáltam, nem emlékszem pontosan, de sok volt.

(#36285) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Skacok,

Akinek van gyereke, azoktól kérdezném, hogy nálatok van a gyereknek külön switch / switch lite -ja, vagy a tieteken játszik, a tieteket használja?

Csak azért kérdem, mert nálunk most a Lockdown miatt jobban rákapott, aztán egyre többször van, hogy mindketten játszanánk (más játékkal), meg ilyenek, meg előbb utóbb majd úgyis csak kéne neki saját, aztán gondolkozom, hogy esetleg venni neki egy külön lite -ot. Na meg akkor nem is a "fő" switch lenne nyúzva.....

A fiam 6 éves múlt, szóval nyilván bennem van hogy nem e túl drága-e egy 6 évesnek, minek az neki, stb, tudjátok a szokásos szülői dilemmák :D De ezt az aspektusát hagyjuk, nem a szülői tanácsokra vagyok kiváncsi (ilyen korba ne játszon a gyerek, stb, tudjátok a szokásos dolgok amiket ilyenkor fújnak), hanem szimplán gamer szempontból csak arra hogy kinél hogy néz ki a szitu - van-e a gyerkőcnkek külön switch vagy nincs?

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36286) Norb79 válasza Quinine911 (#36285) üzenetére


Norb79
őstag

Is. A fiammal (10,5 éves) közösen használjuk a sima switchet, az én profilommal nyomja. A lányomnak (12 éves) viszont vettem külön lite-ot, külön profillal.
Mondjuk tudatosan készültem erre a napra és szinte minden kártyásan van meg, így tudnak felváltva játszani a játékokkal.
Az én profilomon van vagy öt játék ami nem kártyás, mert azokból nincs is kártyás.
Valójában amúgy hozzám csak akkor jut el a Switch, amikor már lefeküdtek, szóval akkor ha azt szeretnéd, hogy párhuzamos játék, akkor kell plusz Switch a gyereknek, a külön profil vagy nem kérdésre meg az a válasz, hogy kártyás vagy digitális játékaid vannak e? Digitálisnál azonos profil, kártyásnál külön szerintem.

(#36287) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

3 gyerek (14, 12, 9) - saját accountjuk van, családi online.
Switch:14, 12, 9
Switch Lite: 9
Én - ha hozzájutok - bármin játszok ;) (a Lite elvileg csak az enyém)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36288) mike1334 válasza Norb79 (#36286) üzenetére


mike1334
veterán

Ha egy switchen van több profil, akkor tudnak egymás digitális játékaival játszani.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36289) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Köszi skacok. Hát ja, nálatok már mindegyik gyerek idősebb mint az enyém, így érthetőbb a dolog, jobban dukál nekik a külön gép.

Nálunk most úgy van hogy az én profilommal nyomja az én gépemen amikor játszik - és ugye azért limitálva van hogy mennyit játszhat, nem ülhet ott előtte egész nap.

Egyelőre még csak most a napokba kezdtem agyalni ezen az egészen, na meg gyerekeket ismerve lehet ez most ilyen fellángolás nála a lockdown meg a nem túl jó idő miatt, aztán ha kiszabadul játszani már nem fogja ennyire érdekelni a switch. Ezért nem is fogok rohanni egyből switchet venni, de gondoltam megkézem kinél hogy van, puhatolózok :)

Köszi az inputot srácok :)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36290) Quinine911 válasza Quinine911 (#36289) üzenetére


Quinine911
aktív tag

*megkérdezem

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36291) ayo válasza Quinine911 (#36285) üzenetére


ayo
addikt

és ha most mindenki azt írná, hogy még a cicának is van külön azzal meg is lennél győzve, vagy kit akarsz meggyőzni? asszonynak kell írásos anyag? :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#36292) Quinine911 válasza ayo (#36291) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Jaja, már nyomtatom is ki és mutatom neki engedélyeztetésre :D :))

(Amúgy csak én agyaltam ezen az egészen)

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36293) Norb79 válasza ayo (#36291) üzenetére


Norb79
őstag

Azért volt már olyan, hogy előre nem gondolt mindenre az ember és ilyenkor nem butaság megkérdezni másokat akik már voltak hasonló cipőben, hogy mire figyeljen. ;)

(#36294) taki01


taki01
őstag

Megjött az ethernet portos usb hub-om a switchhez :)

(#36295) ayo válasza taki01 (#36294) üzenetére


ayo
addikt

ritkán használom a Switch-et, mondhatni szinte alig, de még így is irigykedem, mert abból a pár órából is nagyrészt a download / update és hasonló dolgokkal megy el az idő.

#36293 Norb79: nem is gondoltam, hogy hülyeség

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36296) taki01 válasza ayo (#36295) üzenetére


taki01
őstag

Azért vettem mert szinte csak digitálisan veszek játékot és ha valami nagyobb játékot szeretnék letölteni akkor olyan 2-2,5 óra még lejön.

[ Szerkesztve ]

(#36297) ayo válasza taki01 (#36296) üzenetére


ayo
addikt

nekem csak fizikai van, de hát ott is elég szívás, full digivel nem is tudom, hogy lehet ilyen nélkül bírni. Lehet egyszer én is veszek vmit, mennyi egy ilyen?

http://jateknaplo.blog.hu

(#36298) taki01 válasza ayo (#36297) üzenetére


taki01
őstag

6000 pár száz Forint volt az ebayen.

Még az 1TB-os mikro sdvel szemezek 66eFt körül van. Elég sok játékom van és ha valahova kell menni általában jön velem a kis gép is és nincs minden hol koax és optika, ezért szertnék minnél több gamet memoria kártyán tárolni, hátha pont akkor kap kedvet végig nyomni. :)

[ Szerkesztve ]

(#36299) Kai_Rong válasza taki01 (#36298) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az egész jó ár volt, én német amazonról rendeltem 7k környékén sima Switch kompatibilis ethernet portot, és azon ugye nincs addicionális USB foglalat. Ez még praktikusabb is, mert így hiába a gamecube kontroller, nem tudom a rezgőmotor kábelt rádugni a Switchre, mert csak két USB port van a dokkolón.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36300) koncsik válasza koncsik (#36282) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ránéztem a trackingre (mert ma írt a zavvi, hogy késik kicsit a tegnap átvett cucc), érdekes: 12th Mar 2021 16:41:00 ARRIVED IN COUNTRY / NON EU PRESENTED TO CUSTOMS

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.