Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36351) mirci18 válasza Rony949 (#35773) üzenetére


mirci18
addikt

Én mindíg úgy hagyom a gépet abban a játékban ahol vagyok.
Nem merül jobban egyáltalán. Amúgy is keveset játszok vele. Legalább a betöltéssel nem kell szívnom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36352) mirci18 válasza TBT (#35833) üzenetére


mirci18
addikt

Annyiért vedd meg.
Annyiért bármikor mennék érte mert újra megvenném.

90 százalékban csak használt játékot veszek. Ami nagyon kell megveszem használt piaci áron ami ráér megveszem picit a piaci ár alatt hogy ne bukjak rajta eladáskor.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36353) Lien


Lien
tag

Sziasztok, jövőhét pénteken szeretnék családi csomagra regisztrálni, eddig vagyunk 6-n. Ha valaki szeretne jönni kérem dobjon egy privát üzenetet és ott megbeszéljük a részleteket.

(#36354) mirci18 válasza Wesder (#35879) üzenetére


mirci18
addikt

Nincs igazad.
Ha a Nintendo 20 évig nem termelne hasznot akkor is túlélné a piacot.
Anno a Wii U idejében is szépen teljesítettek a kézi konzolok meg az amiboo-k.

Tény most jól fogy a Switch szépen teljesít de kérdés meddig.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36355) hadam98 válasza mirci18 (#36354) üzenetére


hadam98
senior tag

Ha nem lenne Zelda meg exkluzívok akkor már rég nem élne ez a konzol. Az ötlet teljesen jó volt, tényleg ez a hybrid dolog nagyon jó de ez 2021-ben annyira kevés, hogy fáj rajt játszani főleg ha nem exkluzív játék. Tudom egy Xbox Series X-hez hülyeség lenne hasonlítani de még egy Xbox One is le nyomja. Én szeretem az exkluzív játékaikat és tudom nem minden az erő de... Azért az, hogy a Fortnite úgy néz ki mint valami 30 éves játék és úgy szaggat, hogy konkrétan játszhatatlan főleg ha egy Series X után néz rá az ember egy vicc az egész. A kijelző rossz, a joy-conn rossz, az anyag használat nevetséges, a belső erő meg aztán szóra se érdemes. A következő Switch ha nem tudja hozni egy Xbox One szintjét akkor komoly gondok lesznek, de persze majd el adja az exkluzív mert ha ki adnák 30 éves Nokia hardverrel is meg vennék. A következő Switch legyen 185 ezer mint a mostani konzolok, ha már az ember több évre veszi akkor a jelenlegi konzol árak miatt bele is fér csak legyen jó az a konzol! Lehet jönni azzal most, hogy a Nintendo sose erről szólt, én ezt értem de jelenleg még egy old-gen konzolhoz is katasztrófa a Switch, az új konzolok mellett meg egyenesen nevetséges...

(#36356) Rony949 válasza hadam98 (#36355) üzenetére


Rony949
őstag

Ha 600 dollár lesz a Switch Pro, engem el is felejthetnek. 300-350 max.

(#36357) Wesder válasza Rony949 (#36356) üzenetére


Wesder
félisten

Hihihihahaha :C
399-499$ között lesz. Jobb ha felkészülsz. :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36358) mirci18 válasza conorr (#36159) üzenetére


mirci18
addikt

Pont annyi értelme van mint a szürke importos telefonnak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36359) mirci18 válasza taki01 (#36161) üzenetére


mirci18
addikt

Mi szükség rá?
Napi szinten töltesz le 20-30 gb-nyi játékot?
Értem hogy nem a leggyorsabb gép de ráér szerintem. plusz kábelt ezért nem dugnék rá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36360) mirci18 válasza hadam98 (#36355) üzenetére


mirci18
addikt

Minden konzolt az exkluzívok adnak el.
Érdekes módon eddig szépen fogyott a Switch még annak ellenére is hogy sok az újra kiadott játék tehát nem friss ötlet. Emellett persze gyengébb minőségben. Mégis megy a szekér.
Ha a Fortnite érdekel miért nem más konzolon tolod vagy telefonon?

Egyébként azt még megértem hogy ócsárolod a kijelzőt mert az tényleg gáz kint házon kívül valós fényeknél.
A joycon a kialakítása miatt tud driftelni. De kérdem én az xboxot mikor tudod elvinni magaddal bárhová?

Értem én sokkal nagyobb erő van egy asztali konzolban. De a Switchet nem azért veszik mert annyira erős gépet akarnak hanem egy hibrid megoldásra van szükségük.

Én személy szerint ezzel a géppel értem el oda az utamból ahová érkezni akartam.
Asztali konzol képi világa bárhol bármikor.
Imádom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36361) hadam98 válasza mirci18 (#36360) üzenetére


hadam98
senior tag

Persze nem várom el, hogy olyan legyen mint egy asztali, viszont ennél egy telefon is sokkal erősebb. Egyszerűen amit nyújt az nagyon kevés teljesítményileg. Az exkluzív miatt él a konzol. Nem csak Fortnite-al játszom, de mennyivel jobb lenne pl. a Zelda egy komolyabb teljesítményű konzollal.

[ Szerkesztve ]

(#36362) mirci18 válasza hadam98 (#36361) üzenetére


mirci18
addikt

Biztos hogy vannak bikaerős telefonok de azokat nem tudod dedikáltan úgy konzolként használni mint a Switchet.
Ha csak az exkluzívak adnák el a gépet akkor nagy utat futott volna be a Wii u is hiszen azon gép játékaiból is él a Switch.
De ott volt a Gamecube ott meg volt a bikaerős hardver meg az exkluzív címek mégse futott komoly karriert.

Szerintem a Switch jókor volt jó helyen jó koncepcióval. Nekem fő konzolt de a legtöbb embernek ez csak másodlagos tud lenni. Hogy a koncepció meddig tud működőképes lenni pasz. Egyenlőre hasít.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36363) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Sziasztok!

Gyors kérdés, miért látok 2 fajta árat a nintendo rendszerében ?

pl nintendo weboldalán az x-com2 : 15$
a nintendo e-shop rendszerben 49.99$

-.- , most melyiknek lehetne hinni ?

(#36364) koncsik válasza ceripapa (#36363) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Adnál hozzájuk linket? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36365) Rony949 válasza ceripapa (#36363) üzenetére


Rony949
őstag

Ezt mondod? Mert nekem itt 50 eurót ír.

(#36366) ceripapa válasza koncsik (#36364) üzenetére


ceripapa
aktív tag

[XCOM2]

#Rony949 : igen ,azt , csak nem tudom miért találok más árakat :(

[ Szerkesztve ]

(#36367) Rony949 válasza ceripapa (#36366) üzenetére


Rony949
őstag

Ez az amerikai store. Ott le van árazva. Európában nem.

(#36368) ceripapa válasza Rony949 (#36367) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Köszi , azt hittem ez global oldal, de akkor fiegyelek erre a jövőben. Csak kicsit zavaró hogy a főoldal az amcsi.. -.-

(#36369) Wesder


Wesder
félisten

Írtam egy kis szösszenetet a Curse of the Dead Gods-ról, ha valakit esetleg érdekelne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36370) rakkimcer válasza ceripapa (#36368) üzenetére


rakkimcer
tag

használd ezt inkább keresésre https://www.dekudeals.com/ [link]
ha van login-ed, akkor csinálsz saját wishlist-et
collection esetén pedig nem listázza ami már meg van

(#36371) ooooobi válasza Wesder (#36369) üzenetére


ooooobi
senior tag

Köszi a bemutatót, ha bejön ez a stílus akkor próbáld ki a Hades-t, szerintem az minden tekintetben jobb.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36372) Wesder válasza ooooobi (#36371) üzenetére


Wesder
félisten

Szivesen kipróbálnám ha nálam lenne még a Switch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36373) hadam98 válasza mirci18 (#36362) üzenetére


hadam98
senior tag

A Switch-et azért tudod úgy használni mert van alapból egy kontroller amit a játékok ki használnak, ez egy telefonnál nincs így ezért a játékok nagy része ilyen mobil port pedig lehetnének komolyabbak is de az irányítás miatt ez ilyen. Persze nyilván nem csak az exkluzívok adják el és a Switch mint ötlet egy jó konzol csak szörnyen elavult. Ahogy írtad jókor volt jó helyen jó koncepcióval. Javaslom nézd meg az Apex: Legends DigitalFoundry Switch videót azt látván sír a szám egy komolyabb Switch-ért és talán meg látod te is, hogy ez a konzol már mennyire gyenge. Az, hogy itt megint 90 ezer legyen az új konzol hát sok sikert hozzá mert az olyan is lesz. 185 ezer körül lesz remélhetőleg és valami komolyabb lesz.

(#36374) szpal17 válasza ayo (#36349) üzenetére


szpal17
őstag

Ezt nem tudtam sajnos, így jártam, feljegyeztem.
Aqua-hoz visszamentem, ott volt a legolcsóbb raktáron és már feladták átvevő boxba. Nem sürgős, van bőven kijátszani való...

(#36375) mirci18 válasza hadam98 (#36373) üzenetére


mirci18
addikt

Az Apex problémáiról olvastam de engem nem érint nem játszok vele.
Halottam jópár játékról amik nem működnek megfelelően a hardveren.
Eddig se mondtam hogy ez a konzol mennyire erős. Nekem pont megfelel.
Én nem is számítók 90 e ft-os gépre mert most sem annyi.
Meglátjuk a jövőt mert valamit dobni kell a Nintendonak 1-2 éven belül. Árat amúgy is emelniük kell a gépigény és ainfláció miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36376) horkovy24 válasza mirci18 (#36375) üzenetére


horkovy24
senior tag

Bár a fizetéseket is az infláció mértékével arányosan emelnék! (Itthon) :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36377) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg egy utángyártott pro kontrollert használok a switch-hez,ami 4-500 óra BOTW,Odyssey és 3D world után elkezdett driftelni ( 99%-ban TV-n játszok,a joycon-ok nem igazán vannak nálam használatban). Kb 2 éves a kontroller.
Nyilván a minősége nem egyezik meg a gyárival,de azért részemről rendesen volt nyúzva,betudom ennek a hibáját. Szétszedtem,kitakarítottam,de nem változott a probléma,csak ideig-óráig. Érezni is a bal analóg karon,hogy már nem az igazi. Arra gondoltam ,kicserélem,hátha így még használható lesz egy darabig. Alin találtam is hozzá alkatrészt.
Gondoltam arra is,hogy veszek egy eredeti pro kontrollert ,de a 25 ezer ft-os ára picit visszatart,használtan pedig nem merném megvenni.
A kérdésem az volna,hogy az eredeti kontrollernél jobban bírják-e az analóg karok,érdemes-e ennyit költeni rá? Vagy érdemesebb venni még egy utángyártottat és hozzá alkatrészt?

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#36378) ayo válasza Lovi24 (#36377) üzenetére


ayo
addikt

Ezt úgy is veheted, hogy jól másolták le az igazit :D Egyébként Pro kontrollerrel nincs komolyabb gond, drift csak a joy conoknál népszerű.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36379) Peat;)


Peat;)
veterán

Egyébként jöhetne olyan új switch is amihez a régi joyok kompatibilisek és lenne joy nélküli árusítás. A lehetőség adott, a joyokon szerintem nem kell változtatni. A driftelés is belül megoldandó nem kívül, már ha megoldható.

(#36380) TBT


TBT
addikt

Bloomberg:
- New Switch release later this year
-7-inch, 720p OLED screen
-DLSS equipped
-better CPU, more memory
-with a lot of games
-analysts tip as much as $399.99 price tag

A teljes cikk angolul.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#36381) Mirman válasza TBT (#36380) üzenetére


Mirman
őstag

-DLSS equipped

Már csak emiatt a sor miatt instant buy, elmúlt években szerintem ez a legnagyobb gaming újítás , egyszerűen hihetetlen mire képes saját taapsztalataim szerint.

(#36382) MasterMark válasza TBT (#36380) üzenetére


MasterMark
titán

Csak upgrade, és nem új generáció?

Switch Tax

(#36383) gainwardgs válasza TBT (#36380) üzenetére


gainwardgs
addikt

Szerintem meg csak a képernyő lesz lecserélve 7" oled-re
A belső marad ugyanaz a chip kicsit tuningolva
Ezt kiadják xl néven
Majd később jöhet majd a valódi "pro" verzió új chippel és dlss-el :K

(#36384) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Sziasztok! Lenne egy kérdésem ami csak kíváncsiságból fogalmazódott meg bennem.
A Switchem mindig amikor bekapcsolom egy legalább 30 percig tartó sleep mode után, bármit is nyitok meg rajta (legyen az játék vagy pl az eShop) úgy felpörgeti a kis ventilátort, hogy kb az maxon pörög és beleremeg a Switch. Ezek után meg teljesen normálisan elkezd átlag tempóban forogni. Ez vajon normális? Másnál is fordul ilyen elő?
Előre is köszi😁

Videó [link] :U

(#36385) scyllafren válasza gainwardgs (#36384) üzenetére


scyllafren
senior tag

Csak tipp, de valoszinu jo: mivel amikor bekapcsolod, a homerseklet alacsony, igy nincs hutes. Elinditasz valamit, az terheli a procit, homerseklet emelkedik, majd eleri a kritikus szintet es bekapcsolja a ventit. Mivel venti nem ment, ezert max fordulattal indul, majd amikor ez lecsokkenti a homersekletet egy masik kritikus szint ala, akkor leveszi a fordulatszamot, es onnantol homersekletfuggoen szabalyozza.

Ez gondolom azert van, hogy vedje a procit a tulmelegedestol, azert indul maxon, es csak utana all be homerseklet-fuggore.

(#36386) ayo válasza MasterMark (#36382) üzenetére


ayo
addikt

így van, új genre még bőven várni kell.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36387) gainwardgs válasza scyllafren (#36385) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nem lehet ez valami szoftver bug?
Kb 2 hete kezdődött ez a jelenség előtte sosem pörgette fel a ventiket így.
Illetve tegnap kipróbáltam dokkolva, terheltem amennyit lehet, faszán pörgött rendesen ahogyan kell neki de nem volt semmi ilyen sercegő hangja mint a videóban.
Gondolom ha csapágyas lenne a venti akkor dokkolva is kellett volna produkálnia a sercegést nem :U

Kb 2 hónapos a gép, kímélve használom szóval azt is kizárom hogy valami kosz került volna bele. :K

[ Szerkesztve ]

(#36388) Rony949 válasza MasterMark (#36382) üzenetére


Rony949
őstag

Új generációs Nintendo konzol olyan 2022-2023-ban lesz, én úgy gondolom. 2019-2020 környékén nyilatkozott a Nintendo, hogy a Switch életciklusának még csak a fele telt el.

(#36389) ldave válasza TBT (#36380) üzenetére


ldave
félisten

Remélem a Lite most együtt jön majd a nagy géppel :)

A Slime draws near! Command?

(#36390) horkovy24 válasza gainwardgs (#36384) üzenetére


horkovy24
senior tag

Érdekes! Szerintem nem normális a dolog! Én is kipróbáltam és semmi ilyesmit nem produkál a gép! Még a hangját sem hallom pedig 3 hónapja nyúzom, bár hozzáteszem hogy 3 hónapos a gép az meg még szinte semmi! De szerintem ez a sercegő hang egyátalán nem normális. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36391) ooooobi válasza gainwardgs (#36384) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ez semmiképp nem normális, nekem is felprög de nem rezonál, csak ilyen mint ebben a videóban. Szerintem nálad csapágyas a venti és idövel a normál sebességen is zörögni fog.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36392) Quinine911 válasza gainwardgs (#36384) üzenetére


Quinine911
aktív tag

sztem ez full nem normális, nekem ilyet sosem csinált.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36393) gainwardgs válasza ooooobi (#36391) üzenetére


gainwardgs
addikt

Akkor gondolom gari :(((

(#36394) Quinine911


Quinine911
aktív tag

Na tegnap befejeztem a Little Nightmares Complete Edition-t, azt kell mondjam ez bitang jó egy játék.
Egy dolog "idegesítő" csak benne kicsit, hogy amikor meghalsz, elég sokáig tölt az ujrakezdéshez.
Már pedig ebben a játékban sokszor meghal az ember :D

Ma este kezdem a 2. részt, már betáraztam a kártyát a gépbe! Remélem annál faragtak a töltési időből.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36395) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Majd mehet a harc ezért is, mint az XBOX meg a OS esetében. :DD

Go Gunners!

(#36396) KKaresz45 válasza gainwardgs (#36383) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Én is sokáig ezt gondoltam, de aztán hallottam azt a pletykát is, hogy az Nvidia év végéig leállítja a Switch-ben levő Tegra chip gyártását. Ha ez igaz, akkor lépnie kellett a Nintendónak hogy ne álljon le a Switch gyártása év végén és emiatt egészen biztosan lesz CPU update is.

(#36397) hadam98 válasza KKaresz45 (#36396) üzenetére


hadam98
senior tag

Egy XL verziót senki nem fog venni mert semmi értelme. Hova kapna tuningot egy alapból gyenge gép? Egy alapjaiban elavult gépet nem tudsz jobbá tenni azzal, hogy húzol egy kicsit az óra jeleken. Szerinted egy OLED kijelzőt be tesznek egy ilyen gyenge géphez? Mindent ki kell benne cserélni. DLSS egyébként nem elérhető régi kártyákon így mindenképp új gen Switch lesz. Azt nem tudom, hogy idén jön biztosan, de már nagyon kell az új gép mert mikor kijött már elavult volt.

(#36398) horkovy24 válasza Quinine911 (#36394) üzenetére


horkovy24
senior tag

Szólj ha esetleg eladod az első részét! :D Azonnal átveszem! :R Árban is megegyezünk! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36399) Quinine911 válasza horkovy24 (#36398) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Ha eladóvá válik jelzem, egyelőre még nem gondolkodtam rajta, de ha úgy alakul kereslek!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36400) ayo válasza hadam98 (#36397) üzenetére


ayo
addikt

miért lenne új gen? simán egy upgrade, amivel jobban tudsz játszani majd x db játékot vagy csak ezzel fog menni pár új húzócím, ahogy anno írtam is, mint tipp.

és ne hidd, hogy ez olyan jó gép lesz, hiszen eltelt pár év, tehát csak felzárkózik picit, ameddig a Switch gen. tart, ami nagyjából még 2 év

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.