Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-28 22:36:34

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37001) Dreimus válasza ViharVadász (#37000) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ez így van rendben. Amikor megjelenik a játék vagy elötte 1-2 nappal terhelik a teljes összeget.

(#37002) taki01 válasza Micsurin (#36999) üzenetére


taki01
őstag

Szerintem jobban futtatta P4-es gépemen anno 1024*768-as felbontáson, mint most Switchen. :D

[ Szerkesztve ]

(#37003) koncsik válasza DM-Fan (#36998) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én is rendeltem pár napja, de semmi hír :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37004) ViharVadász válasza Dreimus (#37001) üzenetére


ViharVadász
őstag

E-mailben úgy írták, hogy 14.-én fogják levonni az összeget a számláról, elméletileg le is vonták, csak a bank nem jelzi ezt. :( Pedig mindig szinte azonnal jelez a telefon ha valami tranzakció történt, nem értem ezt most. :(

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#37005) Micsurin válasza taki01 (#37002) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na bakker. :DDD

De ne má ezen kívül kb nincs Star Wars content Switchre. :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37006) DM-Fan válasza koncsik (#37003) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nekem azt írták a rendelésnél, hogy jövő hét keddre várható a kiszállítás a választott csomagküldési pontra. SMS is és e-mail is jött, eddig korrektnek tűnik. Meglátjuk. Rendeléskor a honlap azt írta, hogy még több, mint 5 darab van készleten náluk. Sőt, még most is azt írja.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#37007) koncsik válasza DM-Fan (#37006) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi, sms-t kaptam csak, írtam nekik :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37008) Rony949 válasza Micsurin (#37005) üzenetére


Rony949
őstag

Hát a Jedi Outcast és Jedi Academy smafu? :(((

(#37009) pyg


pyg
csendes tag

Sziasztok, van régóta egy switch a családban. Vettünk még egyet. A fiam még nincs 18, ezért nem tudom az egyenlegét feltölteni paypal-al. Mi a módja hogy eshopban vásároljunk? Köszönöm előre is!

(#37010) Micsurin válasza Rony949 (#37008) üzenetére


Micsurin
nagyúr

El is felejtettem őket. :)
De az egyik már túl túl öreg a másikat meg annyira rommá játszottam régen, hogy felejtős. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37011) sgfool


sgfool
tag

Az edigitálnál láttam akciós mortal kombatot. Ez digitális kód lehet valójában ? Ha jól emlékszem volt ehhez hasonló eset
https://edigital.hu/jatekok/warner-bros-interact-mortal-kombat-11-nintendo-switch-jatekszoftver-p626838

(#37012) Micsurin válasza sgfool (#37011) üzenetére


Micsurin
nagyúr

13k az Ultimate EDigiben, ne vedd a simát akkor már ha veszel nem éri meg mindig drágább lesz a végén ha még kéne 1-2 karakter pakk amik nélkül alapból sose lesz teljes. :N

edit.: utóbbi mondjuk fixen digitális szerintem lehet a sima is az lesz ezek után.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37013) sgfool


sgfool
tag

Jogos észrevétel, az ultimate annyiért jobban megéri. Viszont most látom , hogy ott az adatlapján már fel van tüntetve, hogy a dobozban csak egy kód van. Körbe néztem a kínálatot és azon is meglepődtem, hogy pl. a Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise is itt 9990 ft, ami többi bolthoz képest nem rossz ár, igaz mai napig eléggé bugos cím, de jó kis bűnös élvezet és ennyiért már gondolkodóba esnék, viszont attól tartok, hogy ez is kód lehet.

(#37014) Micsurin válasza sgfool (#37013) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem az igazi ez az akció igazából ha egy ezressel bementek talán a többi bolt árai alá 1-2 címnél.

Alzanal volt jó ajánlat a Fenyx 10490-ért de az gyakorlatilag instant elfogyott kicsit kamu szagú volt amolyan 2-3 darab csalogatónak.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37015) Quinine911 válasza sgfool (#37011) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Jelen! Azt nem tudom megmondani hogy ez kódos-e, vagy benne van-e a cartridge, de én voltam (az egyik) aki úgy járt Edigitálnál, hogy az Ultimate-et megrendeltem mert akciós volt, aztán kiderült, hogy csak letöltő kód, pedig ez nem volt jelezve, és a dobozról is olyan kép volt, amin ez nincs feltüntetve....úgyhogy vissza is vittem (még mielőtt kinyitottam volna), simán visszavették miután elmondtam a gondot.
Úgyhogy én MK-t már csak óvatosan nézegeten online ezek után...

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37016) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kártyás Skyrim mennyit tölt le?

Olvastam, hogy jó port erősen agyalok rajta úgyis rég toltam... Legendary Edition?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37017) Norb79 válasza Micsurin (#37016) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem 211 megát foglal mentésekkel együtt most. Csak handheld játszottam vele, úgy teljesen rendben van, nem szaggat vagy ilyesmi.
A legendary edition alatt nem tudom mire gondolsz, a három dlc benne van, ha esetleg arra.

(#37018) hszilard666 válasza Micsurin (#37016) üzenetére


hszilard666
veterán

Szuper a Skyrim port! :K Összes DLC benne van, és stabilnak is mondható. Nálam amióta megvan 2-3x fagyott ki, pedig elég sok órát tettem bele. Handheld is király, de én mostanában dockolva játszom.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#37019) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R Sajnos lecsúsztam az akcióról. :O
De a Witcher 3 lett estére most meg 13,6k a PlayIT-nál ennyiért nem maradhatott ott! :DD :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37020) Wesder válasza Micsurin (#37019) üzenetére


Wesder
félisten

Lyézusom... Én még az akciós ~4k-ért se tudom megvenni a Goty-t, pedig màr gondolkoztam rajta hogy csak úgy meglegyen, meg ingyen majd legyen hozzá a Series patch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37021) Micsurin válasza Wesder (#37020) üzenetére


Micsurin
nagyúr

450 óra felett vagyok venne így meglesz szerintem a 6-700 és nem haveromé fog nálam csövezni. :DDD :DDD

6k-ért vettem a GoTY-ot égett is a pofám mert rablás volt annyiért így legalább mintha full price lett volna. :D

Elmúlt 10 év legjobb rpg-je számomra. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37022) tboldi válasza Micsurin (#37021) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én meg megvettem a Skyrimet és a Witchert is, és még nem is játszottam egyikkel sem.

#hoarderslife :DDD

(#37023) taki01


taki01
őstag

North and South:
Nem bírtam az ellenállásnak és meg vettem a North and South-t. Még régen játszottam Amiga A500-n és akkor is lekötött sokáig. Játék próbált hű maradni régihez, de csempésztek bele pár újdonságot. A régi 2D-s vonat és a vonta melletti katonai bázisokat elfoglalást fel váltott egy 3D-s FPS nézetű lövölde. Valamint bele került a vonat és bázisok megvédése. A térkép is kapott egy 3D-s ránc felvárást. Személy szerinte nekem annyira nem jött be az új térkép, mert nehezebb átlátni. A csatáknál meg maradt a régi rendszer és irányítás is, egy osztagot lehet egyszerre csak irányítani és három között tudunk váltani, gyalogság, ágyús és lovasság. A rombolható hidak is maradtak, így meglehet akadályozni, hogy a lovasság lekaszabolja a gyalogságot és az ágyúst. A játék összességében nagyon hangulatos maradt. Online móka jelenleg nincs a játékban, pedig nagyon jól ki lehetne használni. 2 fős local multira viszont van lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#37024) koncsik válasza taki01 (#37023) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hmm, mennyi pénz volt?

Nekem is érkezett csomag :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37025) taki01 válasza koncsik (#37024) üzenetére


taki01
őstag

Akciós most és így 18€.

(#37026) koncsik válasza taki01 (#37025) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

köszi :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37027) ldave válasza koncsik (#37024) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Szép :) Japánból érkező csomagra is van vám/áfa?

A Slime draws near! Command?

(#37028) MasterMark válasza ldave (#37027) üzenetére


MasterMark
titán

Miért ne lenne? :))

Switch Tax

(#37029) koncsik válasza ldave (#37027) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Van, de átjött minden adminisztráció nélkül, az amazon eleve hozzáadja ezeket a költségeket és visszautalja a különbözetet, ha többet von le (korábban biztos így volt: For your order (order number: xxxx-xxxxxxxx-xxxxxxxx), Bejima Shokai will inform you that the refund process of ¥ 1,096 has been completed. This refund is for the following items: Product: amiibo Rockman (Rockman series) Quantity: 1 ASIN: XXXXXX Reason: Reduced export costs).
Megnéztem, most is:
Order Summary Item(s) Subtotal:¥ xxxx Shipping & Handling:¥ xxxx Total:¥ xxxxx Import Fees Deposit¥ xxxx Grand Total:¥ xxxxx

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37030) koncsik válasza koncsik (#37007) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Válaszoltak is, hogy valószínűleg ma jön, meg is jött. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37031) Micsurin válasza tboldi (#37022) üzenetére


Micsurin
nagyúr

W3 nagyon megéri pedig. :D

wesder őszintén de van ilyen rajongás, lásd bogyit az X offban. Nekem nem érne meg felárat az Ori gyűjtői kiadása pl. :B Sőt az Ori nekem valahogy maradt GP cím mindig, nem fogott meg annyira mint sokakat.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37032) 77Guba válasza Micsurin (#37031) üzenetére


77Guba
aktív tag

W3 magyar feliratos amit a Playit-ben vettél?

(#37033) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Mi a módja az SD kártya cserének? Kb. betelt, és szeretném nagyobbra cserélni, de úgy, hogy nem veszik el semmi.
Előre is köszönöm!

(#37034) Aki21 válasza DVlad (#37033) üzenetére


Aki21
aktív tag

A megtelt memóriakártyáról felmásolod gépre a gameket, gépről meg átmásolod az üresre a cuccot. :B

(#37035) tboldi válasza DVlad (#37033) üzenetére


tboldi
nagyúr

Windows-os géppel egyszerűen átmásolod az új kártyára a régi teljes tartalmát. Előtte esetleg berakhatod a konzolba az újat, hogy formázza meg, utána mehet a másolás.

Érdekes, hogy Mac-kel nem jó valamiért, ebbe én is belefutottam.

(#37036) DVlad


DVlad
őstag

Grazie mille!
Gyorsak voltatok! :D

Én vagyok figyelmetlen, hogy ezt nem találtam az összefoglalóban? Vagy annyira evidens, hogy azért nincs ott?

(#37037) koncsik válasza DVlad (#37036) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem voltál figyelmetlen, nem annyira evidens - igyekszünk pótolni, kösz az észrevételt. :R
(keresve lehet találni info-t a topikban, de jobb lesz az ÖF-ban :B )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37038) petymek válasza Alexios (#36991) üzenetére


petymek
senior tag

Igazad van, ez alapján.

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37039) Micsurin válasza 77Guba (#37032) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy óra - másfél és mondom! :)

Kártya egyébként EUR régiós szóval gondolom igen de ha hazaértem beírom.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37040) DM-Fan válasza koncsik (#37030) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, helyes! Nekem ma megküldték a számlát és jött az e-mail is, hogy feladták az átvevőhelyre. Szerintem simán igaz is lesz, amit szombaton írtak, hogy kedden átvehető lesz.

Get Moded!

(#37041) Micsurin válasza Micsurin (#37039) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Magyar a PlayIT-is W3. :K

edit.: kártya még nem volt gépben minden benne volt a dobozban de szerintem lehet bontott volt, a doboz és a térkép-matrica pakk kék gumival volt összefogva és a műanyag doboz nem volt celofános. De kártya hibátlan matrica térkép benne van szóval. :))

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37042) 77Guba válasza Micsurin (#37041) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ok,köszi!Felhívtam őket,de nem tudtak választ adni,és megígérték visszahívnak.Na azóta is... :K

(#37043) Micsurin válasza 77Guba (#37042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem se kedvenc boltom de szerintem ez marha jó ár volt érte. :K

...itt bezzeg járt hozzá térkép poszter azt az Xbox verzióból elspurkodták. :DDD

edit.: ne lepjen meg mert át kell majd rakd menüben de magyar, ugyan az a fordítás mint PC-n vagy Boxon ugyan azok a szavat itt ott csípik a szemem... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37044) koncsik válasza DM-Fan (#37040) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Beraktam a kártya tartalom áttelepítős hsz-od az ÖF-ba, remélem nem gond :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37045) DM-Fan válasza koncsik (#37044) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Megtisztelsz vele! :R

Get Moded!

(#37046) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Rászántam magam a Gwentre ha már megvan sajátban immáron 3. platformra is akkor full fresh mentést indítottam és a kártyákat is maxolom.

Ezek komolyan gondoltak az érintőképernyőre? Ez mekkora már! :C :C :C :C :DD

Pro Controller milyen minőségű? Hozza egy X One conti szintjét? Lehet megérné egy. :F Nappaliban úgyis fixen dokkolva van mindenhol máshol meg handheld.(30%-70% kb a megoszlás...)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37047) tboldi válasza Micsurin (#37046) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem még jobb is, mint az Xbox One kontroller, ergonómiában és felhasznált anyagokban mindenképp, na meg aksiidőben is sokkal jobb. Egyedüli hátránynak azt tudnám megemlíteni, hogy a triggerek azon sem analógok.

(#37048) tboldi válasza tboldi (#37047) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mondjuk a legtöbb játék eleve úgy íródik Switch-re, hogy nem is tud mit kezdeni az analóg triggerekkel. Egy-egy kivétel van csak, pl. a GRID Autosport vagy a Trials Rising az olvasottak alapján.

(#37049) taki01


taki01
őstag

Snowrunner ma jelent meg. Nyomtam vele egy kicsit és a grafika kicsivel jobb mint a Mudrunner-nél volt. Az irányítás nem sokat változott inkább csak új gomb kiosztás lett. Látszólag stabil 30 FPS-el fut én még nem vettem észre dropot. Egy hibát viszont észre vettem, hogy némely bokrok és más kisebb objektumok amik az út szélén vannak lassabban töltődnek be. Gondolom javítva lesz majd később. Aki játszott a Mudrunner-rel annak nagy meglepetés nem fog okozni.

(#37050) Aki21 válasza taki01 (#37049) üzenetére


Aki21
aktív tag

Köszi az infót. Akkor szerintem hazaérek meg is veszem én is :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.