Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36601) ayo válasza koncsik (#36570) üzenetére


ayo
addikt

tessék :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#36602) Norb79 válasza ayo (#36601) üzenetére


Norb79
őstag

Magyar felirat van benne? :DDD

(#36603) Micsurin válasza ayo (#36593) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Metro és AC4-ről van valakinek tapasztalata ezeken felül? Skyrim? Warframe? Dio3-at láttam már évfolyamtársnál (ha már volt róla most szó) és az eléggé meggyőzőt, de a Doom is. :B
Azt olvastam, hogy a Witcher 3 elvileg briliánsan sikerült.

One S és asztali mellé keresnék valamit ami kimondottan kézi szvsz első sorban a Lite-on agyalok a Monster Huntereken túl pont a portok miatt(igazából 5-6 exet látok így elsőre ami kéne a többi port), sokkal kellemesebb lenne mint az XCloud. Grafikára egyáltalán nem vagyok érzékeny de jó lenne valami amit lehet egyetemre magammal cipelni(bedobom csak tokba és befér egy motoros hátizsákba, a gamer laptop ötlet pl itt bukik meg) majd újra meg nyáron a szőlő lugas alatt nyomatni.(Fényerővel nem lesz ott gond.)

A várható Pro mennyire fogja befolyásolni az alap gépre megjelenő címeket? Anno 3DS <--> New 3DS-nél is ez volt a gond.

Litenak jól láttam, hogy matt a felülete? Mennyire kopik ha izzadósabb az ember keze?
3,5mm-es milyen minőséget tud? 32Ohm-os fejest még megtudja hajtani?
Erősen agyalok, hogy májusban kéne egy Light, előre is köszönöm a segítséget a válaszokkal! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36604) tboldi válasza Micsurin (#36603) üzenetére


tboldi
nagyúr

Helló itt is! :D

Assassin's Creed-del van tapasztalatom, nem a legjobb port, vannak glitchek, de összességében nincs vele különösebb gond, játszható.
Nekem sima Switchem van, ami szintén matt, de nem indult még fényesedésnek.
Fejessel nem is a jack minősége lesz panasz, hanem a játékok hangjára, az említett AC-nél pl. olyan, mintha 64 kbps lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#36605) Norb79 válasza tboldi (#36604) üzenetére


Norb79
őstag

AC nem jó referenciapont hang szempontjából, az az egyetlen port, ahol közismerten a hanggal spóroltak, hogy kisebb kártyára ráférjen. :DDD

(#36606) tboldi válasza Norb79 (#36605) üzenetére


tboldi
nagyúr

Na, ja. :D

szerk.: Nem ártana egy ingyen letölthető HD Sound DLC. :D

[ Szerkesztve ]

(#36607) Micsurin válasza tboldi (#36604) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...4. vagy 5. topik lenne immáron? :DDD
Látod annyira azért nem rosszak a CB fékei, hogy a fék upgrade árán ne agyaljak el egy Switchen. :D
Tippre és vidik alapján akkor a Black Flag is kulturált kell legyen gépen messze jobban fut mint a 3.
Köszi szépen! Sanszos akkor erősen ez a vétel még a drift problémákkal is együtt, visszaolvasva meg yt alapján elég jól kezelhető kontakt spray-el.

Ez a Switch Pro pletyka mennyi alappal rendelkezik? 12-es FW kód részlete miatt kérdezem, nem akarok egy 3DS vs Nw 3DS-t megint, tudom már 4 éves konzol de csak van benne még egy 2 év nem? :D

Lite és az alap között nagyon filózok de nagy értelmét nem látnám a 2x árnak azért az 1inch többlet képernyőfelületért, van olyan játék ami menne handheld módban de a Liteon nem? Vagy azok amik nem futnak azok eleve csak dokkolva mennek a rendesen is?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36608) taki01 válasza scyllafren (#36519) üzenetére


taki01
őstag

Ezek alapján megkapjuk switches verzióhoz az összes extra tartalmat a thegamer.com írása alapján.

(#36609) 77Guba válasza Micsurin (#36603) üzenetére


77Guba
aktív tag

Metro és AC 4 teljesen rendben van.

(#36610) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#36611) Micsurin válasza 77Guba (#36609) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi szépen! :)
AC4 több hajós moksa esetén is játszható? Olyan 25-27 fps-ig nem allergiás a szemem. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36612) Bazsi1987 válasza oriic (#36610) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ez tuti elirás :Y

(#36613) Norb79 válasza Micsurin (#36611) üzenetére


Norb79
őstag

Abszolút játszható! Már handheldben, én csak úgy játszottam. (A Switch verziót, mert amúgy még lenyomtam pc-n, x360on és az xbox one verziót xsx-en :DDD )

(#36614) Silεncε válasza oriic (#36610) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez most 08.04 vagy 04.08? Ezekkel a hülye külföldi dátum formátumokkal mindig meg vagyok kavarodva :B

(#36615) Bazsi1987 válasza oriic (#36610) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Gondolkodtam ha jön is hát tuti veszem de anno ps pron is volt gond gazdagon eleinte az optimizálás.. :)

(#36619) pkaresz válasza Silεncε (#36614) üzenetére


pkaresz
senior tag

Április 08.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36620) mike1334


mike1334
veterán

Hosszabb gaming sessionre keresek gripet, mert a joycon hosszú távon kényelmetlen. Ezt a kettőt néztem ki: [link] [link]
Van valakinek tapasztalata ezekkel? Vagy valami alternatíva? Előny a hazai beszerezhetőség.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36621) boost válasza mike1334 (#36620) üzenetére


boost
addikt

Szerintem a legjobban egy pro kontrollerrel jársz. 40 óra akksi idő, és még kényelmes is.

(#36622) boost


boost
addikt

Jelent meg idén valami kb kihagyhatatlan cucc Switchre?

(#36623) mike1334 válasza boost (#36621) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet, de én csak handheld módban játszok switchen, tv-n nem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36624) Alexios válasza boost (#36622) üzenetére


Alexios
veterán

Super Mario 3D World és a Monster Hunter voltak a nagyobb megjelenések idén eddig szerintem

(#36625) Wesder válasza boost (#36622) üzenetére


Wesder
félisten

Crash 4.
Kihagyhatatlan, ha szeretnél egy kis agyvérzést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36626) boost válasza Alexios (#36624) üzenetére


boost
addikt

Köszi a tippeket,, neked is wesder!

Tényleg a 3D Wörld, de azt már megvettem a fiamnak, majd elkérem tőle a nyáron, ha megunta már, a HM nem érdekel, a Crash 4 meg nekem PS-es cím, és azt kölcsön is kapom hamarosan. Akkor lehet, hogy nekifutok a 3D All starsnak.

(#36627) ldave válasza boost (#36626) üzenetére


ldave
félisten

Esetleg a Hades, ha tavaly digitálisan kimaradt volna.

A Slime draws near! Command?

(#36628) Peat;) válasza boost (#36626) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha kommersz termék is játszik az immortals fenyx rising már sokszor akciós. Nem egy zelda ugyanakkor meglepően élvezetes számomra, laza játék de nagy játékidővel. Switch áll a legjobban neki, nagy gépen nem hiszem hogy tolnám.

(#36629) Rage47 válasza Peat;) (#36628) üzenetére


Rage47
veterán

Megnéztem a demóját, elég szarul fut.

(#36630) Peat;) válasza Rage47 (#36629) üzenetére


Peat;)
veterán

Kézi módban okés a teljes játék, én csak úgy játszok, 1.3-as verzióval.
Már itt is 25-ig esik be kb, ez switchen kiválónak számít kb :DDD és reszeltek rajta sokat azóta.
[link]

Nem tudom a demo hogyan megy.

[ Szerkesztve ]

(#36631) Micsurin válasza Peat;) (#36630) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jó ezeket olvasni egyre inkább úgy érzem a One S után nem lesz nagy meglepetés a Switches játékok optimalizáltsága és futási minősége. :DDD :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36632) Rage47 válasza Peat;) (#36630) üzenetére


Rage47
veterán

Nah a videót nézve eszembe jutott még, hogy engem alapvetően taszít ez a játék. Béna mozgás, lelketlen világ, béna beszéd, műpoénkodás. Gondolom elrontott a Zelda Botw, azzal kezdtem a nintendós pályafutásom :D

(#36633) Dzsosy válasza Peat;) (#36628) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Én sima PS4 slimen pörgettem ki 100%-ra. Ez olyan 70 óra. Nekem nagyon bejött. A DLC-nek is biztosan neki fogok ugrani. Nem tudom milyen lehet Switch-en, de biztosan király kézi módban is játszani vele. 😋

(#36634) g@bo


g@bo
nagyúr

kezd a ló egy kicsit elszállni a Super Mario 3D All Stars ügyben [link]
a facebook csoportban is terjed vmi rémhír... ;]

(#36635) taki01 válasza g@bo (#36634) üzenetére


taki01
őstag

Akkor még jó, hogy ma meghozta a futár 18eFt-ért. :)
Az emagot büntették már ilyen ért anno a nintendo snes vagy nes minit árazták be 100eFt-ra

(#36636) boost válasza g@bo (#36634) üzenetére


boost
addikt

alza még mindig 18ezer.

(#36637) g@bo válasza boost (#36636) üzenetére


g@bo
nagyúr

ott rácsaptam... ;)

(#36638) Kai_Rong válasza taki01 (#36635) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

De ez itt nem emag, hanem egy marketplace hely, a román C&A Connect, csak az emag felületén jelennek meg :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36639) ayo válasza Kai_Rong (#36638) üzenetére


ayo
addikt

pontosan, emiatt emag soha se releváns, max. linkelni lehet hogy tessék, nekik meg még jók is jön :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#36640) rakkimcer válasza Peat;) (#36628) üzenetére


rakkimcer
tag

PC-n is nagyon jó kontrollerrel, ráadásul még gyengébb gépen is jobb a grafikája
megnéztem a switchen a demot, 1-2 óra után le is töröltem, mert rosszabb a grafika, irányítás kicsit furcsa, mintha lassabban reagálna a mozgatásra

(#36641) Ateszpapa válasza g@bo (#36634) üzenetére


Ateszpapa
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#36642) mike1334 válasza g@bo (#36634) üzenetére


mike1334
veterán

Kenjék a hajukra.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36643) tboldi válasza rakkimcer (#36640) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is PC-n toltam végig a fő sztorit, a DLC még hátra van. :)

Szegény Switch mostanában mellőzve van, amióta többet vagyok itthon, csak néha rádugom töltőre, semmi több. :D

(#36644) EmThor


EmThor
addikt

Nekem ez a Miitopia nagyon tetszik az új előzetes alapján, nagyon változatosnak tűnik!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36645) mirci18 válasza g@bo (#36634) üzenetére


mirci18
addikt

Nem kell minden hülyeségnek felülni.
Aki új példányért 18-nál többet ad meg is érdemli.
Szerintem úgyis lesz folyamatosan eladó darab. Számomra nincs akkora gyűjtői értéke mint a régi kartondobozos verzióknak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36646) Gabonetta válasza mike1334 (#36623) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Hori Split Pad Prot még nem próbáltál?

(#36647) mike1334 válasza Gabonetta (#36646) üzenetére


mike1334
veterán

Azt néztem, de azzal már túl nagy lenne, meg elég drága is. Jó lenne 6-8e körül megúszni (ja, és kell nfc is).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36648) Gabonetta válasza mike1334 (#36647) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Értem. Én nagyon szeretem, kényelmes hosszabb idő után is. :)

(#36649) horkovy24


horkovy24
senior tag

Végre beszereztem ezt is! Még csak ízlelgetem de már beszippantott! :D

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36650) horkovy24 válasza g@bo (#36637) üzenetére


horkovy24
senior tag

Lehet hogy mégis megérte volna beszereznem ezt a Super Mario 3d All stars kollekciót is a gyűjteménybe. Kibontani úgy sem bontottam volna ki mert számomra a Mario 64 már igen öregecske szóval annyira nem jön be. Kövezzetek meg de annyira nekem a Sunshine sem tetszik. Játszani játszottam vele viszont nem tudott elkapni. Valahogy nekem nem passzolt össze a karakterrel ez a Delfino Plázás napsütéses szigetes helyszín, ahogy ez a vízágyús szisztéma sem. Nem tudom valahogy nem. A Galaxy mondjuk egy örök darab, úgymond egy örök szerelem a részemről! Számomra az Odyssey-nek sem sikerült még a nyomába sem érnie pedig azt mondom hogy az is egy nagyon jó rész de azért na..... Ha ezen a kollekción rajta lett volna a Galaxy 2-is akkor már rég megvettem volna! Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy a Wii mote-os megoldásokat hogyan sikerült megoldani a switchen pl. starbits-ek összeszedése meg hasonlók. Ha úgy hogy folyamatosan tapiznod kell a kijelzőt hogy összeszedd őket akkor az úgy elég szar. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.