Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36201) ooooobi válasza MasterMark (#36187) üzenetére


ooooobi
senior tag

Van, de rajtam az se segit sokat. :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36202) Quinine911 válasza ayo (#36189) üzenetére


Quinine911
aktív tag

az új 3D World, a második helyen pedig az Odyssey van.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36203) adalbert1 válasza ayo (#36189) üzenetére


adalbert1
veterán

Super Mario Bros. 3 SNES változat és Super Mario Bros. NES változat között nem igazán tudom eldönteni a kérdést... :))
Ez a kettő van megosztva az első helyen, a 3. pedig a New Super Mario DS, utána pedig a 3D World és 3D Land, az Odyssey ezeket követi.
Annak ellenére, hogy ez a kedvenc karakterem, a Super Mario Worldöt, a 64-et, a Sunshinet és a Galaxykat még nem játszottam végig. :B

(#36204) ayo válasza adalbert1 (#36203) üzenetére


ayo
addikt

New Super Mario DS egyébként meglepően jó lett a New részek között, főleg a mini mariós extra feladatok miatt, ha netalán kimaxoltad.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36205) EmThor


EmThor
addikt

EU twitteren annyi volt h holnap (gondolom 15 v 16 órától) le lesz arazva 35℅-kal a paper mario meg a mario maker 2.

Ez uszkve 40€. Paper mario-n elgondolkodok, jokat irtak rola.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36206) rakkimcer válasza EmThor (#36205) üzenetére


rakkimcer
tag

amúgy szemétség, eleve EU-ban euróban kérik ugyanazt, amit USA-ban dollárban, már ez szopatás

(#36207) picimitch


picimitch
tag

Akkor super mario party nálunk nem is lesz akciós? Teljesen beleéltem magam... :W

(#36208) Wesder válasza rakkimcer (#36206) üzenetére


Wesder
félisten

USA-ban nettó àrak vannak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36209) EmThor válasza picimitch (#36207) üzenetére


EmThor
addikt

Remélem, hogy más nintendo cím is lesz ezeken kívül.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36210) tboldi válasza EmThor (#36205) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem tetszett a PM, az olykor fájdalmas szóviccek és a szép víz miatt megéri. :D

(#36211) EmThor válasza tboldi (#36210) üzenetére


EmThor
addikt

Ez tényleg nagyon gizda :DD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36212) szpal17 válasza ldave (#36184) üzenetére


szpal17
őstag

Kikapcsoltam a rumble funkciót és a hal harapásánál van egy kis hang..na akkor megpróbáltam kifogni és sikerült mindkettő...mehetek tovább a holdakért. :D

(#36213) Rony949


Rony949
őstag

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge - Reveal trailer

A 'Streets of Rage 4' és a 'Scott Pilgrim vs The World: The Game' alkotói ezúttal a pizza zabáló teknősöket hozzák vissza, old school beat 'em up formában. Egész jól néz ki. PC-re és konzolokra is jönni fog. Hivatalosan nincs kimondva a Switch változat, de nagyon meglepődnék, ha egy ilyesfajta játék nem jönne a Nintendo gépére.

(#36214) Beleth


Beleth
csendes tag

Sziasztok!
Vezeték nélküli fülest (esetemben airpods) milyen eszközzel érdemes csatlakoztatni? Tudtok ajánlani esetleg olyat, ami itthon üzletből is beszerezhető? Köszi.

(#36215) Jigoku


Jigoku
tag

Nem ismer valaki olyan európai (szóval nem UK-based) konzolboltokat/webshopokat, amik megbízhatók és niché Switch címeket (engem speciel a lokalizált otome gamek érdekelnének) is árulnak meg szállítanak Mo-ra? Egy csomó üzletet "buktam" a UK EU-ból kiválásával, semmi kedvem mindenre vámot fizetni, de eddig nem igazán bővelkedek alternatívákban... :(

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#36216) 30z.Samu válasza Rony949 (#36213) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tuti, hogy fog jönni szerintem. :C Ezt egyébként szívesebben venném meg Switch-re, mivel Nintendo-n játszottam a régivel is. Meg ebből volt 2D-s bunyós játék is, abból is jöhetne valami remaster. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#36217) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#36216) üzenetére


30z.Samu
félisten

De egyébként egy olyan játéknak is örülnék, aminek olyan a grafikája, mint az intrónak. :D

Sic Parvis Magna

(#36218) ldave válasza Jigoku (#36215) üzenetére


ldave
félisten

Biztos hogy van vám? Van erről tapasztalat vagy csak gondolod?

A Slime draws near! Command?

(#36219) koncsik válasza ldave (#36218) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A zavvi-s cuccokat Isle of Men-ről (ilyesmi) adják fel, ami vámszabad terület, ha jól tudom - februári rendelésem kb 30£ értékben simán bedobta a postás ( vagy az nem is vámköteles még? Nem tudom)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#36220) ayo válasza ldave (#36218) üzenetére


ayo
addikt

januártól van vám, hamarosan pedig értékhatár se lesz EU-n kívülről - most nyárra halasztották a döntést. Az más kérdés, hogy mikor mit fognak meg, de sajnos drágult az import.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36221) Kai_Rong válasza ldave (#36218) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Van vám / ÁFA, szóval igen, jelentősen drágít a dolgokon, saját tapasztalat, kettőből kettő rendelés vámeljárás alá került.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36222) Jigoku válasza ldave (#36218) üzenetére


Jigoku
tag

Ismerőseim szívtak már vele eleget, én inkább megkerülném, ha lehetséges... :DDD Csak sajnos annyira nem vagyok otthon a német/francia/olasz meg más konzolboltok helyzetét/készleteit illetően, eddig amit EU-n belülről importáltam, szinte minden a UK-ből jött.

Ehh, pedig már megörültem, végre megoldottam/megoldást találtam a Japánból rendelt cuccaimra, erre most a UK-s rendelések helyettesítésével szívok... :O

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#36223) Quinine911 válasza ldave (#36218) üzenetére


Quinine911
aktív tag

van.

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36224) taki01 válasza ldave (#36218) üzenetére


taki01
őstag

Van vám és áfa is. Nem rég jöttek meg a 32 éves kocsimhoz egy csomó alkatrész Angliából és elég sok áfát kellett fizessek a nav-nak. Érdemes meggondolni, ha EU-n belül beszerezhető akkor érdemes inkább onnan rendelni.
Áfa 27%
Vám 3,5%.

[ Szerkesztve ]

(#36225) Kai_Rong válasza taki01 (#36224) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

To be fair, attól függ, honnan rendelsz. EBay magánszemélytől rendelve fixen rájön a +27%, ha normális webshopból rendelsz az EU-n belülre, akkor checkoutnál levonja a 20%-os UK ÁFÁt, így "csak" 7 százalékpontot drágít a csodás magyar ÁFA, mikor ideér a csomag. Egy-egy játék esetében a vám sem játszik, mert értékhatár alatt van (még). Ami idegesítő viszont, az az, hogy az ÁFÁ-t a csomagküldés díjára is felszámolják, illetve hogy csomagonként 3500 Ft a postai vámeljárás díja, amit gyakorlatilag a semmire fizetsz ki. Én is az EU-n belüli forrásokat javaslom emiatt, lehet, meg kell majd barátkozni a német borítós játékokkal :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36226) ldave


ldave
félisten

Próbaképp megnéztem most Amazon mit mond erről:

Kérdés, hogy ez a teljes összeg lenne ilyenkor és kihozza simán a futár/posta vagy erre itthon még jönne valami díj és kezelési idő?

A Slime draws near! Command?

(#36227) MasterMark válasza ldave (#36226) üzenetére


MasterMark
titán

Amazonnál mindent az amazonnak fizetsz és ezenfelül mindent ő intéz. Ha kevesebbet vonnak le vámnál mint amennyit ők számoltak, akkor vissza is utalják a különbözetet.

Switch Tax

(#36228) Kai_Rong válasza ldave (#36226) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Japán amazonos tapasztalatok alapján nem kell a vámmal / ÁFÁ-val vesződnöd, az amazon intézi.

Mit rendeltél amúgy, hogy 14k-s tételre csak 850 Ft vám jött ki? :D Én egy könyvet + társasjáték kiegészítőt rendeltem a múltkor, 14k-s rendelés érték volt, 3,5k-s shipping és 4k-s import duties.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#36229) ldave válasza Kai_Rong (#36228) üzenetére


ldave
félisten

Semmit, csak betettem egy random terméket a kosárba, hogy mit ír ki a végén összegre.

A Slime draws near! Command?

(#36230) EmThor


EmThor
addikt

Paper Mario 39€ lett, olyan 14e ft az eshopban.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36231) rakkimcer válasza EmThor (#36230) üzenetére


rakkimcer
tag

Super Mario Maker 2-n is 35% van

(#36232) Scarletiel válasza MasterMark (#36227) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Vagyis ha rendelek a német amazonról vagy angolról valamit és az order total résznél lesz az amit cakli pakli fizetnem kell? :R

(#36233) picimitch


picimitch
tag

A Paper Mario nem lehet rossz, de így ez az EU-s mario day számomra elég gyengén mutat. Napok óta lázasan vártam a Super Mario Party akciót, jó kis egész estés 4p szórakozás lehetne, jelenleg első helyes a kívánságlistámon. Nem gondoltam, hogy így eltérnek majd az akciók régiók között... Mondjuk még csak 3 hónapja birtoklom a Switch-cset, legalább tanultam valamit :)

(#36234) Alexios válasza picimitch (#36233) üzenetére


Alexios
veterán

Én annyira nem várnám a helyedben a super mario partyt :D Szerintem legalábbis az a 4 rövidke pálya ami van elég kevés, én a magam részéről némileg megbántam hogy megvettem digitálisan

(#36235) MasterMark válasza Scarletiel (#36232) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, de EU-n belül amúgy sincs vám.

Switch Tax

(#36236) Balinov válasza Scarletiel (#36232) üzenetére


Balinov
félisten

Mindkettonel igen, sot meg a spanyol, francia vagy olasz amazonrol is. Ha adott termek elerheto a nemeten (vagy mas EU-s amazon domainrol) rendeld, ott nem lesz vam, max afa es/vagy szallitasi koltseg.

Megegy amazonos tipp. mi ide Irorszagba az amazon uk prime-ot hasznaljuk, alapertelmezettkent az amazon a sajat devizakonverziojat hasznalja. Erdemes a sajat bankodra bizni, mert altalaban jobb arfolyamon valt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#36237) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Köszönöm szépen :R

(#36238) ayo válasza Alexios (#36234) üzenetére


ayo
addikt

Sajnos én is ezt vettem észre, amikor haverokkal játszottuk. Nagyon hamar meg lehet unni, bár igazából Wii U rész se volt jó, mert ott is alig volt kontent, utoljára még Wii-n élveztem, kár érte.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36239) picimitch válasza Alexios (#36234) üzenetére


picimitch
tag

Érdekes, hogy mondod, sok helyen láttam, hogy ez az ultimate party/family játék a konzolra, ezért is céloztam volna meg ilyen nagy lendülettel. Van társaság, lenne igény a jó 4 player játékokra.
Szerk: köszi mindkettőtöknek az infót, akkor kicsit visszaveszek a hype-ból azt hiszem. Viszont hozza magával a kérdést, hogy jó, de akkor vannak azért jó 4p lehetőségek?
Amik már vannak, és bejöttek: Super Smash Brothers, Boomerang Fu, ezen kívül kisebb sikerrel a Bomberman, illetve a Monopoly, ez utóbbi számomra roppant lassú valahogy. Bár nem tudom milyen izgalmat vártam tőle :D

[ Szerkesztve ]

(#36240) rakkimcer


rakkimcer
tag

hivatalosan is megjött a 35th news
nálunk csak 2 játék akciós :(

(#36241) Mardel


Mardel
őstag

Sziasztok!

Beújítottam egy mario red & blue edition switchre.
A kérdésem az lenne, hogy a fizikai game card slotot védő kupak mindegyik switchen ilyen gagyi műanyagból van? Érzésre olyan hogy első pár használat után meg fogja adni magát az a két kis kihúzható műanyag féle.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#36242) tboy93 válasza Mardel (#36241) üzenetére


tboy93
nagyúr

mindegyik switchen ilyen gagyi műanyagból van?

:K

N sosem a hatalmas anyagminőségéről volt ismert.

[ Szerkesztve ]

(#36243) g@bo válasza Mardel (#36241) üzenetére


g@bo
nagyúr

dehogy törik le, puha kókány műanyag, én sose pattintom vissza, igaz csak dokkolva használom.

azért túlzás h a nintendo ócska anyagból van, de pl. a switch kijelzője lehetett volna gorilla glass 15... ;]

(#36244) ooooobi válasza Mardel (#36241) üzenetére


ooooobi
senior tag

2,5 éves a switchem, 30-35 kártyás címmel elég sokszor nyitogatom és eddig jól bírja.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36245) Rage47 válasza Mardel (#36241) üzenetére


Rage47
veterán

én is mindig félek, hogy leesik egyszer csak :D Lite-on

(#36246) 30z.Samu válasza Mardel (#36241) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is bírja, kb 3 éves a Switch-em.

Sic Parvis Magna

(#36247) ayo válasza Mardel (#36241) üzenetére


ayo
addikt

nyugi lesz mással gondot :) ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36248) g@bo válasza ayo (#36247) üzenetére


g@bo
nagyúr

drift? ;]

(#36249) Quinine911 válasza Mardel (#36241) üzenetére


Quinine911
aktív tag

ettől tökre féltem én is, de semmi baja, bírja az :K

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36250) Linkh válasza tboy93 (#36242) üzenetére


Linkh
tag

Nekem a New Nintendo 3DS XL Majora's Mask kiadásnak konkrétan lekopott a festése a gép oldalán. Nintendo nagyon cigány tud lenni ilyen téren

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.