Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-24 18:12:13

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#2001) Sirandrish válasza tajner10 (#1999) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem tetszik...és amikor megláttam hogy Couch Coop, tudtam hogy kötelező vétel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2002) oriic válasza Sirandrish (#2000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na este cserelem akksit es lemerem neked jovo heten. ;]

Live-Die-Respawn

(#2003) koncsik válasza Sirandrish (#2000) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Lenyúltad a 2k-t ;)

(#1996) Bazsi1987: Planned for fall 2017 sajnos (a havi játék)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2004) Sirandrish válasza oriic (#2002) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De ha csak 28 óra lesz akkor véged :D

Koncsik: Ez volt minden vágyam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2005) saelin


saelin
veterán

Van fent youtubeon egy részletes switch ui bemutató. [link]

Iszonyat "smooth" az egész! Le a kalappal az N előtt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2006) ayo válasza melbam (#1998) üzenetére


ayo
addikt

ez jó, bejössz ide, hogy mondjon valaki pár érvet, azt következő kommentben teljesen lehúzod az egészet.... :D
ez ilyen "odamegyek meglököm, mit jössz nekem?" :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#2007) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Jut eszembe...Linknek lesz sitykája az új részben? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2008) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#2006) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nincs önellentmondásban. Nyilván az előzetes képe inkább negatív, ezért vár pro érveket. Én a magam részéről semmiképp nem induláskor vennék, hanem várnék inkább év végéig, amíg kissé kiforrja magát a dolog. Főleg U mellé nincs sok értelme megvenni rögtön.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2009) ayo válasza Sirandrish (#2007) üzenetére


ayo
addikt

gondolom azért fázni fog anélkül... :)

nagyon lassan telik az idő, lehetne már jövőhét csüt :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#2010) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Nintendo: No Virtual Console Games on Switch at Launch"

Live-Die-Respawn

(#2011) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

BeszaBehu, madaras tecsoban is lehet előrendelni :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2012) woros válasza koncsik (#2011) üzenetére


woros
őstag

Ez azert lehet jo mert kesobb fillerekert kiarulnak majd 1-2 dolgot mint a tesco. Erted..."1-2" :DDD

(#2013) boost


boost
addikt

Ezzel leegyszerűsödik az elsőnapos beszerzés. Eddig úgy tünt, hogy csak köv. héten kedden lesz gépem.Bár, ahogy nézem ez nem neon. :((

[ Szerkesztve ]

(#2014) woros válasza boost (#2013) üzenetére


woros
őstag

Nektek jobban bejön a Neon? Miért? Azokkal nem sugároz olyan jó megjelenést a gép, meg az eltérő színek is zavaróak.

(#2015) Sirandrish válasza woros (#2014) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is Neont rendeltem...nekem bejön, meg a joy conok miatt tök fasza hogy a piros lesz az aszonnyé, a kék meg az enyém :)

Ayo: remélem is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2016) saelin válasza Sirandrish (#2015) üzenetére


saelin
veterán

+1 a neonra. A sima szürke nekem túl sivár.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2017) boost válasza woros (#2014) üzenetére


boost
addikt

A szürke egyrészt elég szürke, másrészt couch-coop multi játékoknál is jól jön, hogy a játék mutatja, hogy melyik joycon pl melyik játékos Mario Kartban. Szürke esetében két szürke kontrollert mutat.

Meg ez egy Nintendo: vidám cucc.

[ Szerkesztve ]

(#2018) woros válasza boost (#2017) üzenetére


woros
őstag

Értem, tehát nem tervezitek kivinni a gépet a házból. ;]

(#2019) boost válasza woros (#2018) üzenetére


boost
addikt

haha. dehogynem. miért? :F

(#2020) woros válasza boost (#2019) üzenetére


woros
őstag

Viccesen fogtok kinézni az utcán vagy publikus helyen. :) Kivéve, ha a 80-as évekbe mentek vissza vagy Miami-ba.

[ Szerkesztve ]

(#2021) ldave


ldave
félisten

Valami komolyabb gond van a Joycon-nal.

A Slime draws near! Command?

(#2022) woros válasza ldave (#2021) üzenetére


woros
őstag

Ha leárnyékolja a jelet mégis mire számított? Nyilván ha játszol a joy-conok a gép felé néznek és feltehetőleg a levegőn kívül nincs köztük semmi.

[ Szerkesztve ]

(#2023) Bazsi1987 válasza woros (#2014) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én szürkét rendeltem szeretem a letisztult minimálista stílust, a lakásba se illene, de szerencsére az asszonynak se tetszet a színes..😁 gyenge az angolom akkor is eldobja a joycon a jelet ha a kézi üzemmódba használom a konzolt? Mert nekem 90%-ba úgy lesz szerintem 😊 tv-re ott van az xbox 😊

(#2024) boost válasza woros (#2020) üzenetére


boost
addikt

Annyira nem viccesen. Mármint nem tudom, én pl az alábbi publikus helyeken tervezem használni:
- reptér
- repülőgép
- távolsági busz

Ezeken a helyeken meg mindenki el van magával foglalva. nyílván nem az utcán, a padra kiülve, de azt a fekete géppel sem tenném. de egyébként én már tök elengedtem, hogy mit szólnak emberek dolgokhoz. Ha az én szintemnek és környezetemnek megfelel, akkor oké. Nem hozzád fogok igazodni, vagy másokhoz.

Nekem a mai napig ilyen fedlap van a N3DS-en, mert ez a bundle volt szuperakciós:

Szintén a fenti helyeken használom, és sosem vettem észre semmi különöset. KB ugyanúgy reagáltak, mintha valami tök más fedlap lett volna rajt.

(#2025) woros válasza boost (#2024) üzenetére


woros
őstag

Jól van na, csak húzlak titeket. :) Az a fedlap nagyon cuki. :DDD Ha 4 játékos van, akkor (most legalábbis) valakiknél úgy is lesz megegyező színű joy-con.

[ Szerkesztve ]

(#2026) boost


boost
addikt

Ma átraktam a foglalásom Amazon-ról egy másik, szlovák webshopra. És ott még volt Master Edition. De erőt vettem magamon, és nem azt rendeltem meg majd dupla árért. Így kijövök 380€-ból, és megjelenés napján jön. Nem 6-7.én, mint eredetileg.

(#2027) ayo válasza boost (#2026) üzenetére


ayo
addikt

Az maximum hiba lehet, csak Amerikában van Master Edition, azaz volt 5 percig... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#2028) koncsik válasza boost (#2026) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Link please ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2029) boost válasza koncsik (#2028) üzenetére


boost
addikt

(#2030) boost válasza boost (#2029) üzenetére


boost
addikt

Jó kis webshop, tegnap délután 3körül megrendeltem a NES minit, ma reggel itt volt, falun. (SK)

[ Szerkesztve ]

(#2031) #38167040 válasza boost (#2029) üzenetére


#38167040
törölt tag

katt :)

[ Szerkesztve ]

(#2032) Sirandrish válasza woros (#2020) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pont annyira fognak nézni az emberek mint a szürkével. Kétlem hogy valaki csak azért nézne "másképp" egy ilyen kütyüre, mert az színes.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2033) koncsik válasza boost (#2029) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

huh, megkönnyebbültem :R

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2034) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Kint vannak az első zelda előzetesek, nem merek bele olvasni😁

[ Szerkesztve ]

(#2035) oriic válasza Bazsi1987 (#2034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet csemegézni. :D

Live-Die-Respawn

(#2036) ldave


ldave
félisten

Akkor mostantól megkérnék mindenkit, hogy ha az új Zeldáról ír, akkor azt spoiler kóddal tegye. Köszi.

A Slime draws near! Command?

(#2037) koncsik válasza ldave (#2036) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akár a Zelda topicba is írhat :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2038) ayo válasza ldave (#2036) üzenetére


ayo
addikt

A Zelda a lány

http://jateknaplo.blog.hu

(#2039) saelin válasza ayo (#2038) üzenetére


saelin
veterán

És még milyen dögös ebben a részben! :Y

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2040) woros válasza ayo (#2038) üzenetére


woros
őstag

:D Jajj. Mit tudvalevő nem vagyok fan, de ezt kivételesen én is tudtam. Nagy poén.

Na bocs a reggeli szurkálódásért, büntetésből átrakattam a rendelésem én is neon színűre. :DDD

(#2041) Sirandrish válasza woros (#2040) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Legközelebb kérdezz meg minket, hogy neked melyik tetszik jobban és akkor nem kell variálni ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2042) Sirandrish válasza koncsik (#2037) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg is kezdtem. Feltettem egy kérdést! Lehet reagálni :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2043) tajner10 válasza Sirandrish (#2041) üzenetére


tajner10
tag

Csak én rendeltem/maradok a szürke switchnél? :U

(#2044) boost válasza tajner10 (#2043) üzenetére


boost
addikt

Szerintem te is átteszed. ;]

(#2045) Sirandrish válasza tajner10 (#2043) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Holnapra te is beállsz a sorba :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2046) Bazsi1987 válasza tajner10 (#2043) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem is szürke lesz nyugi 😁

(#2047) koncsik válasza Bazsi1987 (#2046) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Fogok venni 2 szürke JoyCon-t, de első körben már nem lehetett kérni... szerencsére sok a gyerek :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2048) tajner10 válasza Sirandrish (#2045) üzenetére


tajner10
tag

#2046 Bazsi1987 Most meg nyugodtam :R

(#2049) Sirandrish válasza tajner10 (#2048) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még reggel Woros is lehülyézett minket...nyugii...idővel mindenki átáll a szines oldalra :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2050) ayo válasza Sirandrish (#2049) üzenetére


ayo
addikt

na láttam a Link ruhákat és van neki sityakja

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.