Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36751) Norb79 válasza consono (#36750) üzenetére


Norb79
őstag

Köszi neked és a többieknek is a választ, hétvégén lesz időm szórakozni ezzel, majd jelzem mire jutottam. :R

(#36752) horkovy24 válasza Phobion (#36749) üzenetére


horkovy24
senior tag

tboldi, Phobion köszönöm a válaszokat! :R Szerencsét próbálunk vele megint. Az a poén hogy a boltban nem is vállalják a felhelyezést! :D

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36753) solti


solti
senior tag

nekem lite van, és a playitstore-ban vásárolt venom üveg hibátlanul felment rá elsőre.

(#36754) pkaresz válasza solti (#36753) üzenetére


pkaresz
senior tag

:K

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#36755) boost válasza mike1334 (#36748) üzenetére


boost
addikt

de jó! Két napja nézegetem, hogy meg kellene venni, de sokalltam az árát.. :Y :C

(#36756) scyllafren


scyllafren
senior tag

Uveg/folia felrakasa egyszeruen: Rakd ra a lapot a kepernyore, es tologasd, amig a kivant pozicioba kerul. Aztan vegyel 1-2-3 csik celluxot, es ragaszd a Switch tetejehez ugy, hogy fel lehessen hajtani, mint egy boritot. Utana szedd le a ragasztovedot a laprol, nyomd a kepernyohoz, es kesz.

Egy video pelda: https://www.youtube.com/watch?v=RVtWxdVmMjc

(#36757) solti válasza scyllafren (#36756) üzenetére


solti
senior tag

Egy fontos apróság: középen nyomd meg először mikor ráteszed a kijelzőre, hogy körbe kiféle kezdje el kiszorítani a levegőt...

(#36758) scyllafren válasza solti (#36757) üzenetére


scyllafren
senior tag

Igen, jo otlet.
Alternativa: fentrol lefele is jo, mivel ugy erintkezik a kepernyovel.

Uvegnel sokkal kisebb az esely buborekra, en azt ajanlom.

(#36759) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kártyás Borderlands mennyit tölt le ha minden kell? (Nincs nálam a gép nem tudok most ránézni eshopban. :) )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36760) taki01 válasza Micsurin (#36759) üzenetére


taki01
őstag

(#36761) ayo válasza taki01 (#36760) üzenetére


ayo
addikt

:DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#36762) ldave


ldave
félisten

Ez a Baba is You eléggé hamar komolyra emeli a nehézséget :)

A Slime draws near! Command?

(#36763) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Pár helyen már előrendelhető a kék switch lite. 90-ért vesztegetik.

Go Gunners!

(#36764) mike1334 válasza boost (#36755) üzenetére


mike1334
veterán

Minden forintját megéri, egyik kedvenc játékom :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36765) mike1334


mike1334
veterán

Eshop elfogad Revolut webkártyát?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36766) tboldi válasza mike1334 (#36765) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt hiszem, igen. Legalábbis úgy emlékszem, hogy én már fizettem vele (MasterCard).

(#36767) mike1334 válasza tboldi (#36766) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! "Sima" mastercardot elfogad, azt már használtam.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36768) Gabonetta válasza mike1334 (#36765) üzenetére


Gabonetta
aktív tag

Igen, én csak azt használtam még.

(#36769) horkovy24 válasza Phoen|x (#36763) üzenetére


horkovy24
senior tag

Az szép! Szerintem annyit nem ér meg az a kék szín! :D Akkor már az értelmes ember inkább a simát veszi szerintem legalábbis az én meglátásom szerint. Mondjuk a részemről a lite szóba sem jöhetett.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#36770) mirci18 válasza jófejsrác (#36738) üzenetére


mirci18
addikt

Én is így tervezem.
120 alapból a neon joyconos.
Mindenhol máshol 130 rendes garival.

Nekem 40 e ft kedvezményt mondtak de hátha tudom feljebb tornázni.
Akkor eladnám a jelenlegit és az árából meglenne az új készülék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#36771) mike1334 válasza Gabonetta (#36768) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36772) Rage47


Rage47
veterán

hatalmas ez a 3D world + bowser's fury :D Odyssey ennyire nem jött be
egyszerű, mégis ötletes és van kihívás is és sikerélmény a pályák végén, nagyon össze van rakva :D
érdekesek ezek a játékok Nintendón, simán lehetnének akár iOS-en is, de oda valahogy nem képesek hasonlót sem alkotni, szinte minden játék gyenge mobilon, pedig hardver az lenne

(#36773) ayo válasza Rage47 (#36772) üzenetére


ayo
addikt

pedig egy csomó komolyabb játék jött ki az utóbbi pár évben mobilra / tabletre

http://jateknaplo.blog.hu

(#36774) ldave válasza ayo (#36773) üzenetére


ldave
félisten

Sajna a mobilos irányítás, ami meghaladja az Angry Birds szintjét, nekem már nem áll kézre, az a világ már elhaladt mellettem.

A Slime draws near! Command?

(#36775) Phoen|x válasza horkovy24 (#36769) üzenetére


Phoen|x
őstag

Szép szép, de kicsit túl van árazva szerintem is (ha tényleg ez lesz az ára).

Go Gunners!

(#36776) ayo válasza ldave (#36774) üzenetére


ayo
addikt

nem kell tapizni, android és ios is támogatja a kontrollereket, egy nagyobb mobil v tablet és kontroller simán tudja hozni a Switch élményt. én tablet + xbox controllerrel toltam pár dolgot, mostanság ott se sokat tolok, de azok mind jók voltak.

ami még nagyon jó és sok exkluzív jön rá: Apple Arcade játékok, iOS-on érdemes az ingyen hónapot egyszer lenyomni.
Androidon is sok jó van, de nekem iOS van, pár példa ott: GTA, Max Payne, Sonic, Castlevania, Hotline Miami, Telltale Games, The World Ends With You, Talos Principle és bőven lehet még sorolni.
Ezek mind komoly játékok, amelyeket nagyon jó minőségben lehet tolni, sőt néha jobb minőségben, mint Switch-en. A Castlevania: Symphony of the Night még mindig nem jött Nintendóra, miközben fillérekért megy mobilon szintén controller támogatással...:F
nade a lényeg, és hogy visszatérjek az eredeti témához: nem igaz, hogy nincsenek jó játékok mobilon, 2-3 éve sokat változott a piac és meglepően nyitnak a komolyabb játékosok felé.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36777) mike1334 válasza ayo (#36776) üzenetére


mike1334
veterán

Bezony, én csináltam is egy android switchet :D [link]

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36778) ldave válasza ayo (#36776) üzenetére


ldave
félisten

Persze, sokmindent lehet, nem is állítottam, hogy csak rossz játékok lennének. De amíg van máshol, ami számomra egyszerűbben elérhető, addig megvagyok nélkülük.

A Slime draws near! Command?

(#36779) solti


solti
senior tag

jó gondolat a homebrew switch, én sem akartam venni, de sajna többek között luigi's mansion 3 csak itt van. Amíg nem lesznek ezek a játékok cross platformok addig lényegtelen hogy hardveresen lehet-e utánozni.
A cross platformokért meg én nem vennék Switchet...

(#36780) consono válasza solti (#36779) üzenetére


consono
nagyúr

Ez teljesen jó hozzáállás. A cross platform játékoknak Switchen csak két esetben van létjogosultsága: az embernek nincs másik konzolja, vagy gamer PC-je, illetve ha útközben akar játszani (bár néha itt is alternatíva tud lenni az XBox game streaming mobilra...).

"In God we trust. All others must bring data"

(#36781) ldave válasza consono (#36780) üzenetére


ldave
félisten

Mindenkinek megvan a saját indoka, hogy miért vett (vagy nem vett) Switchet és arra melyik játékokat veszi (vagy nem veszi), felesleges általánosítani.

A Slime draws near! Command?

(#36782) ldave


ldave
félisten

Van pár klasszikus egész jó áron most az Indie Sale során:

Transistor - 80%
To the Moon - 30%
GRIS - 60%

És még sok más, érdemes körülnézni.

A Slime draws near! Command?

(#36783) Peat;) válasza ayo (#36776) üzenetére


Peat;)
veterán

Egy mai top teló árából én inkább veszek egy nintendot és közép mobilt, a maradék zséből meg játékokat. Ez ugyanaz mint a kamera, sokan már csak mobilon nyomják, mások nem, nincs ezzel baj. Hasonló igények de nem egyformák és a termékek sem azok. Az embernek jobb esetben egyiknél bekattan hogy az kell, rosszabb esetben mind kell :)

Amikor megjelent a switch egyébként a zeldával sztem a telefonok vita nélkül elbújtak. Most már más a helyzet, 3 év után. Kérdés hogy mit fog lépni a következő géppel nintendo, nem az upgradelt hanem új generációval. Ha túlbecsüli a switchet és keveset újít akkor lehetnek majd gondjai, de a switch1 amikor 3 éve elindítottam zeldát..nagy mosoly volt :)

(#36784) ldave


ldave
félisten

Ha már mobiljáték, most rákerestem a Sky: Children of the Light-ra, amit tavaly próbáltam mobilon pár napig, júniusban érkezik Switch-re. Ez a Flower/Journey csapat új játéka, szokásosan minimalista a játékmenet terén, de nagyon hangulatos és gyönyörű látvánnyal bír. Az alsó kategóriás mobilomon is egész jól elfutott, szóval szerintem Switch-en sem lesz gond vele. Azt viszont nem tudom, hogy itt is f2p lesz-e vagy pedig más módon jön majd.

Ezeket a képet a mobilon csináltam, amikor megjelent eredetileg a játék:

A Slime draws near! Command?

(#36785) ayo válasza Peat;) (#36783) üzenetére


ayo
addikt

kb. 3 éve kezdtek rendesen portolni komolyabb pc-s portokat. feleségemnek pl. egy tök régi iphone 6s van, ami nem valami komoly összeg volt régen se top kategóriában és nagyon szépen mennek vele a dolgok. telefon meg ugye mindenkinek van, szerintem egy jó plusz dolog ez, de inkább tableten lehet élvezni ezeket. én örülök, hogy van egy ilyen opció, a kérdés nekem is, hogy hova fog tartani.
manapság viszont már tényleg azt érzem, ahogy régen is írtam, hogy zavar a switch hardver, miközben mobilon baromi jól fut és élvezhető a COD és még sok hasonló. upgrade lesz, de remélem valami komoly, és akkor végre én is pörgetném a switch-et, mert őszintén azon vettem magam, hogy visszaszoktam a 3DS-re.
zelda jó volt, de nekem odyssey adta, az igazi mariós érzést, zelda nem volt annyira zelda. egyelőre még mindig a majora's mask a kedvencem, de azt csak inkább később ajánlom, ha még nem toltad, mert azért egy nehezebb téma lehet elsőre.

#36784 ldave : ezt toltam mobilon, szép meg minden, de valahogy hamar meguntam.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36786) smokin


smokin
tag

A Switchen a Factory reset minden töröl a gépről?
Full gyári állapotba hozza?
Az SD kártyáról is törli a dolgokat vagy azt külön kell?

i'm too old for this shit

(#36787) ldave válasza ayo (#36785) üzenetére


ldave
félisten

Pár órát játszottam csak, szóval nem tudom mennyi tartalom van benne, hosszútávon leköti-e a játékost. Journey sem egy hosszú játék önmagában, de az nem is akart több lenni. Amint kijön Switch-re, teszek majd újabb próbát. Amúgy ez volt az első játék, ami miatt rákötöttem a PS4 kontrollert a telefonomra, mert a itt sem bírtam elviselni a tapizós irányítást, de mindenképp játszani szerettem volna legalább egy picit a játékkal.

A Slime draws near! Command?

(#36788) ayo válasza ldave (#36787) üzenetére


ayo
addikt

F2P miatt sztem eleve más a kettő, bár tény hogy ez is azért jóval kellemesebb, mint a többi mobilos F2P, szóval egynek nem rossz, Journey meg ugye egy fullos élmény, abban jóval több a layer, a mondanivaló, és nem arra megy ki, hogy minél jobban elhúzza a gameplay-t. amúgy journey is van iphone-ra, itt se értem miért nem jön switch-re...de lehet majd ezután.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36789) petymek válasza smokin (#36786) üzenetére


petymek
senior tag

Nem hozza full gyári állapotba.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#36790) Micsurin


Micsurin
nagyúr

MH Rise-nak valaki mér a végére ért? Mennyire tartalmas a fő village megbízások után? World egész jó kis endgame szerűséget adott anno xboxon az erősített szörnyekkel, van hasonló? (Kicsit gyorsnak érzem most a tempot az 1-2-3 csillagos küldetések ledarálásával így saccra olyan 25-30 óra és nem lesz már nagyon mit tenni.)

taki01 :R Köszönöm, be is húztam meglepően jó portok. De mintha nagyobb lenne mint a Steam kollekció méretre. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36791) Mirman válasza Micsurin (#36790) üzenetére


Mirman
őstag

Én 120 órával vagyok benne eddig , nagyon tetszik. A village küldetések gyerekjáték kategória , majd a HR hub küldetések lesznek izzasztósak , azoknak is főleg a vége inkább. Endgame alatt sok mindent lehet venni , itt is lehet páncélokat , fegyvereket , talismanokat farmolni és a játék vége felé tényleg van benne kihívás hogy halál nélkül minél gyorsabban leöld a szörnyeket.

Sok frissítést terveznek hozzá tehát lesz tartalom mindíg. Szerintem ha tetszett a world akkor ez is fog.

(#36792) Micsurin válasza Mirman (#36791) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, akkor nem aggódok, eddig kicsit kellemetlenül gyorsan halad a játék a village vonalon. :D
A World azért lassabban indult el, a mount rendzer behozatala egyébként hatalmas ötlet volt jó, hogy bekerült könnyebb az n+1 kis szörnyeken így átvágni mint a Worldben volt keresztül rohanni rajtuk mikor üldöztél valamit.

Íj vonal mennyire lesz használható a későbbiekben? Gyro irányítással közel olyan könnyen lehet itt is célozni mint a Warframeben. :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36793) Mirman válasza Micsurin (#36792) üzenetére


Mirman
őstag

Nekem is íj az egyik fő fegyverem. Remekül használható , bár ha megütnek akkor vége a dalnak :D .
Annyi hátránya van ugyebár hogy az elemental sebzés a "meta" íjjal , úgyhogy minden elementre kell csinálni egy íjat (5 fegyver). De nem vészes és nagyon megéri , élvezetes vele játszani. :C

(#36794) Micsurin válasza Mirman (#36793) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Annyira jók a rezgőmotorok, hogy tényleg jó íjjal játszani. :D
Meglepően jók a rezgők One konti szintet idéznek. :B

-----

Ezek az amiibok, hogy szinteződnek, hogy kellene ezt érteni? Super Smashben lenne ennek jelentősége? Először van Ninti konzolom szvsz igen tényleg ennyire láma kérdéseket is fogok még feltenni! :DDD A 3DS széria nekem kimaradt valahogy az nekem nagyon egyszerű cuccnak tűnt és kihagytam kompletten kb minden first party széria is ezért olyan mint egy kis friss levegő és újdonság. Jövő hónapban berántok egy Animal Crossingot is. :))

-----

Nagyon kezd hiányozni a D-Pad, ha veszek egy Hori balos Joy cont akkor megmarad még a gyros irányítás a játékokban vagy mindkettő joy con kell ahhoz?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36795) Quinine911


Quinine911
aktív tag

skacok, ti tudtok kártyával vásárolni az e-shopban? az előbb próbáltam venni egy játékot, de megint jön a hibaüzenet. Úgy látszik újra visszatért ez a hiba, hogy nem lehet kártyával vásárolni.

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36796) boost válasza Quinine911 (#36795) üzenetére


boost
addikt

két három napja tudtam... most nem próbálom ki a kedvedért. De akkor megint csak valaki panaszkodott, hogy nem tudott, és Revoluttal (prepaid) én sem, csak valós hitelkártyával.

(#36797) Quinine911 válasza boost (#36796) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Na bakker, pont Revoluttal akarom nyomatni. Azért fura, mert egy 3-4 napja én is tudtam vele még vásárolni. Köszi azért!

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#36798) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Olvasgattam visszafelé, hát nekem jó van egy kb 1,5-2mm ívelés a Switchben. :DDD

Van valami nyitottabb dokkoló? Olyan közepesen meleg levegőt nyom ki most nem tudom ez nyáron mennyire lesz szerencsés, lehet kéne egy jobban szellőző dokkoló. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36799) rakkimcer válasza Quinine911 (#36797) üzenetére


rakkimcer
tag

otp kártyával nem tudtam, csak paypallal
ez azóta van, mióta bementem a bankba elkérni a telekódot

(#36800) Kai_Rong válasza Micsurin (#36794) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Smash amiibókat ha beaktiválod, akkor lesz egy AI controlled training partnered, és tanulnak tőled. Meg össze is lehet ereszteni az amiibókat, hogy egymást püföljék. Sok értelme nincs, nem annyira pörögnek az amiibós player match szobák, szóval akár ignorálhatod is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.