Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37451) scyllafren válasza Quinine911 (#37450) üzenetére


scyllafren
senior tag

En PC-n jatszottam vele, ott is hatalmas elmeny :) De nem tudom raszanni magam, hogy Switchre megvegyem :(

(#37452) MasterMark válasza Peat;) (#37440) üzenetére


MasterMark
titán

www.posta.hu/vam2021 itt vannak a várható díjak. Már az összegek is ott vannak a sávos díjazáshoz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#37453) consono válasza MasterMark (#37452) üzenetére


consono
nagyúr

Ez annyira nem is vészes...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37454) Quinine911 válasza MasterMark (#37452) üzenetére


Quinine911
aktív tag

köszi, tegnap csekkoltam akkor még nem voltak. Mindenesetre jóval barátibb mint a mostani 3500 forintos díj.

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37455) Quinine911 válasza MasterMark (#37452) üzenetére


Quinine911
aktív tag

de azt ne felejtsük hogy NEM csak ennyit kell fizetni, hanem természetesen a 27%-os ÁFÁT is mindenre!
Tehát ez a vámkezelési díj az ÁFÁ-n felül jön még rá - csak mert sok csoportban úgy látom azt hiszik sokan, hogy csak ennyit kell fizetni :D

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37456) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Metro LL-en kívül van még valami bestbuy learázás most? :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37457) MasterMark válasza Quinine911 (#37455) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ez oda van írva a táblázatban.

Switch Tax

(#37458) Peat;) válasza MasterMark (#37452) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszi, pont láttam a rendeljkínain is hogy kijött.
Még az nem világos hogy a díjfizető oldal hogyan fog működni, a feltüntetett mail címre kapok valami linket gondolom amin be lehet fizetni a sarcot, már ha elhiszik a ráírt értéket mert ha nem akkor mehet a rendelés/bankszámla kivonatolás.

Lehet kipróbálom ezzel a joy-al az nem olyan drága. :)

(#37459) Ateszpapa válasza consono (#37453) üzenetére


Ateszpapa
addikt

A + 27% áfát se felejtsd el.

(#37460) Gromit1992


Gromit1992
újonc

Dragon Ball Z Kakarot 2021.09.24-én jön Switchre :Y

(#37461) Guitar14


Guitar14
senior tag

Megvettem itt hardveraprón a Wolfenstein II-t. Megjött a csomag és látom a tok az német (képen nem látszott), de mondom két 3DS játékom is van ami német tokos de letöltve angol. Na a Wolfenstein letöltött most és teljesen német hang és szöveg, nem találok nyelvi beállításokat. Nincs semmi féle lehetőség, hogy a shop-ból az angol lokalizációsat töltse le vagy valami? Mert így semmit se ér nekem. :/ Köszi a segítségeteket előre!

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37462) woros válasza Guitar14 (#37461) üzenetére


woros
őstag

Autentikusabb az a játék németül nem? ;]

(#37463) solti válasza Guitar14 (#37461) üzenetére


solti
senior tag

ledordítom a storyt:gonosz nácik és a gonosz nácik gonosz náci szörnyei el akarnak kapni, de te lenyomod mind :DD

[ Szerkesztve ]

(#37464) consono válasza Ateszpapa (#37459) üzenetére


consono
nagyúr

Nem felejtem, de arról nem a posta tehet, kár lenne őket bántani miatta..

"In God we trust. All others must bring data"

(#37465) Guitar14 válasza Guitar14 (#37461) üzenetére


Guitar14
senior tag

woros és solti ezen felröhögtem, köszi a vidítást :DDD
(Sztorit kb. vágom eddigieket végigtoltam csak most akartam nekiállni a 2-nek.)
Sokkal autentikusabb igen, mindenki németül kiabál össze vissza, azt se tudom ki van velem meg ellenem az introban. Egyből ahogy mászkálni lehetett felordít velem szemben németül egy csávó "halt blazko *német halandzsa*" rálövök, de nem lőtt át az ablakon aztán elindultam felé és megmurdeltem. Lesert egyből utána, hogy a halt az az állj, nem kellett volna belemennem a csapdába. :DDD

Közben utánanéztem és leírom mindenkinek, hátha valaki bármilyen platformra Wolfenstein játékot venne: Wolfenstein II EU régióból kivették a német nyelvet, teljesen külön kiadás lett a német ami csak német nyelvű szövegben és hangban és cenzúráztak minden olyat aminek nem kéne megjelennie a németeknek (szimbólum, A.H. bácsi és egyéb) tehát más kiadás, csak a németeknek és ez igaz arra is, ha németországi tartózkodásunk alatt vásároljuk meg Switchre digitálisan (vagy a zöld és kék platformokon) akkor a német régiósat kapjuk meg ami az amit fentebb írtam: csak német nyelv, cenzúra.

Eladó válaszolt közben és visszakapom a pénzem mert nem tudta ezt, ezért szeretek itt vásárolni mert eddig nem csalódtam.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37466) 77Guba válasza Guitar14 (#37465) üzenetére


77Guba
aktív tag

Legközelebb majd a németek Wolfenstein helyett kapnak egy Stardew Walleyt,nehogy lássanak valamit amit nem kellene... :C

(#37467) Lien válasza woros (#37436) üzenetére


Lien
tag

Ah, koszonom, akkor mar megeri a goold edition az arat. ^^

(#37468) szpal17 válasza 77Guba (#37426) üzenetére


szpal17
őstag

Köszi, én is behúztam.

Számomra jó hír, hogy mindjárt megjelenik a Tony Hawk Pro Skater. Plusz megjelenik a Dragon Ball Kakarot is :D

Most éppen töltöm az NBA2K21 demot, ami 17 GB :Y . Kíváncsi vagyok hogy néz ki. 4,79 euro most leárazva. (tudom ez is volt ingyen valahol már, de az mégsem handheld)

(#37469) ldave


ldave
félisten

Megnéztem ezt a World's End Club demót, kicsit csalódás a fejlesztők korábbi játékai után. Akciósan jöhet majd, de teljesen áron kimarad.

A platforming részek nagyon gagyik. A játék pedig úgy csinál, mintha lenne néha választásunk, hogy merre menjünk, de ez is csak átverés, mert úgysem engedi azt csinálni ami ellentétes az egyetlen úttal. Egy Zeldában ez okés és lassan már mém is, hogy hiába mondasz nemet, addig nem enged tovább, de itt ez elég rosszul néz ki.

A Slime draws near! Command?

(#37470) ayo válasza ldave (#37469) üzenetére


ayo
addikt

de magaddal viheted! ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37471) ldave válasza ayo (#37470) üzenetére


ldave
félisten

Hát ezt nem is lehet máshogy, mert ha jól tudom csak Switchre és iOS-re van :)

A Slime draws near! Command?

(#37472) cactuar


cactuar
aktív tag


Bejelentett Switch játékok. Ugyan kicsit csalódott voltam a Direct után, azért lesz mivel játszani.
Idén amit day 1 tervezek venni: Skyward Sword HD, Great Ace Attorney Chronicles, Metroid Dread, SMT V, talán a Disco Elysium is.
A Mario Golf, és a Monster Hunter Stories 2 eddig annyira nem izgatott, de a treehouse-os gameplayek tetszettek, idővel lehet ezeket is veszem majd.

Ki mit tervez idén a listáról venni? :)

(#37473) Quinine911 válasza cactuar (#37472) üzenetére


Quinine911
aktív tag

Fasza kis lista, köszi!

Nálam a következők lesznek:

Első napos vétel:
- Destroy All Humans
- Wario Ware Get it Together
- Mario Party Superstars

Szinte biztos, hogy behúzom, de előtte elolvasok pár értékelést róluk:
- Tony Hawk Pro Skater 1 + 2
- Olympics Games 2020
- Hot Wheels Unleashed
- Sonic Colors Ultimate

[ Szerkesztve ]

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37474) Micsurin válasza cactuar (#37472) üzenetére


Micsurin
nagyúr

MH Story2, Zelda, SW Saga, Crysis Tri., Outer Wilds, Destroy All Humans, Dio2 Remaster így elsőre.

A Hot Wheels se lenne rossz de meglátjuk... Ha Trackmania Legends-re emlékeztet eléggé akkor azt is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37475) Kvelstadt válasza cactuar (#37472) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Skyward sword
Mh stories 2
Diablo 2 (de azt ps--re)
Metroid kap egy lehetőséget. A 3ds-es nem tartott bent.
Botw 2
Mario rabids 2
Ezek fixek, de alul sok van amiről azt se tudom micsoda

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37476) Balinov


Balinov
félisten

Srácok, burnoutban tényleg nem lehet nézetet váltani és 2 játékos local sincs benne vagy csak én nem találom de nagyon nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#37477) draco31 válasza Micsurin (#37474) üzenetére


draco31
veterán

Hmmmm egy jó Trackmania, 10-15 éve mennyit toltam azt PC-n.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37478) hszilard666 válasza Balinov (#37476) üzenetére


hszilard666
veterán

Úgy látom sajnos nincs benne 2 player local. :(

Elvileg az X gombbal tudnod kéne változtatni a kamera állást.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37479) Balinov válasza hszilard666 (#37478) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi szépen, kár, hogy nincs 2 player

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#37480) Rony949


Rony949
őstag

Az idei E3-on a Nintendo Direct-et nézték a legtöbben. :)

(#37481) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok!

Vásárolni szeretnék a nintendo shopban, a társított kártyámmal és nem tudok mert egy error page not found felirat jön ki. Ha mobilon csinálom ugyanez. A paypal-t se engedi. A kártya érvényes, pénz van rajta mint a tenger és nem.. Valamiféle hiba ez vagy más is tapasztalta, esetleg mit tehetek?

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#37482) tl-x válasza neato3loco (#37481) üzenetére


tl-x
őstag

Eddig jó volt? Nekem olyankor volt ilyen amikor elértem a havi PayPal vásárlási limitet, hiába volt rajta pénz.

(#37483) neato3loco válasza tl-x (#37482) üzenetére


neato3loco
senior tag

Jó volt igen. Újra beírtam a kártyám is,, ugyanúgy kidob egy fehér oldalt error-val aztán egy qr kódot hogy próbáljam meg úgy. Mobillal rá megyek nintenso shop neten, kártya beír, és ugyanúgy hiba.

Marha jó, hogyha nem tudok semmit vásárolni. :W

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#37484) MasterMark válasza neato3loco (#37483) üzenetére


MasterMark
titán

Ott a bankodnak az erős hitelesítése kellene betöltődjön.

Ha van másik kártyád akkor próbáld mással.

Switch Tax

(#37485) neato3loco válasza MasterMark (#37484) üzenetére


neato3loco
senior tag

Sejtettem ezt s közben néztem a mobilon a smartbank alkalmazáson belül is a jóváhagyást, de semmi. Sajnos nincs másik kártyám :F

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#37486) taki01 válasza neato3loco (#37485) üzenetére


taki01
őstag

Próbáld meg weben keresztül meg venni, mert ott be fog jönni a bankod hitelesítési oldala.

[ Szerkesztve ]

(#37487) neato3loco válasza taki01 (#37486) üzenetére


neato3loco
senior tag

Rendben. Délután megpróbálom haverom PC-jén, mert még azom sincs :C :C

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#37488) draco31 válasza Rony949 (#37480) üzenetére


draco31
veterán

Gondolom mindenki várta az új konzolt, és ezért.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#37489) ayo válasza draco31 (#37488) üzenetére


ayo
addikt

ja, meg hát nagyobb a fanbase, de összességében nagyon gyenge volt ez az e3, remélem jövőre végre visszatér az élet, ránk fér minden téren. :R

http://jateknaplo.blog.hu

(#37490) Mike


Mike
veterán

az álmodtam hogy van egy switchem. lehet most nyerni valahol? :D

(#37491) KKaresz45 válasza neato3loco (#37481) üzenetére


KKaresz45
senior tag

A PayPalnak mennie kellene.

Nekem ugyanez volt tegnapelőtt, jött az error screen a Switchen, átmentem PayPal fizetésre (linkelni kellett a Nintendo accountot a PayPal accounttal) és PayPallal tudtam fizetni simán. Ugyanaz a kártyát használja a PayPal, mint amire a Nintendo errort dobott.

Ha nem működött a PayPal akkor az a gyanúm, hogy nálad van valami "extra" probléma vagy a PayPal <-> Nintendo vagy a PayPal <-> Bankkártya között. Lehet hogy a PayPal sem kezeli jól a bankod hitelesítését, akkor nem vagy előbbre sajna. De ha más szolgáltatókkal működik a PayPal akkor szerintem még érdemes próbálkozni vele.

(#37492) novoszath


novoszath
senior tag

tanacsot szeretnek kerni hogy erdemes switch et venni aki vilag eletebe ps-es volt vagy nem nyujt olyan elmenyt?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#37493) tboldi válasza novoszath (#37492) üzenetére


tboldi
nagyúr

Pont olyat nem nyújt, hanem másmilyent. Mindkét platformot másért lehet szeretni, ha nem a PS-t keresed a benne, akkor örömödet fogod lelni a Switch-ben is. :)

(#37494) jófejsrác válasza novoszath (#37492) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Mindez a játékfelhozataltól függ. Egész pályafutásom nekem C64-el indult, aztán jött a nes, sega, snes, pc, ps. Így én mindig is oda voltam a nintendo gamekért. Utóbbi 20 évben már csak ps vonalon mozogtam, de a PS4 eladósorba került és amíg nem kapok ps5-öt helyette beruháztam egy nintendo lite-ra. Nagyon szeretjük egymást.

Kérdés mindenkihez: Sok játékot kipróbálnék még, és azon tűnődöm melyiket érdemes beszerezni dobozosan vagy online. Azért kérdés mert amit sokszor elindítanék kényelmi szempontból jobb online megvenni. Gondolok itt a : Splatoon, animal crossing. Plus vannak a dobozosak mint például a mario odyssey játék (zseniális játék) ami nekem egyszeri végigjátszós volt.

Szóval van aki hasonló elven vásárol játékot, amit dobozosan vesz adja is tovább? Ami pedig hosszú időre leköt azt inkább online, hogy bármikor el lehessen indítani?

Ha igen, milyen játékok ezek?

Köszi

(#37495) scyllafren válasza jófejsrác (#37494) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem van vagy 9-10 kartyas jatekom, de nem igazan adom el oket (ertsd: max a switchel egyutt), meg kb ugyanannyi digitalis. A nagyjaval mar nem jatszom, de en nem azert veszem, hogy "jatszom aztan eladom".

TL: DR: A kartyas jatek tovabbadhatok, a digit nem. Plusz a digitalisan vasarolt DLC-k is maradnak nalad. A kartyas masik bonusza, hogy kolcson is lehet adni/kapni :)

(#37496) consono válasza novoszath (#37492) üzenetére


consono
nagyúr

Ezért most sokan utálni fognak, de náluk lyukra futás volt a Switch, a mai eszem el nem venném meg a kölöknek, vagy Lite-ot vennék max. Kipörgött az Odyssey meg a Mario Kart és valahol itt lett vége a dolognak. Volt némi Splatoon, meg egy halom demo, de max fél órákat mentek. Nekem meg a cross platform címek nem pályák Switchen, mert PS4-re minden olcsóbb meg szebb a grafika, inkább ott veszem meg, ami érdekel... Persze Zelda nincs máshol, meg Mario sem, ha azokkal akarsz játszani akkor nincs választásod :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#37497) Rage47 válasza novoszath (#37492) üzenetére


Rage47
veterán

Én csak Apexhez kapcsoltam be a PS-t az utóbbi iőben. A Lite sokkal kényelmesebb valahogy :D De most gondolkodom egy sima Switch-en, hogy a Diablo 2-t bárhol tudjam majd tolni ősszel :D Ez a mobilitás dolog elég vonzó és nehéz leszokni róla. De sok játékot nem játszanék rajta, pl. ami rosszabbul fut, mint PS4-en (persze azt nem tudjuk a Diablo 2 hogy fog futni).
Szerintem már a Zelda Botw miatt megéri egy Switch, akár csak a Lite is. Aztán ha nem érdekel más, eladod max.

(#37498) rakkimcer válasza Rage47 (#37497) üzenetére


rakkimcer
tag

mostani beszerzések közül a Mario + Rabbids, Baldur's gate is jól megy handheld módban
ágyban reggel, este nagyon jól muzsikálnak

(#37499) Scholes9 válasza Mike (#37490) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#37500) koncsik válasza jófejsrác (#37494) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Általában fizikai kiadást veszek, nintendo saját fejlesztésű játékokat megtartom (lehetőleg limited kiadás), a többi kártyás játékot végigjátszás vagy ha elegem lett belőle, eladom. Digitálisan akkor veszek inkább, ha nagyon jó akció, vagy nincs fizikai változat belőle.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.