Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37751) 30z.Samu válasza ayo (#37749) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pletyka szerint egy új játék jön.

Sic Parvis Magna

(#37752) ayo válasza 30z.Samu (#37751) üzenetére


ayo
addikt

és 4K Switch :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#37753) Sirandrish válasza ayo (#37752) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lassan 3 éve jön a 4K switch :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37754) Phoen|x válasza 30z.Samu (#37748) üzenetére


Phoen|x
őstag

Cuki.

Go Gunners!

(#37755) hszilard666


hszilard666
veterán

Nekem ez az "upgrade" mellé ment. :( Szuper az OLED kijelző, örülök neki, a fehér szín is nagyon tetszik, de hogy nem kapott új SOC-t az vicc. :W Sok-sok játék "elfutna" a gépen ha combosabb HW lenne benne, szerintem hatalmas baki hogy nem lett igazi "pro". Nálam marad a jelenlegi konzol, megvárom a pro-t, ha egyáltalán lesz. :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#37756) zkxdn


zkxdn
őstag

Azok akik pletykálták/leakelték a 4K Switchet még mindig aztmondják hogy jön 2022ben. Ez a sima Switch-et "váltaná".
Majd lesz Pro OLED, most ugye a "sima" OLED. Meg majd a OLED Lite. Soha nem lesz vége :D

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

(#37757) Kvelstadt válasza TBT (#37693) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én mikor újra vettem switchet akkor nem bírtam kivárni a v2 megjelenést így azóta is az van és ha el nem rolmlik nem is veszek másikat.
Majd azért érdekelne hogy a dokkolóval variáltak e valamit vagy ugyan az a f#s amit azonnal átszereltem a gari lejárta után.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37758) adalbert1 válasza Kvelstadt (#37757) üzenetére


adalbert1
veterán

Mintha azt olvastam volna, hogy a dokkoló kompatibilis lesz (illetve ugye a LAN port miatt valami változtatás biztos van - amúgy vicces ez a LAN port is, ahol használnám a dokkolót a közelében sincs ethernet kábel :D ).
Mit szereltél át az eredetin, mi nem tetszett benne?

(#37759) Kvelstadt válasza adalbert1 (#37758) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az nem tetszett hogy zárt és hogy úgy be van takarva. Biztos ki volt ez kisérletezve és az jött ki hogy ez a biztos. Én átraktam a belét ebbe a kisebb dokkolóba amit neten kapni. Nem magyarázom itt a kép, de biztos ismered.

Igazából amivel még jobban ki kennék békülve az ugyanez a design csak olyan szélesbe mint a gép. De az már csak iiyen esztétikai megnyugvást adna.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37760) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! Melyik a legjobb Tetris játék? A store-t nézve nekem a Tetris 99-et dobta fel, viszont jobb szeretném, ha offline lenne, ehhez ahogy néztem kell net és előfizetés is (ami amúgy nem tragédia, úgyis tervezek venni). Vagy maradjak ennél, ez a top? :B

(#37761) KaitouP válasza Peetey91 (#37760) üzenetére


KaitouP
veterán

Tetris Effect (bár nem tudom hogy létezik-e Nintire is)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#37762) Just486


Just486
senior tag

Én pl tuti veszek a megjelenés körül egy oled variánst :K az elődje meg megy az apróra.
Mindig is utáltam a relatív kis képernyőjét, ráadásul a v2 kijelző még az elsőt is alulmúlta az interlacing problémával (és a meleg árnyalata sem jött be).

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#37763) Doner


Doner
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Sajnos a gyerelek tönkretették a töltőcsatlakozót ezen a készüléken:(HDH-001)
A kérdésem az volna hogy hol tudok hozzá szerezni másik type c portot?
Nem arról van szó hogy lusta vagyok, már több levelezésen is túl vagyok ebay-en de rendre kiderült hogy azok amiket láttam sima switch hez valóak és nem a lite verzióhoz...

Kérem hogy ha valakinek van konkrét információja pl egy link honnan rendeljek egy ilyen portot a lite (HDH-001) verzióhoz az szóljon.
Köszönöm hogy elolvastad! :R :R :R

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#37764) ldave válasza Peetey91 (#37760) üzenetére


ldave
félisten

Tetris más szerintem nincs, esetleg a Lumines Remastered. Nem pont az, de valamennyire talán hasonló.

A Slime draws near! Command?

(#37765) Rony949 válasza Peetey91 (#37760) üzenetére


Rony949
őstag

Ha megveszed a Tetris 99-et, akkor lesz offline módod is.

(#37766) Scholes9 válasza 30z.Samu (#37724) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így vagyok vele :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#37767) Peetey91 válasza Rony949 (#37765) üzenetére


Peetey91
senior tag

Köszi! :R

@Idave
megnézem ezt is, érdekesnek tűnik!

@KaitouP
sajnos ez nincs Switchen.

(#37768) koncsik válasza Kvelstadt (#37759) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Egyik Pokémon betolt egy PS5 kontrollert a képbe - jól mutatna a fekete-fehér OLED Switch-csel... ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37769) Kvelstadt válasza koncsik (#37768) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Amúgy utálom hogy fehér. Tök minfegy hogy mosol kezet meg figyelsz rá, akkor is gyüjti a koszt. Mondjuk már ez előtt sem szerettem semmit ami fehér, és a ps5se javított ezen.
Ebből következik hogy az az új fehér szwics az nó csensz.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37770) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Egyébként a mai után én mernék fogadni egy külön 4K dokkra, DLSS miatt nem kell hw revízió az megoldható kívülről a dokkból.

Azért elég nagyot mennének vele, több dokk menne el pl 75-90USD-s áron mint új Switch vagy Pro. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37771) 30z.Samu válasza Micsurin (#37770) üzenetére


30z.Samu
félisten

Esküszöm, annak még örülnék is. De a DLSS-nek van egy alsó határa, amivel működik, szerintem ezzel a Tegrával nem menne. Mondjuk egy FSR-el bepróbálkozhatnak, az nem annyira válogatós.

Sic Parvis Magna

(#37772) Alexios válasza Micsurin (#37770) üzenetére


Alexios
veterán

Most hoztak ki egy új dokkot az új változathoz, szerintem innentől el kell engedni ezt a 4k switch dolgot, ha most nem jött az élettartama felénél(több mint felénél?) akkor innen valószínűleg már nem is fog majd csak a switch 2

Új dokknál ráadásul usb-c kapcsolat lenne, hogyan oldaná ezt egyáltalán meg? 4k és DLSS-hez azért lényegében külön gpu-ra lenne szükség, nem nagyon lehetne ezt megoldani usb-c kapcsolaton át(thunderbolt tudtommal nincs egyik switch verzióban sem)

[ Szerkesztve ]

(#37773) ldave válasza Alexios (#37772) üzenetére


ldave
félisten

Lassan annyi idős lesz a Switch, mint a WiiU volt, amikor a Switch megjelent (5 év). Bőven túl vagyunk a felénél.

A Slime draws near! Command?

(#37774) KaitouP válasza 30z.Samu (#37771) üzenetére


KaitouP
veterán

AMD FSR működhetne lazán, az "rugalmasabb".

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#37775) Peat;) válasza KaitouP (#37774) üzenetére


Peat;)
veterán

Ami V1-es switchen is működhetne. Akár. Szerintem ilyet nintendo nem csinál, nem foglalkozik ilyennel, elnézve a switch oprendszer fejlődési ívét, ami eléggé Alföld szerű.

Lehet a chip helyzet miatt kivárnak és 1-2 év múlva jön egy új modell. A kijelző adott lehetett ezért jön egy köztes oled modell, érezték ők hogy ott a leggyengébb a gép.

Viszont így hogy nő a kijelző kicsit a lite gépeken nem tudom mi lesz a feliratokkal. Bennem felmerült hogy arra lecserélem V1-esemet mert sosem játszom tv-n, de így inkább mégse. Nem minden fejlesztő nézi mennyire olvasható a felirat, hud a lite gépen úgy olvastam talán ebben a fórumban, most meg oled lesz az alap fejlesztési irány.

(#37776) vg válasza Alexios (#37772) üzenetére


vg
addikt

Nintendo soha nem adott termékeinek számot, szerintem most se fog. Majd kitalálnak valami új masinát.

(#37777) Alexios válasza vg (#37776) üzenetére


Alexios
veterán

Lényegtelen milyen néven jön, mivel egyelőre nem tudjuk mi lesz ezért utaltam rá switch 2 néven, de a lényeg hogy valamilyen utód.

(#37778) cactuar


cactuar
aktív tag

Pár boltban már rendelhető az Oled modell, KV 130000 ft-ra árazta be. Ennél többre számítottam, mondjuk ez még változhat októberig.

(#37779) mike1334 válasza vg (#37776) üzenetére


mike1334
veterán

Soha nem adott számot? És a Nintendo 64? ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37780) consono válasza Micsurin (#37770) üzenetére


consono
nagyúr

75-90 dollárért nincs olyan videokártya, ami jelenleg DLSS-t tudna, szóval ez elég reménytelen dolog (talán RTX2060-tól fölfelé megy)...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37781) ldave válasza mike1334 (#37779) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk emlékezz, az sem volt már olyan jó minőség, mint a Nintendo 63... :DDD

A Slime draws near! Command?

(#37782) mike1334 válasza ldave (#37781) üzenetére


mike1334
veterán

Na, majd a 65 :D
De megspórolom a marketingeseknek a fejtörést: Sw2tch (Sw1tch után szabadon :P ) ejtsd: szvtucs :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37783) Phoen|x válasza mike1334 (#37782) üzenetére


Phoen|x
őstag

Levédetném a helyedben. :DD

Go Gunners!

(#37784) mike1334 válasza Phoen|x (#37783) üzenetére


mike1334
veterán

A lite-ot anno eltaláltam, visszakereshető a topikban :)
Itt is van: [link] :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37785) f3rdzs0 válasza Peetey91 (#37760) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

Puyo Puyo Tetris esetleg? sokan ajánlják, én is gondolkodtam rajta, de Tetris 99 bőven elég nekem membership mellé
ha megveszed a dobozos Tetris 99-et akkor jár mellé 1 év előfizu amúgy, és tudsz vele offline is játszani

f3rdzs0

(#37786) ldave


ldave
félisten

Skyward Sword HD: In The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Fi offers optional tips. Look for a symbol in the lower left corner and a pulsating glow from your sword. Some instances from the original game’s release where Fi provided mandatory help are now optional.
Najó, ezzel nekem már el is adták :D

A Slime draws near! Command?

(#37787) ooooobi válasza Peetey91 (#37760) üzenetére


ooooobi
senior tag

PuyoPuyo 1 van meg nekem, ha tetrist keresel akkor bátran ajánlom. Van benne sima tetris mód ahol csak magaddal játszol, hagyományos egyre nehezedö módon. De nagy plussz, hogy ha más is van a családban aki szeret tetrisezni akkor lehet egymás ellen tolni több féle játékmódban egymást szivatva akár, van valami story mód is, az nem tudom mi csoda, illetve azt se tudom a puyo 2 mivel tudhat többet az egynél. Van puyo champion is, nehogy azt vedd meg, abban nincs tetris.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#37788) Guitar14 válasza mike1334 (#37784) üzenetére


Guitar14
senior tag

Majd biztos a Lite-ból is kijön egy OLED modell.
Az majd lesz úgy mint a DS-nél elnevezésben.
Csináltam is box-artot hozzá gyorsba. :DDD
[kép]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#37789) Phoen|x válasza mike1334 (#37784) üzenetére


Phoen|x
őstag

:R

Go Gunners!

(#37790) cactuar


cactuar
aktív tag

Ez nem tartott sokáig.

Felhívjuk Kedves Vásárlóink figyelmét, hogy a Nintendo Switch (OLED-Model) Fehér előrendelésben elfogyott, így a 2021.07.07. 11:01 után beérkezett megrendeléseket csak akkor tudjuk teljesíteni, ha a forgalmazó további készletet biztosít számunkra, illetve ha a korábbi megrendelések közül valamelyik lemondásra kerül! (KV)

(#37791) ldave válasza cactuar (#37790) üzenetére


ldave
félisten

Jajj, ezek a vaknintndofanatikus arcok mindent megvesznek, ha rajta a hőn szeretett logó :DDD

A Slime draws near! Command?

(#37792) Micsurin válasza ldave (#37791) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37793) Sirandrish válasza ldave (#37791) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Bakker rajta van a logo? Ha tudom, én is előrendelem! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37794) Phoen|x válasza cactuar (#37790) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az lesz mint az xbox/ps-el? :U

Go Gunners!

(#37795) petymek válasza Linkh (#37703) üzenetére


petymek
senior tag

Annyira azért nem haladnak. Még náluk sem újdonság ez, mivel anno a már voltak 64-es változatok, amit a fejlesztőknek adtak oda.
Aliról évek óta rendelhető 3ezer környékén eredeti 64-es EMMC-vel szerelet nyák.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37796) petymek válasza cactuar (#37790) üzenetére


petymek
senior tag

Talán szívességet is tesznek. Sokan úgy ugrottak bele a rendelésbe, hogy azt sem tudják mit kapnak, csak azért mert rá van írva OLED.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37797) Rony949


Rony949
őstag

Habár konzol csere nem lesz, ez a fehér (vagy csont) szín kifejezetten szexi, úgyhogy ha külön megvásárolható lesz, akkor lehet benevezek egyre.

(#37798) mg1992mg válasza ldave (#37791) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Ja, olcsóbban már lehet Redmi Note 9-et venni, meg XSS-t, az jobban megéri, meg Antutu-ban a Redmi több pontot kap ;] ;] ;] ;] ;] ;]

(#37799) Quinine911 válasza cactuar (#37790) üzenetére


Quinine911
aktív tag

az kemény, hát ez gyorsan ment

I was born for a storm, and a calm does not suit me.

(#37800) Sordoran válasza petymek (#37796) üzenetére


Sordoran
addikt

Biztos gondolkoznék én is még párszor előrendelésen, de totál hülyeség lenne részemről, szóval én is hálás vagyok érte. :U Két éves lesz a V2, és bár szeretem, élvezem, de utóbbi majd 1 évben alig nyúltam hozzá. Tervben van a már megvett játékok kijátszása, és esetleg utána majd új gép, de tényleg már egy olyan ami valódi utódja lesz ennek. Persze ha minimális ráfordítással tudnám cserélni akkor lehet belevágnék, de kézben hordom így a LAN semmit nem számít, ahogy a kitámasztó se. Az OLED csábító, de ha most se bántja szemem, pedig nekem is egy AMOLED-es 6,34"-es fullHD+ telefon van mellette, akkor minek? Játék közben úgyis abba mélyedek, és onnantól nem számít hogy TN/IPS/OLED a megjelenítő.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.