Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#36151) mike1334 válasza Crus (#36149) üzenetére


mike1334
veterán

Switch-csel is kompatibilis amúgy.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36152) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Ha XBOX-ra megvettem a Minecraftot a gyerek account-jához, de most Switchen is játszani akar vele, akkor Nintendora is meg kell venni, vagy van valami lehetőség az MS accra linkelve letölteni és használni? Gondolom felejtős, de azért szeretném tisztázni mielőtt kidobok az ablakon 30Eur-t, vagy mennyi most az eShop-ban...

(#36153) Rony949 válasza Poplacsek (#36152) üzenetére


Rony949
őstag

Veheted meg újra.

(#36154) Wesder válasza Poplacsek (#36152) üzenetére


Wesder
félisten

Meg kell venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36155) Poplacsek válasza Wesder (#36154) üzenetére


Poplacsek
senior tag

:(( Köszi a gyors válaszokat! :R

(#36156) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Ha a Hardverapróról vásárolnék mondjuk [Innen] bontatlannak hirdetett Nintendo Switch-et, akkor érne bármiféle hátrány, ahhoz képest, mintha hivatalos helyről venném? :F

(#36157) Scholes9 válasza V-I-D-A (#36156) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Boltból jobb helyen 2 év garanciát adnak. Én anno konzolvilágtól vettem és ott 2 évet adtak.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#36158) tl-x


tl-x
őstag

Maid of Skerben melyik gombbal lehet futni? Sehogy nem tudok rájönni. :R

[ Szerkesztve ]

(#36159) conorr válasza V-I-D-A (#36156) üzenetére


conorr
tag

Szia, én még korábban megkérdeztem az eladót, nem hivatalos nintendo garanciát ad, ha gond van vele nála tudod érvényesíteni a garit. Én vidéki vagyok, ezért nekem jobb a hivatalos garancia, de aki Budapesten él, annak megérheti.

(#36160) conorr


conorr
tag

Valaki esetleg vett a replika pro kontrollerből pl: Xenoblade 2 stb változatból, nagyon jókat olvasok róla a neten, nem tudom hogy itthon van-e valakinek tapasztalata vele.

(#36161) taki01


taki01
őstag

Valaki használ usb-ethernet átalakítót a switch-hez, érdekelne a véleménye. Rendeltem egy ugreen usb-gigabit ethernet átalakítót és azt remélem ettől, hogy nem 2-3 óra lesz egy játék letöltése.

(#36162) EmThor


EmThor
addikt

Ti a hangot hogyan hallgatjátok Switch-en?
Én gyakorlatilag hang nélkül játszok, mert napközben ha van időm handheld módban nem lehet felhangosítani, mert nem akarom, hogy mást zavarjon. Este dokkolva szintén nem erősíteném fel a tv-t, mert mikor elalszik mindenki, akkor szoktam tolni.
Vezetékes fülhallga kényelmetlen, mert jack-jack hosszabbítót nem akarok a szobában keresztbe kihúzni.
A tv-ben meg nincs bluetooth.
Szóval nektek van mondjuk vezeték nélküli fülesetek switch-hez? Olvastam a steelseries 7es jó pl., de van egy ps3-as wireless BT fejhallgám, állítólag jó az is, megpróbálom. :F

Szerk: letöltés nekem nagyon gyors wifivel de azt írták működik az usb-lan adapter is, tp link van otthon 7e körül volt iponról, azzal pl. a xiaomi media box jól működik.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36163) Rony949 válasza EmThor (#36162) üzenetére


Rony949
őstag

Veszel egy Bluetooth adaptert a TV-dhez és onnantól kezdve az összes BT-s fejhallgatóval menni fog.

Handheld módban meg szimpla vezetékes fülhallgatót használok.

(#36164) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Volt már valakinek olyan hogy zörög a hűtés ventilátora? :U
Ez garis cserének minősül :(((
Fél hónapos a gép :O

[ Szerkesztve ]

(#36165) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Müllerben 03.10-ig 15% van minden konzolos játékra.
Ahol a Nintendo Switch alapgép ára volt kiírva, ott is ott volt a 15%-os matrica, de erre nem vennék mérget. Ha tényleg akciós, akkor 110500Ft-ra jön ki, ami elég jó.

(#36166) EmThor válasza Rony949 (#36163) üzenetére


EmThor
addikt

PS3 hivatalos vezeték nélküli fejhallgatója végül, a dokkoló usb portjába dugott vevőjen keresztül tökéletesen működik (bluetooth kapcsolat) !

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36167) rakkimcer válasza EmThor (#36162) üzenetére


rakkimcer
tag

Avantree C51 van, alapból usb c-s, de van hozzá átalakító is
2 fülest is le tud kezelni, linux alatt is használható

(#36168) EmThor válasza rakkimcer (#36167) üzenetére


EmThor
addikt

Erről most hallok először, köszönöm!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36169) Crus válasza consono (#36138) üzenetére


Crus
őstag

Nem én találtam ki, hogy ilyen módon erőltesse a Nintendo a VR-t... eddig cirka 7 címet számoltam össze, ami támogatja. Orrnehéz vagy sem, jelen van és normálisabb kijelzővel nem kicsit lenne használhatóbb. 720p-vel rettenet.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#36170) Crus válasza mike1334 (#36151) üzenetére


Crus
őstag

Igazából itt a színvilágra, stílusra gondoltam.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#36171) Crus válasza EmThor (#36162) üzenetére


Crus
őstag

Hangrendszeren. Sajnos a Switchnek, - ahogy a vicc PS5-nek - sincs optikai kimenete, de ettől még nyögvenyelősen megoldható, hogy a jól bevált hangrendszereken, a tv-k rettenetes hangszórói helyett szólaljon meg. Leírhatatlanul jobb. Erősen ajánlom, úgy játszani... más világ. Hang nélkül értelmezhetetlen. Akkor inkább nem is játszanék.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#36172) Aki21 válasza taki01 (#36161) üzenetére


Aki21
aktív tag

Hali. Én usb ethernet adaptert használok dokkoloba. Szerintem gyorsabban tőlt úgy le. ;)

(#36173) 30z.Samu válasza EmThor (#36162) üzenetére


30z.Samu
félisten

TV-n illetve a Switch hangszórójával. Ha esetleg valamilyen oknál fogva arra vetemednék, hogy fülest használjak (Fortnite vagy hasonló miatt), van egy earpods-om. :)

Sic Parvis Magna

(#36174) ooooobi


ooooobi
senior tag

Apex Legendsnek nem ma kellett volna megjelenni? Nem latom a download gombot.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36175) daniiel09 válasza ooooobi (#36174) üzenetére


daniiel09
tag

Valamiért már holnapi dátumot ír eshopban. :((

(#36176) Wesder


Wesder
félisten

Holnap Mario Day.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36177) EmThor


EmThor
addikt

Lehet lesz ma játék leárazás az említett nap alkalmából.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#36178) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nálam jön is le fele a apex ;)

(#36179) rakkimcer válasza EmThor (#36177) üzenetére


rakkimcer
tag

ebből nem derül pontosan mikor is kezdődik
Happy MAR10 Day
Celebrate everyone’s favorite ground-pounding superstar by saving 35% on select Mario games. These deals last through 11:59 p.m. PT on 3/13.

(#36180) Rage47 válasza Bazsi1987 (#36178) üzenetére


Rage47
veterán

uh már töltöm is.

(#36181) Rony949


Rony949
őstag

Az Amnesia Collection most 5.59 euro eShop-ban.

(#36182) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Sziasztok!
Jó hírt kell közöljek! Miután ma megérkezett az első Nintendo Switch konzolom, nemsokára bejelentik a Pro verziót, mert legutóbb a PS4-nél is ez történt. :DDD

(#36183) szpal17


szpal17
őstag

Mario Odyssey kérdésem lenne. Próbálom begyűjteni a sok-sok moon-t és belefutottam egy érdekes problémába. Ki kellene horgásznom a halakat, de mivel Switch Lite-om van ezért nincs rumble funkció...azt írják a neten, hogy ilyen esetben a képernyő fog rezegni és innen tudom, hogy mikor van horgon a hal. De az istenért nem remeg semmi...nem tudom megszerezni a moon-okat. :W Valaki ötlet vagy esetleg aki már megszerezte?

(#36184) ldave válasza szpal17 (#36183) üzenetére


ldave
félisten

Ezt én is próbáltam, picit remeg a kép, amikor kapás van, de nem sikerült sosem kifognom amit kellett volna, szóval ezeket a holdakat én otthagytam.

A Slime draws near! Command?

(#36185) ayo válasza ldave (#36184) üzenetére


ayo
addikt

ez számomra kicsit szomorú. hogy ilyeneket hagytak ezekbe a mostani játékokban.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#36186) ooooobi válasza Bazsi1987 (#36178) üzenetére


ooooobi
senior tag

Reggel én is rápróbáltam, pc után igazi noob vagyok, nem megy ez a kontrolleres aimozas :D
Kicsit csúnyácska, fps se sok, de most pcn se jobb a helyzet nálam, regi gtx770-t hajt csak a ryzen 3900x :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36187) MasterMark válasza ooooobi (#36186) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs benne a mozgásérzékelős célzásfinomítás?

Switch Tax

(#36188) ldave válasza ayo (#36185) üzenetére


ldave
félisten

Hát igen, az Odyssey bőven a Light előtt jelent még és ebben a játékban eléggé all-int nyomott a Nintendo a Joycon funkciókra, patch pedig sajnos nem jött később, ami Light támogatást elősegítené. Ez van.

A Slime draws near! Command?

(#36189) ayo válasza ldave (#36188) üzenetére


ayo
addikt

kicsit értelmetlen számomra, hiszen pont ez a pozitívuma az online update-nek, hogy bármikor később hozzá tudsz csapni valamit. valahogy azt érzem, hogy mindig a rossz oldalát használják Switch-nél, lásd Kirby v Tennis, amit meg kiadtak félkészen, azt kb. 1 év után érte el a normál teljes játék formáját, amit megjelenéskor kellett volna - ahelyett hogy kiadnak egy teljes játékot, és hozzáadnak mondjuk még 50-100% plusz kontentet. de ide tudom rakni még az online fizetést is, fizetünk azért ami ingyen volt és mint szolgáltatás nem lett jobb, max. kisebb játékoknál még kevesebb játékost találtam.

na de mindegy, MAR10 nap van, kinek mi a kedvence? :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#36190) rakkimcer válasza Zsinder (#36182) üzenetére


rakkimcer
tag

pontos info még nincs, de talán karácsonyra jön ki a Pro változat
annyira nem izgat, mert a monitorom csak Full HD-t tud, ezért nem cserélném le
közel 80 millió switch van kint a usereknél, biztos nem fog hirtelen mindenki cserélni :)
exkluzív játékot meg szerintem nem merik csak Pro-ra kiadni az elején, az felérne egy kardba dőléssel
nekem is csak alig 3 hónapja van switch, most kezdem megismerni a mario játékokat
pont a héten lesz 35% leértékelés, ott vagy kettőt meg is veszek

(#36191) Mirman válasza rakkimcer (#36190) üzenetére


Mirman
őstag

Ez csak fél generáció lesz majd a pletykák szerint, mint 3D 3DS esetében pl. 100% hogy nem fognak húzócímekből exkluzívot kiadni rá. Szerintem úgy fogják megoldani mint most van xbox-nál hogy grafikai előny lesz az új konzollal , esetleg framerate.

Én pár hete csatlakoztam , eddig csak PC-s voltam de teljesen elvarázsolt a Switch. :C

(#36192) 30z.Samu válasza ayo (#36189) üzenetére


30z.Samu
félisten

Odyssey. :)

Sic Parvis Magna

(#36193) 77Guba válasza Wesder (#36176) üzenetére


77Guba
aktív tag

Eddig én csak az amerikai eShopban láttam leárazást a Mario játékokra.

(#36194) rakkimcer válasza 77Guba (#36193) üzenetére


rakkimcer
tag

itt pedig úgy néz ki lesz 4 játék esetén [link]

(#36195) rakkimcer válasza rakkimcer (#36194) üzenetére


rakkimcer
tag

mindegyiknél volt már 33%, dekudeals-n látszik

(#36196) 77Guba válasza rakkimcer (#36194) üzenetére


77Guba
aktív tag

Itt is $-ban van az ár,illetve az amerikai shopban már leárazva vannak,az euban még semmi,de úgy legyen...

(#36197) rakkimcer válasza 77Guba (#36196) üzenetére


rakkimcer
tag

már én is várom

(#36198) rakkimcer válasza 77Guba (#36196) üzenetére


rakkimcer
tag

kicsit szétnéztem a neten és tényleg csak US kulcsok vannak olcsóbban

(#36199) ayo válasza 30z.Samu (#36192) üzenetére


ayo
addikt

Mostanában elővettem. Nagyon szeretem, viszont egy hibája van: kimaxoltan már nem valami izgi játszani, újrakezdve viszont nem elérhető minden pálya. Lehet újra nyomni a kihívásokat valahogy?

Egyébként nekem a Super Mario World, és utána közvetlen a Super Mario Bros 3 egy hajszállal. Ez az Odyssey benne lenne a TOP 3-ban, csak full unalmas kipörgetett pályákon ugrálni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#36200) ldave válasza ayo (#36189) üzenetére


ldave
félisten

Nekem a 2d platform játékok sosem jöttek be úgy igazán, szóval elsőre helyre én a Galaxy-t tenném, de ennek az lehet az oka, hogy a 64-gyel jóval a megjelenése után játszottam csak, az Odyssey pedig akármennyire is jó, a Galaxy nekem valahogy jobban egyben volt hangulat, látvány, zene terén.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.