Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#40001) ρσгτσ válasza ldave (#39999) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jöhetett volna akár "fél-gen" gép is kicsit erősebb hardverrel, hogy nagyobb teret adjanak a fejlesztőknek.

Egyébként én csodálkoznék, ha az új generációs Nintendo 2023 -nál előbb megérkezne.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40002) 30z.Samu válasza oriic (#39993) üzenetére


30z.Samu
félisten

A régit imádtam. :C

Sic Parvis Magna

(#40004) z4zelda


z4zelda
tag

Shin Megami Tensei V Premium edition nem fog jönni most szóltak! :O

[ Szerkesztve ]

(#40005) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegnap szert tettem egy Pro Controller-re és este nyüstöltem is egy kicsit. Brutálisan jó minősége van, olyan jó érzés kézbevenni és használni, mint az Xbox controller-ét. Bizonyos értelemben jobb is annál, azt viszont sajnálom, hogy itt is fix gombok a hátsó trigger-ek. Amit persze tudtam, de szerintem simán megcsinálhatták volna, ha már "Pro" controller. :D Amin meglepődtem egyébként, hogy "átlátszó", eddig nem volt szerencsém élőben hozzá, azt hittem hogy full szürke az egész, a képekről sem jött le, hogy mi a helyzet. De tetszik, eddig csak jókat tudok mondani a controller-ről, az üzemidőre még kíváncsi leszek, de szerintem azzal sem lesz gond.

Sic Parvis Magna

(#40006) Beleth


Beleth
csendes tag

Na tegnap végül a helyi MM-ban találtam 2 Oled gépet 140-ért. Végül nem vettem meg, mert eszembe jutott, hogy kellene hozzá pár kiegészítő. Fólia, grip, joycon védő. Ezeket honnan érdemes beszerezni? Mert ahogy látom kimondottan az Oledhez egyik magyar boltban sincs semmilyen kiegészítő

(#40007) cactuar válasza 30z.Samu (#40005) üzenetére


cactuar
aktív tag

Üzemidőre sincs panasz, 40+ órát bír. :K
Én a Jack csatlakozót hiányolom róla.

(#40008) 30z.Samu válasza cactuar (#40007) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én őszintén szólva nem is kerestem, pláne hogy most már a Switch támogatja a BT fülest. Mondjuk ezt sem használom, de ha fülest akarok használni, akkor meg tudom oldani. :D Azért hasonlítottam az Xbox-éhoz, mert szerintem az egy elég jól összerakott controller, a Dual Sense-hez még nem volt szerencsém. Van, amiben az Xbox controller jobb, van, amiben a Pro Controller. De mind a kettőt nagyon jó használni. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40009) KKaresz45 válasza Beleth (#40006) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nekem egyedül a grip hiányzik, de az nagyon... :(

(#40010) ρσгτσ válasza Beleth (#40006) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A joycon nem változott. Azok a dolgok jók hozzá, ami eddig. Persze a teljes tokok, védők már neccesek...én táskából is találtam olyan, ami baromira nem jó már az OLED -re.

Én az új OLED táskát vettem, ahhoz járt ajándékba fólia.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40011) morfondőr válasza 30z.Samu (#40008) üzenetére


morfondőr
őstag

Amikor megvettem a switch-et, akkor csak a sima joy-con-okat használtam a grip-be helyezve. Éppen nem volt olyan rossz, de nem is volt túl kényelmes. Egy hónapig biztos csak a switch-en játszottam, meg is szoktam nagyjából a joy-con-t. Aztán vissza ültem a pc elé és kézbe vettem az xbox controllert. Hát ég és föld a különbség! Ekkor eldöntöttem hogy veszek egy pro contit is, azóta azt használom.
Hogy a ravaszok miért nem analógok, az érthető, mivel a joy-con-okon sem analóg, így nem lenne egyforma a kettő funkcionalitásban. Viszont az érthetetlen, hogy a Mario Kartban az A betű a gáz és nem a jobb oldali ravasz. (ezt azóta sem tudom megszokni)

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#40012) ρσгτσ válasza morfondőr (#40011) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pro kontrollerrel nekem az volt kb. az első dolgom, hogy "átprogramoztam" a gombokat. :D

Jó hogy elég hasonló az Xbox kontrollerhez, de egyszerűen nem tudom megszokni az A-B, X-Y elrendezést. Vagy Xbox -on, vagy itt folyamatosan félre nyomtam.

Nálam ez már egy jó pont a Pro kontroller mellett.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40013) morfondőr válasza ρσгτσ (#40012) üzenetére


morfondőr
őstag

Azt nagyjából már megszoktam, hogy az A-B és X-Y fel van cserélve, de ha átteszem az A-t a jobb ravaszra, akkor az minden játékban úgy lesz, ahhoz meg nem sok kedvem van, hogy minden alkalommal cserélgessem. Jó lenne egy olyan, hogy játékonként lehessen programozni a kontrollert, de ehhez megint csak a szándék hiányzik a Nintendo-nál, mert túl nagy erőfeszítésbe nem kerülne bele tenni (lásd: BT support egy olyan gépben, ami BT-n kommunikál a kontrollerével).

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#40014) ρσгτσ válasza morfondőr (#40013) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah persze, úgy nem frankó. Meg ugye nem minden vezérlőnél lehet bejátszani a gombok cseréjét...

Én nem tudom megszokni úgy, hogy rendszeresen használom mindegyiket... :D Főleg az A-B -t.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40015) horkovy24 válasza ayo (#40000) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát ez nekem is a nagy szívfájdalmam! :( Hogy a fizikai verzió only japán. Annyira azért nem vagyok vagány hogy azt is èrtsem sajnos. :D Ha úgy volna simán beszereznèm azt a fizikai verziót. Az angol nyelvű játékokkal nincs problèmám. Az hol olvastad hogy vannak Switchen játèk közben ilyen belassulások meg hasonlók?! :Y

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#40016) ayo válasza horkovy24 (#40015) üzenetére


ayo
addikt

yt meg reddit írtak. viszont japan verzióban van angol nyelv is, play asia meg máshol is aszem azt írták.

egyébként meg nem a Nintendón van felcserélve a gombok, hanem Xboxon :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#40017) 30z.Samu válasza morfondőr (#40011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem nincs bajom a Joy-con-nal sem, de az tény, hogy a Pro Controller köröket ver rá. :))

Sic Parvis Magna

(#40018) horkovy24 válasza ayo (#40016) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ohhhhh! :D A Switch régiózáras?! :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#40019) ayo válasza horkovy24 (#40018) üzenetére


ayo
addikt

nem az, szóval simán tudod játszani.

http://jateknaplo.blog.hu

(#40020) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Link

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40021) Norb79 válasza morfondőr (#40013) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem még sose volt pro kontroller a kezemben, de ez akkor wireless csatlakozik, mint a két joycon, ha leveszem?
Vagyis ugyanúgy kábel nélkül elé tudok ülni a tv-nél, mint a két joyconnal?

(#40022) cactuar válasza ρσгτσ (#40020) üzenetére


cactuar
aktív tag

Top 10

– Mario Kart 8 Deluxe – 38.74 million
– Animal Crossing: New Horizons – 34.85 million
– Super Smash Bros. Ultimate – 25.71 million
– Zelda: Breath of the Wild – 24.13 million
– Pokemon Sword/Shield – 22.64 million
– Super Mario Odyssey – 21.95 million
– Super Mario Party – 16.48 million
– Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee – 13.83 million
– Splatoon 2 – 12.68 million
– Ring Fit Adventure – 12.21 million

(#40023) ρσгτσ válasza Norb79 (#40021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vezeték nélküli. Igen.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#40024) Linkh válasza Norb79 (#40021) üzenetére


Linkh
tag

Hivatalos N cucc, szóval igen. Leülsz a tv elé és a Pro home gombjával el is inditod a Switchet.

[ Szerkesztve ]

(#40025) horkovy24 válasza cactuar (#40022) üzenetére


horkovy24
senior tag

Eléggé meglepő hogy a DK Tropical Freez nem is szerepel a listán! :Y Még ha nem is az elsők között. Okè.... rétegjátèk de szerintem a múltba is visszatekintve egy igen nagy cím a Nintendonál. Èn Snes-en rongyosra toltam mind a 3 részèt. :D Wii U-n teljesen ki is maxoltam a Tropical Freezt! :B Switch-en mèg in medias res áll a dolog de jól haladok vele. :D :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#40026) Norb79 válasza cactuar (#40022) üzenetére


Norb79
őstag

Ebből három nincs meg. :D (smash, spaltoon és ringfit)

Pro kontrolleres okosítást köszi mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#40027) ayo válasza horkovy24 (#40025) üzenetére


ayo
addikt

az régi fanoknak készült leginkább, pont ez benne a jó, szerintem túl nehéz egy átlagos játékosnak, bár Switch verzió könnyített Funky Konggal, de azért messze nem egy Odyssey, ami profin ki tudja szolgálni a kezdőket és a régi motorosokat is egyaránt.

http://jateknaplo.blog.hu

(#40028) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#40020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az szép! :Y PS4 mennyinél is jár? :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#40029) GuruZone válasza 30z.Samu (#40028) üzenetére


GuruZone
őstag

PS4 116 milliónál járt júliusban :))

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#40030) petymek válasza ayo (#40000) üzenetére


petymek
senior tag

Többet érne, ha teszem azt a Prehistorik részeit portolnák, az már annyira régi, hogy valóban újnak hatna :DD

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#40031) ayo válasza petymek (#40030) üzenetére


ayo
addikt

ja, az jó régi. amúgy a különálló játékuk, a Prehistorik Man van SNES online játékok között
mondjuk egy lost vikings v hasonló jöhetne :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#40032) 30z.Samu válasza ayo (#40031) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lost Vikings! :C

Sic Parvis Magna

(#40033) rinpocse


rinpocse
tag

TV módban, a switchhez kapott joy con + grip páros mellé / helyett gondolkodom egy Nintendo pro conrolleren is, mert nekem kényelmetlennek tünik. Esetleg van-e más alternatíva? :) Vagy nem érdemes utángyárottban gondolkodnom? Koszönöm.

(#40034) Phoen|x válasza 30z.Samu (#40032) üzenetére


Phoen|x
őstag

Bitang jó volt. Néha napján elő is veszem.

Go Gunners!

(#40035) kislaci válasza rinpocse (#40033) üzenetére


kislaci
senior tag

Nekem vám egy 8bitdo-m, de állandóan el veszti a kapcsolatot, viszont a többiek nem panaszkodnak rá.Egy super nintendo controllert akarok beszerezni, csak épp nincs a shopban, azon nincs analóg sem.pro kontrollernek szar a d-padja.

[ Szerkesztve ]

(#40036) hszilard666


hszilard666
veterán

Ma jutottam el oda hogy befejeztem a Crysis 1 et, és elővettem a 2. részt. Letettem a hajamat. Szuperül fut és kiváló a grafika handheld. El sem hiszem hogy ilyen látványvilágot ki lehet préselni ilyen hardverből. Több mint boldog vagyok a port miatt.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#40037) Guitar14 válasza rinpocse (#40033) üzenetére


Guitar14
senior tag

Nekem is 8bitdo-m van de nekem nincs problám vele, sajnos kislaci kifogott pont egy rosszat. :/
Szerintem tökéletes alternatavía, nekem 8bitdo SN30 Pro+ -om van (de nézz szét a weboldalon mert több féle van) kényelmes, nagyon jó anyagokból van összetéve, mintha first party lenne. Akksis de kiszedve 2 AA elem is tehető bele (abba ami nekem van) és használható androidhoz és PC-hez is. Én nagyon szeretem.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#40038) petymek válasza ayo (#40031) üzenetére


petymek
senior tag

A Lost Vikings kimaradt, viszont jónak tűnik :)

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#40039) Guitar14 válasza kislaci (#40035) üzenetére


Guitar14
senior tag

Most felkeltette újból a fantáziámat az 8bitdo kontrollered és visszaolvastam. Láttam még kábelen is megszakad a kapcsolatod. Utánanéztem és SpawnWave szétszedi, láttam egy szalagkábel köti össze az alsó részét a felsővel. Szétszedted már ezelőtt? Ha nem akkor adnék neki egy esélyt, hogy szétszeded, kihúzod óvatosan azt a szalagkábelt, megtisztítod a felületét, visszadugod és összeszereled. Mert lehet az nem csatlakozik jól (pl PS3 kontrollereknek ez a betegségük) és időnként nem érintkezik jól. Mert ha antenna gondod lenne akkor nem lenne bajod az USB csatlakozással.
Más: PC-n/Androidon próbáltad már használni? Ha igen ott jelentkeznek a problémák ugyanúgy?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#40040) kislaci válasza Guitar14 (#40039) üzenetére


kislaci
senior tag

Nem próbáltam se szetszedni, se más platformon. Nekem a pro 2 van, nem az sn30 pro+, az egy kicsit más lehet, de majd lehet szétszedem.

(#40041) Guitar14 válasza kislaci (#40040) üzenetére


Guitar14
senior tag

Még egy, most találtam a Switch beállításokban:
"Pro Controller Wired Communication" a Settings -> Controllers menüben
Ha Off-on van akkor hiába dugod rá USB-re akkor csak tölt és vezeték nélküli kapcsolaton van továbbra is. Ha On-ra rakod akkor elvileg az 8bitdoval is kapcsolatot teremt kábelen vegyik nem használja az antennát. Próbálj még erre rá (ha még nem próbáltad) nyomd On-ra és dugd rá USB-re aztán próbálgasd.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#40042) Dreimus válasza petymek (#40038) üzenetére


Dreimus
senior tag

Lost Vikings sztem emiatt nem lesz SNES online-ban, de ne legyen igazam

(#40043) Edge válasza ayo (#40031) üzenetére


Edge
veterán

Dehisz van lost vikings a masinánkra a blizzard arcade collectionban.
Szerk: Szinte egyszerre postoltuk :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#40044) ayo válasza Edge (#40043) üzenetére


ayo
addikt

jaja, csak előfizuban nincs, oda gondoltam, hogy jöhetett volna pár jobb cím is :) főleg hogy PC-re már jó pár éve ingyen elérhető.

http://jateknaplo.blog.hu

(#40045) kislaci válasza Guitar14 (#40041) üzenetére


kislaci
senior tag

Köszi, nekem az mindig is on-on volt.

(#40046) taki01


taki01
őstag

Már le is töltötte a kis gép a GTA-kat. :)

(#40047) 30z.Samu válasza taki01 (#40046) üzenetére


30z.Samu
félisten

Írj majd véleményt! :R

Sic Parvis Magna

(#40048) icemad válasza taki01 (#40046) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt megnéznéd, hogy kb mennyi helyet foglalnak? Külön is lehet telepíteni a részeket, vagy csak egyszerre a hármat?

(#40049) rinpocse válasza Guitar14 (#40037) üzenetére


rinpocse
tag

Köszönöm!

(#40050) Norb79


Norb79
őstag

Tegnap este volt időm végül kicsomagolni az oledet és megkezdeni a költözést a v1ről. Hát vmi álom ez a képernyő! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.