Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#37051) Kai_Rong válasza Micsurin (#37046) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Switchre nem jött ki a Gwent, mivel a CDProjekt elengedte a konzolos vonalat. Vagy lemaradtam valamiről?

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37052) Micsurin válasza Kai_Rong (#37051) üzenetére


Micsurin
nagyúr

W3-ban lévő gwent. :)

Meglepett, hogy ott is gondoltak az érintésre azt hittem csak a térképnél figyeltek erre.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37053) Kai_Rong válasza Micsurin (#37052) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jaaa oks, azt hittem, hogy maga a kompetitív kártyajáték, mert ugye már olyan is van :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37054) DM-Fan válasza koncsik (#37030) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Na, ma én is bővültem ezzel a két csodával:



Ennyiért én sem tudtam kihagyni a Witcher 3-at.

Get Moded!

(#37055) MasterMark válasza DM-Fan (#37054) üzenetére


MasterMark
titán

Honnan vetted? Ez a magyar kiadás belőle?

Switch Tax

(#37056) DM-Fan válasza MasterMark (#37055) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A Witcher 3-ra gondolsz? Pár HSZ-szel feljebb volt szó róla. PlayIt Store, 13 eFt körüli áron mérik. Complete Edition, minden DLC benne, térkép matrica mellé, stb. Elvileg választható benne a magyar nyelv, igen.

Get Moded!

(#37057) Micsurin válasza DM-Fan (#37056) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egészen biztosan választható benne a magyar. :K (azon kevés cÍmek egyike amit a hülyeségeivel együtt is de szeretek magyarul nyomni mert meglepően igényes fordításra sikerült)

Lurdyban volt? Hunyadin már csak egy volt tegnap, az amit elhoztam a többi meg vidéki és nem szállítják. :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37058) DM-Fan válasza Micsurin (#37057) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Köszi, még nem bontottam ki. Először a Crash-el pusztítom el néhány idegszálamat! :D

Get Moded!

(#37059) szpal17 válasza DM-Fan (#37058) üzenetére


szpal17
őstag

Na szuper, hogy megjött nektek is. :C

Párszor már le kellett tennem a Switch Lite-ot, nehogy kettétörjem.
Mondjuk most két idegölő játékot nyomok, Crash és Mario Odyssey összes moon megszerzése.

Lehet nem kellett volna eladnom az Animal Crossingot és néha nyugiba horgászni meg ültetni valami növényt. :DDD

(#37060) 77Guba válasza szpal17 (#37059) üzenetére


77Guba
aktív tag

Alkalomadtán vedd meg a Stardew Valley-t,olcsóbb és az is hasonló játék. :)

(#37061) taki01


taki01
őstag

Ma már nagyon idegesített, hogy handheld-ben folyamatosan lecsatlakozott a jobb oldali joycon úgyhogy fel volt helyezve a gépre. Ha kicsit megmozgattam akkor olyan volt mintha levettem volna a joycon-t a gépről. Egy kis kontaksprét fújtam be a gépen a joycon csatlakozókba és meg is oldotta a hibát.

(#37062) mg1992mg válasza 77Guba (#37060) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Viszont figyelmeztetek mindenkit, csúnyán rá lehet függni :B

(#37063) szpal17 válasza szpal17 (#35360) üzenetére


szpal17
őstag

Több mint 70 óra után sikerült megszerezni az összes moon-t (nekem 931 jött össze mire arany színű lett) a Mario Odyssey-ben. Azt írtam korábban, hogy unalmasnak éreztem első végigjátszásra..nagyot tévedtem. Nekifutottam megint és elkapott a Mario feeling, kiismertem a mozgásokat. Ennyire tartalmas és ötletes játékkal nem tudom mikor fogok ismét találkozni...mestermű.

(#37064) solti válasza szpal17 (#37063) üzenetére


solti
senior tag

(hol méred az időt?)

(#37065) szpal17 válasza solti (#37064) üzenetére


szpal17
őstag

Play activity a profilodban. Bal felső sarok a főmenüben.

(#37066) ldave


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#37067) petymek válasza ldave (#37066) üzenetére


petymek
senior tag

Új Amibo is lesz, ami feloldja a gyors utazást.
Roppant "szimpatikus", ha csak azzal megy majd.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37068) ldave válasza petymek (#37067) üzenetére


ldave
félisten

Láttam, ami ráadásul drágább is, mint az átlagos Amiibo ár.

A Slime draws near! Command?

(#37069) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nem lehet valahogy 720P-re kényszeríteni a konzolt dokkolva? Witcher és MH Rise alatt erősen melegszik a redditen látott műanyag elpattanásos és cartridge slot melletti meghajlás meg nem győz meg a hűtésről. :DDD

(A nyitott csodán van már pedig.)

tboy93 én bontott CBR ventin agyaltam(van kéznél), hogy kap egyet direktben hűtőpad gyanánt. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37070) tboy93 válasza Micsurin (#37069) üzenetére


tboy93
nagyúr

B@sszál mellé 2-3 jégakkut játék alatt :K

(#37071) ayo válasza petymek (#37067) üzenetére


ayo
addikt

tuti, hogy csak azzal fog menni, eddig is így tolták - én pont ezért nem szeretem ezt az egész amiibo témát: drága, sokszor alig kapható és sokszor komoly játékbeli elemet tartalmaz.

szimpatikus lett volna, ha x összegért dlc-ben is kiadták volna, aki meg gyűjtő megveheti figuraként.

SS meg jó játék, csak én már X éve azt érzem, hogy semmi nem jön Switch-re, régi PC portok, amelyeket ingyen be lehetett sokszor szerezni, régebbi Nintendo portok és pár új Nintendo cím, ami nem is annyira jól sikerült: Kirby, Paper Mario stb.

Legalább több pénzem maradt :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#37072) gainwardgs válasza Micsurin (#37069) üzenetére


gainwardgs
addikt

Tv output 720p :U

(#37073) Phoen|x válasza tboy93 (#37070) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem annó a Lumia 930 volt olyan, hogy csak a hűtőben lehetett szoftvert frissíteni, mert ha nem oldottam meg a hűtést akkor túlmelegedett és végtelen ciklusban próbálta magát újra és újra frissitgetni, persze amég az akksi le nem merült. Elindítom, irány a hűtőbe, 15 perc és kész is. :DDD :DDD

Go Gunners!

(#37074) Rony949 válasza Phoen|x (#37073) üzenetére


Rony949
őstag

Jé, nekem is volt olyan telefon. :C

(#37075) Micsurin válasza gainwardgs (#37072) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az nem csak downscalel a 1080p renderről? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37076) Kvelstadt válasza petymek (#37067) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én arra nem emlékszem hogy a régibe volt e egyáltalán gyors utazás. Arra emlékszem hogy madárral repkedtem. Viszont a figura ettől függetlenül is tetszik.
De azzal egyet értek hogy gusztustalan.
Mintha amúgy nem menne az amibo ha nincs hozzá csatolva ilyen tulajdonság.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37077) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom PRINCE’S EDITION releases on Nintendo Switch on September 17th

Trailer

Live-Die-Respawn

(#37078) Kai_Rong válasza ayo (#37071) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

"SS meg jó játék, csak én már X éve azt érzem, hogy semmi nem jön Switch-re, régi PC portok, amelyeket ingyen be lehetett sokszor szerezni, régebbi Nintendo portok és pár új Nintendo cím, ami nem is annyira jól sikerült: Kirby, Paper Mario stb.
Legalább több pénzem maradt :)"

Sssssh, csendesebben, még jön a lincselés :D De amúgy abszolút egyetértek, én sokkal nagyobb elánnal estem neki a Switchezésnek egy bő másfél éve, de elnézve a játéklogomat, igazából csak a Super Smash Bros Ultimate pörög, meg picit az Animal Crossing, ha ezek nem lennének, szerintem heteken át nem lenne bekapcsolva a gép, konkrétan a Wii U gyakrabban búg fel itthon, mint a Switch.
A korábban megvett játékok végigjátszás után mennek a second-hand piacra. Idén még nem vettem Switchre játékot, és az eddigi bejelentések alapján ez nem is tűnik úgy, hogy változni fog. Lehet, hogy pont kivételes évben szálltam be, amikor csak úgy röpködtek a remek exkluzívok, de azóta kis túlzással csend és hullaszag van. Valószínűleg a tavalyi pandémiás hullám az idei évre volt leginkább hatással, mert azt nem gondolnám, hogy eredetileg a Nintendo ennyire gyenge pipeline-nal ment volna bele eredetileg ebbe az évbe. Legalábbis azzal nyugtatom magam, hogy minden szuper Nintendo franchise, aminek az újabb részére várunk, jövőre kijön :D (Fire Emblem és Metroid leginkább).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37079) Kai_Rong válasza Kvelstadt (#37076) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az amiibo vonzereje a kezdeti lelkesedés óta leesett, gyakorlatilag a nintendo maradt az egyedüli a piacon, aki a hibrid fizikai + digital goodie terméktípust máig viszi. Én már azt is csodaszámba veszem, hogy egyáltalán a Smash karaktereken túl további sorozatokhoz is kiadnak még új amiibókat.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37080) ayo válasza Kai_Rong (#37078) üzenetére


ayo
addikt

tuti jön majd valami, mert azért eléggé csöndes most a Nintendo. igazából nagyon nem félek, mert tényleg brutál pénzeket visz el a dolog, a lényeg, hogy ne megint valami time limited hülyeség legyen

http://jateknaplo.blog.hu

(#37081) Kvelstadt válasza Kai_Rong (#37079) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nemtom. Itt(uk) mindig out of stock minden ami új vagy kéne.
Nem gyűjtöm mindet, de van még amit megvennék és storeba n8ncs ebayen meg még elég lelkes áruk van.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37082) Kai_Rong válasza Kvelstadt (#37081) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Szép lassan jön az újragyártás, tavaly újranyomták az összes Zeldát meg rengeteg első batches Smash Bros figurát. eBayes scalper árakat nem érdemes nézni, masszívan túl van árazva minden.
A UK mondjuk nagyobb piac, mint szerintem a teljes kontinentális EU együttvéve, plusz elég sokan a UK-ből is rendelnek, ez okozhatja a készlethiányt. Itt egy csomó boltban porosodik jó pár figura évek óta, a kutyának se kell. Mondjuk én is limitáltam magam most már a Fire Emblem + Animal Crossing amiibo szériákra, minden mástól megszabadultam.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#37083) solti


solti
senior tag

amiibo-t nem lehet csinálni 50 forintos nfc matricából? wiiu-val ez működött...

(#37084) neunoid1974


neunoid1974
friss újonc

A napokban vásároltunk Switch Lite gépet, és a dobozán van egy Animal Crossing New Horizons letöltő kód. A kód 14 számjegyű, de a játék letöltésekor egy 16 számjegyű kódot kér.

Hogy lehet ezt a kódot használni?

Próbáltam itt a fórumban, és a google rákeresni a témára, de nem találtam semmit, és nagyon kezdők vagyunk Nintendo ügyileg :-)

Tud valaki segíteni?

Köszönöm.

(#37085) koncsik válasza solti (#37083) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ugyanazok az amiibok vannak a Switch-hez is, szóval... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37086) Rage47


Rage47
veterán

Ori and the Will of the Wisps 50% off 8 napig

(#37087) Wesder válasza Rage47 (#37086) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyétek. Megéri, sőt még úgy is érzed majd hogy keveset is fizettél. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37088) Rage47 válasza Wesder (#37087) üzenetére


Rage47
veterán

1. részt anno abbahagytam xbox one-on, elég szopacs volt, szerintem a vége felé :D de azóta megedzőttem, Blasphemous után bármi jöhet :D

[ Szerkesztve ]

(#37089) Kvelstadt válasza Wesder (#37087) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az első megvan de elengedtem.
Játszok nehéz játékokkal de ez a fajta ami itt megy ez kösz nem.
De a baj inkább abból ered hogy no spoiler semit nem néztem a játékról csak két dolgot tudtam, hogy nagyon szép meg hogy jó a zene.
De arról egy szót se hogy ez amúgy nem könnyű, de pont úgy ahogy én nem szeretem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#37090) Wesder válasza Kvelstadt (#37089) üzenetére


Wesder
félisten

A Will of the Wisps nem nehéz. Azért ne dobd el a lehetőséget magadtól, mert az első rész nehéz volt. Ràadàsul a Will of the Wisps önmagàban is teljes történetet ad, nem szükséges hozzà az első rész ismerete. Rengeteget fejlődött az elődhöz képest harcrendszer terén. Egyszerűen élvezet vele jàtszani.

Szerk.
Normàlon olyan nehéz a Will of the Wisps, mint a Blind Forrest volt easy-n.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37091) Rage47 válasza Wesder (#37090) üzenetére


Rage47
veterán

Wow, ez jó hír, én már töltöm :)

(#37092) Wesder válasza Wesder (#37090) üzenetére


Wesder
félisten

Szerk. 2
Ja és Switchen sz@rrà van optimalizàlva. Vajsima 60-as. 10/10-es port. Ràadàsul úgy hogy a fejlesztők azt mondtàk mikor kijött Xboxra hogy Switchen lehetetlen lesz megoldani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37093) gainwardgs válasza Wesder (#37092) üzenetére


gainwardgs
addikt

Azért tv-n tolva be tud akadni rendesen még.
Meg hát látványvilag is messze elmarad mintha egy box/pc-n tolnád.
Én próbáltam onex-en na ott adja főleg 6k módba :K

(#37094) Wesder válasza gainwardgs (#37093) üzenetére


Wesder
félisten

Ha 6K-ban jàtszotrad, akkor az nem One X-en volt. Én handheld hasznàlatra gondoltam, mert arra nem volt panasz eddig. TV-n nem tudom milyen.

Szerk.
Illetve ugye a Switch képességiehez mérten kell értékelni egy portot mindig.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37095) gainwardgs válasza Wesder (#37094) üzenetére


gainwardgs
addikt

Series x :DDD

(#37096) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Miitopia-t megvette valaki? (van hozzá 2 Day-One update)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#37097) petymek válasza solti (#37083) üzenetére


petymek
senior tag

Lehet, de szánj rá picit többet, és NFC-s kártyát keress.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37098) petymek válasza gainwardgs (#37093) üzenetére


petymek
senior tag

Sajnos így van, csúnyácska, és akad. Viszont jó játék ezzel együtt is.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#37099) gainwardgs válasza petymek (#37098) üzenetére


gainwardgs
addikt

Majd switch pro-n ujrajátszom.
Abban már lesz elég erő, remélem

(#37100) Kvelstadt válasza koncsik (#37096) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én konkrétan azt sem tudom mi az.
Annyit láttam képeken hogy mii karakterek, és az nem húzott be.
Meg most ennyi idő volt hogy annak ellenére is octopathot játszak hogy utálom ezt a random harcot, (vagy ahogy én hívom: megtámad a semmi) és ezt most végigjátszom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.