Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#56001) 30z.Samu válasza kicsako (#55999) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gyakorlatilag bármelyik Nintendo játék jó lehet kezdésnek szerintem.

Sic Parvis Magna

(#56002) l.skywalker válasza 30z.Samu (#56001) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én azt hallottam, hogy a Metroid Prime Remastered azért kemény Joyconnal :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56003) tboy93 válasza kicsako (#55999) üzenetére


tboy93
nagyúr

Animal Crossing?

(#56004) tboy93 válasza l.skywalker (#56002) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pont 2 napja kezdtem el. Szerintem k.rva jó irányítása van. Reszponzív, rengeteg féle kontroller séma. Ami azt illeti, engem rendesen meglepett ez a játék, soha nem Metroidoztam még előtte (na jó a Dread demojával 10 percet) és nagyon jó a gameplay loop. Egy 2 órát tettem még csak bele, de tetszik a felfedezés, meg a könnyed logikai feladványok. Ja és ez a játék rendesen jól néz ki. Nem csak az art, hanem úgy a grafikai minőség is. És 60 fps! Nem is értem, mi ez a cím itt Switchen? :DDD

(#56005) ldave válasza tboy93 (#56004) üzenetére


ldave
félisten

Nemrég beszéltünk erről, az irányítás remek, nekem a Joycon analógokkal volt gondom, több 1000 óra PS kontroller után nem igazán állt kézre fps játékra a Joycon apró analóg karja. Emiatt mondtam Muad'Dib Skywalkernek, hogy nekem sokat dobott a Pro Controller a Metroid Prime élvezhetőségén.

A Slime draws near! Command?

(#56006) kicsako válasza tboy93 (#56003) üzenetére


kicsako
őstag

Azt már előre leszögezte nintendo vétel előtt, hogy ő azzal biztosan nem fog játszani :DDD
Mario elé leültetem majd, de a sztori központú játékokat jobban kedveli. Lehet kap egy Fire Emblem Three housest, azt egyébként is végig akarja játszani.

(#56007) l.skywalker válasza ldave (#56005) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56008) koncsik válasza l.skywalker (#56007) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Erre nem elékszem a Wonka-ból :DDD ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#56009) Phoen|x válasza koncsik (#56008) üzenetére


Phoen|x
őstag

Tradicionális umpalumpa köszönés pedig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#56010) Rigormortiis válasza kicsako (#56006) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha sztoriközpontú játék érdeklo, akkor Xenoblade Chronicles 2-3! A fire emblém történet szintjén (sincs) a közelükben sem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#56011) g@bo válasza kicsako (#55999) üzenetére


g@bo
nagyúr

animal crossing. :D

(#56012) jcrk válasza kicsako (#55999) üzenetére


jcrk
tag

Szerintem az Animal Crossing. Nem igényel hirtelen tűpontos reakciókat és így van ideje kudarc nélkül megszokni az irányítást. És nem mellesleg nagyon jó játék.
Utána jöhet egy Zelda és utána egy Mario.

(#56013) tboy93 válasza ldave (#56005) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valóban rosszabb mint a dualsense, nem vitatom. El lehet lenni velük, Crysis, Call of Juarez simán lement joyconnal és most a Metroiddal sincs különösebb bajom.

(#56014) tboy93 válasza kicsako (#56006) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mario rabbids lehet még jó, körökre osztott, nem baj ha lassúcskán megy a kezelés. Illetve szerintem nagyon cuki játék :D

(#56015) KOHO válasza ldave (#55993) üzenetére


KOHO
senior tag

Nem semmi, egy lassan 30 éves játéknak a "remastered" verziója értékelhető minőségben fut Switchen :D Mérnöki csoda!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#56016) 30z.Samu válasza KOHO (#56015) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én nem számítottam rá, megmondom őszintén. ;]

Sic Parvis Magna

(#56017) TrishtanAG válasza tboy93 (#56004) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Nem is értem, mi ez a cím itt Switchen?
Egy 20 éve is zseniális játék kicsinosítása ;]

www.adventuregames.hu

(#56018) ldave válasza 30z.Samu (#56016) üzenetére


ldave
félisten

Pontosan, 3rd party játékoknál meglepetés még mindig, ha valami ilyen jól sikerül. Ott van a Chrono Cross Remaster, az még a 20 fps-t sem tudja, pedig szintén PS1 játék...

A Slime draws near! Command?

(#56019) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#56020) tboy93 válasza TrishtanAG (#56017) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát nem ehhez vagyok szokva ;] Xeno 1 is vagy 300p-t tudott kb handheld :DDD

(#56021) TrishtanAG válasza tboy93 (#56020) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Hát, az az engine valszeg úgy született, hogy a Monolithnál nem tudták annó, hogy kézi módban kb. a gép erejének a felét hasznosíthatják, és azóta is szenvednek vele, hogy legyen vele valami kézi módban ;] .
Úgymond, khm, mókolt gépnél amúgy át lehet kapcsolni, hogy az dockolt grafikát mutassa a játék kézben is (720p-ben persze), és tádám, rögtön nem csúnya. Meg lehet persze overclockolni is a gépet szebb grafikáért, meg jobb sebességért, csak úgy merül mint a franc, plusz nekem Xenoblade 2 alatt olyan forró lett pár perc alatt, hogy majdnem eldobtam (dokkolva is ilyen, csak akkor nem fogdossa az ember :D )

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#56022) tboy93 válasza TrishtanAG (#56021) üzenetére


tboy93
nagyúr

Xeno 3 alatt kíváncsi vagyok mit produkál majd.

(#56023) lanszelot válasza kicsako (#55999) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Az nagyon fontos, hogy milyen fajta videojátékokat szeret?
Enélkül lehetetlen ajánlani bármit.

Van sok ingyenes játék, lehet abból is tetszik neki valami.
Nintendo News -ba bele mész és ott FREE TO PLAY gombra kattintva megmutatja az összes jelenleg ingyenes játékot.
Ott van mindenféle, nyugis mászkálóstól a pörgős harcosig.
Így nem buktok, ha vmi nem jön be.
:)

(#56024) kicsako válasza lanszelot (#56023) üzenetére


kicsako
őstag

Sztoriközpontú és rogue-like játékokat mind szereti, végül a Monster Trainbe kezdett bele, ott van ideje megnézni a gombokat stb. Komolyabb sztorijátékba végül majd csak összeköltözés után szeretne amikor 0-24 tud játszani :DDD
Testvérem accját homeolom, így van kb. 50 játékom tőle, gondoltam a tippek közül biztos meg lesz valamelyik :R

[ Szerkesztve ]

(#56025) morfondőr


morfondőr
őstag

Princess Peach új trailer: [link]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56026) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Splatoon 3-al játszik valaki? Jelenleg akciós eShopban, ezért elgondolkoztam, hogy érdemes-e beszerezni. Ebből is az Expansion Pack-el szerelt verzióját nézegettem.
Mondjuk akciósan is EP-vel elég húzós az ára. Kár, hogy nincsen demo, amit ki lehetne próbálni (nem, nem akarnám kártyás verzióban megvenni, majd eladni ha nem tetszik).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#56027) ldave válasza Crvsh3R (#56026) üzenetére


ldave
félisten

A harmadik résszel még pont nem, de az 1-2-vel játszottam. Mindegyik volt egy remek egyjátékos rész, ha nem is túl hosszú. Utána pedig a multi része amivel hosszú ideig lehet szórakozni. Szerintem nagyon tartalmas a játék, ha a stílusa bejön, akkor nyugodtan vedd meg.

A Slime draws near! Command?

(#56028) lanszelot


lanszelot
addikt

Holnap, 16-án teljes leállás késő délutánig :((
Pont, mikor megjelenik a Mario vs Donkey.
Már nagyon rá vagyok zizegve.
Alig várom. A demo iszonyatosan tetszik.
Jó párszor kitoltam. A párommal is szerettem volna tolni, hogy milyen ketten, de ő nem igazán szereti.
Neki a Dark Souls van csak switch-en. :)

(#56029) Crvsh3R válasza lanszelot (#56028) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Ez a teljes leállás hol van bejelentve? A honlapon nem találok róla semmit sem.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#56030) consono válasza lanszelot (#56028) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, legalább nem vonja el a figyelmet a játékról a fórumozás ;)

Crvsh3R: feldobta bannerban nekem is, még tegnap.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#56031) cactuar válasza Crvsh3R (#56029) üzenetére


cactuar
aktív tag

Itt a Prohardver lapcsaládon lesz a leállás, nem a Nintendonál. :)

[ Szerkesztve ]

(#56032) 30z.Samu válasza cactuar (#56031) üzenetére


30z.Samu
félisten

És annak mi köze a játékhoz? :D

Sic Parvis Magna

(#56033) cactuar válasza 30z.Samu (#56032) üzenetére


cactuar
aktív tag

Azt én nem tudom.

(#56034) lanszelot válasza Crvsh3R (#56029) üzenetére


lanszelot
addikt

Nekem mobilon reggel narancssárga popup ablak mutatta, most pedig piros
[kép]

cactuar: nem tudunk róla beszélni. Mert melóban tudok fórumozni, de játszani nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#56035) 30z.Samu válasza lanszelot (#56034) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja így értem. :B Szintén zenész, fura is lesz holnap hogy nem fogok tudni ide pötyögni üresjáratban. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#56036) penge111


penge111
addikt

65 óra után befejeztem a Xenoblade 1 részét a sztori dlc-vel együtt. Nem tudom milyen lesz a 2-3 rész, de a játék nagyott ütött nálam. Nagyon rég nem játszottam ilyen jó történettel rendelkező jrpg-vel. Izgalmas volt, a végén azok a fordulatok, csak pislogtam. Minden volt benne, amiért szeretem ezt a stílust, jó karakterek, fordulatos, érzelmekben gazdag történet. Barátság, árulás, gyűlölet, öröm, bánat, veszteség stb. A zene változatos és egyszerűen zseniális, utoljára talán a Nier játékban volt ilyen szépen megkomponált zenék. A gafika dokkolva vállalható, itt ott van elmosódott textura, pop in, de az art miatt engem egyáltalán nem zavart. A harcrendszer egészen jó, de casual fokon kb értelmét veszti, a végén sajnos volt hozzá szerencsém.Én minden jrpg kedvelőnek erősen ajánlom hibái ellenére. Mert vannak azért gondok, végtelenül unalmas mellékküldik, nem minden karakternek jó a gépi irányítása, a játék utolsó harmadában, ha nem casual fokozaton akarsz játszani, akkor rengeteget kell grindelni (végül én is levettem a nehézséget), az unicum bossok lehettek volnak egyedik, nem a sima mezei mobok átskinezve. Sztori, zene, karakterek mindenért kárpótoltak :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#56037) tboy93 válasza penge111 (#56036) üzenetére


tboy93
nagyúr

Említett hibái miatt nálam csak ilyen 10/7, de a sztori az art és a zene tényleg baromi jó! Nekem az első JRPG-m volt amit végigjátszottam.

[ Szerkesztve ]

(#56038) Rigormortiis válasza penge111 (#56036) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha ez ennyire tetszett, akkor ki ne hagyd a második részt sem! A sztori és karakterek még ennél is sokkal jobb!

Igaz, a "rendszert" egy kicsit szokni kell, de bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#56039) penge111 válasza Rigormortiis (#56038) üzenetére


penge111
addikt

Persze, az a terv, hogy minden részt, az összes dlc-t kipörgetek. Azért néhány rövidebb játékot beiktatok közöttük, nehogy Xenoblade mérgezést kapjak :DD

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#56040) Crvsh3R válasza lanszelot (#56034) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Oké így értem, csak teljesen úgy írtad le a szöveg összefüggésében, mintha a Nintendo szerverek állnának le.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#56041) Rage47 válasza penge111 (#56039) üzenetére


Rage47
veterán

A XB3 DLC-nél úgy éreztem jobb lett volna, ha egyben tolom le a 3 részt.

(#56042) lanszelot válasza Crvsh3R (#56040) üzenetére


lanszelot
addikt

:B elnézést, ha rosszul írtam :B

(#56043) lazac_ válasza lanszelot (#56028) üzenetére


lazac_
tag

Megrendeltem én is AQUA-tól a Mario vs. Donkey-t, kíváncsi vagyok, hogy az előrendelői tologatós játékot mellékelik-e (annyi volt írva, hogy a készlet erejéig , ami valljuk be, nem túl informatív...). Jómagam nem próbáltam, de fiamnak leszedtem a demót, és nagyon tetszett Neki, a félévi bizonyítványa után meg nem volt szívem nem berendelni... :B

Odyssey-ben ~840 holdnál járok, napi max. 1 órácskát pörgetem, de nem utazhatok a világok között (kivéve persze rejtett átjárók), mert a holdak beadagolását csak a srácom végezheti, így azért ez erős handicap. :O Hozzáteszem a Darker Side Assist Mode nélkül számomra kivitelezhetetlen lett volna emberi léptéknyi időn belül, le a kalappal a pálya megálmodói előtt, kiskorukban biztos abúzus áldozatai lehettek. :DDD

A PlayGoSmart (PGS) webáruház meg a használt játékot kókány nyomtatott borítóval küldte, rojtos a széle, meg kisebb is, egyoldalas is - belül így fehér papír van csak - persze ez leírásban megemlítve sehol, az ár sem éppen ezt tükrözte, szóval részemről a jövőben tiltólistás... Maga a kártya amúgy rendben van, így a visszaküldést elengedtem, egyelőre magamnak/magunknak veszegetem a játékokat.

(#56044) morfondőr válasza lazac_ (#56043) üzenetére


morfondőr
őstag

Én már január elején berendeltem az Aqua-ból, mert ott volt a legolcsóbb, viszont még mindig beszerzés alatt van a státusz! Nem tudom hogy lesz ebből holnap játék? :O

Én a Mario Kartot vettem innen nyomtatott borítóval itt az aprón, nekem sem ért fülig a szám, mert szó sem volt róla a hirdetésben és még az eladónak állt majdnem feljebb, hogy tök jó minőségű lett a nyomtatás (a belső fele is megvan) mit akadékoskodok, de hát na!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#56045) lanszelot válasza lazac_ (#56043) üzenetére


lanszelot
addikt

Én holnap veszem a nyakamba a várost 🤭
Sohase volt még aznap megjelent játékom.
Szerintem holnap se lesz szerencsém, de amazon eldobja 1 nap alatt így szombat már nagyobb eséllyel lesz.
Itt nincs semmi hozzá sehol. Max extra árért a kulcstartó..de az minek annyiért ?

Ezért rossz hogy holnap még olvasni se olvashatom ti hogy pörgetitek.

2 mód van, mint minden Mario, Yoshi stb játékban, gyerekeknek, és aki izzadni akar. Nos a demo az ugye mézes madzag. Tuti lesz még ott -Na ezt most félre teszem és kifexem a hóba lehülni.-
a Szuper Mario 3D World vége is hínye no.

(#56046) lazac_ válasza ldave (#55993) üzenetére


lazac_
tag

Elkapott a nosztalgia... Emlékszem a hungexpo valamelyik rendezvényén kint voltak a Microsoft standon a PC-k, demozni a Win98-at (természetesen Natural Keyboard-dal), egyszeri gyerekként én meg "lerántottam" valamelyik Tomb Raider demót a gépre, aztán az meg elindult üvöltve, teljes hangerővel, s mivel a hangszóró a monitorban volt, nem tudtam hol kell levenni... :DDD

Emlékeim szerint N-gage demo kioszk is volt valamelyik Nokia márkaboltban, amin szintén a Tomb Raider futott.

Most akkor meg fogom venni? :O Nem nagyon dicsőítik az irányítást.

@lanszelot Szerintem mi, aquától rendelősök nem fogjuk pörgetni holnap, de még hétfőn sem. Nekem is csak ma váltott "beszerzés alatt"-ra. Azt hittem, hogy ilyenkor szétdobják a boltokhoz azért előre a motyót, hogy időben fel tudják adni...

[ Szerkesztve ]

(#56047) koncsik válasza lazac_ (#56046) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Conquest ma szállította a M vs. D-t azoknak a boltoknak, akik a hivatalos forgalmazotól rendelték :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#56048) cSuwwi válasza lazac_ (#56046) üzenetére


cSuwwi
aktív tag

Nem nagyon dicsőítik az irányítást.

Én már kipróbáltam a TR Remasteredet (nyilván nem a boltit)
1 karos az irányítás, bal analóg vagy dpadról megy a 4 égtáj felé, akkor is ha a jobb karral körbeforogsz a kamerával, szóval kell hozzá agymunka hogy tudd kezelni. Más szóval szokni kell, vagy falhoz vágod.
Pozitívum: 1 gombbal váltható a remastered és az eredeti kinézet között, vagyis a híres háromszög és a kerekebb verzió. ;]
Negatívum: az irányításon túl 2 percen belül sikerült úgy beszorulnom egy falba, hogy kiestem a térképről és lebegtem a semmiben. Pár patchig lehet érdemes várni vele, vagy legalább a remasterednél lehetne 2 karos irányítás (de sztem nem lesz) :(

[ Szerkesztve ]

(#56049) 30z.Samu válasza cSuwwi (#56048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Párommal megvettük az anyjának. Ő nagyon szerette annak idején és gondoltuk felültetjük a nosztalgia vonatra. Hát sikerült, nagyon rákattant este. :D Be lehet kapcsolni in-game original és remaster módba, azért van különbség. Persze így sem egy Far Cry 6, de nem néz ki rosszul.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#56050) tboy93


tboy93
nagyúr

E-shop akciók JRPG fanoknak :))

Xenoblade 3 Future Redeemed 20 eur (lowest price ever)
Persona 4 Golden 12 eur (lowest price ever)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.