Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#35001) petymek válasza koncsik (#35000) üzenetére


petymek
senior tag

Neked leírom szívesen, ha érdekel privátban.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35002) 30z.Samu válasza Scarletiel (#34997) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyi, hogy kisebb, meg nem rezeg, nem levehető a joy-con. Ezeken kívül kb ugyanaz.

Sic Parvis Magna

(#35003) hunFaNaTiC


hunFaNaTiC
csendes tag

Sziasztok, sorry, ha rossz helyre írok, használtam a keresőt, nem találtam a témára.

Van egy két hónapos Switch-m, két fizikai játékkal, az egyiknél 10-ből 9 esetben azt írja behelyezésnél:

The game card could not be read.

Látszólag nincs rajta semmi fizikai hiba, minden a legfrissebb verzión van.
Reddit-en olvastam, hogy ilyen hibánál cserélték a játékot.
Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? A 2 hónapos játékot vajon a boltban kicserélik nekem? Vagy a Switch-et kell garanciában megnézetni?
Köszi, ha leírjátok a tapasztalatokat.

(#35004) consono válasza 30z.Samu (#35002) üzenetére


consono
nagyúr

Én a gyereknek a mai eszemmel Lite-ot vettem volna, mert ő sosem használja TV-n. Na jó, Mario Kartoztak egy időben a húgával, de annyi.

"In God we trust. All others must bring data"

(#35005) koncsik válasza petymek (#35001) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igen köszönöm

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35006) scyllafren válasza hunFaNaTiC (#35003) üzenetére


scyllafren
senior tag

A logikus kovetkezo lepes: probald ki az akadekoskodo kartyat masik switchben es az eldonti, hogy kartya vagy switch hiba. De mivel van 2 kartyad, es a masik megy siman, ez kartyahibara utal, csereltetheto.

(#35007) hunFaNaTiC válasza scyllafren (#35006) üzenetére


hunFaNaTiC
csendes tag

Köszönöm a megerősítést :)
Időközben írt a márkaszerviz is, hogy vihetem hozzájuk és megnézik.

(#35008) RangerFox válasza 30z.Samu (#35002) üzenetére


RangerFox
veterán

Meg puhább tapintásúak a Lite gombjai, nekem jobb érzés azokat nyomogatni.

(#35009) hszilard666 válasza MasterMark (#34956) üzenetére


hszilard666
veterán

Sikerült megoldani, vettem másik projektort, ezzel hibátlan, megy a natív 720p! :K

A burnout olyan élmény ekkora kijelzőn hogy összepiszkítottam a nacim elöl hátul! :Y

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35010) Crus válasza ldave (#47) üzenetére


Crus
őstag

Bocsi, ez nem erre akart menni... Kérdeznék: Hyrule Definitive-t itt letolta valaki? Tetszett?

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35011) Wesder válasza Crus (#35010) üzenetére


Wesder
félisten

Csak majd 5 évet késett a vàlaszod. Utólag nem nehéz okosnak lenni. Egyébként meg gépeladàsban a Wii vitte toronymagasan a 7. generàciót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35012) Rony949


Rony949
őstag

Nagyon kíváncsi vagyok mi sütni valója van a Nintendo-nak márciusban. 4 éves lesz a Switch és a Zelda 25. évfordulója is most februárban lesz.

Valamivel elő KELL állniuk márciusban, mert ha nem, itt forradalom lesz a közösségen belül. :D

(#35013) koncsik válasza Rony949 (#35012) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én biztos nekiesek a Szőrandrisnak :DDD :N

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35014) ayo válasza Rony949 (#35012) üzenetére


ayo
addikt

35 lesz az.

Crus: szerintem itt én vagyok az egyedüli, aki ki is maxolta Wii U-n, majd 3DS-en is - utóbbi egyezik a Switch verzióval.

http://jateknaplo.blog.hu

(#35015) Crus válasza ayo (#35014) üzenetére


Crus
őstag

Nem bírtam magammal, egy Yoshi amiibo mellé berántottam azt is meg a Calamity-t is. Néztem videót a HW DE -ből és abszolút jópofa volt, de az árát nehéz lenyelni... azért nem egy mai cím, de annyiba kerül és használtan sehol se találtam belőle :-(

Calamity meg a látottak alapján "kötelező" minden Zelda Botw kedvelőnek szvsz. Azt is letoltad?

477 óra? :Y

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35016) Rony949 válasza ayo (#35014) üzenetére


Rony949
őstag

Basszus, miért gondoltam 25-öt? Mekkora pöcs vagyok! :C

(#35017) ayo válasza Crus (#35015) üzenetére


ayo
addikt

Vicces, mert 8-10 között voltak használtan, mert sokan megvették és ugye csalódtak benne, hogy nem zelda. Most meg BOTW világgal egyből siker és a régi is drágább lett :)

Abba nem kezdtem bele, mert baromira zavart, hogy ugrál a frame rate. Szívesen tolnám, de egyelőre nem győzött meg. Gondolom story részt még ki lehet bírni, de alapvetően olyan feladatok vannak a játékban, hogy mondjuk X idő alatt 0 sebzéssel vidd végig az adott pályát és hasonló dolgok. Wii U-n is a vége fele imádkoztam, hogy az FPS drop nekem kedvezzen, 50-50 volt persze :D 1-2 órás pályákat élmény volt ezért újrakezdeni. Persze ez csak a vége fele volt ilyen. Most Age of Calamity verzió eleje is már ilyen, hát még várok vele, ez pont olyan stílus, hogy kevesen szeretik, szóval szerintem szokásosan könnyedén lehet találni olcsóbb példányt :)

Rony949: mert az egy szebb szám :) sajnos 50 lesz a következő igazán szép szám, amire készülhetünk igazán nagy elvárásokkal, már csak 15 év :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#35018) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Fú, srácok.

Eléggé szürreális eset, de átmentek kocsival a switchemen :( és elhajlott mind a két joy-con-on a kis stick. Maga az eszköz csodával határos módon egyben maradt.

Tudtok adni tippeket, hogy hol tudok itthon venni joystick alkatrészt a két kis kontiba?

Előre is köszönöm! :R

Finn the human

(#35019) sgfool válasza Crus (#35015) üzenetére


sgfool
tag

A calamity hatására én is beszereztem a Hyrule Definitive-t, pedig úgy voltam vele, hogy a calamity mellé felesleges lenne, viszont néhány hete egy kicsit levolt árazva eshopban és nem hagyott nyugton a gondolat. abszolút nem bántam meg, arról nem is beszélve, hogy mennyi tartalom van benne. Munka után jól esik fél órára leülni elé és csapkodni.

(#35020) Rony949 válasza sgfool (#35019) üzenetére


Rony949
őstag

Ne kísértsetek, már alig van pénzem basszus! :D

Viccen kívül, a két Hyrule Warriors is felkerült már egy ideje a kívánságlistámra.

(#35021) petymek válasza Rony949 (#35012) üzenetére


petymek
senior tag

Majd jön a soron következő port.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35022) petymek válasza Matada2.3 (#35018) üzenetére


petymek
senior tag

Kínából olcsón tudsz rendelni

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35023) Crus válasza ayo (#35017) üzenetére


Crus
őstag

Ugh.... hát 8-ért vettem most én is: 18-ért :DDD

Frame: No offense de én alig találok olyan játékot Switch-en, ahol a frame néha nem megy le kutyába, néha érthetetlenül (pl. Link's Awakening, Rabbids) Megtanultam ezzel együtt élni, ez ilyen, csak erre a gépre vannak ezek a címek, nem tudok sokat ellene tenni, mert emulátorral nem foglalkozom, nincs nekem arra már se időm, se türelmem.

Calamity-ből olcsóbb példányt 100%, hogy fogsz találni miután letoltam :B

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35024) Crus válasza Rony949 (#35020) üzenetére


Crus
őstag

Úgy kezdtem kb. 1 éve Switch-en, hogy jó, van 5 cím, amit letolok és ennyi, kiszállok belőle... aha kb. a 11. címet tolom le és van még vagy 10, amit szeretnék és ezek mind excluk!

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#35025) ayo válasza Crus (#35023) üzenetére


ayo
addikt

Annál a két játéknál engem se zavar, bár tény hogy lehetne jobb. Ennél viszont már ront a gameplay-en.

http://jateknaplo.blog.hu

(#35026) kislaci


kislaci
senior tag

Zelda botw-hoz melyik amiibot érdemes megvenni? Egyet szeretnék venni, gyerek játszhat a figurával is. Azt olvastam, hogy egy régi super smash Bros zelda a legjobb, de azt itthon nem lehet kapni. Legalábbis én nem találtam. Köszi

(#35027) Kai_Rong válasza kislaci (#35026) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Az egy Twilight Bow-t ad, ami nem rossz, de a legjobb rewardnak azert nem mondanam. Wolf Link vagy SSB Link azert durvabb, elobbi megidezi a farkast aki harcol melletted meg nyersanyagot gyujt harcon kivul, SSB Link pedig csomo cuccot ad + Eponat, a lovat az Ocarinabol.

ha van egy NFC kepes Android telefonod, akkor vegyel egy par NFC taget es barmelyik amiibot ki tudod irni, szoval a digital goodie-kat megkapod vele... a gyereknek meg vegyel egy Wind Wakeres Zelda vagy Link amiibot, azok a legszebbek :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35028) szbazsi123 válasza hunFaNaTiC (#35003) üzenetére


szbazsi123
csendes tag

nálunk is kiírja ugyanezt a hibát. általában koszos a kártya, egy erős ráfújás, esetleg a kártyaolvasó nyílásba egy fújás, és utána jó. teljesen random csinálja, és ritkán.

(#35029) tboldi válasza szbazsi123 (#35028) üzenetére


tboldi
nagyúr

N64 vibes... :D

(#35030) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Bár már decemberben valaki írt róla egy HSZ-t itt, de akkor elkerülte a figyelmemet, most viszont kiszúrtam Youtube-on. Ez számomra nagyon várós, egy hónap és jön:

Ghosts 'n Goblins Resurrection

Hát, nem sok idegőrlőbb/nehezebb játék van, rongyosra játszottam a Ghosts 'n Goblins-t, meg a Ghouls 'n Ghosts-ot is SNES-es, 3DS-en. Ha akartok sírva röhögni, akkor érdemes megnézi Game Grumps-ékat, ahogy próbálkoznak a Ghouls 'n Ghosts-szal. :D

Szóval ennek a remake-je jön, számomra első napos vétel lesz az is.

Get Moded!

(#35031) kislaci válasza Kai_Rong (#35027) üzenetére


kislaci
senior tag

Bocsi, én is az ssb linkre gondoltam, hogy azt nem lehet kapni és az a legjobb, csak iphone van a családban meg amúgy sem akarok csalni :))
A farkasost lehet kapni? Vagy az sdb linket valahol? Kösz

(#35032) Kai_Rong válasza kislaci (#35031) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Konzolstudioban van mindegyik figura (SSB Link, Wolf Link, de egy csomo BotW amiibo is).
En mar csak ilyen “csalo” maradok, foleg ha az adott cuccot gyarto ceg nem akarja a penzemet ;)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35033) scyllafren


scyllafren
senior tag

Ha valakit erdekel, en egy ilyet vettem, tokeletesen mukodik, a hozzaadott egy darab tag ujrairhato, igy nem kell tobbet venni. 5-6 lakot hivtam meg vele ACNH-ban, mind sikerult :)
10 iras utan meg mar olcsobb mint az egyszer irhato NFC kartyak.

(#35034) kislaci válasza Kai_Rong (#35032) üzenetére


kislaci
senior tag

Köszi, lehet én is csalni fogok aliexpressen találtam 24db-os kártya készletet hozzá. :DD :DD

(#35035) mike1334


mike1334
veterán

Óvatosan kérdezem, hogy ezek jogtiszták? Figurákra nem nagyon van igényem, de kártyát gyűjtenék, ha lenne :D
Gondolom kishazánkban nem beszerezhető...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35036) Kai_Rong válasza mike1334 (#35035) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Amiibo cardbol hivatalos, Nintendo licenszelt termek csak Animal Crossingbol van.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#35037) mike1334 válasza Kai_Rong (#35036) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Kár, mert baromi jó cucc sztem. Néztem azóta alin, a kis gombfoci cuccok, meg a mini kártyák bejönnek, lehet rendelek egyet, mielőtt neki kezdek a botw-nek :) csak be ne zúzzák a határon..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35038) kislaci válasza mike1334 (#35037) üzenetére


kislaci
senior tag

Most rendeltem a 24 db-os zelda coinst. 3780ft. 4.9-es visszajelzés, 1400 rendelés, csak megjön.

(#35039) mike1334 válasza kislaci (#35038) üzenetére


mike1334
veterán

Én még nem tudtam dönteni, hogy coins vagy mini cards...mind a kettő jól néz ki :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#35040) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Természetesen van ám amiibo topik is :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#35041) hszilard666


hszilard666
veterán

Huuu Srácok, most fejeztem be a witcher 3 fősztoriját, könnyeztem, majd sírtam olyan volt. Életem eddigi egyik legjobb játéka volt, bűn kihagyni! Csak bámulok magam elé, és ürességet érzek annyira jó volt. Hála az égnek még ott vannak a DLC-k! :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35042) Bazsi1987 válasza hszilard666 (#35041) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem az első dlc még nagyobb élmény volt :)

(#35043) consono válasza Bazsi1987 (#35042) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem a fő sztori után az első DLC nem annyira jött be. Ellenben Toussaint nagy kedvencem volt, abban a DLC-Ben mindent szerettem! A Hearts of stoneból az esküvő az, ami nagyon emlékezetes :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#35044) hszilard666 válasza Bazsi1987 (#35042) üzenetére


hszilard666
veterán

Az lesz a délutáni programom hogy nekiesek! :K Csak nagyon hiányozni fognak a karakterek a főszálból. :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#35045) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok
Switch re nincs forza horison jatek?Ha nincs,tudnatok ajanlani valami hasonlot?
Koszi elore is :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#35046) MasterMark válasza Vaze (#35045) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs, az egy Microsoft játék. (Igaz, ettől még lehetne, mert Ori is van. :) )

Ugyan nem autós, de versenyzős nekem nagyon bejön: Fast RMX

Switch Tax

(#35047) Wesder válasza MasterMark (#35046) üzenetére


Wesder
félisten

Az Ori azért van, mert a stúdió független, és az MS csak az IP-t birtokolja. A Moon Studios kért engedélyt a BF és TWOTW portolàsàra. Egyébként a 2. részre még egy éve azt mondtàk hogy lehetetlen Switchre megcsinàlni 60fps-sel. Aztàn ők is meglepődtek hogy sikerült. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35048) Vaze válasza MasterMark (#35046) üzenetére


Vaze
őstag

Szia,koszonom szepen a valaszt :R
Sajna a Fast RMX,nem jonn be a gyereknek,esetleg van valami autos jatek,ami ajanlott?

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#35049) Linkh válasza Vaze (#35048) üzenetére


Linkh
tag

NFS Hot Pursuit, Grid Autosport, Burnout Paradise. Van még Asphalt 9,az ingyenes(bár nem tudom, hogy kell-e hozzá online előfizetés).

(#35050) rumkola válasza Vaze (#35048) üzenetére


rumkola
veterán

Burnout Paradise

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.