Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71551) 4Grider válasza Marcsello31 (#71550) üzenetére


4Grider
nagyúr

RED (hangcélú) csomagokat mióta lehet routerben használni? Vagy egész nap a telefonod fogja megosztani a netet?

(#71552) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Szia!sztok. közben kaptam infót ezügyben privátban. itt is köszönök minden infót! Hi4Grider! Nem. Èn azt a mobilnetes kártyát routerben vagy zsebrouterben használnám. èn adatcèlu kártyát használnèk. "bassza a csőröm, hogy szemmel latható a voda torony ès nem tudok egyenlőre rá csatlakozni. Volt egy ismerősöm. kijött ide, neki voda előfizetèse volt, simán volt teljes 4gje 10/10es nettel egèsznap. De közben kaptam infót privátban. köszi mindenkitől a segítsèget. :R

(#71553) dchard válasza 4Grider (#71545) üzenetére


dchard
veterán

Pusztán műszaki szempontból írom, szerintem a 10/10-es "korlátlan" net az, ami a jelenlegi hálózati kapacitások mellett ésszerűen vállalható és többnyire tartható. Látható, hogy még így is vannak időszakos torlódások, el lehet képzelni mi lenne, ha nagy számban értékesítenének valóban korlátlan csomagokat. És a DSS sem hoz olyan mértékű kapacitás bővülést, amire ennek a megváltoztatásához szükség lenne. Azt persze érdemes tudni, hogy a valóban legeslegdrágább csomagokat kivéve - melyek ára inkább a 20 mint a 10 ezer Forinthoz közelít - minden szolgáltató hátra sorolja, mert sehol nem cél az, hogy valaki széttoljon egy komplett szektort.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#71554) MadMancs válasza Marcsello31 (#71550) üzenetére


MadMancs
veterán

Ja értem, az úgy más.

Amit én felvázoltam az mind a 3 sim korlátlan adat és korlátlan beszéd.

Korlátlan adatsim vodánál nincs, hangcélu pedig routerben nem használható (huzamosabb ideig).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71555) prsq válasza pitiless (#70897) üzenetére


prsq
tag

Megoldódott. (Manuálisan nem ment, nem engedett fel 4G-re azóta sem, hiába próbálgattam.)

Ma arra jártam, bementem, elmondtam, vakarták a fejüket. Hosszan telefonált az ügyintéző, de nem sok eredménnyel. Próbáljam ki másik telefonban, ennyi volt az ötlet.

Aztán nézegette a központi beállításokat, és azt mondta, az LTE szolgáltatás nem aktív a SIM-en, azért bekapcsolja, hátha.

Kb. negyedórával később lőn 4G, és azóta is rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

(#71556) Marcsello31 válasza MadMancs (#71554) üzenetére


Marcsello31
őstag

Semmi gond, megosztom az adott kártya netjét wifin egy routerre, a routeren meg tovább osztom. ;]

(#71557) MadMancs válasza Marcsello31 (#71556) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezzel már semmi gond nincs.
A lényeg hogy a sim telóban legyen.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71558) Marcsello31 válasza MadMancs (#71557) üzenetére


Marcsello31
őstag

Akkor így működhet, nemsokára úgy is benézünk egy közeli Voda bolthoz érdeklődni, esetleges szolgáltató váltás végett, már csak azért is, mert nekik van egyenlőre teljes lte lefedettségük. Nem egyszer akadt már meg a hívás sima hívás a másik szolgáltatónál térerő hiány miatt.. Bánatomra sem a tele sem a yettel nincs Lte lefedettsége, legalábbis annyi hogy 10megás netet adjon. De akkor ez a megoldás működhet.

[ Szerkesztve ]

(#71559) 4Grider válasza Marcsello31 (#71558) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért túl hosszú (1-2 éves) hűséget ne vállalj rá...

(#71560) MadMancs válasza 4Grider (#71559) üzenetére


MadMancs
veterán

1 évet miért ne?

Vodánál nincs túlzott használat. A lényeg hogy telefon/tabletben legyen sim.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71561) 4Grider válasza MadMancs (#71560) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem fogja addig bírni a telefonja a hotspotot. Otthoni netet akar ezzel leváltani. Esélytelen.
Szerk.: 100 ezres mifikkel küzdünk elegendő sávszélesség mellett jelentkező melegedési problémákkal. Egy telefontól nem várhatod el, hogy x klienst tartósan kiszolgáljon az általa megosztott nettel.

[ Szerkesztve ]

(#71562) MadMancs válasza 4Grider (#71561) üzenetére


MadMancs
veterán

Ja hát az már más Téma. Bár ha másra nem használja és a router közelében van teló akkor nincs nagy terhelésnek kitéve.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71563) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Jó reggelt, Nem is akarnèk kèt èvet alá írni, lehet hogy nincs is olyan akciójuk amire èn tippelek, Nekem valahol mimdegy hogy miben van a sim. Az a jobbik eset ha a tabletben is engedèlyezik, tovább birja a hotspotot. Mi általános felhasználasra használnánk ezt. A torrent nálunk nincs is telepitve. Mi online filmnèzès estènkènt, youtube streamerek adására, ill ha birja a cucc, akkor online konzol játèkoznánk. ott különösen jó lenne a 10 mega feltöltès egy xbox series snek. 2 mega jelenlegi feltöltès wifi nettel halott ügy. pedig a ping 10 alatt van. hèten latogatok el egy voda boltba, majd rájuk kèrdezek. Nem zavarnánk a hálózatot annyira ezzel szerintem. mobilról írtam. Az hogy miben van az adott sim nekem8 csak működjön. :))

[ Szerkesztve ]

(#71564) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

Tegnap esti Disney+ party igencsak akadozott Voda 4G-n Siófok belvárosában...:U

(#71565) 4Grider válasza RoyalAirForc (#71564) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha majd hazamennek a turisták, akkor majd jó lesz.

(#71566) HUNgabus válasza 4Grider (#71565) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Ez még OK is lenne ha annyit is kéne fizetni érte mint amennyit ér :W

( ... és még midig várom a végszámlám, de nagyon kedves tőlük hogy még az ügyfelüknek tartanak (05.16. jöttem el), néha még küldenek SMS hogy most már tényleg minden rendben és hamarosan, bla bla bla )

(#71567) 4Grider válasza HUNgabus (#71566) üzenetére


4Grider
nagyúr

A tengerparton helyenként 60 MHz összefogott sávszélesség mellett is 2-3 Mbps-ra lemegy a 4G, mert annyi ember jön össze egy-egy bázisállomásra. Október-novemberben meg ugyanazon a bázisállomáson szárnyalni lehet. Ez ilyen.
Talán a rendes 5G majd megoldja az ilyen helyek kapacitás problémáját.

(#71568) dchard válasza 4Grider (#71567) üzenetére


dchard
veterán

Siófok belvárosában van NR, persze ehhez alkalmas telefon kell meg rálátás, meg 5G képes előfizetés.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#71569) RoyalAirForc válasza 4Grider (#71567) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Ugyanott se októberben, se novemberben nem szárnyalt a Voda, de idén nyáron különösen nem szárnyal. :U

(#71570) zzola


zzola
félisten

Hűségidős előfizetés lehet még szüneteltetni? Ha igen, mennyi ideig és mennyiért?
Köszi

Megtaláltam közben, csak a díjat nem látom...

[ Szerkesztve ]

(#71571) Marcsello31 válasza RoyalAirForc (#71569) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szárnyal az, csak mi nem vesszük észre :DDD

(#71572) mukibuci válasza zzola (#71570) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

fél év és díjmentes

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#71573) zzola válasza mukibuci (#71572) üzenetére


zzola
félisten

Igen, köszönöm a megerősítést!

"Szüneteltetés
A lenti naptárból válaszd ki szolgáltatásod szüneteltetésének kezdő- és befejeződátumát. A szüneteltetés ideje határozott idejű szerződés esetén maximum 6 hónap, határozatlan idejű szerződés esetén maximum 1 év lehet. A lejárati idő végén a visszakapcsolás automatikus. A szüneteltetés díjmentes."

[ Szerkesztve ]

(#71574) amdboy


amdboy
senior tag

Megint nem küldi időben a voda a számlákat. Tudja valaki, hogy mi az oka? :U

(#71575) gabor9991 válasza amdboy (#71574) üzenetére


gabor9991
őstag

Mert még most áll helyre a rendszerük.
nyugi meg fogod kapni nekem a múlt hónapban jött 3 ebben a hónapban meg 2 újabb.

(#71576) Fenyi Leopol


Fenyi Leopol
tag

2022-ben még nem kaptam egy számlat sem.

[ Szerkesztve ]

FL

(#71577) Marcsello31


Marcsello31
őstag

A hèten kiderül, megyünk majd a vodához èrdeklődni. Azzal a kèrdèssel hogy mi van ha, hárman mennènk át, számhordozással, hogy három előfizető esetèn. 1 mobilra jár e hang mellè akciósnak tűnő korlátlan mobilnet, ismètlen nem baj, ha 10/10 de azt akkor adja rendesen, nem torrentrekel. hanem konzol, youtube,viber videohívhás, film. Nekem a feltöltèse a netnek volna szimpi, a konzol játèk, ès a viber videó hivás miatt. Valszeg az lesz, hogy az adott teló korlátlan netes simje wifi hotspottal lesz router felè megosztva, amíg jobb megoldást nem találok. Nem töketlenkednèk ha volna yettel ès telekom 4g de nincs. :W

[ Szerkesztve ]

(#71578) MadMancs válasza Marcsello31 (#71577) üzenetére


MadMancs
veterán

3 külön előfizető esetén alapból nincs 1 simre se kedvezmény. Ahhoz 1 ember nevén kellene lenniük.
Ha mindenkinek sajátja van akkor 1 sim esetén a legolcsóbb publikus ajánlat korlátlan netre a Red Free+ 10990Ft ért 10/10 es limittel, illetve a Red Infinity Word + 15990Ft ért. Itt nincs sebesség limit se, se le se fel. Másik kettő meg választhat Go ajánlatok között ha nem kell a korlátlan nekik.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71579) 4Grider válasza MadMancs (#71578) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezekre az árakra nem kell hűséget vállalni?

(#71580) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Miért van az hogy 5G lefedettség olyan helyeken van inkább ahol nem- vagy alig laknak, és a nagy varosokban meg nem?? 🤨

(#71581) MadMancs válasza 4Grider (#71579) üzenetére


MadMancs
veterán

Hűség nélkül és 1 évvel is ennyi.
Csak 1 évvel (azt mondta nem gond) nincs belépési díj, hűség nélkül pedig 10000Ft a belépés.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71582) 4Grider válasza Bl.Gyo. (#71580) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nagyvárosban nagyon könnyű ledögleszteni 10 MHz sávszélességet.

(#71583) Marcsello31


Marcsello31
őstag

kár hogy nincs olyan opcio, "mèg" szerintem.idővel rájönnek hogy nem lenne rossz dolog. èn pl simán kifizetnèk 1 hetes teljesen korlátlan netet a vodánál akár 8900ftèrt is, csak egy tippárat mondtam. ilyen prepaid szolgáltatás vagy mi. Bár amilyen fos èvünk lesz. Nem ez lesz a legnagyobb gond. a kèt másik szolgáltatónál van ilyen. csak tèrerő van árnyèkban.

(#71584) bohoc71 válasza Marcsello31 (#71583) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Hali! Nekem van az előfizumhoz,igaz 3 napra. Az 1 napos korlátlan meg 1489 ft lenne.

[ Szerkesztve ]

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#71585) gabor9991 válasza Marcsello31 (#71583) üzenetére


gabor9991
őstag

7990-ért 500GB nem jó? [kép]
Nem korlátlan ugyan de 500GB az nem kevés szerintem.

(#71586) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Szia! Már gondolkodtam rajta, ha jól láttam, èjszaka meg 1500gigabyte van. Ezen csomag is 10/10es amúgy?! vagy sebessèg független?! Gondolkozok rajta. De csak akkor èrnè meg, ha nem sebessèg korlátolt. mert már egy csomó játèkot le tudnèk így tölteni èjszaka a konzolra, gyorsan.

(#71587) Marcsello31 válasza bohoc71 (#71584) üzenetére


Marcsello31
őstag

Szia! Ez a korlátlanos opció működik egy olcsó havidijas előfizetèsnèl is? ès ő sebessègkorlátlan is? :)minden segítsèget köszönök utólag is.

(#71588) MadMancs válasza Marcsello31 (#71586) üzenetére


MadMancs
veterán

1500gb éjszakai az a mobilnet 150 nevű adatsimhez jár. De ott a nappali 150gb kevés lenne az általad írt felhasználási módokhoz. Pláne hogy ha elfogy a nappali 150gb akkor az éjszakai 1,5Tb nek is vége.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71589) Marcsello31


Marcsello31
őstag

èrtem. akkor esetemben nem járható. köszi.

(#71590) 4Grider válasza gabor9991 (#71585) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem ezt a csomagot szüntetik meg augusztus végével?

(#71591) vpanangin válasza gabor9991 (#71585) üzenetére


vpanangin
senior tag

#71462

(#71592) gabor9991 válasza 4Grider (#71590) üzenetére


gabor9991
őstag

De, most nézem hogy volt is szó erről.
Akkor ez sem opció.

(#71593) dellfanboy


dellfanboy
őstag

van 1 feltoltokartyas telefonom ami nem akar felcsatlakozni a kulfoldi halozatra. van otlet miert? jelenleg hollandiaban vagyok, egyenleg van rajta de a ;nincs terero; hibat kapot, otthon tokeletesen mukodott, ill. terero is van, mert a ceges telom ami nem vodas az fel tudott csatlakozni a kulfoldi halora

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#71594) HoaryFox válasza dellfanboy (#71593) üzenetére


HoaryFox
őstag

Valószínű tiltva van a roaming.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#71595) DeFranco válasza mrlujoak (#71533) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi neked is, nekem még az email címet sem engedi egységesre írni mert "van már felhasználó ezzel az emaillel"

Lehet emailen írok nekik egy ticketet, mert telefonon kb. lehetetlen őket elérni.

(#71596) rgeorge válasza DeFranco (#71595) üzenetére


rgeorge
addikt

Én megtettem online form-on, de csak telefonon (kösz) vagy személyesen (még köszebb) lehet ezt elintézni szerintük.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#71597) prozodus válasza dellfanboy (#71593) üzenetére


prozodus
őstag

És bekapcsoltad a roamingot? :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#71598) asdf_ válasza dellfanboy (#71593) üzenetére


asdf_
veterán

Arra figyelj, hogy nem csak az előfizetésen lehet tiltva a roaming, hanem a telefon menüjében a SIM kártyán is.

(#71599) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! úgy fest hogy elöfizetek èn is a voda netre. Szerintetek szereti a vodafone az xbox konzolra való játèkletöltèst 4gn keresztül? :DDD :DDD .

(#71600) HoaryFox válasza Marcsello31 (#71599) üzenetére


HoaryFox
őstag

Attól függ. Mekkora az adott területen a zsúfoltság, mennyire vagy szerencsés a torony elhelyezkedését illetően, milyen sávon szórnak arrafelé, van-e QoS szolgáltatás az előfizetésen, stbstb.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.