Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) Bl.Gyo. válasza Marcsello31 (#71626) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ha csak a játékok letöltésére kell a net, és ha van ismid akinek rendes nete van esetleg gigabites, akkor vidd át a konzolt addig oda és töltsd le azon 😉. Én ezt tenném.

[ Szerkesztve ]

(#71652) Marcsello31 válasza Bl.Gyo. (#71651) üzenetére


Marcsello31
őstag

Hm. Erre még nem is gondoltam. ;] szuper tipp. :DDD

(#71653) tlac válasza Bl.Gyo. (#71650) üzenetére


tlac
nagyúr

valóban, ott látszik
az is ott van, hogy "Lejár -7 nap múlva" :D

(#71654) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Sziasztok!

Segitsetek legyszi, ha tudtok.
Rendeltem egy Vodafone feltöltő kartyat.
Postan meg is erkezett.
Megcsinaltam a neten a fiokomat.
Letoltottem a telefonra a Vodafone app-ot, hogy ott töltsek ra pénzt, mert úgy pluszban kapok adatot, lebeszelheto perceket.
Mar kb 20x próbálkoztam a nap különböző szakaszaiban, de az alkalmazasba nem tudok belépni.
Allandoan ezt a hibaüzenetet kapom:

Mit tudok tenni?
:R

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#71655) 4Grider válasza HUTCHDB (#71654) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vársz egy napot.
Elég kevés szolgáltató van, ahol azonnal működik az app...

(#71656) HUTCHDB válasza 4Grider (#71655) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Alap esetben telekom elofizetesem van. Az letöltés után azonnal mukodik.
A gond az, hogy holnap indulnék külföldre, ahol használni szeretném a Vodafone kartyat és végülis emiatt vettem a TUTI kartyat.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#71657) tlac válasza HUTCHDB (#71654) üzenetére


tlac
nagyúr

nincs véletlen valami vpn vagy reklámszűrő a telefonon?
nem akkor volt hasonló problémám

(#71658) Papix


Papix
tag

Mostanában eltulajdonítást(névátírást) csinált valaki ennél a csodás cégnél?
Egy hete szórakozunk vele, valamilyen technikai probléma van. Hiba jegyzékezt vettek fel végül az üzletben, mert elvileg minden rendben volt-van, de mégse akar összejönni a dolog.

(#71659) 4Grider válasza HUTCHDB (#71656) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem a letöltés után, hanem az új előfizetés aktiválása után kell egy kis időnek eltelnie.

(#71660) HUTCHDB válasza tlac (#71657) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nincs semmi ilyen. iPhone készülék.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#71661) HUTCHDB válasza 4Grider (#71659) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ha ez így van, akkor az is gond.
A mai világban az ember vesz valamit, azt azonnal akarja használni.
Jelen esetben ez hatványozottan igaz, hiszen telefonról, kapcsolattartásrol van szó.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#71662) 4Grider válasza HUTCHDB (#71661) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez van itt is, máshol is. Persze nem feltétlenül mindenhol. Jellemzően a prepaid számlázási rendszerek elkülönülnek az appok háttéradatbázistól.

(#71663) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Vodánál új feltöltős simnél kell valamit csinálni, hogy aktiválják a volte-t?

The Truth is out there...

(#71665) Lackooo84 válasza HUTCHDB (#71654) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Valami gond van nálad, 20 perccel ezelőtt netes aktiválás után kb. 5 perccel megjelent a másik sim a fiókomban.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#71666) asdf_ válasza Lackooo84 (#71663) üzenetére


asdf_
veterán

Várni 2-3 napot. Ha türelmetlen vagy, akkor 1270.

(#71667) Lackooo84 válasza asdf_ (#71666) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

1270-en még az aktiválásról karattyol nekem, mikor online már aktiváltam. Érdekes...

The Truth is out there...

(#71668) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Beszéltem egy kiscsajjal, mondom szeretném bekapcsoltatni a volte-t. "az mi?" :W ....

The Truth is out there...

(#71669) zzola válasza Lackooo84 (#71668) üzenetére


zzola
félisten

;]

(#71670) Lackooo84 válasza zzola (#71669) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerencsére továbbkapcsolt egy másikhoz, ő már képben volt. :D

The Truth is out there...

(#71671) Marcsello31 válasza Lackooo84 (#71668) üzenetére


Marcsello31
őstag

:DD Jobban jártál volna a kiscsajjal :DDD .

(#71672) dchard válasza Lackooo84 (#71668) üzenetére


dchard
veterán

Most én is megpróbálom prepaid-re felaktiválni. Meglátjuk mi lesz.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#71673) Marcsello31 válasza dchard (#71672) üzenetére


Marcsello31
őstag

Én is bezsákolok amúgy tuti simkártyát a jövőhéten, ha lesz valami akció akkor beaktiválom, mind két szolgáltatónál vannak napi netek korlátlanul, csomag függetlenül, akkor a vodkafonnál miért nincs? Én ha töltenék is sokat rajta akkor is este, és csak is a konzolra, de valszeg az lesz azzal, hogy arra a 3 órára átmegyek egy ismerőshöz ahol kábeles net van, aztán ennyi.

(#71674) dchard válasza dchard (#71672) üzenetére


dchard
veterán

35 pec után felvették, csaj beaktiválta, az értesítési telefonszámra (!) küldenek SMS-t "megrendelés teljesítéséről", kb. 1-2 perccel azután hogy berögzítették. Utána egy gyors repülős mód és már működik is.

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#71675) zmtTom


zmtTom
tag

Meg tudja e esetleg valaki mondani hogy a Vodánál vásárolt S8 5g tablet független e gyárilag vagy nem? Ezen múlik hogy meg merjem e venni. Köszönettel :R

(#71676) Daffni2 válasza zmtTom (#71675) üzenetére


Daffni2
addikt

Elvileg függő, gyakorlatban ki kell próbálni másik szolgáltató SIM kártyával.

"Aki ad,az nyer"

(#71677) tkesy


tkesy
őstag

Sziasztok,

Mivel / hogyan lehetne kideríteni, h tényleg van-e és milyen erős a Vodafone 5G-s hálózata, ahol lakom? (Budakalász) Térképük szerint van mind kül,- mind beltéri lefedettség. Van két sim-em is, mindkettő céges flottás, amik a telefonban vannak, de az nem 5G képes.

Van egy 4G/5G képes T-s Huawei roterem, (CPE Pro 2 - amúgy ez az alap netem - egy, a 90-es években kihúzott telefonzsinor kivételével vezetékes net egyik szolgáltatótól sincs) ebbe belerakva bármelyik Vodafone-s sim-et, csak 4G-re csatlakozik fel. (Igazság szerint pont pár hete jelentettem le a T-nél, h elkezdett átváltogatni 5G-re a router, s ekkor totál lelassult a net - térképük szerint a T-nek itt még a fasorban sincs az 5G-je, egy hét múlva jött az sms hogy a hibát elhárították, azóta csak 4G-n megy a router, szóval lehet azon babráltak valamit) Mert ha tényleg van itt értelmes 5G, akkor váltok Vodafone-ra.

Előre is köszi a segítséget.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#71678) HoaryFox válasza tkesy (#71677) üzenetére


HoaryFox
őstag

Jelen pillanatban csak a Red előfizetésekhez érhető el 5G kapcsolat (Red Free+-szal csak Gigaboost opcióval, Red Infinity World+-szal alapból van)

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#71679) MadMancs válasza HoaryFox (#71678) üzenetére


MadMancs
veterán

Red Free+ is 5G képes alapból.
Red Free volt csak gigaboost-al az.

Célszerű lenne megnézni my Voda appot is, nagyon sok csomag 5G képessé tehető havi plusz 500Ft-ért. Üzletiek pl mind. Flották pedig legtöbb esetben (megnyirbált jogkörű) üzleti előfizetések.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71680) 4Grider válasza tkesy (#71677) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha havi 100-200 GB-nál nagyobb adatforgalomban gondolkodsz, akkor nem mennék el a voda felé, mert az egy normálisan menedzselt hálózat és nem gondolkodnak abban, hogy teljes sávszélességgel kiszolgálják az ilyen felhasználóikat.
Másrészt sok helyütt nem is tudják, mert az 5G-jük mögött jellemzően nincs sok sávszélesség (80%-ban csak 10 MHz).

(#71681) zmtTom válasza Daffni2 (#71676) üzenetére


zmtTom
tag

Hát köszönöm szépen. Ezzel az a baj hogy bontatlan és aki el adja csak ezért nem akarja ki bontani, mert ha nem az, akkor ugye nem kell nekem. Szóval ez ilyen :)

(#71682) MadMancs válasza zmtTom (#71681) üzenetére


MadMancs
veterán

Pedig más lehetőség nincs.
Az elmúlt 3 évben nem volt függő Samsung, sőt 2021 óta Voda régió sincs (XEH gyári függetlent árulnak), de ha netalántán most mégis függő lenne (mert joguk ugye van hozzá), akkor az pech.
Szóval senki nem fogja itt azt mondani hogy független, akkor se hogyha szinte biztos hogy az, mert nem vállal felelősséget érte. Jogosan.
Mert akár az is benne lehet a pakliban hogy egyik szállítmány függő a másik nem (S10 nél volt ilyen).

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71683) tkesy válasza 4Grider (#71680) üzenetére


tkesy
őstag

llwynog:
Köszi, erre rákérdezek, h a csomagomnál aktíválható-e.

4Grider: Hát... :F Meg szerettem volna nézni, h kb mennyi volt eddig, de hó első napján törölték a korábbi adatokat, így júniusról rémlik valami 3,7 TB tavaly szeptembertől kezdve...
Tegnap pl 19,5 GB volt, de azért nem ez egy átlagos nap.
De akkor velük sem leszek előrébb ezek szerint... Mindenesetre kíváncsi lennék, mégis mit tudnak sebességben.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#71684) Lackooo84 válasza Daffni2 (#71676) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

?? Tudtommal sok éve egyik szoltáltató sem árul függő telefonokat.

The Truth is out there...

(#71685) tlac válasza Lackooo84 (#71684) üzenetére


tlac
nagyúr

én is így tudtam, de a vodafone mégis, 1 hete kérdeztem őket
a dual sim-es telefonokban pedig egyik foglalat függő, a másik nem elvileg

(#71686) Daffni2 válasza Lackooo84 (#71684) üzenetére


Daffni2
addikt

Hivatalosan csak a Telekomnál függetlenek a készülékek.

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#71687) MadMancs válasza tlac (#71685) üzenetére


MadMancs
veterán

Megint más amit mondanak és megint más a valóság. :)

Olyan sose volt egyébként hogy duál sim esetén egyik sim függő másik nem. Vagy mindkettő függő volt vagy egyik se.

Tapalsztalatok azt mutatják Telekom mindent függetlenül árul, Yettel szintén, Voda esetében pedig szintén minden független kivéve iPhone.

De a hivatalos álláspont az hogy Telekom független, Yettel és Voda pedig függő készülékeket árul. És ezt így is kell kezelni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71688) pjen válasza MadMancs (#71687) üzenetére


pjen
félisten

Egy év alatt vettem vodától egy a40, A 72+ kaptam egy A32. Mindegyik függetldn.

(#71689) MadMancs válasza pjen (#71688) üzenetére


MadMancs
veterán

Ezt írtam én is. iPhone kivételével eddig minden független volt az elmúlt 3 évben.

De akkor se mondhatja senki hogy az általa kinézett tab független. Mert ha mégse, valószínűleg nem fogja megvenni tőle aki azt mondta a (kérdező számára) használhatatlan készüléket.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#71690) #76055552


#76055552
törölt tag

A 4iG megveszi a Vodafone Magyarországot - Nemzeti távközlési céget hoznak létre a magyar állammal
[link]

(#71691) Nikaré válasza #76055552 (#71690) üzenetére


Nikaré
őstag

Most sem lepődtem meg.
No, mit mondtam, hogy ez lesz?!?!
Része volt a folyamatos belső bomlasztás!

(#71692) 30z.Samu válasza #76055552 (#71690) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nemzeti GSM incoming...

Sic Parvis Magna

(#71693) Gallmix válasza #76055552 (#71690) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Most olvastam én is...

"Ez lehet az iparág legjelentősebb piacformáló tranzakciója Magyarországon az 1990-es években lebonyolított Matáv-privatizáció óta” – fogalmaz a közlemény."

Ha a vezetékes lábát is megveszi, már pedig úgy tűnik, akkor nem túl sok szolgáltató marad.
Talán a Telekom még ami komoly szereplő... Volt Telenor inkább csak mobilban, vezetékes és egyéb területen kevésbé jelentős, nem? Rajtuk kívül csak kisebb cégek maradhattak vezetékes területen... mobilban meg talán nincs is nagyon több...

A voda volt talán az egyetlen ami nem ment átalakulásokon keresztül a másik kettőt már párszor megvették nevet váltott...

[ Szerkesztve ]

(#71694) Marcsello31


Marcsello31
őstag

ès bevezetik a számunkra kedvezmènyes mobilnetet. :DDD gGondolom mad ez pènzt hoz az államnak.

(#71695) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Na hát akkor szervusztok testvérek (én digis vagyok). :DDD

The Truth is out there...

(#71696) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#71695) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C

Digifone

Sic Parvis Magna

(#71697) zzola válasza 30z.Samu (#71696) üzenetére


zzola
félisten

NERfone. ;]

(#71698) Nikaré válasza Lackooo84 (#71695) üzenetére


Nikaré
őstag

Ezt a "testvérek"et a Románoknak montad?
:U:DDD

Marcsello31
Erre gondoltam én is!

[ Szerkesztve ]

(#71699) Marcsello31 válasza Lackooo84 (#71695) üzenetére


Marcsello31
őstag

Ne remèmykedj, előbb utóbb azt is megveszik :DDD

(#71700) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Az új neve vodafonnak pegasus fone lesz. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.