Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) AMD Power


AMD Power
titán

Csak orrplasztikára futotta: új Koleos

Mit szóltok ehhez az új orrhoz?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7252) nemma válasza AMD Power (#7251) üzenetére


nemma
addikt

A Koleos sosem volt szép, nem mindegy milyen az eleje? :D

(#7253) AMD Power válasza nemma (#7252) üzenetére


AMD Power
titán

A "régi" eleje nagyon szép volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7254) nemma válasza AMD Power (#7253) üzenetére


nemma
addikt

Nekem az sem tetszett, különben is totál Nissan az egész. Kövezzetek meg, de a Latitude sem tetszik.

Amúgy minden megszokás kérdése, nekem sokáig a mostani Scénic sem jött be, most meg már jobban tetszik, mint az előző generáció :)

(#7255) AMD Power válasza nemma (#7254) üzenetére


AMD Power
titán

Ezek pedig a legszebb Renault orrok!:) :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7256) nemma válasza AMD Power (#7255) üzenetére


nemma
addikt

Nekem továbbra is a Mégane qp és a Laguna qp a két favorit :)

És ha már Clio, abból is a ráncfelvarrott már jobban tetszik megint!

(#7257) Laraxior


Laraxior
titán

:D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7258) rob210 válasza Laraxior (#7257) üzenetére


rob210
Topikgazda

Rohadjak meg ha nem pont azon gondolkoztam, hogy mit linkeljek be a 7 napodra:)
:C

Renault power

(#7259) FRENK1988 válasza Laraxior (#7257) üzenetére


FRENK1988
veterán

hideg motort le forgasd üveg hangig:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7260) Laraxior válasza FRENK1988 (#7259) üzenetére


Laraxior
titán

messze van még az... :O :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7261) FRENK1988 válasza Laraxior (#7260) üzenetére


FRENK1988
veterán

már csak 6 nap. Mert gondolom ilyenkor már javában a benzint meg a gumit fogod égetni:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7262) AMD Power


AMD Power
titán

Ez mitől lehet...? A mai napig mindig megnézem a Renault. Nagyon sok hátulján ott van a akár matricában kis zászlóban a nagy Magyarország térkép.... De szinte 90% csak Renaulton látom? :F

Nem igazán értem ,hogy a kettő ,hogy fér össze? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7263) Füge007 válasza AMD Power (#7262) üzenetére


Füge007
senior tag

Mivel a renault tulajdonosok ki sem szeretnek szállni az autójukból (lásd reklám, messze lakom nem baj ......), nagy terepre van szükségük, a napi autózáshoz, erre kishazánk jelenleg alkalmatlan, lehet ezért. Nagyobb országot, sok autópályát, több körgyűrűt, ja meg olcsó üzemanyagot :D

Füge

(#7264) FRENK1988 válasza AMD Power (#7262) üzenetére


FRENK1988
veterán

lehet amerre jársz ez a kombó a gyakoribb. felénk igaz sok a hungarista - már ha ez a szó megfelel - itt Polón, kisteherautón illetve nyerges kamionon van:)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7265) AMD Power válasza FRENK1988 (#7264) üzenetére


AMD Power
titán

Ok de egy Francia autón mit keres egy ilyen? Eleve milyen Hungarista az olyan aki Francia autóban ül és még matricát is rak rá... ? Érted mire gondolok... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7266) FRENK1988 válasza AMD Power (#7265) üzenetére


FRENK1988
veterán

ÉN :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7267) gabx76


gabx76
senior tag

Sziasztok!
Rég írtam ide, mivel nem volt rá ok. A tavaly szeptemberben vett vasalómat ma vittem először szervízbe. (ez így jól hangzik)

Szerencsére csak egy csapágycsere + termosztát-tömítés miatt kellett. Úgy gondolom, ez így 150e km után nem olyan vészes. Ha évente csak ennyit kell költenem nem tervezett szervízre, akkor továbbra is elégedett leszek vele azt hiszem. :)

(#7268) rob210 válasza AMD Power (#7265) üzenetére


rob210
Topikgazda

Akkor most vegyem le :C :F mert nem érted miért van fent?
Nem az autót gyártó országtól függ, hogy milyenek az ember nézetei.
:R

Renault power

(#7269) Füge007 válasza AMD Power (#7265) üzenetére


Füge007
senior tag

Komolyan nem értem mire gondolsz ezzel? Attól hogy francia autóm van, még nem leszek automatice csigaevő :D Akárhova is vet a sors, mindíg magyar maradok még ausztráliában is a koreia verdában :D

Füge

(#7270) AMD Power válasza Füge007 (#7269) üzenetére


AMD Power
titán

Persze ez érhető.

De a Trianon után egy Hungarista egy Francia autóban amire még ki is függeszti ,hogy ő nagy Hun polgár.... ez olyan mintha egy zsidó venne egy német autót amin egy Dávid csillag van.

De biztos velem van a baj. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7271) LuckyL válasza AMD Power (#7270) üzenetére


LuckyL
őstag

szerintem veled van a baj :DD

cryptot minden termékemért elfogadom

(#7272) AMD Power válasza LuckyL (#7271) üzenetére


AMD Power
titán

Előforuldhat. ;)

Máris jön az új Renault Laguna

Szerintem ez a mostani az egyik legszebb Coupe. Nem tudom miért fogyott belőle kevés. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7273) rob210 válasza AMD Power (#7270) üzenetére


rob210
Topikgazda

szerinted a zsidó mivel jár? :W :(((

Renault power

(#7274) AMD Power válasza rob210 (#7273) üzenetére


AMD Power
titán

Csak egy példa volt. De lépjünk túl rajta. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7275) nemma válasza AMD Power (#7274) üzenetére


nemma
addikt

Mondjuk azért, mert Franciaországban írták alá a békeszerződést, attól az még nem lesz egyöntetűen francia döntés... Ha meg a volt antant tagjait nézzük, akkor ne vegyünk brit, olasz, vagy akár japán autót sem :U

(#7276) LuckyL válasza AMD Power (#7272) üzenetére


LuckyL
őstag

a sima laguna viszont elég gyenge volt szerintem
vezetni nem vezettem de kívülről egy kategóriával kisebb, gyengébb autó benyomásást kelti
itt debrecenben, nem is láttam belőle, talán csak 1-2 db ot

cryptot minden termékemért elfogadom

(#7277) nemma válasza LuckyL (#7276) üzenetére


nemma
addikt

Azért előfordul, szerintem van belőle bőven... Én mondjuk elfogultan mondom, de szerintem abszolút nagyautós hatást kelt, Astrával, Golffal semmiképp nem sorolnám egy kategóriába.

(#7278) AMD Power válasza nemma (#7277) üzenetére


AMD Power
titán

A Laguna valóban nem egy Golf vagy Asra kategória. De viszont nem tartozik bele már a Passat kategóriába. A kettő között van valahol.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7279) LuckyL válasza AMD Power (#7278) üzenetére


LuckyL
őstag

igen, és kívülről is olyan egyszerű, jelentéktelen hatást kelt
az aktuális mondeo pl. szerintem sokkal "nagyautósabb" hatást kelt
nekem volt egyel régebbi lagunám, az sokkal inkább ott volt a passat szintjén

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#7280) AMD Power válasza LuckyL (#7279) üzenetére


AMD Power
titán

Sokkal nagyobb is lett. Lagunából a kombi ami nagyon szép lett. A sima hátulja valami förtelem csúnya. Olyan mint a kacsa Megane II. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7281) nemma válasza AMD Power (#7280) üzenetére


nemma
addikt

Nekem bejön a hátulja, szerintem jó lett.

Viszont Passattal már csak azért se hasonlítsuk, mert a Laguna nem négyajtós...

(#7282) LuckyL válasza AMD Power (#7280) üzenetére


LuckyL
őstag

soha nem láttam belőle kombit...

cryptot minden termékemért elfogadom

(#7283) AMD Power válasza LuckyL (#7282) üzenetére


AMD Power
titán

Black Edition... 1x gyönyörű! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7284) mycso válasza gabx76 (#7267) üzenetére


mycso
Topikgazda
LOGOUT blog

Jó neked...hála a jó utaknak, én most költök ré egy "keveset"...talpasok, szilentek, motortartó...ilyesmi. :(

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#7285) FRENK1988 válasza AMD Power (#7283) üzenetére


FRENK1988
veterán

inkább a GT;)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7286) gabx76 válasza mycso (#7284) üzenetére


gabx76
senior tag

Talpasokat én is szeretném lecserélni, de majd csak nyáron. (ha még az országban leszek egyáltalán)

(#7287) lajo válasza LuckyL (#7282) üzenetére


lajo
senior tag

Én meg sedan-t nem nagyon láttam, hol melyiket veszik gondolom.

Amúgy vezettem, nekem eléggé nagyautós volt benne ülve.

[ Szerkesztve ]

(#7288) Ebit válasza gabx76 (#7267) üzenetére


Ebit
addikt

Szia!

te is a pozotiv vélemémyt, leiró forumozok táborát erősited.

(#7289) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Itt az új RS Clió 27990 ojróért Franciaországban:


Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7290) Laraxior válasza FRENK1988 (#7289) üzenetére


Laraxior
titán

csini kis ótó meg kell hagyni :D :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7291) FRENK1988 válasza Laraxior (#7290) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mennyi van még?:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7292) Laraxior válasza FRENK1988 (#7291) üzenetére


Laraxior
titán

5 :)
Eredetisegvizsgat megcsinalta a srac, ha szerencsem van akkor bevallalja egyedul. Akkor teletankolom a kicsiket :D 24bol fullon vank :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7293) FRENK1988 válasza Laraxior (#7292) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mit csinál még rajta?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7294) Laraxior válasza FRENK1988 (#7293) üzenetére


Laraxior
titán

jobb elsőre kellene még gumit szerezni,mert azt legyalulta valamikor felnistől mindenestől :DDD felni már a csomagtartóban volt, de gumi még várat...
Meg a hitelt kellene kifizetni, hogy én elhozhassam törzskönyvvel szerdán. Csütörtökre van időpontom okmányirodába :C

szerk.: azt mondta hétfőn vagy kedden lerendezi. De persze, úgy egyeztünk meg hogy én így viszem el az autót. Első kerék annyira nem érdekel, majd max levonok egy huszast, köbö annyi lehet egy használtgumi ára...Bár az a gond hogy egyet nem lehet cserélni...kettőt kéne :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7295) FRENK1988 válasza Laraxior (#7294) üzenetére


FRENK1988
veterán

legalább a hitelt ki tudja fizetni? vagy azután is járkál:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7296) Laraxior válasza FRENK1988 (#7295) üzenetére


Laraxior
titán

nah újabb info :D
nálam van a forgalmi, mehetek biztosítást kötni :K hétfőn megejtem. Szerda reggelre van időpontja a banknál, délután vihetem a szekeret :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7297) FRENK1988 válasza Laraxior (#7296) üzenetére


FRENK1988
veterán

akkor nincs semmi műszaki javítani való rajta hanem csak papirmunka:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7298) Laraxior válasza FRENK1988 (#7297) üzenetére


Laraxior
titán

műszaki decemberig van rajta... futóművet rendbe kellene tenni, (motortartó, szilent ) azonfelül rendben van. de a fólia miatt úgyse engedik át, ezért az egyszerűbb, de kicsit drágább megoldást választom ;] :D

pont a bankomnál a legolcsóbb a biztosítás. Szerencsémre persze nincsen nyitva szombaton ( K & H) :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#7299) rob210


rob210
Topikgazda

Na gyerekek tegnap megviccelt a kisautó.
Az egyik nagy kereszteződés kellős közepén lefulladt és sehova tovább.
Még szerencse, hogy lendületből elgurult a keresztutcáig ahova be akartam hajtani.
Kiugrottam asszony átült, eltoltam egy parkolóhelyig.

Nézem mondom ejej tócsa van alattam.
Nem kellett hozzá sok ész, hogy rájöjjek az bizony benzin.:)
Szóval letolta az injektorról a benzincsövet.

El is folyt egy jó adag üzemnyál:(
Na mindegy még szerencse, hogy volt nálam tartalék bilincs.
Visszatettem és folytattam az utam, de hát ilyen bárkivel bármikor előfordulhat.

A dudálás viszont amit kaptam, pedig rögtön kitettem a vészvillogót.
:W nem értem az embereket attól megoldódik a helyzet, ha szét passzírozza a kürt gombot?
:W
Én csak akkor dudálok ha vészhelyzet van, vagy valami olyan szabálytalanság amit meg lehet vele oldani, de egy műszaki hibán nem sokat segít.

Nem javul a helyzet az utakon sem sőt egyre rosszabb, mint az egész országban.
:O

Renault power

(#7300) Laraxior válasza rob210 (#7299) üzenetére


Laraxior
titán

Ausztriában ha így jársz biztos lehet benne hogy annyi ember körbevesz, hogy akár a válladon is elviheted az autót :K
régebben jártunk át szinte havonta kétszer ( még mikor Szombathelyen laktam szüleimmel) Ott akkor se szóltak, vagy dudáltak ha az utolsó pillanatban lépsz le a járdáról, zebra vagy bármi átkelőhely nélkül... Türelem, tolerancia... keleten ismeretlen fogalom :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.