Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) Viktor0610 válasza Sayuar (#31400) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kártyás szolgáltatásokban foglalt adatkeret felhasználásának sorrendje:
Korlátlan adatcsomagok (Hipernet nap, Dolgozz otthonról nap, Karácsony)
3barati 20-as nullázó szolgáltatáshoz kapcsolt adatcsomag
3/7/30 napos Telenor percdíj nullázó szolgáltatáshoz kapcsolt adatcsomag
90 napos Telenor percdíj nullázó szolgáltatáshoz kapcsolt adatcsomag
A 3baráti 20-as extra net szolgáltatásban foglalt adatkeret
A MyMenu-n és SMS csatornán megrendelhető ajánlatokban foglalt adatkeret (pl. mymenu tripla csomagok)
6x100MB, 6x500MB, 6x1GB

„+Net” tarifacsomagok esetén a feltöltésekért járó adatkeret
Minden egyéb, a fentiekben nem felsorolt mobilinternet szolgáltatás adatkerete

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31402) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Újra mennek a cloudflares oldalak.

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#31403) #79335424 válasza Viktor0610 (#31401) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tényleg a büdös q... anyjukat! Elismerten a Telenor hibájából nem volt netem. Hibajavítás helyett, aktiválták ezt a baráti 20 -ast, amivel egyébként drágábban telefonálnék, mint egyébként. Aztán fél óra múlva bekapcsolták a 2GB -ot. Erre most kiderül, hogy a 2GB helyett, a baráti 20 -ashoz járó, 300MB -ot használom, amit tartaléknak szántam arra az esetre, ha a forduló előtt kifogynék a keretből.

[ Szerkesztve ]

(#31404) Viktor0610 válasza #79335424 (#31403) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, én vagyok helikopter, de nem mindegy, hogy 2 GB + 300 MB vagy 300 MB + 2 GB? :P
Főleg úgy, hogy a 3 baráti 20-as ajándék, tehát egy forintodba sem kerül. :P

Hogy érdemben válaszoljak is. Írj egy levelet, hogy havidíj-jóváírást kérsz a kieső szolgáltatás miatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31405) #79335424 válasza Viktor0610 (#31404) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha beleférek a 2GB -ba és nem aktiválják a 300MB -ot, akkor megmarad a jövő hónapra (vagy arra az esetre, ha egyszer kevés lenne a 2GB)? És most, hogy aktiválták?

Nem írogatok levelet egy mobilszolgáltatónak. Arra van a telefon. Legfeljebb felhívom az üfsz. -t és elmondom a problémámat. A többi az ő dolguk. Nem jóváírást szeretnék, hanem, hogy állítsák vissza a hibájuk miatt megváltozott állapotot.

[ Szerkesztve ]

(#31406) Imi1981 válasza xxSanchez (#31402) üzenetére


Imi1981
veterán

Data.hu is megy végre :D .Azért nap végén talán le tudom tölteni amit akartam.

És igen a letöltés is megy!Úgynézki helyrejött!

[ Szerkesztve ]

(#31407) Viktor0610 válasza #79335424 (#31405) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A feltöltés után járó kedvezmény csak 30 napig él.

Samsung Galaxy A54

(#31408) #79335424 válasza Viktor0610 (#31407) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor is, ha nincs aktiválva a szolgáltatás? Mert nekem úgy fogalmazott a nő, hogy "összegyűlt" ez az adatkeret.

(#31409) Viktor0610 válasza #79335424 (#31408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben egymást követően több feltöltésed volt, a keret összeadódik. Talán erre gondolt? :)

Samsung Galaxy A54

(#31410) #79335424 válasza Viktor0610 (#31409) üzenetére


#79335424
törölt tag

Havonta egyszer töltök rá. Legutóbb 5 rugót. Ez elég a Deezer -re és a jövő hónapban elég 3 -at töltenem. Eddig még csak egyszer fordult elő, hogy egy hónapban, kétszer töltöttem rá. Akkor, amikor legutóbb elq..ták az aktiválást és lefogyasztottam a 3rugót a start net nevű merényletükkel. Hozzáteszem, hogy azt később korrektül jóváírták.

(#31411) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Úra elérhetőek a napok óta problémás oldalak.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31412) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

azt meg lehet tudni valahonnan, hogy hol vannak már telekommal közös üzemeltetésű 4G hálózatok?
mert néha (nagyon néha, azt is csak a negyedik emeleten) látok 4G-t a mifin, viszont tkomot mindig 4G-n látom.

#?*@&!

(#31413) club1 válasza zeon.hu (#31412) üzenetére


club1
veterán

Ha negyedik emeleten laksz, akkor nálatok valószínűbb az 1800 MHz-es hálózat. Azon pedig nem közösködik a két szolgáltató. A 800-as hálózat egy részét a múlt héten bekapcsolták, aztán ki is.

(#31414) zeon.hu válasza club1 (#31413) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem ott lakom, csak sokat vagyok ott.
(üsz szerint nincs 4G nálunk)

akkor ezt a bekapcsoltat láthattam ezek szerint. de miért kapcsolták ki, illetve tervezik-e visszakapcsolni hamarosan?

#?*@&!

(#31415) club1 válasza zeon.hu (#31414) üzenetére


club1
veterán

Gondolom valami nem úgy működött ahogy kell. Kijavítják, aztán majd visszakapcsolják...

(#31416) stampedli válasza Bass (#29281) üzenetére


stampedli
tag

Sziasztok!
Hasonló a nyűgöm, mint Bass kollégának, végiglapoztam az azóta született kommenteket, de nem találtam megoldást.
Röviden: Flottás voltam, és maradtam is, de a cég nevéről saját névre íródott a szerződés márciustól. Korábban tudtam vásárolni Play-ből telószámla terhére, de már elmúlt. Az imént felhívtam az ügyfélszolgálat, h hogyan tudnám aktiválni ezt ismét. A srác segítőkész volt, de lövése sem volt arról, amit szeretnék, viszont legalább bevallotta, h sosem vásárolt még Play-ből, attól függetlenül tudhatná, na mind1. Így rövidre zártam a beszélgetést azzal, h utánanézek máshol. És lőn. (:

Tehát tudtok segíteni abban hogyan lehet reaktiválni a Play-es vásárlást Telenor kontóra?

P.S.: Mondottt olyat az ügyfélszolga, amellett, h csak Firefox OS-sel lehet Play-en vásárolni - na ekkor mondtam le róla :DD, h új fiókkal működhet, azt nem mondta milyen fiók, én meg nem akartam még jobban összezavarni egy újabb kérdéssel, úgyh telón megadtam egy másik google fiókot, aminél felajánlotta a Telenoros fizetést, de miután töröltem az eredeti fiókomat, majd újra hozzáadtam, annál nem jött fel a telefonos fizetés opció. Töröljem a Play Services, meg a kapcsolódó baszok cache-ét, hátha úgy jó lesz?

Update: : Kíváncsiságból megpróbáltam ismét a Play vásárlást, most a mobilszámlás fizetési szándékot érzékeli, de hibát dob: A fiók nem alkalmas mobilfizetésre, hívja az operátort. - Bezárult a 22-es csapdája. :))

[ Szerkesztve ]

(#31417) Tutu7030 válasza stampedli (#31416) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szintén zenész, csak nem play vásárlás (oda virtuális kártya van megadva), hanem mobil lottó. Fel kell töltened az egyenleged (mintha feltöltőkártyás lennél), utána abból fogja levonni a vásárlások árát. Azért van így, mert a rendszer új előfizetőként tart nyilván, és azokban meg nem bízik annyira a telenor, hogy hitelezzen is. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31418) stampedli válasza Tutu7030 (#31417) üzenetére


stampedli
tag

Ach so! Gracias Senor! ;)
Ezer éve nem használtam feltöltőkártyát, neten fel tudom tölteni, v ATM-ből, esetleg menjek be egy trafikba, vagy kérjem meg a szatócsot, h küldjön egy postakocsit 1000 pengővel? :P

(#31419) Tutu7030 válasza stampedli (#31418) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én netbankból szoktam, úgy az egyszerűbb/gyorsabb. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31420) stampedli válasza Tutu7030 (#31419) üzenetére


stampedli
tag

Rátoltam 1500 Ft-ot, de uaz a hibaüzenet: Your device is not provisioned for carrier billing.
Fiók törlés, google services, play store, services framework adatainak törlése, majd fiók újra beállítása után is.
'pjukfaszát! :W

(#31421) Tutu7030 válasza stampedli (#31420) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nincs letiltva a mobilvásárlás opció?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31422) stampedli válasza Tutu7030 (#31421) üzenetére


stampedli
tag

Van olyan szolgáltatás, h Mobilvásárlás tiltása, de ezt nem rendeltem meg.
Ezek vajon mik lehetnek: Mobil Online Start szolgáltatás, Pay Market? Jelenleg nem aktívak. Elég fura szolgáltatások vannak, és legtöbbről nincs is info a Telenor oldalon. :F

(#31423) club1 válasza stampedli (#31422) üzenetére


club1
veterán

A Mobil Online Startnak örülj, hogy nincs bekapcsolva. Az egy pénznyelő.
A pay market-el a Windows áruházban tudsz a számlád terhére vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#31424) dptrsk válasza stampedli (#31420) üzenetére


dptrsk
addikt

Mibilneten keresztül lépsz be a play áruházba vagy wi-fin?

(#31425) stampedli válasza club1 (#31423) üzenetére


stampedli
tag

Huh, ez tényleg gáz. Nekem csak az alap 30 MB-os csomag aktív, része a flottaszerződésnek. Korábban 100 MB-os csomagom volt, amit szintén elég gyorsan elhasználtam, de szerencsére a lassítás nem érzékelhető. Mondjuk tecsőt nem nézek mobilneten, de emil, böngészés, waze, kis adatforgalmat használó játékre simán elég.
Viszont a Play vásárlás továbbra is kérdés. Asszem ismét felhívom őket, hátha felkészültebb ügyintézőbe botlom. Majd megosztom mire jutottam, hátha másnak is hasznos info-val gazdagodom.
Ha van tuti ötletetek, azt továbbra is szívesen veszem.

(#31424) pietrasko: Jelenleg mobilneten, de estére lesz wifi-m is.

[ Szerkesztve ]

(#31426) dptrsk válasza stampedli (#31425) üzenetére


dptrsk
addikt

Mobilneten mennie kéne... Wifin elvileg nem.

(#31427) apaszka


apaszka
veterán

Üdv!

Tegnap elfogadtam egy ajánlatot a Telenortól.
3600 forint lesz,ha netes fizetést engedem.
Valami Myxs csomag,hűség nélkül és 700 as net van benne ---->80 perc lebeszélgetés,és LTE !
+400 forint extra cucchoz,mit a korlátlan böngészésre akarom tenni .persze kis pénzel kiegészítve. .

Ahogyan a hölgy rögzítette a beszélgetést,úgy természetesen én is.

Szóval azt mondta nem lesz további hűség időm sem ,de itt olvasva talán nem tudok fizetni sem mobilról,és Lottózni sem?
Vagy elolvastam a komment mellett?

A Deezert sajnálom ,de annyit pluszba nem adok érte ,mert a Smart extra eddig adta "ingyen".

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31428) Viktor0610 válasza apaszka (#31427) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezekkel az ajánlatokkal nem szokott járni plusz hűségidő. ;)
Amennyiben csak csomagot váltottál, nem érinti az univerzális egyenlegedet, az csak átíráskor állhat az alapra.

Samsung Galaxy A54

(#31429) apaszka válasza Viktor0610 (#31428) üzenetére


apaszka
veterán

Köszi! :R Akkor jó!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31430) dptrsk válasza apaszka (#31427) üzenetére


dptrsk
addikt

Azt azért nem árt tudni, hogy (korlátlan böngészés csomag esetén) a böngészésen kívül minden egyéb forgalom a keret elhasználása után szerződés szerint maximum 0/0 :

Belföldi adatforgalmi keret: a legmagasabb kínált sávszélesség le/feltöltési irányban 150/20 Mbit/sec. A keret felhasználását követően a szolgáltatás igénybevétele maximum 0.0/0.0 kb/s le-és feltöltési sebességgel lehetséges. A számlázási ciklus lezárultával a forgalomlassítás megszűnik.

(#31431) szabogabor10 válasza dptrsk (#31430) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na ez érdekes...fizetsz extrában a korlátlan böngészésért, és ezért még büntetnek a többi adatforgalomtípus teljes leállításával, ha kifogysz az adatkeretből, ráadásul úgy, hogy a böngészés is csökkenti az adatkeretedet? Na tudod ki rendelne meg egy ilyen csomagot. Érdekes hozzáállás szolgáltatói részről... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31432) dptrsk válasza szabogabor10 (#31431) üzenetére


dptrsk
addikt

Lehet rosszul írtam(félreérthető), ez a MyTariff feltétele, nem az extra csomagé.

Ha MyTariff csomagod van és elfogyasztod az adatkeretedet, akkor 0/0 a sebességed, korlátlan böngészés esetén, az engedélyezett forgalomnak remélhetőleg nem 0/0..

(#31433) szabogabor10 válasza dptrsk (#31432) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ja bocs...nem ismerem a MyTariff csomagokat. Bár akkor is elég ciki...
A Voda is most kezd elmenni ebbe a 0/0 irányba az új Red csomagokkal. Telekom is tuti hamarosan meglépi. Rájöttek, hogy mekkora pénzt lehet bezsebelni az extra netcsomagok eladásával...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31434) stampedli válasza dptrsk (#31426) üzenetére


stampedli
tag

Továbbra se működik a Play vásárlás Telenor számlára. :( Tegnap este kértem visszahívást, persze basztak visszahívni. Egy pár órája beszéltem egy kedves (tényleg az volt, de használhatatlan) ügyintéző csajjal, aki kb. 10 percig konzultált a technikusokkal, majd arra jutottak, h a Play beállításaiban nézelődjek, az ő részükről minden fasza. Hát jó. Nézelődtem, semmit nem találtam persze, ha lenne bármi, magamtól is rájövök. Volt még egy olyan vad ötlete a kishölgynek, h az emelt díjas szolgáltatások le vannak tiltva, ezért nem tudok pl. korhatáros játékokat venni. :O Mondtam neki, h a PlayerPro nem korhatáros...
Szóval újra töröltem a fiókomat, meg az összes Play-hez kapcsolódó szolgáltatás adatait, plusz a Store frissítéseit is. Majd fiókot újra hozzáadtam, frissítés, lalala.
Most annyi a különbség, h fel se ajánlja a Play a telefonos fizetést, csak a kártyást. Se wifin, se mobilneten.
Valójában már leszarom, de az a bosszantó, h a szolgáltató ennyire trágyázik az ügyfélre. Úgy látják, h náluk minden oké, ezért kamuznak vmi fasságot, ami ha nem jön be, akkor baszódj meg.
Bocs a trágárságért, de ezt nem tudom szebben kifejezni.

(#31435) darvinya válasza stampedli (#31434) üzenetére


darvinya
titán

Ha jól tudom,,csak kártyásoknak van Play egyenleg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31436) stampedli válasza darvinya (#31435) üzenetére


stampedli
tag

Eddig is előfizus voltam, és tudtam vásárolni. Amióta változott a szerződő neve, azóta nem megy.

(#31437) darvinya válasza stampedli (#31436) üzenetére


darvinya
titán

Akkor nincs kártya hozzárendelve.
Kérj egy új SIM kártyát, előtte töröld a Play adatait és állítsd le.
Új kártyával indítsd újra Play-t.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31438) stampedli válasza darvinya (#31437) üzenetére


stampedli
tag

Mivel minden létező egyéb opciót kilőttem, ki fogom cseréltetni. Kösz a tippet.

(#31439) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok abban segítséget nyújtani, hogy üzleti előfizető vagyok, és a kapcsolattartónktól kértem írásos engedélyt a sim kártya cserére, hogy a helyi Telenor üzletben is eltudják intézni a dolgot, és a meghatalmazás nevelőapám nevére szól, aki nagy valószínűséggel nem tud 14 napon belül bemenni (addig érvényes a meghatalmazás), így én mennék be.
Szerintetek elfogadják nekem is a papírt, vagy csak úgy érvényes, hogyha ő viszi be személyesen?

Hogyha a fentit nem fogadják el, akkor még az jutott eszembe, hogyha írna egy meghatalmazást, hogy meghatalmaz engem, a sim kártya cseréjével, akkor azt elfogadnák?

Köszi előre is! :R

Samsung S9

(#31440) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

A telenor milyen frekvencián sugározza az LTE-t?

(#31441) szabogabor10 válasza Just_Reboot (#31440) üzenetére


szabogabor10
veterán

800 MHz-en (band 20) és 1800 MHz-en (band 3).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31442) club1 válasza Just_Reboot (#31440) üzenetére


club1
veterán

Pillanatnyilag 1800 MHz-en. És 800 MHz-en fejleszt, amit be is kapcsoltak egy-két napra április elsejei tréfaként.

(#31443) polonic válasza club1 (#31442) üzenetére


polonic
félisten

Nem ertem, mit szaroznak. Pedig az elsok voltak akik a 800 mhz tesztelesehez engedelyt kertek.

(#31444) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Köszönöm a válaszokat. Akkor gondolom az megy 800-on ami a Telkommal közös. Jól gondolom?

(#31445) szabogabor10 válasza Just_Reboot (#31444) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, bár állítólag egyelőre leállították azokat a cellákat.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31446) Just_Reboot válasza szabogabor10 (#31445) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akiknek nincs az előfizetésébem LTE az 800-on kapja akinek meg van az 1800-on? Azért lenne fontos mert a telefon amitt venni szeretnék nem tudja a 800-t viszont az 1800-t igen. Tehát ha azt szeretném hogy itt falun (Csemő) legyen LTE akkor csomagot kell váltanom hogy én is 1800-on kapjam?

[ Szerkesztve ]

(#31447) szabogabor10 válasza Just_Reboot (#31446) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem, mindkét hálót el tudod érni, nem kell csomagot váltanod, ha most is eléred az 1800-as hálót.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31448) Just_Reboot válasza szabogabor10 (#31447) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Azt hogy tudom megnézni hogy elérem-e az 1800-as hálót?

A mostani telóm tudja mind két frekit. Ezért Csemőben is van LTE-m.

[ Szerkesztve ]

(#31449) szabogabor10 válasza Just_Reboot (#31448) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elmész egy lefedett területre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31450) goop válasza Just_Reboot (#31446) üzenetére


goop
őstag

Ne vegyél olyan telefont, ami nem tudja a 800 mhz-es lte-t. Ugyanis városokon kívül csak az van.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.