Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31351) Wasquez


Wasquez
senior tag

Az a vicc az egészben, hogy mindezt havi 7500Ft-ért csinálják havonta!
Ha én elcsúszom a fizetéssel akkor azonnal rádobják az 1000Ft büntetést, bezzeg ha ők nem teljesítenek, az rendben van!
Kezd már unalmas lenni!

PC

(#31352) demeterf2 válasza taranis (#31350) üzenetére


demeterf2
tag

Sziasztok! Nekem se jön be több oldal. Pl.: az sg.hu se. Se fórum se kezdőoldal... :(
Mi a megoldás? Várni amíg javítják?

[ Szerkesztve ]

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#31353) taranis válasza Wasquez (#31351) üzenetére


taranis
addikt

Naja, én is havi 10-et tolok csak a netre. Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán kiderülnek e az okok, másrészt hogy a havidíjon meglátszik e majd. Elvégre itthagyták a népet az ünnepekre úgy, hogy egy csomó oldal nem működik.

demeterf2: Nincs még megoldás, próbálhatsz más DNS szervert beállítani, pl google (8.8.8.8), de nálam úgy sem működik. Ha gondolod írj te is a supportnak, vagy megfelelő motiváció esetén hwsw, index, stb :D

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#31354) demeterf2 válasza taranis (#31353) üzenetére


demeterf2
tag

Értem. Köszönöm a választ!

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#31355) Wasquez válasza taranis (#31353) üzenetére


Wasquez
senior tag

Ez csak a jéghegy csúcsa, a szándékos megtévesztésről nem beszélve, amit a próbahónap alatt biztosított dedikált sávszélességgel művelnek! A próbahónap után ha már megvan az ügyfél keze kötve a szerződéssel, két évre, akkor mehet a sávszélesség a minimumra.
Szerintem ez csalás!
Más nem vette észre, hogy a próbahónap alatt a háromszorosa volt a sávszélesség a hipernetnek?

PC

(#31356) Farkas86 válasza taranis (#31353) üzenetére


Farkas86
senior tag

Ha több olyan oldal lenne amit sűrűn használok és nem működik, tuti felhívnám őket és elküldeném szegény telefonos munkatársat valahova(aki persze nem tehet róla), hogy mi a francért fizetek én havi 9000 forintot ha használhatatlan az internet.

(#31357) #79335424


#79335424
törölt tag

Néztetek már tracert -et (Linux/Android alatt Traceroute), hogy hol akad el?

(#31358) Viktor0610 válasza Farkas86 (#31356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"tuti felhívnám őket és elküldeném szegény telefonos munkatársat valahova(aki persze nem tehet róla),"

De "imádom" az ilyen ügyfeleket!? :((( Akkor írd meg a panaszt normális hangnemben, kérd a szerződés felbontását, majd várd a válaszukat!!!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31359) taranis válasza #79335424 (#31357) üzenetére


taranis
addikt

Előző oldalon postoltam :)

colorizer.net

(#31360) Grougon válasza Viktor0610 (#31358) üzenetére


Grougon
tag

aztán majd 30 nap múlva válaszolnak, ja bocs nem mert "elfelejtették" felvenni a panaszt:D:D

nem az ügyintézővel kell kiabálni de nyugodtan lehet őket fenyegetni hogy panaszt teszel itt-ott és egyből sokkal készségesebbek.

[ Szerkesztve ]

(#31361) Wasquez válasza Grougon (#31360) üzenetére


Wasquez
senior tag

Nem igaz, mert már napok alatt be tudnak Ctrl-c Ctlr-v dobni egy választ, amiben az van, hogy semmiért nem vállalnak felelősségetr, csak fizess!

A Telenor által értékesített előfizetések vásárlását / szolgáltatások megrendelését megelőzően az érdeklődőknek lehetőséget biztosítunk arra, hogy weboldalunkon (http://www.telenor.hu/internet/lefedettseg), illetve személyes kirendeltségeinken és Telefonos Ügyfélszolgálatunkon lekérdezhessék lakhelyük lefedettségét. Ha előfizetőink a lekérdezett címtől eltérő helyen használják előfizetésüket, sajnos nem tudjuk garantálni, hogy megfelelően működik a szolgáltatás.

A Mobil Internet szolgáltatás a mobil jellegéből adódóan lehetőséget biztosít az Előfizetőink számára, hogy az internetet helyhez kötöttség nélkül az ország legnagyobb részén bárhol elérjék. Célunk, segíteni ügyfeleinket, hogy kommunikációs szolgáltatásaink valamennyi előnyét élvezhessék nap, mint nap. Ennek megfelelően igyekszünk hálózatunkat, szolgáltatásainkat oly mértékben fejleszteni, hogy azok használata az Előfizetőink számára a legnagyobb megelégedést nyújtsák. A hálózatunk fejlesztése szempontjából azonban a lehetőségeink nem korlátlanok. Ennek eredménye, hogy vannak olyan területek, ahol még csak a GSM hálózat sem elérhető, más helyeken azonban már akár a Hipernet sebességével is használható az internet.

A 3G/HSDPA hálózat ú.n. „lélegzőcella” elvén működik. Ennek a technológiának a sajátossága, hogy a besugárzási területet nagymértékben befolyásolja az adott területet ellátó állomás pillanatnyi terheltsége. Ennek értelmében túlterheltség esetén a cella határa szűkül, kisebb igénybevétel esetén pedig tágul. A fentiek miatt fordulhat elő az, hogy bizonyos esetekben egy-egy állomás egy ideig ellátja lakhelyét 3G/HSDPA lefedettséggel, amikor az adott állomás kismértékű igénybevételnek van kitéve. Nagyobb igénybevétel esetén a cella szűkülése miatt lakóhelyén a 3G/HSDPA szolgáltatás elérésére nincs lehetőség. Ilyen esetekben csak az EDGE hálózat érhető el.

Az ÁSZF Törzsszövegének 2.1.3 pontja szerint „A Szolgáltató a szolgáltatást kizárólag Magyarország területén, a mindenkori lefedettségi területen nyújtja. A hálózat kiépítettségéről rendszeresen lefedettségi térképpel informálja Előfizetőit, azonban az azokon feltüntetett tényleges és tervezett lefedettség csak tájékoztató jellegű. Az Előfizető a telefonos ügyfélszolgálat felhívásával tájékozódhat az éppen fennálló lefedettségi adatokról, valamint erről az ügyfélszolgálat munkatársai is tájékoztatást tudnak nyújtani. Ehhez képest helyenként előfordulhatnak olyan eltérések (a mobil rádiótelefon-szolgáltatás sajátosságai – különös tekintettel az épületek hatására és az épületeken belüli üzemelésre –, a térképek léptéke stb. miatt), amelyek nem a szolgáltatás minőségének következményei, és amelyekért a Szolgáltatónak nem áll módjában felelősséget vállalni.”

Az ÁSZF-ben foglaltak mellett felhívnánk figyelmét, hogy a rádióátvitel korlátaira és a mobil rádiótelefon-hálózat működési sajátosságaira tekintettel nem minősül a Szolgáltatás hibás teljesítésnek, amennyiben meghatározott területeken az alapszolgáltatás elérhetősége korlátozott vagy lehetetlen – akár azáltal is, hogy a Szolgáltató egyes bázisállomásait megszünteti.

Az ÁSZF 4. számú melléklet, 2. pontja a következőképp fogalmaz:

„2. MOBIL INTERNET TEKINTETÉBEN MEGHATÁROZOTT KÍNÁLT SÁVSZÉLESSÉG, VALAMINT AZ AHHOZ TARTOZÓ GARANTÁLT LE- ÉS FELTÖLTÉSI SEBESSÉG

PC

(#31362) Grougon válasza Wasquez (#31361) üzenetére


Grougon
tag

nekem ennyire se voltak képesek:D

Téged legalább válaszra méltattak:P

(#31363) #79335424 válasza taranis (#31359) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bocs, figyelmetlen voltam! Akkor a Telenornál a labda.

[ Szerkesztve ]

(#31364) Wasquez válasza Grougon (#31362) üzenetére


Wasquez
senior tag

Lehet azért nem kaptad meg, mert nekem küldték el háromszor egymás után!
Átküldjek egyet?
Tök mindegy mit kérdezel, ezt katad volna! :)

PC

(#31365) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok!
A MyTelenor szerint van mobilvasarlasra fordítható 2500Ft-om. Ez mit jelent? Ennyiért vasarolhatok a Piactéren? :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#31366) Viktor0610 válasza zombinyul (#31365) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. Meg autópálya-matricát vehetsz, parkolhatsz, mobil lottózhatsz, ilyesmik. :)

Samsung Galaxy A54

(#31367) zombinyul válasza Viktor0610 (#31366) üzenetére


zombinyul
addikt

De amit ellovok, raterhelik a számlámra, igaz? :)

31368 Viktor0610 : koszonom a valaszt!

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#31368) Viktor0610 válasza zombinyul (#31367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#31369) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Sziasztok! Mióta kicserélték a sim kártyámat USIM-re azóta nem tölti be a CyanogenMod weboldalát. Már próbáltam több böngészőt,romot de semmi wifi-ről megy, megkérdeztem pár ismerősömet nekik is megy, csak nekem nem. Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

(#31370) Tutu7030 válasza Just_Reboot (#31369) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nyugi, erről szól az utóbbi ~100 hozzászólás többsége.Sok honlap nem elérhető a telenor hálózatábol. Mobilnettel nekem sem működik a cyanogenmod.org oldal sem. ( a traceroute meg sem mozdul rá)
Reklamálj te is a telenornál, hátha elérünk vele valamit.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31371) ntomka válasza #79335424 (#31357) üzenetére


ntomka
nagyúr

Level 3 hálózaton akad el minden. Ez kicsit komolyabb probléma tekintve a Level 3 cég szerepét az interneten: http://en.wikipedia.org/wiki/Level_3_Communications

ツ Headphones on - World off

(#31372) Just_Reboot válasza Tutu7030 (#31370) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Reklamálok is, holnap bemegyek és leordítom a fejüket! Köszi a gyors választ.

(#31373) Viktor0610 válasza Just_Reboot (#31372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tuti, direkt csináljátok... :U

Én, ha az én fejemet ordítaná le valamelyik nagyokos, tutira nem szolgálnám ki... :((( De csináld... :U

Samsung Galaxy A54

(#31374) csernak75 válasza taranis (#31353) üzenetére


csernak75
senior tag

Szeretném megosztani egy új tapasztalatom, tegnap tévedtem ugyanis nemcsak a dns van átirva nálam hanem az Adatforgalom csökkentő is be van kapcsolva a Chrome ban. Ha ezt kikapcsolom valóban se hvg.hu , se sg.hu/feedly.com nem jön be!

[ Szerkesztve ]

(#31375) #79335424 válasza ntomka (#31371) üzenetére


#79335424
törölt tag

Engem különösebben nem érint, mert egyetlen oldalt sem látogatok a korábban említettek közül. Ráadásul most épp komolyabb bajok vannak a hálózati kapcsolataimmal a telómon (nincs köze a Telenorhoz, inkább vmi SElinux blokkolás), de ha az említett oldalak mennek wifin, mobilról meg nem és csak Telenor mobilnetről nem, akkor sztem nem kérdés, hogy hol a bibi. Pár hete beszéltem mobilnet kapcsán a Telenor üfsz. -szel és azt mondták, hogy az adat alapú SIM -eknél nincs semmilyen felhasználási módra vonatkozó korlátozás. Én itt vmi technikai problémát gyanítok, mert a szándékosság egyáltalán nem lenne logikus.

[ Szerkesztve ]

(#31376) Just_Reboot válasza Viktor0610 (#31373) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Természetes nem ordítom le őket ők csak alkalmazottak nem ők a hibásak,meg amúgy is csak mérgemben írtam. De ha teszem azt pl.a facebook nem menne te is ki lennél akadva.

[ Szerkesztve ]

(#31377) ntomka válasza #79335424 (#31375) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha megnézed milyen cég a Level 3, akkor láthatod, hogy jó eséllyel a Telenor gerinchálózatát is ők adják. Ha a Level 3-nál van gond, akkor tényleg nem tehetnek róla.

ツ Headphones on - World off

(#31378) csernak75


csernak75
senior tag

PC-n is van megoldás: Opera böngésző, és opera turbó, így bejönnek az oldalak! :) (És adatot is spórolunk :D )

(#31379) #79335424 válasza ntomka (#31377) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennyi. Ilyen technikai hiba bárhol lehet. Jelezni kell feléjük és ha korrektek, akkor közzétesznek egy bocsit a hiteles magyarázattal. Nem vagyunk egyformák, de ha tényleg gyorsban orvosolják a problémák, akkor én ezt le tudnám zárni ennyivel. Sőt, kifejezetten szimpatikus lenne egy ilyen nyílt, őszinte, felvállalós hozzáállás.

csernak75:
Persze, hogy van megoldás. Átküldöd egy VPN -en és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#31380) tomp válasza Viktor0610 (#31358) üzenetére


tomp
félisten

Mi meg "imádjuk" az olyan illetékeseket akik hárítanak, hogy mi vagyunk a hülyék!
Amikor nekem 118napig azaz rohadt sokáig hibám volt, normális hangnemben nem jutottam sehová. Vagyis de! Nálam van a hiba...
Pedig mindig kedvesen szépen szoktam írni. Aztán emeltem a hangsúlyt. Aztán végül elküldtem egy hölgyet egy melegebb éghajlatra. Aztán egy férfi agyát húztam fel. Csak ezek után lett eredmény. Szóval hiába véded őket be kell látnod, hogy legtöbben csak papírt tologatnak odabent de érdemi munkát nem végeznek.

(#31381) Wasquez válasza csernak75 (#31378) üzenetére


Wasquez
senior tag

Kár, hogy a video streamek nem mennek ezzel a megoldással sem!

PC

(#31382) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! telenor hipernet médium csomagom van éjszakai 100 gb csomaggal és hordozható wifis modemmel. Kb 3 napja nem tudom elérni a data.hu oldalt és letölteni se tudok róla (fontos lenne mivel 1 éves előfizetésrem van náluk) és előte hónapokig jó volt .Már mindent próbáltam még reseteltem is a modemet de továbbra se tudom elérni letölteni róla! Valami ötlet miért lehet?Ami tuti nem azért van mert elfogyott az adatforgalmam! Amúgy írtam telenornak a problémáról de még nem kaptam választ .
Köszönöm előre is segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

(#31383) csernak75 válasza Imi1981 (#31382) üzenetére


csernak75
senior tag

Olvass vissza erről van szó! :)

Szerk: Operával (Opera turbó bekapcsolva) ez is megy, tesztnek 1 képet fel is tudtam tölteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#31384) club1 válasza Imi1981 (#31382) üzenetére


club1
veterán

Alig néhány hozzászólást kellett volna visszaolvasnod...

(#31385) Imi1981 válasza club1 (#31384) üzenetére


Imi1981
veterán

Bocsi most visszaolvastam de már jojóznak a szemeim de nem találom (mármit a data.hu problémát) .Ez most így is marad?Vagy ideiglenes hiba?
Amúgy chromeon és opera böngészőn bejönnek ha be van kapcsolva az adatforgalom csökkentés de letölteni úgy sem tudok,akkor már azt írja : ez a weoldal nem található vagy valami ilyesmit.

Most olvasom itt feljebb hogy elég sok oldallal van probléma sajnos .Akkor remélhetőleg javítják .

[ Szerkesztve ]

(#31386) Imi1981 válasza csernak75 (#31383) üzenetére


Imi1981
veterán

Az oldal nekem is bejön opera turbóval de letölteni nem tudok semmit! :( Pedig pont csak onnan tudom letölteni ami kéne erre pont most nem jó .

(#31387) #79335424 válasza #79335424 (#31375) üzenetére


#79335424
törölt tag

Visszavonom. Mégis érint a dolog, ha nem megy a data.hu.
Mi ez a szemétség? Biztos direkt csinálják! Ezek a...., bezzeg a pénzt bezsebelik. Azonnal megjavítani, vagy még a napelemeket is leordítom a Telenor székházról! :D
Félretéve a viccet, jó lenne, ha tennének valamit az ügyben, mert ez már tényleg nem egy kis baki.

[ Szerkesztve ]

(#31388) Just_Reboot válasza #79335424 (#31387) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nálam a Cyanogenmod oldalain kívül nem megy még az android file host és a basket build sem valamint a reddit.

(#31389) axioma válasza ntomka (#31377) üzenetére


axioma
veterán

A Telenor elofizeto a telenorral van jogi kapcsolatban. Gozom sincs, mi az a level 3, de ha ez egy szolgaltatas, amit ok vettek meg, akkor is ok felelnek erte, legfeljebb - ha jol szerzodtek veluk - benyujthatjak a szamlat a kifizetett kotberekrol. De nekik elso korben szepen perkalniuk kell az ugyfeleknek, nem erv az hogy nem tehet rola (ha nem terrorcselekmeny, termeszeti katasztrofa vagy mas vis major kizaro ok van).

(#31390) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Na most meg betöltött a CM letöltő oldala is meg az xlog is. :D

(#31391) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Sziasztok!

Valaki beszélt már a Telenor ügyfélszolgáltatával a cloudflare hibával kapcsolatban?

Heyho.

(#31392) taranis válasza xxSanchez (#31391) üzenetére


taranis
addikt

Páran írtunk online hibajelentést, szerintem ennyi történt egyelőre.

colorizer.net

(#31393) tomp válasza xxSanchez (#31391) üzenetére


tomp
félisten

Fb-on írták, hogy az ügyfélszolgálat szerint nincs semmi hiba. Az előfizetőnél van gond.
Szóval erről ennyit.

(#31394) xxSanchez válasza tomp (#31393) üzenetére


xxSanchez
őstag

Eléggé röhejes, remélem minél hamarabb kiadnak valami közleményt.

Heyho.

(#31395) djozsef


djozsef
csendes tag

data.hu-n szerver hiba van, javítás kb.: 10-15 nap. Itt van leírva http://datafilm.ucoz.hu/

(#31396) Imi1981 válasza djozsef (#31395) üzenetére


Imi1981
veterán

En fent vagyok a datalikek oldalon es ott kérdeztem mindenkinek normálisan működik a letöltés! En akármilyen linket próbáltam nem működik,ha baj lenne a serverrel senkinek nem lenne jó nem?Csak kérdezem nem kötözködés.

(#31397) KamuMazsola válasza Viktor0610 (#31373) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Te most így vagy úgy, de tudsz a problémáról. Esetleg jelezted-e olyan ügyeletes felé, aki esetleg ez ügyben tehet valamit?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#31398) Viktor0610 válasza KamuMazsola (#31397) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Dehogy fogok húsvétkor ezzel foglalkozni! :P (tegnap hallottam/olvastam először a sztoriról.)
Max. holnap tényleg jelzem, bár asszem, a sok felhasználói bejelentés mellett ez már szükségtelen lesz. :D

(Jegyzem meg, nincs olyan kontaktom, aki kompetens lenne technikai hibákkal kapcsolatban, max. önszorgalomból küldhetek be én is egy általános hibabejelentést.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#31399) #79335424 válasza djozsef (#31395) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem nem jött be mobilneten a data.hu. Átkapcsoltam wifire és azonnal bejött. Nem értem, hogy lehet erre olyat hazudni, hogy nálunk a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#31400) Sayuar


Sayuar
őstag

Feltöltöttem 5000 Ft-ot. Kaptam 300 MB netet, ami 30 napig érvényes.
Amennyiben holnap aktiválok egy HETES opciót a mymenüben (600 MB/7nap/720Ft) úgy melyik adat fog fogyni először?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.