Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) zombinyul válasza Viktor0610 (#31950) üzenetére


zombinyul
addikt

Ertem, es koszonom szepen a kimerítő valaszt! :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#31952) apaszka válasza zombinyul (#31951) üzenetére


apaszka
veterán

Én is majdnem váltottam erre a májbigyóra,de azt mondták az ügyfelesek,hogy technikai oka van a nullára rakásnak a keret elfogyásakor. Lett volna egy olyan opcióm,hogy full korlátlanná tudtam volna rakni ,de aki ebben segítene,azt személyesen nem ismerem,így vacillálok még rajta.

Nem tudják lassítani az LTE miatt ?!

Persze ezt nem hiszem el neki,mert valami másról van szó,de nem árulták,el -----> én meg nem váltottam a régi csomagomról. Míg nem találok jobb szolgáltató,addig jó még ez nekem.
Nem tudok dönteni ,hiszen az LTE itt Móron nem játszik,így sokra nem mennyék vele. Ígérték,hogy év végéig majdnem lefedik az országot,de Mór gondolom kivétel. ;] :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31953) tomp válasza apaszka (#31952) üzenetére


tomp
félisten

Lehet nem tetszik nekik, hogy a hivatalos lassítás 32kbps de képtelenek erre a szintre beállítani a rendszert. Mindig 100kbps fölött van a lassítás. Így inkább lelövik a netet.
Ez is a csúcs kínai ZTE eredménye. :DDD

(#31954) darvinya válasza tomp (#31953) üzenetére


darvinya
titán

Inkább az ideiglenes tároló miatt van.
Attól, hogy 32kbps adják, venni több Mbps-el.
Már nincs elég tároló, ezt mostanában egyre jobban érezhető, mert nem jön le az oldal teljesen és net is leáll több próbálkozás után.
Tehát nincs már meg az adott oldal a tárolóban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31955) Viktor0610 válasza tomp (#31953) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem inkább a várható többletbevétel a motiváció. :P

Samsung Galaxy A54

(#31956) apaszka válasza Viktor0610 (#31955) üzenetére


apaszka
veterán

Szerintem így így van.
A hardver,és persze a szoftver is tudná.
A szoftver tuti adott, hardveresen nem tudom, de megkérdezhetem a fiamat. Neki tudni kell szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#31957) akyyy


akyyy
senior tag

tavaly 7.14-én lett véve telefon tarifa hűséggel, meg részletre.
úgy alakult, hogy módosítanom kellene egy olcsóbbra a tarifa csomagot. számlán még rajta van, hogy 47ezer van még fennmaradva a telefon árából.
viszont meg tehetném hogy ezt egy összegbe ki tudom fizetni.

írva van viszont ez a kötbér. ez kb. mennyi lehet?

(#31958) akyyy válasza akyyy (#31957) üzenetére


akyyy
senior tag

na előtúrtam a szerződést... asszem megvan a kötbérre vonatkozó rész :Y

(#31959) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Valaki megtudná nekem mondani hogyha a telefonom azt írja ki a térerőnél hogy Telenor L akkor az 4G?
Eddig az előző telefonom ami nem volt 4G képes az maximum H-t írt vagy ha jól tudom akkor néha írt olyant is hogy H+ ha jól emlékszem!
Tehát, a kérdésem akkor az lenne hogy.
A Telenor L 4G-nek számít?

(#31960) BéHGT válasza tothjozsi96 (#31959) üzenetére


BéHGT
senior tag

Milyen telefon? Nekem LTE-t ír, előző 4G-t írt.

(#31961) tothjozsi96 válasza BéHGT (#31960) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Lumia 735

(#31962) zombinyul válasza tothjozsi96 (#31959) üzenetére


zombinyul
addikt

Annal a 4G az L betű.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#31963) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Van aki online fizeti a kártyájának a számláját?
Az lenne a kérdésem hogy megfogom kapni a Telenor-nak a bankszámláját majd és oda kell utalnom a pénzt, vagy ez hogy működik?

(#31964) BéHGT válasza tothjozsi96 (#31961) üzenetére


BéHGT
senior tag

Igen, én is 4G-t láttam ismerősömnél a 735-ös Lumián. Nem tudom az az L betű mi volt ott. :)
tothjozsi96: Ott az oldalon belül átirányít a bank oldalára, és csak a kártya adatait kell megadnod, annyit von le, amennyi a számlád.

[ Szerkesztve ]

(#31965) polonic válasza BéHGT (#31964) üzenetére


polonic
félisten

4g az.

(#31966) kpal


kpal
veterán

Egy lejárt telszámot visszalehet aktiválni ,mennyit kell érte fizetni ? Erre meddig van lehetőség a lejárat után számítva ?

[ Szerkesztve ]

(#31967) BéHGT


BéHGT
senior tag

Ha eltűnt a Hipernet sim-em mennyiért adnak újat?

(#31968) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

A Smarttarifa Extra 1-ben ugye van Deezer Premium...
Na most, megnéztem a Deezer alkalmazást és azt írja hogy 30.-án lejár a Premium, na most, akkor ez hogy is van?
Hogy tudom beállítani hogy ne járjon le? Mert az előfizetésemben benne van.

(#31969) zseko válasza tothjozsi96 (#31968) üzenetére


zseko
veterán

Megnéztem én is, nálam 2099.12.31-et ír lejárati időnek.

HR24.hu

(#31970) tothjozsi96 válasza zseko (#31969) üzenetére


tothjozsi96
addikt

És te csináltál valamit, aktiváltad esetleg vagy mit tettél?

(#31971) tothjozsi96 válasza zseko (#31969) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Megvan, az a lényeg hogy kijött egy kérdés hogy telenor felhasználó vagyok-e. Rányomtam hogy perszeee :))
Most már nekem is 2099.12.31.-et ír. :)
Köszönöm azért! :)

(#31972) #79335424 válasza tothjozsi96 (#31971) üzenetére


#79335424
törölt tag

Hogyhogy 2099.12.31.? Utána mi lesz? Áhhh, mindíg van vmi szolgáltatói korlátozás. :D

(#31973) club1 válasza BéHGT (#31967) üzenetére


club1
veterán

Eltűnt sim kártyát 5100 Ft-ért pótolnak.

(#31974) darvinya


darvinya
titán

Az Internet Világnap alkalmából május 18-ára ingyenessé tesszük a Hipernetet minden Telenor előfizetőnek!

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31975) axioma válasza darvinya (#31974) üzenetére


axioma
veterán

Ha nem eppen szervizbe vinnem a telot, kiprobalnam 4G-n a telekom tv-t... cseretelo cask 3G, azon jo esellyel nem lesz savszel.

(#31976) Landsmann válasza darvinya (#31974) üzenetére


Landsmann
addikt

Akkor ez olyan, mint ami karácsony előtt volt. Ott sem számolták az adatforgalmat.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#31977) #79335424 válasza axioma (#31975) üzenetére


#79335424
törölt tag

TV-GO -ra gondolsz? Feltöltősként 3G -n és 4G -n is csak max. 7,2Mb/s -em van. Azon vidáman szalad. Sőt, az otthoni netem ennek max. csak a felét tudja és azt is csak szerencsés esetben. De még azzal is működik (többnyire). Arra figyelj, hogy ne legyen rootolt a teló, mert ha az, akkor komolyat kell trükközni ahhoz, hogy működjön.

(#31978) Viktor0610 válasza kpal (#31966) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A lejárat után fél évig kérheted vissza, ha te voltál a legutolsó tulaj.
Írásban van lehetőséged visszakérni. Csak számlásként tudják kiadni, a díja 5000 Ft + ÁFA.

Samsung Galaxy A54

(#31979) axioma válasza #79335424 (#31977) üzenetére


axioma
veterán

Hat a cseretelom kinai, ugyhogy defaultban root-olt. Mind1, ennyire nem fontos. Igen, tvgo, mert Telenor mytv-t probaltam mikor ingyenes volt, de az is cask akkor ment normalisan mobilneten, amikor a karacsonyi korlatlansag volt.

(#31980) Sayuar


Sayuar
őstag

a 100 MB adat leforgalmazását követően "klikk"-et ténylegesen az ászf-ben írt 32kbps-re lassítják? Mi a tapasztalat?
Köszönöm

(#31981) tothjozsi96 válasza Sayuar (#31980) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Tényleg így van..
Mondjuk egyszerű oldalakhoz az a sebesség sem lesz "lassú", a hardverapró mobil nézet simán használható.
Tapasztalatból mondom, a facebook + messenger is, persze ha képeket akarsz nézni akkor na, számíts rá hogy az lassú lesz ténylegesen míg betölt egy-egy képet. :))

(#31982) club1 válasza Sayuar (#31980) üzenetére


club1
veterán

Ez előfizetésenként változik. Az asszony klikkjén lassítás után 60-110 kbps-ot szoktam idegen szerverekkel mérni.

(#31983) nfsu17


nfsu17
veterán

Hellosztok.

Kártyás vagyok.
Praktikum+net.

Anyámék előfizetésesek, szintén telenor.

Külföldre (görög) utaznak.
Ha ők hívnak engem, akkor az jelenet nekem valami költséget?
köszi

(#31984) Sayuar válasza nfsu17 (#31983) üzenetére


Sayuar
őstag

Ők 78 Ft-ért hívnak téged, neked ingyenes a hívásfogadás.

De olcsóbban járnátok, ha ők rád csörögnének és te visszahívnád őket.
A hívásfogadás nekik 19 Ft lenne, te pedig rendelsz a saját számodra *111#-en telenor perceket, 5 Ft/perc áron.
Vagyis összességében ~25 Ft-ért megúsznátok a percet.

(#31985) nfsu17 válasza Sayuar (#31984) üzenetére


nfsu17
veterán

köszi
a mytelenor alatt miért nem találom ezt az 5Ft/percet?
minden van ott, csak ez nem.
és akkor ez hálózaton belülre van csak, de nem számít, hogy az egyik külföldön van?

vagyis ilyen van:
100 hálózaton belüli perc (1 hét) 500 Ft-ért

akkor ez lesz az, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#31986) darvinya válasza nfsu17 (#31985) üzenetére


darvinya
titán

Nem.

Roaming zonákra van osztva annak tarifáit megtalálható Telenor honlapon.

(#31984) Sayuar

Nem tudom miről, mert az a vezetékes hívó belföldön.
Ráadásul kártyás külföldön, ami zonás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#31987) nfsu17 válasza darvinya (#31986) üzenetére


nfsu17
veterán

köszi

kezdem megérteni.
az EU nagyjából az 1-es zóna, abban van Mo is, meg Görög is.
ők 74.40 Ft-ért hívnak engem itthon, ez nekem nem kerül pénzbe.
ha az 500Ft/100 perc csomagot megveszem, akkor 1 hétig a telenoros hívásaimért nem kell pluszban fizetnem, míg a 100 perc le nem fogy, és ez külföldre is érvényes. Így ők kint 20 Ft per percét fogadják, én 5 ft per percért hívom őket. Ez elég kedvező, ha tényleg így is van.
köszönöm a felvilágosítást. :R

darvinya
Nem tudom miről, mert az a vezetékes hívó belföldön.
Ráadásul kártyás külföldön, ami zonás.

ebből én sajnos nem értettem semmit.
mire akarsz ezzel utalni?
mégsem így működik a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#31988) Sayuar válasza nfsu17 (#31987) üzenetére


Sayuar
őstag

amit korábban írtam teljesen megállja a helyét:
"De olcsóbban járnátok, ha ők rád csörögnének és te visszahívnád őket.
A hívásfogadás nekik 19 Ft lenne, te pedig rendelsz a saját számodra *111#-en telenor perceket, 5 Ft/perc áron.
Vagyis összességében ~25 Ft-ért megúsznátok a percet."

A *111# -en lehet kedvezménycsomagot rendelni 1 hetes érvényességgel.
Tehát ha 500 Ft-ért rendelsz 100 percet telenor számokra, az pont 5Ft/perc.

darvinya
Mivel azt írta, hogy utaznak, ezért számomra egyértelmű, hogy csak a szülei mennek, Ő itthon marad.

Más:
a vezetékes hívót nem kellene ide bekeverni,az teljesen más téma, és amúgy annak a díjai: 7 Ft/perc + 7 Ft kapcsolási díj

[ Szerkesztve ]

(#31989) nfsu17 válasza Sayuar (#31988) üzenetére


nfsu17
veterán

teljesen jól értelmezted. :R
ők mennek, én maradok.
csak az volt bennem valami miatt, hogy "külföld=hívott fél is fizet, akár Mo-n is"
Csak az nem volt tiszta, hogy ez csak külföldön lévő fogadáskor érvényes.
Plusz az sem volt tiszta, hogy pl. ez a 500 Ft-os csomag külföldre is érvényes, mármint, hogy ha oda telefonálok. Ennyire nem voltam képben, csak az volt bennem, hogy külföldön minden drágább.
Nem kételkedtem elsőre sem az okos "trükködben", csak első olvasásra annyira kedvezőnek tűnt, hogy 2x kellett megemésztenem :D

[ Szerkesztve ]

(#31990) #79335424


#79335424
törölt tag

Viktor0610:
Meg tudnál erősíteni egy infót? Praktikum Ász -ban vagyok, amihez tartozik vmi 14Ft -os kapcs díj. Telenor bótban azt mondták, hogy ha vezetékes hívóval hívok (aminek van 7Ft kapcs. díja), akkor csak a 7Ft -ot fizetem, nem 14+7Ft -ot.

[ Szerkesztve ]

(#31991) Viktor0610 válasza #79335424 (#31990) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jelenleg nem férek hozzá minden infóhoz, de biztosan nem számolják fel mindkét kapcsolási díjat.
Illetve a Vezetékes hívó része a 7 forintos kapcsolási díj, így a két kapcsolási díj közül szinte biztos, hogy azt számolják fel. :)

Samsung Galaxy A54

(#31992) #79335424 válasza Viktor0610 (#31991) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Azért mentem be, hogy tarifacsomagot váltsak, de így fölösleges. Ha nagyritkán GSM -et indítok, azt úgyis átküldöm a Dellmont budapesti, központi számán. :)

[ Szerkesztve ]

(#31993) zseko válasza nfsu17 (#31989) üzenetére


zseko
veterán

Neked nem kötelességed tudni, hogy a hívott szám az az országban tartózkodik-e vagy éppen valahol máshol kóborol a világon :)

HR24.hu

(#31994) asdf_ válasza nfsu17 (#31989) üzenetére


asdf_
veterán

Plusz az sem volt tiszta, hogy pl. ez a 500 Ft-os csomag külföldre is érvényes, mármint, hogy ha oda telefonálok.

Nem kulfoldre telefonalsz (legalabbis nem ugy). A hivas aszerint van tarifalva, hogy a hivoszam, amit felhivsz, az mely orszag mely szolgaltatojahoz tartozik. Ha te egy telenoros szamrol egy telenoros szamot hivsz, akkor barhol is legyen a hivott fel a vilagban, te a sima mezei telenor tarifat fizeted (leven honnan a banatbol tudnad, hogy hol van a hivott fel). Ha van ra kedvezmenyed, akkor a kedvezmenyes tarifat, ha olyan csomagban vagytok, hogy ingyen beszeltek egymas kozott, akkor pedig ingyen lesz a beszelgetes.
Barminemu felmerulo koltseget, ami abbol adodik, hogy a hivott fel kulfoldon van, ertelemszeruen -mivel csak o tudja, hogy kulfoldon van- a hivott fel fizet.Ennek tarifajat megkapja welcome sms-ben, igy ezen alapjan el tudja donteni, hogy pl. Gorogorszagban indit-e hivast 75 forintert, vagy fogad 20-ert, esetleg ha Amerikaban van, akkor pedig indit-e hivast 695 forintert, vagy fogad-e 225-ert.
Magyarul, ha takarekosak akartok lenni, akkor ok nem hivnak senkit, te pedig hivod oket (es mint javasoltak, losz melle egy akcios x perces csomagot ha felkinalja a rendszer).

(#31995) nfsu17


nfsu17
veterán

nagyon köszönöm mindenkinek a segítőkészséget és a jól megmagyarázott, általam eddig nem teljesen értett kérdéseimre a válaszokat. :R
holnap kérem is az 500 Ft-os csomagot.
de akkor lehet az lenne a legolcsóbb, ha apám mobilja itthon maradna és anyám mobilját hívnám azzal, mivel az cégesen belül ingyen van

[ Szerkesztve ]

(#31996) kpal válasza Viktor0610 (#31978) üzenetére


kpal
veterán

Köszi! :R Ezt viszont nem értem "Csak számlásként tudják kiadni" ,én feltöltőkártyás vagyok .ez most hogy van ?

(#31997) asdf_ válasza kpal (#31996) üzenetére


asdf_
veterán

Bemesz, kotsz egy huseg- es telefonvasarlas nelkuli szamlas elofizetest, arra megkapod a szamot amit elvesztettel, majd ezt az elofizetest pedig atvaltatod feltoltokartyasba (mivel nincs rajta huseg, megteheted). A Telenornal meg nem jottek ra, hogy a fenti eljarassal sajat magukat, sajat uzletkotoiket es az ugyfeleket szivatjak (vagy csak arra baziroznak, hogy ezt a "kiskaput" nem ismeri az ugyfel, es atmegy szamlasba az elvesztett szam miatt). Barmelyik is, nyaljanak sot... :U

[ Szerkesztve ]

(#31998) kpal válasza asdf_ (#31997) üzenetére


kpal
veterán

Aha,Köszi! :) :R

(#31999) Stanley-B. válasza Viktor0610 (#31899) üzenetére


Stanley-B.
őstag

emailben visszajeleztek 4 nap alatt és ingyen visszaaktiválták, be sem kellett mennem :)
és feltöltőkártyás maradt

(#32000) hunlipi88


hunlipi88
csendes tag

Tudja vki hogyan derithetem ki hogy nyiregyhazan lte1800 van vagy lte800? Ezen mulik hogy milyen mobilt vennék, és már szétgugliztam magam de semmi.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.