Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.

A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22251) Bobolit válasza Rick4 (#22250) üzenetére


Bobolit
aktív tag

Még egyszer végig nem szenvedem azt a borzalmat, de ha megmondod, hogy hány percnél van a jelenet, 'kikölcsönzöm' és meglesem, mert kíváncsi vagyok.

(#22252) Rick4 válasza Bobolit (#22251) üzenetére


Rick4
félisten

Megnézni én se néztem, csak ott van, ne aggódj, nem ezzel ébredek. :D 4:20-nál van. Jó szórakozást. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22253) #75912448 válasza robi222 (#22242) üzenetére


#75912448
törölt tag

Hogy tudtok erre ennyire egyértelmű választ adni hardverelemek és szoftvereke ismerete nélkül :F Kiemelten legfőképp azok szakszerű együttműködését biztosítani tudó, értő összeszerelést feltételezve vagy nem feltételezve. Nem titok, kedvemre való téma, kicsit offolok, ha megengeditek.

Úgy vélem valamilyen szintem már-már művészet csúcsminőségű házimozi PC-t építeni. Kevés olyan eszközt tudnék egy teljes házimozi láncból említeni, melynek darabjait (ha feltételezzük, hogy azok szándékosan magas minőséggel kerültek kiválasztásra) X vagy Y kezébe adva, majd onnan kikerülve 2 teljesen különböző végeredmény kaphatunk. Túlzás nélkül a világ legótvarabb minőségű médialejátszójától eljuthatunk az említett Popcorntól messzemenően túlmutató mozigépig, kép és hangminőséget egyaránt beleértve. Tehát ugyanabból anyagból, szakértelemmel vagy annak hiányával.

Mit akarunk kiszolgálni és milyen igények mentén? Konzumer vagy csúcsminőségű projit, vagy csak a belépő cuccot feljavítani a lehető legjobb forrással? Számtalan kérdés a végtelenségig. Ma már ott tartunk, hogy a videó renderelő képes az RGB-be konvertált képet a projid színteréhez igazítani. Mindezt már kalibrálás után, hogy a lehető legtermészetesebb, a projidhoz mért tökéletes színhelyességet kapd. Pl jellemzően eltolt a fehéred kék irányában, kever hozzá zöldet vagy pirosat, illetve mindkettőt, hogy végeredményben valóban fehéret láss. És a chromát még bele sem keverem...

Minden csak igény kérdése, egyik eszköz erre képtelen (vagy külön videó processzorral megoldja), másik képes rá. Ez egy kiragadott példa, ha tetszik a jéghegy csúcsa, van igény a lehető legpontosabb képre vagy sem. A vetítő egyáltalán képes megmutatni mindezt, kompatibilis azzal amit szeretnél? Mind mind feldobott kérdés, melyek ismerete nélkül nem lehet kijelenteni, hogy kinek a számára elég a Popcorn határok közé szorított általános kép és hangminősége, kinek van szüksége többre vagy másra, de ez utóbbi teljesen más témakör.

Ki tudnám ragadni a hangminőségét is mint példát, de azt magad is tapasztaltad (felvázolván a szomszéd topikban a "tuning" táp hatását) mennyire függ a gyári táptól (ráadásul a nyák, alaplap DC/DC érintetlen maradt(!), ami jelentősen behatárolja, megkérdőjelezi az egész tuning témakört), ami alsó hangon is pocsék jelzővel illethető. A másik oldalon tápra elköltheted a a Popcorn teljes összegét, a létező legjobb csillapítású házra pedig a háromszorosát. Ennek ismeretében feldobhatjuk a kérdést, vajh mire képes a 20e forintos csodatáp a Popi árába kerülő lineáris táppal szemben? - különösen hangminőség tekintetében. Szoftverekről nem is beszéltünk, képes vagy azokat a driverekkel egyetemben úgy összehangolni a hardvereiddel, hogy azok teljes szinergiában működjenek a vetítőddel, házimozi erősítőddel vagy prociddal és amire még rákötöd?

Sok sok újabb kérdés, amire nincs válasz, ezért az eredetileg feltett kérdésre sincs, ezért válaszolni szvsz elméletben lehet rá.

(#22254) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Hello, ma elojott a projektoromba fenyero vibralas (benq mw526) meg csak 70 ora van a lampaba, ez normalis ? Nem folyamatosan vibral, van idoszak amikor leall aztan ujbol vibral. Iyesmi miatt cserelik a lampat gariba?

(#22255) robi222 válasza #75912448 (#22253) üzenetére


robi222
senior tag

Igazad is van meg nem is .Persze igazad van mert konkrétan tökéletesen nem lehet megmondani hogy ez meg ez 12.5%al jobb mint a másik.És szerinted ha nem lehet akkor ne is mondjuk mert szubjektív minden vélemény.Tehát csak a nagyon szakemberek(ez is szubjektív)tudnák pontosan müszerrel kimutatni h tényleg jobb-e az eggyik a másiknál.
De ez egy forum ,ahol mindenki (a leghozánem értő is)leírja a véleményét ,és tapasztalatát.H a másik ember, összerakja a huszadik egybehangzó véleményel, és azután döntsön h mit szeretne.
Mindig csak azt írom le amit jópárszor halálra tesztelgettem. Mint mindenki én is már a 10-ik projit média lejátszót erősítőt kábeleket stb.. mindent össze vissza cserélgettem és mindent mindenel kipróbáltam ,annélkül h szakember lennék.És NAGYON ÉLVEZEM. :DD

[ Szerkesztve ]

(#22256) szepi0808 válasza SirAlo (#22254) üzenetére


szepi0808
senior tag

Tedd fel Hihg Lamp módban és járasd meg egy pár órát, utána elmúlik és ha megint előjön, akkor ugyanígy tegyél.

Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K Zidoo Z2000 Pro Anthem AVM70 15.2ch. EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500. MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5 SVS SB4000 2db.

(#22257) z123456789 válasza Neoteric (#22246) üzenetére


z123456789
addikt

Ha nagyon érdekel a dolog Med800 3XD-t tudok vinni hozzád, és összehasonlíthatjuk. Nem tudom milyen szintet képvisel a MED a lejátszók között? Lehet hogy nem lennél előrébb a tapasztalattal, mert biztos hogy vannak jobb képpel rendelkező médialejátszók is.

(#22258) devil-k válasza #75912448 (#22238) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez lett volna a célom. Tudtam volna szárazabb anyagot is linkelni,de nem biztos, hogy a többséget érdekli.

- mozi bolondéria -

(#22259) Rick4 válasza Rick4 (#22252) üzenetére


Rick4
félisten

Na ma megint ránéztem, igazából a plex fut a nason, feltettem a pi-re a rasplex nevű szoftvert, egész korrekt, viszont az egész élvezhetetlen, mivel a projektor állandóan leválasztja a képet, és forrást keres. Ezt megcsinálja úgy 10 másodpercenként.

Ezzel szemben a blu-ray-en futó plex szépen be van ugyanúgy 24p-re állítva, és nem birizgálja a projektort, megy a film ahogy kell. Nem akad, nem szakad.

A rpi egy hangyányit rosszabb képminőség szempontjából, viszont a kérdéses jelenetet megnéztem többször is mindkettőn, talán pont ezzel a hangyányival jobb a kép a blu-ray-en, de a szemcsés sárvédőív mindkettőn ott van, valószínű ez a forrásból jön, és nem a lejátszó eszközzel van bibi.

Med600X3D-vel van valakinek tapasztalata? Ilyesmit néztem, mint arany középút, ha nem akad le róla a projektor, és nem akar forrást felismerni, már jó vagyok. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22260) Norbi 72 válasza Rick4 (#22259) üzenetére


Norbi 72
veterán

Annyiért van a helyi apróban A400-as is, nekem is olyan van,és meg vagyok vele elégedve. :)

(#22261) Rick4 válasza Norbi 72 (#22260) üzenetére


Rick4
félisten

Nagyon nem annyi, ez 5 év garival, újonnan 45K, amit linkeltél az meg 60K. :U +30%, a nem is tudom hirtelen miért kicsit soknak tűnik. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22262) Norbi 72 válasza Rick4 (#22261) üzenetére


Norbi 72
veterán

Az úgy jó,én 50-53K árakat találtam.

(#22263) Bobolit válasza Rick4 (#22259) üzenetére


Bobolit
aktív tag

Az az állandó leválasztás és forrás keresés a NyitottElek hibája, nemrég utánajártam a fórumokon, a config.txt valamely HDMI paraméterével elvileg orvosolható, de az újabb nigthly buildek elvileg már tartalmazzák a javítást. De való igaz, így élvezhetetlen, pláne ha 3D-t nézel, mert olyankor visszaáll 2D-be a vetítő.

(#22264) Bobolit válasza Norbi 72 (#22262) üzenetére


Bobolit
aktív tag

Mostanában biztos nem cserélem le az Rpi2-t, de csak kíváncsiságból: a Popcorn Óra tud rar-olt release-ből lejátszani? Van hozzá pl. OpenSubtitles-ről letöltő modul? Tényleg érdekel.

(#22265) Rick4 válasza Bobolit (#22263) üzenetére


Rick4
félisten

Utánaolvasok, hátha.... :R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22266) Norbi 72 válasza Bobolit (#22264) üzenetére


Norbi 72
veterán

Hát ezt nem tudom...kérdezd meg reggert,szerintem ő tudja.

(#22267) Janaboy válasza Bobolit (#22264) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Rar lejatszas biztos nincs, opensubtitle se valoszinu..
De a raros release lejatszasnak mar sztem nincs jelentosege..

Janaboy

(#22268) Bobolit válasza Janaboy (#22267) üzenetére


Bobolit
aktív tag

Ezt hogy érted? Tudtommal még mindig scene szabály a rar-olás, persze vannak ordenáré torrent oldalak, ahol mindent szabad.

(#22269) Janaboy válasza Bobolit (#22268) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Melyebben nem akarok belemenni ugye a szabalyok miatt, de a rarolas mar regota nem divat...

Janaboy

(#22270) Rick4 válasza Rick4 (#22265) üzenetére


Rick4
félisten

Megcsináltam, a hdmi boost-ot feltettem 4-re, majd 6-ra, 10-15 percenként akkor is csinálta, mikor a főmenüt is áttettem 24p-re, hogy ne kelljen vacakolni filmindításkor, akkor is csinálta. Szerintem ez itt eddig tartott nálam. Mondjuk azt se értem, hogy a projektornak miért kell egy tizedmásodperces villanás helyett elsötétülni, gondolkodni, majd visszaadni a képet mindenféle színekben, aztán beállítani a jó értékeket. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22271) BPéter1984


BPéter1984
tag

Sziasztok , öcsém szeretne projektort vásárolni kb 200-250 ezer ft magasságáig , a szoba kb 4x4m hálószoba nem vetítéshez berendezett most még. Igazából ez lesz az első vetítője. Most jön a nagy kérdés hogy milyet vegyen ennyiért , a full hd az biztos de inkább 3d-t is tudjon.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22272) Janaboy válasza BPéter1984 (#22271) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Benq w1070 vagy Optoma hd26

Janaboy

(#22273) dunkel válasza Bobolit (#22264) üzenetére


dunkel
őstag

Van felirat letöltő modul (opensubtitles) és működik is. Szerintem rar-t nem tud, de az pl. kodin is elég problémás, a tekerés irtó lassú.

(#22274) BPéter1984 válasza Janaboy (#22272) üzenetére


BPéter1984
tag

Szia , köszönöm a válaszod .Még annyi ha csak 2.5-3 m ről vetítene akkor is ezek és mekkora a képátló ennyiről ? Esetleg valamilyen motoros vásznat is tudnál ajálani hozzá ?

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22275) z123456789 válasza BPéter1984 (#22274) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!

Benq w1070-em van, ~2,65m-ről nézünk 92"-t.

(#22276) gabika1969 válasza z123456789 (#22275) üzenetére


gabika1969
aktív tag

z123456789: Csak?! :DDD

BPéter1984: Nekem és Demarad-nak is ez van (HD26), azért ez kicsit drágább. Én meg vagyok elégedve, sokat szenvedtem vele, amíg be tudtam állítani. Én kicsit messzebbről vetítek vele: kb. 3,9 m
Vászon: Sccreenline, olasz motoros. Itt van egy pár srácnak, Szepit keresd!!
Az szaktanácsban segítenek az árban pedig kapsz kedvezményt, persze majd Te eldöntöd, megéri-e! Úgy tudom már a Benq-kat is árulnak!
Itt találsz teszteket róluk
Itt meg a kalkulátorokat találod

[ Szerkesztve ]

Üdv Mindenkinek!

(#22277) z123456789 válasza gabika1969 (#22276) üzenetére


z123456789
addikt

Nem tudom hátrébb tolni a kanapét. :P

(#22278) AVhelper válasza BPéter1984 (#22271) üzenetére


AVhelper
senior tag

Szia!

Ha öcséd még tapasztalatlan a vetítők terén, akkor nézzen meg párat egy bemutatóteremben, mert lehet, hogy esetleg zavarná az egychipes DLP vetítők színfelbomlása (a szivárvány), és eldönthetné.hogy melyik tetszik neki.

Én az alábbiakat ajánlom:

Epson EH-TW5200, ami 2,5 m távolságból 77" és 92" közötti képátlójú (magasság: 0,96 - 1,14 m, szélesség: 1,7 - 2,04 m), 3 méterről 92" és 110" közötti képátlójú (magasság: 1,15 - 1,37 m, szélesség: 1,04 - 2,44 m) 16:9 arányú képet tud vetíteni.

Acer H6520BD. Ez itt a kalkulátor.hozzá.

A minimális ajánlott képátló hüvelykben, a centiméterben mért nézési távolság negyede, vagyis például 3 méterről nézve minimum 75".

[ Szerkesztve ]

(#22279) BPéter1984 válasza AVhelper (#22278) üzenetére


BPéter1984
tag

Szia , tudnál ajánlani pesten vagy környékén bemutatótermet ahol meg lehet nézni a projikat működés közben ?

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22280) Plutor


Plutor
aktív tag

Nagy dicséret az LG szerviznek. :C :R
Szerdán 04.29 leadva javításra a készülék (LG PA70G) és csütörtökön 04.30 már kész is.
Alaplapcsere volt.

(#22281) AVhelper válasza BPéter1984 (#22279) üzenetére


AVhelper
senior tag

Lásd privátban.

(#22282) Rick4 válasza Plutor (#22280) üzenetére


Rick4
félisten

Majdnem olyan jók, mint a Benq szerviz. :D De kicsit lassabbak. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#22283) CyDoN válasza Rick4 (#22282) üzenetére


CyDoN
senior tag

+1

(_._)

(#22284) agabe válasza Rick4 (#22261) üzenetére


agabe
addikt

Hol van annyiért ?

(#22285) enderpearl


enderpearl
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen nulla a tudásom házimozi rendszerből, viszont épp lakásfelújítok és még van lehetőségem kábelezést kialakítani a jövőbeli projektornak.

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-05/12/347944_xxtsndljmtusg1rz_hazimozi_2.jpg

A csatolt képen látszódik, hogy mik a lehetőségek. A mozizáskor a knapét kihúznánk, a fehér fal középtengelyéig. Vásznat nem gondoltam, csak a fehér falat. Úgy alapvetően nincs igényünk 3d meg ultrahiperszuper felbontásra, nem akarunk milliókat ölni bele. Az egész ötlet egy picopix kis akkus projektortól fakad, amit láttunk és tetszett.

A következő kérdéseim lennének:

- milyen projektort ajánlotok ami az átlagos igényeket elégíti ki, mennyi általában egy izzó ára bele (kb. vmi példán)
- mivel épp most folyik a gipszkarton álmennyezet kiépítése, ezért fontos lenne, hogy még most behúzzak kábelt neki a mennyezet fölé, a következőkre gondoltam:
- egy USB hosszabító (ebből kb. 5 m kéne a következő értelmes számítógép csatlakozási pontig)
- egy HDMI hosszabító ugyanígy 5 méteres
- 220V konnektor

Nem tudom pl. hogy USB-re szükség van-e? (jobb most betenni, mert utána már macerás). Az elképzelésem az, hogy rádugom a projektort a sarokban lévő gépre és onnan játszuk a filmeket.

- hangrendszer: nem kell, hogy remegjen a fal, egy bézik 5.1 megteszi.

Még plusz info, hogy a helyiség tetőtér, a projektor kb. 2m magasra kerülne a berajzolt helyre a ferde falra. A hangfalak a kihúzott kanapé jobb meg baloldalára, illetve szembe a fal jobb meg baloldalára, a mélynyomó pedig a tévétartó szkerény aljába.

Nyilván sokan szörnyülködnek most, hogy hajjaj, a nemtudás hova vezet, ezért építő jellegű hozzászólásokat nagyon szívesen vennék! :K

Még egy kérdés: mivel gyakorlatilag nem nézünk TV-t, csak filmeket, ezért felmerült a kérdés, hogy a nagy ritkán TV-s dolgokat is projektorral nézzük, nem tudom, hogy ez a projektorozás mekkora luxus manapság (gondolok itt a karbantartási költségre, izzó pl.).

Üdv és köszi.

[ Szerkesztve ]

(#22286) aesculapius


aesculapius
újonc

Sziasztok! Egy kisebb segítséget szeretnék tőletek kérni. Van itthon egy Epson EH-TW9200-am, összesen 15órát volt használva, dobozával, minden eredeti kiegészítőjével. Szerintetek mennyiért vinnék most el, így? És hol tudnám úgy meghirdetni, hogy el is vigyék? Köszönöm előre a válaszokat! :)

(#22287) Janaboy válasza aesculapius (#22286) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Itt tudnak neked segíteni a beárazásban: [link]

Janaboy

(#22288) Janaboy válasza enderpearl (#22285) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Mennyit szánnál a projektorra?
Mekkora képet szeretnél vetíteni?

Van aki szerint jó falra vetíteni, de azért a vászonra jobb..persze ettől még nem kell rákölteni..de nem biztos, hogy megkapod, amit vársz..

Janaboy

(#22289) BPéter1984


BPéter1984
tag

Sziasztok , szeretném megkérdezni van-e köztünk olyan fórumtárs aki rendelkezik Benq W1070 projektorral és megengedné hogy megtekintsük nála működés közben , én ÚRI-ban lakom pest megyében , legjobb lenne a közelből valaki nem az ország másik feléből. Köszönöm.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22290) devil-k válasza BPéter1984 (#22289) üzenetére


devil-k
nagyúr

Norbi72 fórumtárs biztos segíteni fog! :) Igazi, segítőkész "kismackó". :D

- mozi bolondéria -

(#22291) jracz válasza BPéter1984 (#22289) üzenetére


jracz
tag

66 km-re lakom tőled.
Ha felkerül a helyére a vetítő akkor szívesen látlak.

(#22292) devil-k


devil-k
nagyúr

Ma tesztüzem. Kíváncsi vagyok.

- mozi bolondéria -

(#22293) BPéter1984 válasza devil-k (#22290) üzenetére


BPéter1984
tag

Köszönöm , egy kérdés csak Norbi72 fórumtársat hogyan találom meg , egy elérhetőség kellene hozzá.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22294) BPéter1984 válasza jracz (#22291) üzenetére


BPéter1984
tag

Köszönöm , hol laksz helyileg és kb mikor aktuális ? Majd szólj légyszives.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22295) escape válasza BPéter1984 (#22293) üzenetére


escape
aktív tag

Mivel leirtad a nevét, 5 perc mulva megjelenik itt köszönhetöen a spéci szenzorainak.

Visszább olvasol és megtalálod, majd dobsz neki egy privátot. :)

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#22296) Norbi 72 válasza devil-k (#22290) üzenetére


Norbi 72
veterán

De ari vagy. :DDD ;] :P

Péter: Itt vagyok,2 hét múlva hétvége jó lehet.

(#22297) BPéter1984 válasza Norbi 72 (#22296) üzenetére


BPéter1984
tag

Szia, köszi a választ akkor a pünkösd utáni hétvége ha jól értem , és helyileg merre lenne ?

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#22298) pomo-sapiens


pomo-sapiens
csendes tag

Maximális Tiszteletem!

Egyre többet szemezgetek a vetítéssel.Olvasgatok,keresgetek,nézelődök.
Vetítőből két kiszemelt lenne:
Benq W1070
Optoma HD26
A szoba világos falú,és a bútor is az.Redőnnyel sötétíthető.
190-200 centi széles vászonra 4,5-5 méterről vetítenék,plafonra rögzített konzolról.(Tudom,vannak ezek a kalkulátorok,de sosem volt dolgom vetítéssel,az nekem magas)Szóval egyik kérdés az lenne,hogy ilyen "messziről" ilyen "kicsi" képet tudnak e vetíteni,vagy csak úgy oldható meg,ha közelebb van a vetítő?

Vászonból ezt néztem ki (kell az 50 centis kifutó),de semmi véleményt nem találok róla.Azért volna jó mert motoros,és a hullámosodást talán elkerülném.(Tudom,hogy 2m fölött jellemző inkább,de akkor is... :) )
[link]
Grandviewből majdnem ennyiért manuális van (még itt olvastam nagy,50-60 centis kifutóról),erről több véleményt olvasni.80,max 90ezer fölé nem szeretnék menni vászon ügyben.

Pesten van e olyan üzlet,ahol ezeket a vetítőket meg lehet nézni "élőben"?Ezt a szivárvány hatást nem tudom elképzelni,így nem tudom zavarna e.

[ Szerkesztve ]

(#22299) AVhelper


AVhelper
senior tag

Akit érdekel!

Kapható az LG PF1500G LED-es Full HD vetítő 330.000 Ft körüli áron.

(#22300) Tonyo válasza AVhelper (#22299) üzenetére


Tonyo
őstag

Hol?

Tudni ez milyen verzió lesz?
Eu?
3D van benne?
XD-Engine van benne?:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.