Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62055) Daffchy válasza buca84 (#62045) üzenetére


Daffchy
őstag

Hűteni kb 5 napot tudtam vele, nem olyan rég került fel.
A fűtést pedig péntek óta tesztelem, így nagy minuszos tapasztalataim nincsenek még.

Hűtésben nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon masszív/bika gép. Hangja egészen halk és kultúrált a frekvenciája is, a kültérinek és a beltérinek egyaránt.

Fűtésnél a kültéri hangosabb, de teljesen jó, az Ethereáknál jóval halkabb. A beltéri nem recseg/pattog mikor hül vagy melegszik pedig fényes műanyagból van. Viszont ami zavaró, hogy amikor teljesen visszaszabályoz és automatikusan a legfelső állásba rakja a lapátokat, a venti fordulatát nem veszi annyira vissza és hűvös levegőt fúj. Ezt máshol is olvastam. Elvileg az újabb verzióban ez máshogy van, csak ugye ott a már sokszor tárgyalt kültéri mizéria van. 7 fok volt a leghidegebb mióta fűt, az nyilván nem nagyon érintette meg. Nagy minuszokban remélem hasonló korrekt véleménnyel leszek róla.

Távja elég vacak, annyi, hogy foszforeszkálnak a gombok és van háttérvilágítása, de nagyon buta az Ethereáéhoz képest.
Lamellaállítás nagyon kezdetleges pl.

A Midea Air app nagyon jó, könnyen programozható.
Fogyasztási adatokat nincsenek benne, ez nagy minusz számomra.

Összességében ez alatt a rövid idő alatt nagyon meg vagyok vele elégedve. Kifinomultságában nem egy közép vagy felsőkategóriás japán, de nekem fűtésre kellett és ennyiért szerintem jobbat nem kaphattam volna. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.