Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53528) Alvin_ti4200 válasza PuMbA (#53523) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi mindenkinek (80hun, PuMbA, wms, sheratan, Mr.Csizmás, tvamos) :R

Kerestem használtan ultra wide Sony E FF kompatibilis lencséket, de nem nagyon találtam, újonnan pedig horror pénz minden ajánlott típus (Tamron 17-28 f4 - 849 font; Sony Zeiss Vario-Tessar T FE 16-70 f/4 ZA OSS 969 font; Sony 12-24 F4 - 1449 font)...

A 28-70 kit lencse teljesen jó egy csomó mindenre (pl. ilyet "tudnék" fotózni az ablakomból, mert ez pont 28mm FF-en), de jellegét tekintve ilyet, meg ilyet is szeretnék fotózni Canary Wharfon (London) meg majd nyilván New Yorkban, stb, amihez kevés a 28mm még FF-en is. Ezek croppos vázon készültek a fillérekbe kerülő (akciósan 189 font) 10-18-as Canon obival, ami ugye ekv. 16-29 mm.

Szóval most kicsit megakadtam, mert némelyik képnél látom, hogy alacsony ISO-val és extra hosszú záridővel (10-15mp) lövöldöznek, amihez nyilván állvány kell, hacsak nem tudja az ember éppen valamin megtámasztani a vázat és bár állványok terén abszolút nem vagyok otthon, de egy elfogadható minőségű, nem túl nehéz darab feltételezem, belekerül 100-120 fontba lazán.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.