Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37870) CactuS válasza TigerCat (#37866) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

MM-ben én voltam anno (Budaörsön is), volt ott Nikonból is néhány példány pl: D3300, talán D5200/D5300 is, Canonból 1200D vagy 1300D, illeteve 700/750D. Mindegyiket kézbe tudod venni, a legtöbb fel is van töltve, így használható. A gépekre kötött riasztó kicsit ideges, elég gyorsan nekiáll visítani, de nem kell vele törődni, próbálgasd nyugodtan. SD kártya egyikben sincsen, képet attól még tudsz lőni, de ugye nem tárolódik. Idegen kártyával nem tudom, hogy engednek-e fotózni.

Én a 18-55/135-ösöknél a max zoomot néztem meg, hogy melyik milyen. Az alapján végül - meg az ára miatt is - a kisebbik lett, de gyakorlatban nekem bőven elég eddig, plusz jött mellé egy fix 50 mm-es és azóta is azzal használom.

Budaörsiben amúgy elég normálisak voltak, nem nagyon akarták a fél világot eladni nekem, ellentétben a Gigaparkosokkal.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.