Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53351) bul07 válasza Zolás (#53350) üzenetére


bul07
nagyúr

Meg legjobb még
Digi mobil tapasztat
És beírja hogy neki még sose volt problémája a térerővel
Majd kiderül hogy max 2-6-os vonalán ingázik a fővárosban ;] :DDD
Az aztán nem semmi tényleg járja a világot :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53352) Lauda válasza bul07 (#53349) üzenetére


Lauda
félisten

Mindegy mikor megy ki, mert csak mindkét megkülönböztető jelzését használva hajthatna ki a pirosnál és akkor is csak úgy, hogy ha meggyőződött arról, hogy az elsőbbségét megadták.

USA: igen , ott kihajthatsz jobbra a pironál is (nem tudom mennyire államfüggő, ahol én jártam ott lehetett), azonban meg kell állnod mindenképpen és csak utána fordulhatsz ki jobbra, ha nem érkezik senki elsőbbséggel rendelkező.

(#53353) Reggie0 válasza bul07 (#53349) üzenetére


Reggie0
félisten

Eleg akkor odairni, ha nem Bp..

(#53354) philoxenia válasza Reggie0 (#53353) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A baleset a Kossuth Lajos utcában történt... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53355) bul07 válasza Reggie0 (#53353) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha mintha BP lenne az alap, hát nem
Pontosan kell az ilyen dolgoknál megadni a helyszínt, vagy csak elég lett volna annyi hogy a fővárosban történt

Mindent csak pontosan

Mint amikkor Komádiban én értem elsőnek egy busz gázoláshoz, buszsofőr annyira sokkot kapott hogy elfelejtett minden segélyhívó számot
Hívtam a rendőröket bemondtam hogy Komádiban elütött egy embert a busz, nyugtázta és egyből kérdezte a bejelentő adatait, meg is adtam, majd a rendőr elköszönt hogy küldi az egységeket
Majd úgy fél perc múlva ülünk a kocsiba és mondom a mellettem ülő öcsémnek hogy eeeee, a diszpécser nem kérdezte meg hogy Komádiban hol történt
Majd még tanakodtunk fél percet hogy mi legyet mikkor csörgött a telefonom, a diszpécser volt hogy mégis hol történt pontosan

És mint kiderült a diszpécser az otthoni telefonszámon édesanyámékat érte el hogy adják meg a mobil számomat, hát nem lettek nyugodtak hogy a rendőrök hívták őket baleset ügyében

Mondjuk az a pár perces késlekedés nem számított semmit, azonnal meghalt a gyalogos, a Komádi egyik háziorvosa hamarabb kiért mint a mentő, de már halott volt akkor is
És nem is a buszsofőr volt a hibás, egy sérült ember volt aki rendszeresen lépet ki a kocsik elé Állj! felkiáltással
Hát a busz nem ált meg időben, 56-al ment a busz, becsurgóra vették mert 10m tábla után volt

Ugye én voltam a bejelentő
Üldögélünk a kocsiba eltelik vagy másfél óra, erre odajön a Berettyóújfalui rendőrség parancsnoka hogy miért üldögélünk ott, rosszul vagyunk, nem mondom mi értünk elsőnek a helyszínre és hogy én telefonáltam
Mondja , ja akkor mindjárt küld valakit aki felveszi az adatokat
De mivel kb fél perccel az eset után értünk oda nem láttunk semmi fontosat, nem idéztek tanúnak se

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53356) NoLF válasza bul07 (#53351) üzenetére


NoLF
addikt

a 2-6os vonalát majd egyszer mutasd már meg :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#53357) bul07 válasza NoLF (#53356) üzenetére


bul07
nagyúr

bocs igen 4-6 gondoltam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53358) Reggie0 válasza bul07 (#53355) üzenetére


Reggie0
félisten

Mi mas lenne az alap, ha az a fovaros. Boven eleg az elterest jelolni.

(#53359) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53360) Reggie0 válasza philoxenia (#53359) üzenetére


Reggie0
félisten

Vannak meg csodak.

(#53361) cappa72 válasza philoxenia (#53359) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is látok sokszor szabálytalan rendőröket... Oks is csak emberek.
Csak van jogkörük

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#53362) bul07 válasza cappa72 (#53361) üzenetére


bul07
nagyúr

És amúgy se önszántukból bírságolnak, hanem felettesi nyomásra hogy meglegyen a kvóta

És akinek nincs szerencséje pont kifogja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53363) Reggie0 válasza bul07 (#53362) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat hogyne :)

(#53365) bul07 válasza Reggie0 (#53363) üzenetére


bul07
nagyúr

Saját fülemmel halottam
Tesco parkoló, álltam egy nyári estén a kocsim mellet, egy kocsival arrébb rendőrök parkoltak lehúzott ablakkal és beszélgettek, nem vették észre hogy hallom őket

Az egyik mondja a másiknak hogy gond van mert a tegnapi bírságolási kvótája nincs meg, válasz nem gond majd holnap pótolják

Biztos hogy van valami utasításuk hogy mennyit kell teljesíteni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53366) Mr X válasza bul07 (#53365) üzenetére


Mr X
veterán

Persze, hogy van, cssk egyszerűbb azt gondolni, hogy mindegyikük szemétkedik, mert verték az iskolában.

(#53367) Lauda válasza Mr X (#53366) üzenetére


Lauda
félisten

Ehhez olyan emberek is kellenek, aki ezt végrehajtják és van gyomruk hozzá. Az egy dolog, hogy mit várnak el tőle, az meg egy másik, hogy ezt végre is hajta. Nincs háború, hogy kivégeznének, ha nem teszed amit mondanak.

(#53368) mephi666 válasza Mr X (#53366) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem tudom: hogy kell teljesíteni a kvótát? kiülhetnek ahová gondolnak és "horgászhatnak"? itt a városban tudnék mondani saccra több tucat helyet (balra kanyarodni tilos, stoptábla, egyirányú út) ahol rendszeresen látni szabálytalankodókat... ezeken a helyeken lazán összejönne bármilyen kvóta rövid időn belül :K én nem szidom ezeket: szabályosan próbálok minden esetben közlekedni és nem is büntettek még meg soha... általában azoknak van nagy pofája, aki szabálytalankodik és véletlenül épp lemeszelik... (ezek mondják legnagyobb hanggal, hogy az igazi bűnözőket, rablókat, gyilkosokat kellene üldözniük)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53369) bul07 válasza mephi666 (#53368) üzenetére


bul07
nagyúr

Így van
Kiszednem megbírságolnak amennyit muszáj a többi meg megússza, akinek nincs szerencséje és megbüntetik így járt

Engem egyszer büntettek meg záróvonalon megelőztem a civil rendőrautót, megállított megbüntet, rá 1órára már be is fizettem a csekket és annyi(még régen volt pont rendszer se volt még)

Persze amikkor kell a rendőr az amúgy habzószájjal rendőröket szidók is csak úgy tárcsázzák a segélyhívót

Persze mint mindenhol a rendőrök között is van kicsinyes, hatalomtól kiskirálynak érző egyén
És ahogy én tapasztalom ezek főleg más frusztrációt vezetnek le így
Részemről megfigyelés, ha alacsony férfi rendőr állít meg akkor érdemes megválasztani a hangnemet mert magasságbeli hiányosságát erőfitogtatással kompenzálja és minden sz@rba beleköthet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53370) Reggie0 válasza bul07 (#53365) üzenetére


Reggie0
félisten

Az, hogy van kvota nem azt jelenti, hogy nem elvezi.

(#53369) bul07: A rendorseget azert tarcsazzak, mert mast nem lehet, ez egy kenyszer. Ha magad jarsz el, akkor az onbiraskodastol kezdodoen barmi is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#53371) bul07 válasza Reggie0 (#53370) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát csíra szabályszegőket megbüntetni jó dolog is az, élvezze csak ki

Én azt nem értem hogy szidják a rendőröket mint a bokrot mert bírságolnak, de az esetek javarészben van rendes ok a bírságra, gyorshajtás, stop tábla nem megállás, záróvonal, zebra gyalogos át nem engedés, piroson áthatás, stb,
És a sokat szidott kint felejtett táblák
Sofőr látja a táblát ->igen
Tudja hogy szabályt szeg ha gyorsabban megy->igen
Akkor miért háborodik fel ha megbüntetik, nem a rendőr a hibás hogy betartatja a szabályokat, hanem az út kezelője hogy nem intézkedik a táblákkal kapcsolatban, ha már nincs rá szükség

Én se vezetek mindig szabályosan, és pontosan tudom ezt, és elfogadom hogy bármikkor megbüntethetnek ezért, ennyi
Aki nem tudja hogy szabályt szeg annak el kell venni a jogosítványát

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53372) Reggie0 válasza bul07 (#53371) üzenetére


Reggie0
félisten

Engem birsagoltak meg azert is, mert a rendori intezkedeshez ragaszkodtam.

(#53373) Lauda


Lauda
félisten

Drónnal a közlekedésbiztonságért

Meg nem tisztult le bennem a gondolat, hogy most ennek orulnom kellene (hogy a piroson athajtokat mar igy is szurik), vagy bosszankodnom, hogy mar ilyen sunyi modszerekkel is szedik a penzt. Itt a kozlekedes biztonsaganak javitasarol azert nem beszelhetunk. Az itt elfustolt energiaknak (uzemanyag, rendori kapacitas) azert lenne jobb helye is szerintem.

(#53374) mephi666 válasza Lauda (#53373) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak akkor kell betartani a szabályokat, ha feltehetőleg látja más? :) ...olyan sok energiát nem "füstöl el" egy ilyen drón... láttunk már hasonló felvételt, amikor városban a lámpát figyelték vele... nem hülyeség szerintem: napi szinten átlag 20-30 perceket megyek a városban, de minden napra jut piroson áthajtó, vagy olyan aki a sárga végén még bemegy a kereszteződésbe és ott ragad, hogy blokkoljon ezzel 1 sávot... osztogassák csak nyugodtan ezeknek a bírságot :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53375) Lauda válasza mephi666 (#53374) üzenetére


Lauda
félisten

En is lattam azt a videot, nincs is vele szerintem sem problema. :) Egy keresztezodest iranyito kozlekedesi lampanal szabalytalanul athajtokat buntessek csak meg barmi modon, hiszen komoly balesetek forrasa lehet a piroson athajtas. Itt azonban nincs errol szo. Ez netto penzbeszedes velemenyem szerint, mas celt nem szolgal. Az elfustolt energiaknal szandekosan megneveztem mire gondolok. ;)

(#53376) Reggie0 válasza Lauda (#53375) üzenetére


Reggie0
félisten

Aki itt athajt a piroson, az mashol is. Szerintem pont, hogy jo, hogy itt kapjak el oket, igy nem kell megvarni, amig egy 2x2 savos keresztezodesben hajtanak at rajta.

(#53377) mezis válasza Lauda (#53373) üzenetére


mezis
nagyúr

Aztán ha mégis jönne valaki szemből, az majd akkor hajtson be, amikor neki piros ? :F

Alkohol: Legközelebb meg a kocsmárosok érdekképviselete fog lobbizni az enyhítésért, mert most már a Covid19 is bevétel kiesést okoz nekik ? :Y

mezis

(#53378) Reggie0 válasza mezis (#53377) üzenetére


Reggie0
félisten

Volt mar ilyen, ez elott a papok lobbiztak, hogy reszegen vezethessenek, mert szegenyeknek kotelezo inniuk vasarnap.

[ Szerkesztve ]

(#53379) Atomgeszi válasza Reggie0 (#53378) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Kár, hogy józanul sincs normális vezetési kultúránk, nem hogy részegen..

(#53380) Reggie0 válasza Atomgeszi (#53379) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem sok hely van a vilagon, ahol van, csak divatos emiatt sirni :)

[ Szerkesztve ]

(#53381) biker


biker
nagyúr

https://bpiautosok.hu/video-dramai-felvetel-kerult-elo-a-nagyigmadi-halalos-motorbalesetrol/

Egyszerűen nem tudom a teherautóst felelősnek látni, semennyire.
Egy segédmotor utast nem szállíhat, max 40-el mehetne akkor is ha nem vasuti átjáró, erre jön 80-90-el, szimplán idióta volt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#53382) kw3v865 válasza biker (#53381) üzenetére


kw3v865
senior tag

Hál'Istennek a kormány nem vevő erre, nem tervezi az alkoholos zéró tolerenciás szabályozás módosítását: https://www.napi.hu/magyar_gazdasag/zero-tolerancia-alkohol-ittas-vezetes.714875.html?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

[ Szerkesztve ]

(#53383) kw3v865 válasza biker (#53381) üzenetére


kw3v865
senior tag

Egyetértek. Egyébként vidéken ez teljesen általános dolog sajnos, hogy 125-ös motort segédmotorként használnak. Ahogy ebben az esetben is. Már emiatt is szabálytalan volt, tehát nem is közlekedhetett volna a motor a forgalomban, és esélyes, hogy jogisja se volt rá a motorosnak. Továbbá, utast sem szállíthatott volna rendszám nélkül.

(#53384) mephi666 válasza Lauda (#53375) üzenetére


mephi666
nagyúr

elmúlt pár napból csak néhány eset, amikor pirosra még szépen bemennek a kereszteződésbe... közben letöröltem pár felvételt és most jutott eszembe egy eset, amit meg akartam mutatni: 2x2 sáv, párhuzamos közlekedés... út jobb szélén becsatlakozó útról akart valaki balra kanyarodni és a külsőben megálltak, hogy elengedjék... szerencsére megállt mindenki és ki tudott fordulni, de ha egy türelmetlenebb átmegy inkább a belsőbe, akkor annak olyan csattanás a vége, mint az 1-2 hete linkelt felvételen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#53385) Lauda válasza biker (#53381) üzenetére


Lauda
félisten

Nagy valószínűséggel el fogják kaszálni az autóst, mivel nappal volt, egyenes, belátható szakasz. Herpynek van is hasonló esettek kapcsolatban videója: Dr. Herpy rendel 1.: A gyorshajtónak elsőbbsége volt

A vasúti átjárókra vonatkozólag már nincs külön maximális sebességkorlátozás . :)

[ Szerkesztve ]

(#53386) Lauda válasza mephi666 (#53384) üzenetére


Lauda
félisten

Ezeket kellene vadászni, az ilyen kereszteződéseket figyelni drónnal. :K Na az valóban szolgálná a közlekedés biztonságát. Egy tök egyenes szakaszon útépítésnél drónozni a lámpánál azonban vicc kategória szerintem. ;)

Ráadásul a kreszt sem ismerik

A rendőröknek többek között tilos jelzésen áthaladás, előzési és elsőbbségadási szabályok

És ehhez bekarikázza az előzn tilos táblát:

A probléma itt csak az, hogy ez nem előzés. Az előzéshez szükség van egy másik mozgó járműre. :D

Nálunk a város kivezető szakaszán rendszeresen kint a lézer. Nincs az úttesten sem gyalogos, se kerékpáros forgalom, van nekik külön gyalog és kerékpárút jó messze az úttestől. Na ez megint mi? Az iskoláknál, óvodáknál kellene mérni, egyéb veszélyes helyeken, lenne rá bőven lehetőség. Csak hát más a valós cél (elég egyértelműen látszik) és más a kommunikáció. ;)

[ Szerkesztve ]

(#53387) Lauda válasza kw3v865 (#53382) üzenetére


Lauda
félisten

Ennek örülök, köszi a linket! :R

(#53388) biker válasza Lauda (#53385) üzenetére


biker
nagyúr

"A vasúti átjárókra vonatkozólag már nincs külön maximális sebességkorlátozás . "

Így van, körültekintően kell megközelíteni, és meggyőződni az áthaladás veszélytelenségéről.
+ segédmotorral max 40km/h lakott területen kívül is
+ utast nem szállíthat

Az autós szabálytalan volt, azonban joggal feltételezhette, hogy a bukkanón (sín) nem fékezés nélkül fog áthaladni a motoros.

És ezek után jönnek mindig a motorosok hogy "vigyázz ránk"

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#53389) Lauda válasza biker (#53388) üzenetére


Lauda
félisten

Erre reagáltam: max 40-el mehetne akkor is ha nem vasuti átjáró, ;)

Mindkettő szabálytalan volt, emiatt linkeltem a videót. :)

(#53390) szebe válasza biker (#53388) üzenetére


szebe
őstag

Hiába nem látjuk felelősnek, a jog valószínű kihozza annak, ahogy volt már rá példa... :(

Félig-meddig kapcsolódik, hogy azért a vasúti átjáró megközelítésével is vannak problémái egyeseknek.
Itt ha egyenesen ("balra") haladnék tovább sorompó után, rendszeresen, nem zavartatva magukat 2-3 autó kanyarodik be elém jobbról, és megsértődnek a dudára. Indexet jó előre kirakom mindig.
Itt pedig vagy szimplán nem sikerül értelmezni a szituációt, vagy 2-3 autó után úgy gondolják, hogy akkor mostmár ők jönnek, és szarnak a világra, meg az átjáróból érkezőkre.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53391) dh66e válasza Lauda (#53373) üzenetére


dh66e
veterán

Nagyon helyes, tanuljon belőle a sok gyökér.

(#53392) Reggie0 válasza biker (#53381) üzenetére


Reggie0
félisten

Az tokmindegy a kamionos hibazasat illetoen, hiszen 100 meterrel elore nem latja, hogy mi van a masik jarmunek a forgalmiaban.

(#53393) Reggie0 válasza Lauda (#53386) üzenetére


Reggie0
félisten

Az elozni tilos tablat azert jelolte be, mert a video 52. masodperceben latunk egy elozest, mig feloldo tabla nem volt.

(#53394) biker válasza Reggie0 (#53392) üzenetére


biker
nagyúr

Viszont feltételezheti hogy nem lassítás nélkül ugrat át a síneken. Sajnos ezt tette a motoros. Remélem az utasa maradandó károsodás nélkül éli túl.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#53395) Reggie0 válasza biker (#53394) üzenetére


Reggie0
félisten

MIert feltetelezheti?

(#53396) dh66e válasza biker (#53381) üzenetére


dh66e
veterán

Nem adta meg az elsőbbséget.Ezen nincs mit vitatkozni.
Az hogy egy kretén volt a motoros az megint más dolog, az életével fizetett és bajba sodort mást is.

(#53397) biker válasza Reggie0 (#53395) üzenetére


biker
nagyúr

azért amiért azt is feltételezheti, hogy lakott területen 50-el jön a másik, nem 80-al vagy 100-al.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#53398) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link] Most akkor megfogták? Akkor miért közig. bírság, miért nem veszélyeztetés, mondjuk? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53399) Reggie0 válasza biker (#53397) üzenetére


Reggie0
félisten

Arra van szabaly, hogy 50 a hatar. De a vasuti keresztezodesben miert kene lassitani?

(#53398) philoxenia: Mert a veszelyeztetes csak hatasvadasz szoveg, a tenyalladek meg mas :)

[ Szerkesztve ]

(#53400) biker válasza Reggie0 (#53399) üzenetére


biker
nagyúr

segédmotorral 40km/h(vagy 45km/H?) a max megengedett

"De a vasuti keresztezodesben miert kene lassitani?"
A vasúti átjárót megközelíteni csak fokozott óvatossággal szabad.
A lassítás nélkül, a megengedett sebességet jóval átlépve ez a feltétel nem teljesül

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.