Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) amol válasza dragonfx (#14000) üzenetére


amol
addikt

Nem kis szégyen hogy a bmw ment szét jobban. ;]

Ez még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#14002) niti válasza lajafix (#13987) üzenetére


niti
aktív tag

Én a Suzyra olyat gondoltam, hogy:
Motorikusan viszont megbízható.
Ez tényleg vicces, vagy csak szerintem? :D

(#14003) dragonfx válasza amol (#14001) üzenetére


dragonfx
veterán

-1 V10 :( ....-30 millió....-1 emberélet....

Az x5 vjaon mivel ütközhetett hogy így szétment :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14004) niti válasza dragonfx (#13910) üzenetére


niti
aktív tag

A Kresznek amúgy is van egy olyan pontja, hogy BMW-sekre és Audisokra nem vonatkozik... Nem tudtad/ tudtátok? :U

(#14005) amol válasza dragonfx (#14003) üzenetére


amol
addikt

Magával. Az x5 olyan erős, hogy más nem tudja összetörni. :P

30 millió egy ilyen? Annyiért már autót is lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#14006) amol válasza niti (#14004) üzenetére


amol
addikt

Belevették a merciseket is. Ma egy 10 éves csodagép rongyolt előttem pseudo-szabályosan, nevadai rendszámmal ami így szólt: cruel. Szánalmas.

(#14007) niti válasza amol (#14006) üzenetére


niti
aktív tag

Gondolom, index nem volt rajta sem. Megfigyeltem, egy csomó új autóra nem tesznek indexet. Sajnálom is szegény gazdájukat, hogy a xenonizzó mellé már nem futotta rá :D

(#14008) amol válasza niti (#14007) üzenetére


amol
addikt

Ez speciel ott fordult balra nélküle ahol csak egyenesen és jobbra lehetett volna, sűrű forgalomban.

Meg is kérdezném, ha van itt olyan aki nem szokott indexelni akkor magyarázza meg miért olyan lealacsonyító az. Nem látszik olyan kemény legénynek, ínhüvely-gyulladása van vagy telefonál, esetleg az orrát túrja helyette. Igaz is, egy 10M+ autóba miért nem lehet kihangosítót tenni? Vagy egy headset 1500Ft.

Nem csak arra nem futja, de a regadót is megspórolják. Nincs rá keret, de az autó az elengedhetetlen. Majd legombolják rajtunk.

[ Szerkesztve ]

(#14009) niti válasza amol (#14008) üzenetére


niti
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék. Főleg egyirányú utca végén, ha előttem van. És akkor tudnám, hogy kikerüljem-e, mert ugye Ő csontra középen állt meg...

(#14010) amol


amol
addikt

Én bevezetném azt, hogy aki egy hónapnál tovább tartózkodik hazánkban külföldi rendszámmal köteles legyen kérni egy ideiglenes magyart. Ezzel sok mágust ki lehetne szűrni. Csak már nincs határ :(

(#14011) amol válasza niti (#14009) üzenetére


amol
addikt

Mindenki más le van szarva, ők sokan vannak én meg csak egyedül. Ezért ÉN, mint a világ közepe sokkal fontosabb vagyok mint ők, alkalmazkodjanak. :D

[ Szerkesztve ]

(#14012) tiv83us válasza amol (#14010) üzenetére


tiv83us
veterán

A szerencsetlen rendor honnan szopna ki, hogy miota van a delikvens orszagban?
Persze lehetne ilyen torvenyhatarozatot hozni, csak nem tudna a magyar hatosag betartatni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14013) niti válasza amol (#14011) üzenetére


niti
aktív tag

Ilyen is van. de akire én gondoltam, és akiről én írtam, az szerintem csak... lámer volt. :)
Viszont ma beengedett maga elé egy BMW-s! :K :Y

(#14014) tiv83us válasza niti (#14013) üzenetére


tiv83us
veterán

Bazze, fordulj Morpheus-hoz azonnal, hiba van a matrixban :Y

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14015) niti válasza tiv83us (#14014) üzenetére


niti
aktív tag

:DD Magam sem értem. Először azt hittem, hogy Volvo, aztán láttam, hogy nem... Fura.
Egyébként ebédet szoktam házhozszállítani, minden hétköznap 3 órát autózok a városban. Annyi hülye helyzetet láttam már, hogy az eszméletlen. Persze tudom, nem csak én.

(#14016) amol válasza tiv83us (#14012) üzenetére


amol
addikt

Ha lenne határ megoldható lenne. Vagy akár így is, kamerákkal.

(#14017) tiv83us válasza amol (#14016) üzenetére


tiv83us
veterán

Tobbe kerulne, mint amennyit be lehetne hajtani rajta.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#14018) amol válasza tiv83us (#14017) üzenetére


amol
addikt

Egy komolyabb autó regadója simán lehet 3 millió. És akkor még nem beszéltünk a biztosításról, a büntetésekről (behajthatatlan), a parkolási költségekről, a súlyadóról stb.
Egyre több olyan US rendszámú autó van ahol nem kell előre, pld. Florida.

(#14019) zsid válasza dragonfx (#14000) üzenetére


zsid
senior tag

Egyszer a teherkocsim alá hátulról beleroncsolt egy Berlingo úgy 160km/h-val az M3-ason ( Miskolcon cseréltünk kollegával, Mezőkövesdnél volt a baleset, én az ő kocsiját vittem).A Citroen felismerhetetlenségig összetört, de a sofőr egy karcolás nélkül megúszta. Vajon jobban járt volna a vezető, ha a kocsi atommasszív, és a veséi meg a belsőszervei szakadnak le?

<tRucKdriFteR>

(#14020) AMD Power válasza amol (#14001) üzenetére


AMD Power
titán

Ez állat. Abban se ültem volna.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14021) Khelben válasza zsid (#14019) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ezzel most azt akarod mondani, hogy statisztikailag jobb puha autóban ülni, mert te egyszer láttál ilyet? :D

(#14022) DeadMeat


DeadMeat
veterán

[link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#14023) uborka3 válasza DeadMeat (#14022) üzenetére


uborka3
tag

Ahogy kinéz :Y , az lett volna a csoda ha túléli.

(#14024) dabadab válasza Khelben (#14021) üzenetére


dabadab
titán

Hat, ugy latom ideje megismerkedned Barenyi Bela remek uj talalmanyaval, az u.n. gyurodozonaval.

DRM is theft

(#14025) Calogero válasza dragonfx (#14000) üzenetére


Calogero
addikt

A Meriva NCAP szerint 4 *-os, míg az Astra H 5 *-os.
A páromnak ilyen Astrája van, nem jó ilyen képet nézni, de azé megnyugtató hogy az Astra utastere nem rongálódott olyan nagy mértékben, nem lett púpos a tető....

(#14026) Khelben válasza dabadab (#14024) üzenetére


Khelben
nagyúr

hát ja, ideje lenne utánaolvasnod, mert a gyűrődőzóna pont nem a puha autóról szól :D

(#14027) zsid válasza Khelben (#14021) üzenetére


zsid
senior tag

Nem, én arra céloztam, hogy nem véletlenül törik az autó ennyire (extrém helyzeteket kivéve).

<tRucKdriFteR>

(#14028) Khelben válasza zsid (#14027) üzenetére


Khelben
nagyúr

a "felismerhetetlenségig összetört" nálam nem azt jelenti, hogy csak a gyűrődőzóna sérült. És ha az utascella sérült, onnantól fogva puszta szerencse az egész, amiből semmilyen következtetést nem lehet levonni.

(#14029) tiv61us


tiv61us
őstag

az a vicc hogy azon vitaztok hogy lehetne kiszurni a szlovak rendszamosokat
mer' en megmondom
ugyanannyira kell levinni a regadot es mindenki befizeti
es pezbe ugyanott vagyunk, vagytok
nem tul difikalt

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14030) tiv61us válasza amol (#14010) üzenetére


tiv61us
őstag

na az meg hogy nem tetszik, hogy nincs hatar az mar hihhetetlen
en mikor fiatal voltam 3 evente mehettem ausztriaba
nektek semmi se jo
itt az allamokban sem kovetelik meg hogy allandoan rendszamot valtsal, csak hogy az adott allam jogositvanya meglegyen ahol elsz
telleg nem bonyolult ez

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14031) dabadab válasza Khelben (#14028) üzenetére


dabadab
titán

"a "felismerhetetlenségig összetört" nálam nem azt jelenti, hogy csak a gyűrődőzóna sérült"

Azert az erdekelne, hogy az utascella alapjan hogy ismernel fel egy autot (meg foleg hogyan kulonboztetned meg az azonos muszaki alapokra epult testvermodelleket) :)

DRM is theft

(#14032) lajafix válasza tiv61us (#14029) üzenetére


lajafix
addikt

"ugyanannyira kell levinni a regadot es mindenki befizeti"

Tudtommal a 'hallgatólagos' egyeszség az, hogy OK a regadó a kereskedőknek, mert ha nem lenne, mindenki kintről venne még használt autót is...

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#14033) tiv61us válasza lajafix (#14032) üzenetére


tiv61us
őstag

hat de ezt nem ertem a kint meg bent meg stb
EU vagy nem EU
szerintem igy is veszik kintrol is boven
nem ismerem amugy es itt sem egyenlo minden allamban a biztositas, meg vana hol van muszaki vizsganak alcazott penzbeszedes
de a tax az OK mindenhol
ugyanannyi a kocsira

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14034) tiv61us válasza lajafix (#14032) üzenetére


tiv61us
őstag

hat persze hogy kintrol ha olcsobb
marpedig az
ha a hutto olcsobb akkor arra nincs regado
szoval lehet tonkremenne nehany kereskedo, de bejonnenek az ottani hasznaltautosok es akkor mindenkinek olcsobb lenne
a gyogyszereszeknel mega z autosoknal"maffia" van vagyis szvsz tejelnek, vagy nagyon jol lobbyznak
erdekes peldaul a banyaszoknal vagy a kozerteknel nem volt
na haggyuk
Ti dolgotok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14035) zsid válasza Khelben (#14028) üzenetére


zsid
senior tag

Bement a teherkocsi alá, hátsó tengelyig. A berlingoban csak első üléssor volt, a "raktér" közepéig gyűrődött a kasztni. Ennek ellenére maradt valamennyi lábtér (valszeg azért, mert a kocsi eleje szélvédőig hiányzott, az autópályán volt szétszórva), a kormány és az ülés között 25-30centi hely. Ez már nevezhető komoly törésnek.

<tRucKdriFteR>

(#14036) amol válasza tiv61us (#14029) üzenetére


amol
addikt

ugyanannyira kell levinni a regadot es mindenki befizeti
Örülök hogy feltaláltad a spanyol viaszt.

na az meg hogy nem tetszik, hogy nincs hatar az mar hihhetetlen
Kinek nem tetszik?

en mikor fiatal voltam 3 evente mehettem ausztriaba
Ez már az EU-ba való belépés előtt évekkel sem így volt, felmutattad az útleveled és mehettél. Mióta megszűntek a határok ez sincs, cserébe szabadon áramlik minden aminek persze árnyoldalai is vannak. Ide tartozik az is, hogy nem tudjuk pillanatnyilag mely autók tartózkodnak az országban.

Különben USA nem = EU, itt országok vannak, külön parlamenttel és államfővel, külön törvényekkel (is), egyelőre nem egységes fizetőeszközzel, külön nyelvvel stb. Ugyanúgy mint fiatalkorodban. Igaz hogy van EU parlament, de más hatókörrel, így az országok részben függetlenek. De ezt gondolom Te is tudod.

Rendszám:
Jellemzően nem a kisértékű autókon található külföldi rendszám, sőt ha ilyet látsz szinte biztosra veheted hogy valóban külföldi vagy külföldön dolgozó hazalátogató magyar tulajdona. Ezeknek az autóknak a regadója nem is lenne olyan magas hogy érdemes legyen trükközni.
A regisztrációs adó egy szemét dolog, és a mai napig nem bírom megérteni mitől jogszerű de létezik, az állam egyik bevételi forrása.
Azzal nincs probléma hogy mindenki igyekszik a lehető legolcsóbban hozzájutni a kiszemelt járgányhoz, de sajnos ennek nem csak ez van a hátterében ugyanis aki 30 milliós kocsit vesz (amikor 10 alatt már lakást, sőt vidéken kertes házat kapni) nyilván ki tudna fizetni még párat.
A gondok ott kezdődnek, hogy ezeknek az embereknek a túlnyomó része életvitelszerűen (értsd: legalább évi 183 nap) Magyarországon tartózkodik, a magyar utakat koptatja stb. ennek ellenére nem itt fizet súlyadót, kötelező biztosítást stb. Így azoknak a költségei nőnek akik tisztességesen, hazai rendszámmal közlekednek (ugyanazokat a költségeket kevesebben fizetik). Nem mintha emezeknek olyan nagy érvágás lenne, persze akinek sok van még többet akar.
Emellett a töketlenségnek és a bürokráciának hála az ilyen emberek szinte bármit megtehetnek (és sokakat sajnos ez is vonz) ugyanis nagyon nehéz ill. lehetetlen őket utolérni. Gyorshajtás, szabálytalan parkolás, ki nem fizetett parkolás, autópályadíj, you name it. Hiába találnak egy címet (bár többnyire idáig sem jutnak), ott nem elérhető. Ha egy ilyen autóssal karambolozik valaki akkor csak imádkozhat hogy nem neki kell a teljes javítást állnia. És akkor ott vannak az újabban elszaporodó olyan US rendszámok, melyek olyan államokba tartoznak ahol nem kötelező az első, és a traffipax ugye csak szemből mér.
Az egyenesen felháborító, hogy egyes autókereskedések már nyíltan hirdetik hogy intéznek külföldi rendszámot az arra jogosulatlanoknak (kamu lakcím, fantomcég, valós tevékenységgel nem büszkélkedő egyszemélyes cég stb), sőt, például Szlovákiában van olyan kollégium ami pénzért bejelent állandó lakcímre.

Tehát összeadhatod, hogy nekem, mint Magyarországon élő és dolgozó, adófizető polgárnak, aki magyar rendszámú autóval jár és fizeti annak költségeit miért nem jó ha XY (nevezzük piócának) 100%-osan magyar úriember a csak hátsó floridai rendszámú Porsche Cayenne-jével százhússzal szlalomozik index nélkül városban figyelmen kívül hagyva a piros lámpákat és a behajtani tilosokat majd leparkol a zebrán ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#14037) tiv61us válasza amol (#14036) üzenetére


tiv61us
őstag

hogy Te milyen okos vagy :)) :DD
mindig imadom ha oktatnak
fantasztikus
kulonosen az tetszik hogy Te tudod mikor en fiatal voltam hogy tudtam menni nyugatra
hehehe

ja ha valaki leirja
csak mar nincs hatar
es tesz egy ilyet :(
az mi a faszt jelent?
ja es qrwara megneztelek volna ahogy az osztrak hataron lengeted a piros utleveledet :DD
hat rogton beszarok

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14038) philoxenia válasza tiv61us (#14037) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Amikor fiatal voltam én tudtam menni. Egyszer például egy hétig Veszprémben voltunk az osztállyal. :D / Kunhegyesen tanultam./

Egyébként télleg más az ország, mint amikor kimentetetek, mindig változik minden, még ha belülről egy kissé másképp is érzi az ember. Összeszedve a változásokat , számbavéve a különbségeket, nagyon más már mint akár öt-hat éve is. Amolnak sok dologban inkább igazat kell, hogy adjak, mint Neked. Nem akarok itt részletekbe belemenni, mert nekem no politika..... :D

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14039) tiv61us válasza amol (#14036) üzenetére


tiv61us
őstag

kulonben az USA nem EU
orulok hgy feltalaltad a spanyolviaszt :DDD

kepzeld mar itt is van 50 allam kulon torvenyekkel, a nagy egyseges egesz mellett
pl az egyik allkamban van halalvuntetes a masikban nincs, csak hogy kiragadjak egy latvanyos peldat
hat azert a fizetoeszkoz mar lehetne egyseges csak tokolnek az euroval
azt latom reszben fuggeylenek, csak azt nem tudom mi a fasznak akor EU ha 2 szomszedos orszag/pl szlovak-magyar/ majdnem harcban all
minek EU ha tokolnek kinek milyen rendszama van
stb.
kerlek oktass meg, olyan tudatlan vagyok es szomjas az utmutatasodra

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14040) tiv61us válasza philoxenia (#14038) üzenetére


tiv61us
őstag

nana hogy mas
az en velemenyem az volt, hogy parasztsag volt bevezetni egy magas regadot mikor az EU-ba valo belepes egyik latvanyos elonye a nepnek az lett volna hogy olcsobban tud kocsit venni mondjuk belgiumban
en mar 10 evesen voltam NSZK-ban de kepzeld elotte be kellett mennunk a rendorsegre interjura
es otthon vltam meg akkor is mikor csak integetni kelett az osztrak hataron az utlevellel
igazat meg annak adsz akinek akarsz
fizessetek regadot, haboruzzatok a totokkal
bannya kanya

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14041) philoxenia válasza tiv61us (#14039) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy dologban nagyon más azért az EU, ez pedig akár száz évig is így maradhat. Ez pedig a nyelv, ami elég erős korlátja a vándorlásnak az EU-n belül. Angolul beszélve megérteted magad az USA-n belül a legtöbb helyen, legfeljebb a helyi közösségekben lehet itt-ott probléma. Viszont az EU-n belül nem tudsz olyan könnyen odébbállni egy házzal, még ha mondjuk fordítva vándorolsz is, amire azért van példa, mondjuk hollandként Magyarországon nem sokra mész az angol tudással például, a hollanddal meg......

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14042) philoxenia válasza tiv61us (#14040) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából azért drága nálunk az autózás a többségnek, mert az üzemanyagár/jövedelem nagyon rossz arányt ad ki. A regadó max arra jó, hogy még kocsija se legyen a polgárnak, így nem költ benzinre/gázolajra.... :( A jövedelemkülönbségek is másképp adódnak nálunk, de az okok már megint kommentálhatatlanok részemről. Az viszont sajnos igaz, hogy a gépkocsikban élik ki sokan az egyéb okokból szerzett frusztrációikat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14043) tiv61us válasza philoxenia (#14041) üzenetére


tiv61us
őstag

philo
nagyon sok dologban mas
hidd el tudom :O
en csak felvetettem kar harcolni a szlovak rendszam ellen
egyszerubb a regadoval varialni
es senki nem megy szlovakiaba rendszamert
en is mennek ha jobban jarnek
nyelvi kulonbsegek mellett is lehetne vegre EU-s rendszm mindenhol oszt jovan
itt is minden allamnak ezen belul mas a rendszama es pl minden allamban meg kell csinaltatni az uj jogsidat/vizsgazni/ ha atkoltozol
a kentucky torvenyek szerint ha 10 nap ota itt elsz es meg nem csinaltattad meg az itteni jogsit, akkor 3-6 honapi borton van
/csak az erdekesseg kedveert mondtam
de kocsit ott veszek ahol akarok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14044) philoxenia válasza tiv61us (#14043) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A szlovák rendszám ellen most küzdtenek "fiaink" Dunaszerdahelyen. Ha ilyen ellenségeskedés lesz, akkor félő, hogy szlovák rendszámú kocsit nem lehet majd büntetlenül egyedül hagyni az utcán.... :(

mod: persze az USA-ban nagyon mást jelent a kocsi, mint Európában bárhol. Ennyi még a játékfilmekből is lejön nekem.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14045) tiv61us válasza philoxenia (#14044) üzenetére


tiv61us
őstag

hat a lenyeg ugyanaz
eljutni valahonnan valahova, de mondjuk par varost kiveve a tomegkozlekedes zero
az uthalozat jo
a benzin regen nagyon olcso volt most mar nem annyira de meg konnyeden fizetheto

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14046) Khelben válasza tiv61us (#14043) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az a baj, hogy aki szlovák rendszámmal jár, roppant büszke magára, hogy átverte a lehúzó államot. Pedig az államnak egy fillérrel nem lesz kevesebb bevétele, ezért nem is foglalkozik érdemben a szlovák rendszámosokkal. Majd megfizetik a kieső pénzt a többiek, ennyi.

(#14047) amol válasza tiv61us (#14037) üzenetére


amol
addikt

Megmondom őszintén, nem ezt vártam volna pont Tőled és semmiképpen nem ilyen módon miután vasárnap hajnali fél hatkor egy négyzetméteren írtam le Neked hogy mi a gond a külföldi rendszámokkal (szóra sem érdemes) miután fogalmad sem volt róla. Arra ráadásul egy szót sem írtál, csak belekapaszkodtál abba amiben kivetnivalót találtál. Pedig én nem támadó szándékkal írtam azt amit.

hogy Te milyen okos vagy
Köszönöm, igyekszem. Látod még a mondatokat is nagybetűvel kezdem.
Egyébként nem okoskodni akarok, nem akarom megmondani Te hogy utazhattál, azt írtam hogy ÉVEKKEL a határok megnyitása előtt mi volt, ez semmiképpen sem a 70-es éveket jelenti nálam. Igaz, félreérthető, de egy kérdést megért volna a duzzogás és gúnyolódás előtt.

ja ha valaki leirja
csak mar nincs hatar
es tesz egy ilyet :(
az mi a faszt jelent?
Tessék?

ja es qrwara megneztelek volna ahogy az osztrak hataron lengeted a piros utleveledet
Nem ismersz, az életkoromat sem, úgyhogy megtörténhetett bármi. "Kurvára".

hat rogton beszarok
Ezzel a problémáddal sajnos egyedül kell megküzdened.

kulonben az USA nem EU
orulok hgy feltalaltad a spanyolviaszt

Valóban, ezt a gúnyos kifejezést én is használtam (igen, lehet hogy nem megfelelően fogalmaztam helyenként a késői/korai órára való tekintettel, ezért elnézésedért esedezem Uram :R ) miután támadt egy korszakalkotó ötleted amivel itt már egy ideje mindenki tisztában van. Ha nem lenne regadó, nem kerülnék meg. Ülne is a poénod, ha én nem tényeket közöltem volna. Egyébként a végére odaírtam hogy Te is biztosan tudod mindazt amit írtam.

kepzeld mar itt is van 50 allam kulon torvenyekkel, a nagy egyseges egesz mellett
pl az egyik allkamban van halalvuntetes a masikban nincs, csak hogy kiragadjak egy latvanyos peldat

Tudom jól, de akkor sem keverendő az EU-val.

hat azert a fizetoeszkoz mar lehetne egyseges csak tokolnek az euroval
Még a német gazdaságot is megfektette a váltás, én nem sürgetem. Amúgy jó lenne.

azt latom reszben fuggeylenek, csak azt nem tudom mi a fasznak akor EU ha 2 szomszedos orszag/pl szlovak-magyar/ majdnem harcban all
Látod ezt én sem tudom.

kerlek oktass meg, olyan tudatlan vagyok es szomjas az utmutatasodra
Nagyon kedves, ezért szenvedtem egy fél órát a hsz-emmel. Megérte.
Ahogy elnézem pont Te vagy az aki leoktat mindenkit, tapasztalt öreg róka. Csak nem mindenki a Te stílusodban reagál.

az en velemenyem az volt, hogy parasztsag volt bevezetni egy magas regadot mikor az EU-ba valo belepes egyik latvanyos elonye a nepnek az lett volna hogy olcsobban tud kocsit venni mondjuk belgiumban
Itt tudtommal mindenkinek ez a véleménye.

fizessetek regadot, haboruzzatok a totokkal
bannya kanya

Valamiért mégis írogatsz ide.

en csak felvetettem kar harcolni a szlovak rendszam ellen
egyszerubb a regadoval varialni
es senki nem megy szlovakiaba rendszamert

Jó, hol kell aláírni hogy szüntessék meg?

hat a lenyeg ugyanaz
eljutni valahonnan valahova, de mondjuk par varost kiveve a tomegkozlekedes zero
az uthalozat jo
a benzin regen nagyon olcso volt most mar nem annyira de meg konnyeden fizetheto
Gyanítom a kolléga nem így értette. De ezt majd megírja Ő.

Ha van valami kultúrált mondanivalód kíváncsian várom, ha csak gúnyolódni akarsz akkor inkább tartsd meg magadnak mert sosem lesz vége.

üdv!

(#14048) tiv61us válasza amol (#14047) üzenetére


tiv61us
őstag

nem gondolod hogy vegigolvasom
hehe
de csak gyozkodd magad, meg akit akarsz
engem nem kell

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#14049) amol válasza tiv61us (#14048) üzenetére


amol
addikt

Szerencsére a bunkóság nálatok nem családi vonás.

(#14050) dragonfx válasza amol (#14049) üzenetére


dragonfx
veterán

de jó végre nem én csinálóm a flame.t essetek egymásnak..hozom a vacsim mingyá..megígérem ha lesz rá ok becsatlakozok :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.