Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50001) dh66e válasza updog (#49999) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor elköltözöl arról a helyről vagy a kocsidat lerakod máshol.Ott így oldották meg a lakók,megbeszélve a dolgot, szerintem rendben van.

(#50002) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ütős, bocsi ha már volt: szerb műszaki hibás teherautó tarolt le román és koszovói családokat az M5-ösön. Éljen a globalizáció...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50003) mezis válasza t72killer (#50002) üzenetére


mezis
nagyúr

"Éljen a globalizáció..."
Ha belepusztulunk is...

mezis

(#50004) Reaper


Reaper
őstag

[Ezért] van most dugó az Árpád hídon kifelé. :(((

(#50005) Viszlát


Viszlát
addikt

Megdöbbentő, hogy a nappali menetjelző lámpák elterjedése a szándékkal ellentétben bizonyos helyzetekben nem javít a közlekedés biztonságán, hanem az emberek hozzáállása miatt ront rajta. Merthogy a mai szakadó esőben túlzás nélkül minden harmadik autós kivilágítatlanul hagyta az autója hátulját, a sokszor szinte átláthatatlan vízfüggönyben nehéz úgy megfelelő követési távolságot tartani, hogy nem látszik az autó mindaddig amíg a fékre nem lép vagy indexel... A józan ész, az tűnik el lassan teljesen. :(

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50006) dh66e válasza t72killer (#50002) üzenetére


dh66e
veterán

Tranzitország vagyunk és ez még jó ideikg így is marad amíg a munkaerő rajtunk keresztúl áramlik át nyugatra.
Egyébként durva egy baleset volt, semmit nem tudtak csinálni az ott lévőkkel,arra viszont kíváncsi lennék hogy milyen műszaki hiba okozhatta ezt a tarolást.

(#50004) Reaper
Megijedt a rendőrtől? :Y

[ Szerkesztve ]

(#50007) Reaper válasza dh66e (#50006) üzenetére


Reaper
őstag

Szerintem elbambult, mert rajta kívül mindenki lassított és simán meg tudott volna állni normális tempóról.
Vagy nyári slicken ment, fene tudja. De azért örülök, hogy a megállót kikerülte és hogy engem sem vert oldalba.

(#50008) Siriusb válasza Reaper (#50004) üzenetére


Siriusb
veterán

Az igen! Tőled ijedt meg, vagy ráment a padkára, nem tudom kivenni? :)
Szerencséd volt.

(#50009) Zolás válasza Viszlát (#50005) üzenetére


Zolás
addikt

Ez azért is érdekes, mert kint osztrákban kivesz érte a rendőr, ha nem világít a hátulja, mondjuk egy alagútban, vagy ilyen esős helyzetben, és megbüntet. Eddig sem értettem, miért nem világít a hátulja egy autónak sem. Eddig a volvo kamion az egyetlen, ami körben világít, más márkánál elöl két ledes vacak, és hajrá. Még a német is rossz néven veszi, ha nem világít hátrafelé semmi, még nyáron fényes nappal is. Saját tapasztalat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#50010) dh66e válasza Reaper (#50007) üzenetére


dh66e
veterán

Nem kis sebességgel szálguldott azért hozzád képest ezért gondoltam hogy meglátta a rendőrt és beleépett a fékbe a doboz meg elindult,hát jó hogy tényleg nem tarolt le sem téged sem a megállóban lévőket. :(((

(#50011) Reaper válasza Siriusb (#50008) üzenetére


Reaper
őstag

Csak tipp, hogy nem figyelt, mondjuk a telefont b*sztatta és mire fölnézett már állt a fehér crossover, plusz tuti jó tempóval jött, meg szerintem a már említett ócska, esetleg kopott gumik. Szerencsére nem az én sávomban, meg egy kicsit félre is tudtam rántani, bár azt nem tudom az számított-e. De igen, szerencsém volt, meg a szerencsétlen kint álló rendőrnek is.

(#50012) Mr.Csizmás válasza Reaper (#50004) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

óóó b*zmeg most nézem elvitte a villamos jelzőjét is :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50013) samujózsi válasza Reaper (#50004) üzenetére


samujózsi
tag

:F
Nem értem. A rendőr mit csinált ott?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50014) Reaper válasza Mr.Csizmás (#50012) üzenetére


Reaper
őstag

El, annyit láttam, hogy valami oszlopot kivitt, meg hogy most akkor egy ideig tuti mindenki örülni fog, aki arra jár villamossal. Azt viszont nem gondoltam, hogy le is zárják az egész utat, legalábbis egy kis időre. Ja, amiért a rendőr integetett az egy másik úton levő autó volt már lefelé, tették fel trélerre.

samujózsi: A rendőr figyelmeztetni volt ott, hogy a kanyarban, nagyon nem láthatóan áll egy másik autó és, hogy lassítson mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#50015) Mr.Csizmás válasza Reaper (#50014) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

holnap megkérdem a kollegákat :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50016) Lauda válasza samujózsi (#50013) üzenetére


Lauda
félisten

f) ha a rendőr kinyújtott karjával maga felé int, ezzel a sebesség növelésére, ha pedig kinyújtott karját le- és felfelé mozgatja, a sebesség csökkentésére ad utasítást.

(#50017) mephi666 válasza Reaper (#50014) üzenetére


mephi666
nagyúr

én elsőre azt hittem, hogy ez ilyen "papírrendőr", amit ijesztegetni tesznek az út mellé :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50018) dh66e válasza mephi666 (#50017) üzenetére


dh66e
veterán

:DDD
Persze és kirakták a villamos sínekre. :C
Lányom osztálytársának az apukája el is késett emiatt. Nem járt a villamos,beállt az egész Hungária egy agyatlan miatt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#50019) MasterMark válasza Viszlát (#50005) üzenetére


MasterMark
titán

Normális autó ilyenkor ha esőt érzékel, vagy bekapcsolod az ablaktörlőt akkor felnyomja a tompítottat.

Switch Tax

(#50020) dh66e


dh66e
veterán

Jajj ezek a nagyvasak....[link]

(#50021) Mr.Csizmás válasza dh66e (#50020) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"vonatoztak"?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50022) Akula válasza Mr.Csizmás (#49985) üzenetére


Akula
őstag

ott a pont!

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#50023) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Áll a városban a forgalom, állok a zebra előtt, talán még után férnék a kövi autósnak, de inkább zavartalanul átengedem a gyalogosokat, mert piszok sok van belőlük, nem lámpára mennek és kereszteződés sincs. Mögöttem az s-crossból a papa eszeveszettül dudál és mutogat. Pár perc múlva amikor már volt 2 autó hely a zebra túloldalán akkor átgurultam, de a dudálást nem fejezte be. Centizgetett, de előrébb nem jutott. Nehezen a körforgalomhoz értünk és elváltak útjaink. Nem tudom mi rosszat csináltam, de őszintén vártam már, hogy kiszálljon. :D

(#50024) dh66e válasza Pickit3 (#50023) üzenetére


dh66e
veterán

Múlt héten nekem is dudált egy emberke hogy ugyan pont beférek a kereszteződés kellős közepébe miért nem megyek már.Ilyet el kell engedni,csak nevetni tudok rajta, ha neki jobb így hát legyen.

Csizmi

Úgy néz ki. :(((

[ Szerkesztve ]

(#50029) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Fiúk! Tegnap láttam egy Infiniti suv-nak LED-es indexeit úgy, hogy nem sárga, hanem pirosan vilogtak. Eléggé vakított hátulról. Szabályos ez a piros színű index lámpa?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#50030) Mr.Csizmás válasza FireFox1996 (#50029) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, mivel usa szabvány.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50031) samujózsi válasza Mr.Csizmás (#50030) üzenetére


samujózsi
tag

Hol van erről pontos leírás?
Èn kapásból rávágtam volna, hogy nem, de szembe jött ez az amerikai szabvány és elbizonytalanodtam.
Emlékszem, hogy más fórumon talàlkoztam ilyen kérdéssel, de az lehetett tíz éve is: valaki amerikai autót akart itt levizsgáztatni, akkor azt válaszolták neki, hogy azt a lámpát mindenképp cserélnie kell, csere nélkül nem lehet levizsgáztatni. Viszont most nem találom az erre vonatkozó szabályozást.
Gondolom, ez is ugyanolyan KÖHÉM rendelet, mint ami a biciklik felszerelését szabályozza.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50032) Mr.Csizmás válasza samujózsi (#50031) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amcsi autókban cserélni kell a lámpát, ha odaátról hozod be, + sárga index, km/h-s skála, stb. kell. nem köhém, hanem eu szintű rendelet (szerintem)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50033) Lauda


Lauda
félisten

https://www.youtube.com/watch?v=ZBuUlm1uhbU

Nem semmi. Járdán előz, majd be sem fékezi az autót, de ossza az észt. :D

[ Szerkesztve ]

(#50034) samujózsi válasza Lauda (#50033) üzenetére


samujózsi
tag

Azért ha hanggal nézed, nem ilyen egyértelmű.
A kamionos szövegéből (hangsúlyából, röhögéséből) ítélve szopatta a csajt, elállta az útját stb., amit a nő végül megunt és kikerülte a járdán, ahelyett, hogy kivette volna a sörétes puskát az anyósülésről és szétlőtte volna a hülye kamionos seggét vele. :D

szerk: látom, a kommentelők közt is volt akinek ez a véleménye

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50035) nyikszi válasza samujózsi (#50034) üzenetére


nyikszi
őstag

Igen, nem lehet tudni az előzményeket.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#50036) szebe


szebe
őstag

Itt a legújabb :))
[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#50037) Mr.Csizmás válasza szebe (#50036) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez a vonalcsoport egy retardgyűjtő, napi szinten tanúsítom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50038) Elemental válasza szebe (#50036) üzenetére


Elemental
addikt

Azért van para a villamosvezetésben is :)

(#50039) philoxenia válasza Lauda (#50033) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Találkozás Jenővel? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50040) Viszlát válasza szebe (#50036) üzenetére


Viszlát
addikt

Tyű bakker... bárcsak lehetne ezek alapján büntetést kiszabni, pár milla összejönne ebből a videóból is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#50041) dh66e válasza szebe (#50036) üzenetére


dh66e
veterán

Agyatlanok az emberek.Sajnos.

(#50042) Lauda


Lauda
félisten

Tuti módszer, hogy átengedd a gyalogost a "zebrán"...

;] :P

[ Szerkesztve ]

(#50043) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50044) Reaper válasza szebe (#50036) üzenetére


Reaper
őstag

Nem rossz válogatás, de azért pont az elején levő utcában valaki kimehetne egy kis festékkel és újra rajzolhatná, láthatóan az autó sávot, mert innen nézve alig látszik, élőben nem ismerem a környéket.
A kereszteződésben beragadás már hagyomány, viszont 2.37nél a Jaguar simán ki tudott volna menni, gondolom erre számított a Citroen is.
Viszont én tuti ha ilyen melóm lenne akkor vagy xanaxon élnék vagy előbb utóbb valakire nem fékeznék rá, néhány hülye így a videó alapján is rendesen fel tudott húzni :)
A gyalogost sem értem a mentő környékén, hogy ott mi lehetett a terv.

#50043: Ezt meg add be a biztosítónak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50045) Mr.Csizmás válasza Reaper (#50044) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha egy buszra esett volna, fognám a fejem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50046) updog


updog
senior tag

Megint bedrogozva vezetett a zuglói kokainos gázoló

Korábban is drogozott, elsőfokon már elítélték és véglegesen eltiltották a vezetéstől. Megint autóba ült, megint bedrogozva (eleve, elsőre milyen alapon gondolták hogy nem áll fenn a bűnismétlés veszélye? Egy drogost szerintem alapból visszaesőként kell kezelni (na nem a csóringer füvező egyetemistákat, de a kokainosokat már bőven, főleg ha megöl egy embert)).

Én meg múltkor két napig teljesen magam alatt voltam, hogy benéztem egy stoptáblát, és miattam egy keresztbe jövőnek meg kellett állnia (nem vészfékkel).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#50047) Mr.Csizmás válasza updog (#50046) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

- fű

- amfetamin
- eltiltott vezetés
- lakhelyelhagyási tilalom

a bíróságnak lesz mit matekoznia ezzel a 4 tétellel helyből, mondjuk ez már a 3. eset, hogy megbukik kábszival vezetéssel [link]

off: gyurma ricsi 2.0, neki is van étterme, műsorvezető, a bácsi gázolása után meg jó nagy $$$ óvadékkal maradhatott otthon.

szerk: fel is ment a vérnyomásom, nem kell kávé :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50048) dh66e válasza updog (#50046) üzenetére


dh66e
veterán

Szomorú dolgok ezek.
A liberális törvénykezésünk meg a bírák felfogása is megér egy misét,de ez már egy másik történet.

(#50049) samujózsi válasza dh66e (#50048) üzenetére


samujózsi
tag

:U liberális ... :C

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50050) Mr.Csizmás válasza samujózsi (#50049) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább jó helyre van bekötve, de ez már politika topic. mást bezzeg egy elmulasztott pénztárgép-ellenőrzési napló miatt büntetgetnek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.