Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53801) bul07


bul07
nagyúr

Ez igen [link] kemény

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53802) Reggie0 válasza Zozzant (#53795) üzenetére


Reggie0
félisten

Suzuki vitaratol alapbol felni kell.

(#53803) Mr X válasza bul07 (#53801) üzenetére


Mr X
veterán

Durva, magam alá csinálni sem lenne idő...

(#53804) Zolás válasza Reggie0 (#53802) üzenetére


Zolás
addikt

Vitarám van, anyámmal élek, én ne legyek vagyány? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#53805) philoxenia válasza Reggie0 (#53802) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem értettem, miért akarod leszedni a felniket a Vitarákról.... Mondjuk nekem ált. a zajudi, meg a béjemvé szokott kellemetlen pillanatokat okozni, pláne, ha tizenöt-húsz évesek.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53806) Reggie0 válasza philoxenia (#53805) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert ugy nem kepeznek mozgo akadalyt, sem kozveszelyt :)

(#53807) philoxenia válasza Reggie0 (#53806) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen kocsival jársz?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53808) Reggie0 válasza philoxenia (#53807) üzenetére


Reggie0
félisten

Szurkevel nagyritkan. De tobbnyire sargaval. Kekkel ritkan, mert utalok buszozni.

[ Szerkesztve ]

(#53809) MasterMark válasza philoxenia (#53807) üzenetére


MasterMark
titán

Nem az autóval van probléma, hanem azokkal akik olyat vesznek. ;]

Switch Tax

(#53810) philoxenia válasza MasterMark (#53809) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mi a baj velük? Az, hogy 4-5 milláért nem vesznek inkább egy lerohadt sza luxuskocsit nyugatról, amiben mindent ki kell kötni, hogy menjen, de így is karácsonyfa a műszerfal....?
Nem telik mindenkinek új priuszra. Na mondjuk a sok bömös/mercis/ajudis csákónak előbb utóbb legalábbis priusza lesz, ha Priusa nem is.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53811) Reggie0 válasza philoxenia (#53810) üzenetére


Reggie0
félisten

4-5 milkaert nem csak lerohadt premium autot kapni, hanem jopar pareves kozepkategoriat. A legfillerbszobb legprimkobb autot azert nem veszi meg barki, csak akinek valamilyen misztikus okbol az a fontos, hogy uj legyen(azaz total gyik a muszaki dolgokhoz). Pont az oreg szar alternativaja, ez az az uj szar, normalis ember meg a kozeputat valasztja, mert jol akarja elkolteni a penzet.

[ Szerkesztve ]

(#53812) philoxenia válasza Reggie0 (#53811) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen jó, hogy szakértővel beszélek. Melyik nagy gyárnál vagy konstruktőr? Ferrari? Tesla?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53817) Reggie0 válasza philoxenia (#53812) üzenetére


Reggie0
félisten

Miert kene ehhez konstruktornek lenni? Te netalantan szakacsnak tanultal, hogy nehogy veletlen kakiba kostolj?

[ Szerkesztve ]

(#53818) philoxenia válasza Reggie0 (#53817) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Le style est le même animal... :P

Boa Costructorra gondoltál? :U

Azt már sejtem, hogy mi az, aminek te nem tanultál....
Eddig is megvolt a véleményem, de sikerült rontanod rajta....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53819) Reggie0 válasza philoxenia (#53818) üzenetére


Reggie0
félisten

Jaj ne, almatlan ejszakaim lesznek attol, hogy mit gondolsz rolam... :U

De legalabb rajottel, hogy nem kell az elet minden apro dolgabol szakertonek vizsgaznod, hogy valamit tudjal is rola.

[ Szerkesztve ]

(#53820) philoxenia válasza Reggie0 (#53819) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát igen, nem kell ahhoz pszihomókusnak lennem, hogy rájöjjek kár elolvasnom amit írsz...
Meg is oldom, ha már van prémiumom...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#53821) Reggie0 válasza philoxenia (#53820) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem is ertem eddig miert olvastad ;]

(#53822) MasterMark


MasterMark
titán

.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#53823) stickermajom válasza Reggie0 (#53802) üzenetére


stickermajom
addikt

Itt a környéken sok idősebb, mondhatni hétvégi vezető vett Vitarát, vagy Scrosst. Gondot nem okoznak, de elég bizonytalannak tűnik a többségük, ezért inkább én is óvatos vagyok velük.

(#53824) Reggie0 válasza stickermajom (#53823) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem ismerosi es kollegalis korbol van a meritesem. Mindegyiknel az volt a fo szempont, hogy 5 gurigaert nem veszek hasznaltat, mert szar, atvernek, szervizelni kell ketnaponta illetve a masik fo szempont a nem kell foldszintes auto volt. :( Es mind olyanok, akiknek elso sajat auto, szoval eleg egyertelmu a szitu, nulla tapasztalattal mendemondak menten megvezetve hoznak egy nem racionalis dontest. Aztan nekik hiaba magyarazza az ember, hogy a szar auto ujonan is szar es a markaszervizzel se kell kevesebbet hadakozni ha kifogja, mint barmelyik autokereskedessel vagy maganszemellyel.

[ Szerkesztve ]

(#53825) MasterMark válasza Reggie0 (#53824) üzenetére


MasterMark
titán

De egyébként igazuk van.

Switch Tax

(#53826) Reggie0 válasza MasterMark (#53825) üzenetére


Reggie0
félisten

Egyaltalan nincs. Egy 2 eves Astra J/K vagy Octavia ezerszer jobb valasztas.

(#53827) MasterMark válasza Reggie0 (#53826) üzenetére


MasterMark
titán

De az nem új.

Switch Tax

(#53828) Reggie0 válasza MasterMark (#53827) üzenetére


Reggie0
félisten

Az uj auto sem uj, ha mar hazagurultal vele. De TFH 1 evestol nem uj az uj auto. Akkor van meg 4 evig egy hasznalt szar autod, mig egy 2 eves astraval/octaviaval szinten lesz egy onfeledt 3-4 eved, csak legalabb az auto se szar.

[ Szerkesztve ]

(#53829) MasterMark válasza Reggie0 (#53828) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem ne mond, én tudom. Viszont aki újat akar, azt képtelenség meggyőzni általában, hiába járna jobban. Nem csak itt autónál, bárhol ez van.

Szóval igaza van, ha azzal boldog, hát legyen azzal boldog.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#53830) kw3v865 válasza MasterMark (#53829) üzenetére


kw3v865
senior tag

Én se vennék újat. De valójában addig jó, míg sokan így gondolkodnak, ahogy ők. Ha nem így lenne, jóval kisebb lenne a kínálat a használtpiacon.

(#53831) Reggie0 válasza MasterMark (#53829) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, az embereket nem lehet onmaguktol megmenteni. De attol meg masnak lehet rola megalapozott velemenye, ertem, hogy ettol erzi jol magat, de attol meg objektiven hulyeseg.

(#53832) bul07 válasza Reggie0 (#53826) üzenetére


bul07
nagyúr

2év alatt bármilyen autót tönkre lehet tenni, úgy is hogy nincs benne kilométer
Aztán a következő tulaj szív vele

De akár a km órát is tekerhetik már ennyi idősen is

Simán megcsinálják a sokat guruló autókkal hogy minden második olajcsere megy hivatalosan és vissza tekerik azt a 30e km így akár 2-3 évesen dupla annyi km van benne
Mondjuk 70e Km mutat és van benne140-150e km

Az hogy 2éves kocsi az jobb mint az új badarság, új kocsi az új kocsi

Ha meg kifutott a pár éves garanciából ne is beszéljünk róla, utána már csak nagy ritkább esetben lát márkaszervizt, ha céges akkor nagyobb eséllyel

Ez már régen is divat volt
Hajtottam egy kocsit még 2000évek elején, majd kaptam egy másik cégeset
Én 96e km adtam le a 3éves kocsit (amit ellőtte 18 hónappal 6e km órával kaptam) majd egy hét múlva mikkor megnéztem lám lám 25e km mutatott az órája

Az meg hogy milyen márka szinte mindegy a motoroknál
Dacia Dusterbe olyan motorokat is szeretek ami ugyan úgy mentek Mercedes kocsiba
Persze belsejében van különbség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53833) Mr X válasza bul07 (#53832) üzenetére


Mr X
veterán

Itt arról volt szó, hogy egy 3 éves Octavia jobb, vagy egy vadiúj Duster mindjuk.

(#53834) bul07 válasza Mr X (#53833) üzenetére


bul07
nagyúr

Megbízhatóság szempontjából agy új autó az új autó
Egy 3éves kocsi lehet agyonhajtott megbízhatatlan valami is, amiről a vevő nem fog tudni

Kényelmi dolgok, ott már számít az ár egy olcsóbb fapados példány tuti nem nyújt annyit mindent egy új korában 2x 3x annyiba kerülő

Kinek mi számít

Mondjuk én meg nem szeretek földre ülni, így ha a pénz nem számítana tuti nem vennék alacsony üléspozíciójú kocsit
Vezetésbe sokkal kényelmesebb biztonságosabb egy magasabb kocsi, jobban belátni mindent

Öcsémnek Duster van, belsejével van bajom de a műszaki dolgaival semmi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53835) MasterMark válasza bul07 (#53834) üzenetére


MasterMark
titán

Mondjuk én meg nem szeretek földre ülni, így ha a pénz nem számítana tuti nem vennék alacsony üléspozíciójú kocsit
Vezetésbe sokkal kényelmesebb biztonságosabb egy magasabb kocsi, jobban belátni mindent

Ez most a világ legnagyobb hülyesége amúgy. :))

Switch Tax

(#53836) cappa72 válasza MasterMark (#53835) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez most a világ legnagyobb hülyesége amúgy.
Szubjektív dolgokról felesleges vitázni.

Nekem volt igen alacsony autótól (mitsubish cordia) egész magas is (ford Galay, S-max) - mielőtt valaki IFA-val jön, az nem szmélyautó -, és mindegyiknél van előny, hátrány.
Igen, a kicsit magasabból jobban kilátni előre, de ez az előny a mai divat-suv világban olvadozni látszik.
Amikor a misibácsi kordéja (mistubishi cordia ;) ) volt, akkor sem éreztem, hogy az előregondolkodós mivoltom hátrányba hozna, igaz nem is láttam el minden átlagautó felett, sőt, inkább egy fejjel alacsonyabbnak éreztem magamat. De annak is meg volt a varázsa.

Előre (és hátra is!) tekintős stílussal azért sok dolog kompenzálható akár magas, akár alacsonyabb autónál.

Illeszkedni az autódhoz annyi (teljesítmény, stabilitás, stílus stb), mint a saját és mások biztonságát is előtérbe helyezni. szerintem...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#53837) bul07 válasza MasterMark (#53835) üzenetére


bul07
nagyúr

Miért
Ülj le a földre, majd utána egy székre honnan látsz többet

Ha mész egy Dusteral csak a példa kedvéért kisebb kocsik felett simán átlátsz és látod hogy az előtted autózó előtt mi történik

(Nekem az oktató azt tanította hogy forgalomban nem az előttem autózó lámpáját figyeljem, hanem az előtte lévő autó lámpáját és így reakció időt nyerek, magasabb kocsiból ezt is könnyebb)

De amúgy valami érvet írhattál volna hogy miért
Milyen ész érv van a kijelentésed mellet

(#53836) cappa72

Magasabb üléspozíciónak mi a hátránya?
És itt most nem arról van szó hogy egy magasabb kocsi máshogy viselkedik mondjuk kanyarban, de ez már műszaki kérdés és hogy melyik gyártó ezt hogy tudja megoldani megint más dolog

Na meg a lentre mászás is szempont így 40 felett :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53838) Lauda válasza MasterMark (#53835) üzenetére


Lauda
félisten

Ez egyébként így van ahogy a kolléga írja. Tapasztalatból írok, mivel a suzuki swift-től a nyergesig mindenféle járművel járom/jártam az utakat az elmúlt 25 évben.

(#53839) MasterMark válasza bul07 (#53837) üzenetére


MasterMark
titán

Ha mindenki széken ül, akkor ugyanannyit látsz, mintha mindenki a földön ülne.

Nem közvetlen a magas üléspozició a gond, hanem annak a hozománya. Azaz sokkal könnyebb tetőre rakni az autót. Ez a hamis biztonságérzet.

Én is előre figyelek amennyire tudok, általában átlátni az autókon. Ha meg nem látok előre akkor jobban lemaradok pl. dobozos autó mögött.

Lauda: Persze ez nyilván ok, nem is erre gondoltam, hanem erre a fajta hozzáállásra.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#53840) bul07 válasza MasterMark (#53839) üzenetére


bul07
nagyúr

Na jó de itt egy Octavia és Duster volt említve, tehát föld meg szék, nem szék meg szék

Az hogy borulékonyabb tény, de ez sokmindenitől függ hogy ki borítja meg
Egy rossz sofőr egy Octaviat is megtud borítani

Minden kocsinak megvannak a maga határai, ezt a sofőrnek éreznie kell és ahhoz kell vezetnie, tudnia el hogy az adott kanyart milyen sebességgel tudja bevenni, vagy milyen nagy kormánymozdulat fér bele

De ettől még igaz hogy magasabban ülve jobban kilátni így forgalomban kényelmesebb és biztonságosabb
Városban meg borulékonyság nem is igazán tényező 50-70-nél nagy balfasznak kell lenni hogy saját erőből valaki megborítsa

Na meg amilyen utak vannak egy városi terepjáró jobban bírja, sima autónak kínzás egy Budapesti kör autózás

8évig egy Peugeot Expertett hajtottam, ez még egy városi telepjárónál is magasabb
Ezzel egy időben édesapámnak egy régi talán 1995-ös Toyota corolla kocsija volt , na az aztán tényleg alacsony
És mikkor abba kellet beleülnöm vezetni olyan rossz érzésem volt mint egy egérnek az óriások világában, semmit nem láttam előre csak a előttem lévő kocsi kipufogóját

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53841) MasterMark válasza bul07 (#53840) üzenetére


MasterMark
titán

De ez megint ellentmondás, mert pont a városi kis utcákba nem való egy magas nagy autó.

Switch Tax

(#53842) bul07 válasza MasterMark (#53841) üzenetére


bul07
nagyúr

Hosszúság széllesség

Duster -> hossz: 4341, szél/tükörrel:1804/2052
Octavia-> hossz: 4689, szél/tükörrel:1829/1994

Na akkor melyik nem való a városba

Annyi hogy a Duster tükrei kicsi kijjebb állnak, de behajtva kisebb mint az Octavia
De lehetne más kocsit is nézni de szerintem bőven az átlagba lenne a széllessége meg a hossza, így ez az érv se igazán jó

Talán a kaszni súlya és e miatti fogyasztás, na de ez megint motor kérdés, hogy mivel hasonlítjuk össze

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53843) Mr X válasza bul07 (#53840) üzenetére


Mr X
veterán

Ne a ko krét típusoknál ragadj le, az csak példa volt. A lényeg az űj alsókategória vs használt középkategória.

(#53844) bul07 válasza Mr X (#53843) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezek nem Hammer méretűek

Akkor nézünk egy Opel Corsa kocsit
Corsa-> hossz: 4060, szél/tükörrel:1765/1960

1804-hez képest 39-el kisebb, 3.9cm-rel
Persze hosszra rövidebb így parkolni kiesebb helyen is elfér, de szélességre majd egál

Csak látszatra nagyobbak mert magasabbak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53845) Mr X válasza bul07 (#53844) üzenetére


Mr X
veterán

Szerintem valahol elsiklott a vonat. Nem SUV-ról indult a beszélgetés, hanem új alsókategóriáról pár éves középkatevória ellenében. Hogy jönnek ide már megint a méretek?

(#53846) bul07 válasza Mr X (#53845) üzenetére


bul07
nagyúr

(#53841) MasterMark válaszoltam és abban van méret

Amúgy meg Vitarából indult ami egy kategória a Disterrrel

És hogy inkább használt közép mint egy új normál, ami megbízhatóság szempontjából(pontos előélet tudat nélkül) nem védhető vélemény

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#53847) Mr X válasza bul07 (#53846) üzenetére


Mr X
veterán

Mármint a te nézőpontodból nem védhető. Másnak talán nem ér annyit az első puki, hogy cserébe lemondjon pár extráról és valamennyi minőségérzetről.

[ Szerkesztve ]

(#53848) stickermajom válasza Reggie0 (#53826) üzenetére


stickermajom
addikt

Igen, jobb választás, ha elérhető ilyen a piacon. Sajnos pont nem az Astra/Octavia vásárló híres arról, hogy gyakran cserélgeti az autóját.
Mikor 2018-ban autót kerestem négy olyan feltételem volt amiből nem akartam engedni az 1-2 éves autónál: kombi, digitális klíma, nem hokedli alap ülés, xenon/LED. Látható, hogy nem voltak túlzott elvárásaim.
Ha a kombit még le is számítom, ez a Szentháromság gyakorlatilag pár autóra redukálta a választékot, mert itthon a 7-es BMW-t is halogén fényszóróval és tekerős klímával venné a nép, ha tehetné, úgyis csak az számít, hogy kifelé mutasson. Jól példázza ex kollégám, aki a kellemesen felszerelt Octavia és alap Superb közül az utóbbit kérte volna céges autónak és hosszú beszélgetések után választotta csak az Octaviat.
Ha engedsz az életkorból, akkor 3-4 évesen bővül a kínálat a levetett lízingesekkel, de a fix 30 ezres intervallumok miatt ott azért bejön a szerencsefaktor is, illetve az igazán jó vételek ki sem kerülnek, elmennek házon belül. Külföldre az átlag nem fog kimenni keresgélni és a neppert sem bízza meg, mert teljesen érthető módon utálja.
Szóval szerintem nincs gond a Vitarával, ahová azt az autót szánták vállalható döntés. Én tökre meg tudom érteni, ha valaki nem akar valami nepper kavicsos parkolójában alkudozni hanem inkább bemegy a szalonba és rábök egyre.

[ Szerkesztve ]

(#53849) MasterMark válasza Mr X (#53847) üzenetére


MasterMark
titán

Legalább az új autót az új tulaja ronthatja el úgy ahogy akarja. Főleg ha nem ért hozzá, hogy használtat vegyen, akkor garantáltan autóamortizálós tulajról van szó, merthá' van rá gari.

bul07: Inkább dustereznél az aláírásodban lévő touran helyett? Az a touran jobb autó így ránézésre.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#53850) Reggie0 válasza bul07 (#53832) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehetni mindent lehet, sot fel ev alatt is agyon lehet vagni. Csak eppen nem jellemzo, ha meg cegtol veszed, akkor ugyan ugy van ra szavatossag illetve gyartoi gari, amit kb. ugyanakkora problema ervenyesiteni mint uj autonal a garit, mert a hiedelmekkel ellentetben az sem megy siman.

Az uj szar kocsi, akkor is szar kocsi, ha uj.

Jobb is, ha nem markaszervizbe hordjak az autot, ott sokkal kevesbe valoszinu, hogy normalis szerelot kapsz ki, mert az araik ellenere a szereloket nem szeretik megfizetni. Meg ket olajcsere kozott sem biztos, hogy mar latni fogod ugyan azt a szerelot. Egyedul a garancia miatt kenyszerulnek az emberek oda hordani az autot, nem veletlen utana nem viszi oda senki. Mert nem hogy draga, a minoseg is nulla.

A 2 eves auto problemait meg ugy adod elo, mintha ezek a jarmuvek nem uzemelnenek 10+ eves korukig, azok honnan kerulnek akkor elo, ha olyan nagy a kockazat mar 2 evesen is? Sehol, fel van fujva a problema, mintha a horrorsztorik minden masodik eladasnal elofordulnanak, pedig egyaltalan nem az a jellemzo.

Most nem a motorokrol beszeltunk, hanem ugy am blokk a minosegrol. Se nem a Dusterrol, hanem a Suzuki Vitararol, ami kozismerten egy szar olcso konstrukcio. Gondolj peldaul a felfuggesztesere, a legotvarabb tipus, persze olcso szervizelni, mert keves alkatreszbol all, itthon ez a szempont sokak szemeben. Aztan, hogy elpattog meg a villamossinen is az kit erdekel, hiszen uj auto.
Aztan ott van a zajszigeteles, olyan durvan hallatszik a gumi hangja, hogy mar csak azert is 90-nel mennek az autopalyan, mert nem lehet megmaradni benne. Es lehetne sorolni a hibakat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.