Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52001) dh66e válasza Lauda (#52000) üzenetére


dh66e
veterán

Az egy ételfutár volt majd megkapja csekket szemben ott a kamera ami működik is. :DD

[ Szerkesztve ]

(#52002) rushty válasza Lauda (#52000) üzenetére


rushty
senior tag

De szép helikopter :U

Revolut meghívó pü-ben

(#52003) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"wonderful" :(((

Én azért még keresgélnék abban a törvénykönyvben, mit lehetne rásózni egy ilyen kreténre - bár a helyi népszokásokban nem szerepel az autó bezúzása, mint büntetés - úgy, hogy a delikvens benne ül.

A teherautós, aki elcsapta a négy rendőrt is megér egy misét. Úgy tűnik a bevándorlásiak nem mondták neki, hogy ez nem india...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52004) dh66e válasza t72killer (#52003) üzenetére


dh66e
veterán

Jah "szép" sztori pár napja volt a tévében.

(#52005) t72killer válasza dh66e (#52004) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+az ürge agyi kapacitásairól az is árulkodik, hogyha k.ssban szépen elmegy, esélyes, hogy az egészet megússza. Felmerül még a kérdés, hogy aki ennyire idióta, miből is szerzett porschét?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52006) tsiga18


tsiga18
tag

TC csinált egy felmérést 30-as övezetben, elég elszomorító a gyorshajtók aránya
[link]

(#52007) dh66e válasza t72killer (#52005) üzenetére


dh66e
veterán

A zsarukat nem csípte ezek szerint,de elég defektes lehet szerencsétlen az tuti.

(#52008) Elemental válasza tsiga18 (#52006) üzenetére


Elemental
addikt

Harmincas övezetben nagyon ritkán megyek 30-cal. Én is rontom a statisztikát.

(#52009) Reggie0 válasza t72killer (#52003) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk azt nem ertem mit kellett volna segitenie egy telefonhivason kivul, nyilvan a kamiont nem tudta volna leemelni roluk. Tippre meg segitseget se hivott.

[ Szerkesztve ]

(#52010) t72killer válasza Reggie0 (#52009) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem valószínű.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52011) Lauda válasza Reggie0 (#52009) üzenetére


Lauda
félisten

Ezekhez azért nem kell fenoménnak lenni. Biztosítom a helyszínt, segítséget hívok. Ha szükséges és megoldható, leszedem a roncsokat a sérültekről, vizet adok neki, teszek oda valamit, hogy ne az orrába/szemébe/szájába folyjon a vér, az intenzíven vérző sebeket megpróbálom elszorítani/elkötni, a nyílt töréseket betakarom, hogy ne szennyeződjön a seb, ilyesmik.

Az ilyen nyomorékot pedig börtönbe kell zárni és örökre eltiltani a vezetéstől.

[ Szerkesztve ]

(#52012) Lauda


Lauda
félisten

:W

-------------------------

[ Szerkesztve ]

(#52013) Chris Kiki válasza Lauda (#52011) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

vizet adok neki
Tilos!

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#52014) Lauda válasza Chris Kiki (#52013) üzenetére


Lauda
félisten

Már mint mi tilos?

szerk: példákat írtam, hogy lehet segíteni egy balesetkor. Nyilván helyzet és sérülésfüggő a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#52015) MasterMark válasza Lauda (#52014) üzenetére


MasterMark
titán

Vizet adni.

Switch Tax

(#52016) t72killer válasza Lauda (#52012) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az apokalipszis ötödik, részeg kamionosa...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52017) Reggie0 válasza Lauda (#52011) üzenetére


Reggie0
félisten

Eleg csak tarcsazni, az osszes tobbi opcionalis.

(#52018) dh66e


dh66e
veterán

Egy klasszikus gyalogos gázolás.

(#52019) MasterMark válasza dh66e (#52018) üzenetére


MasterMark
titán

Én nem értem azokat akik nem néznek körbe.

Switch Tax

(#52020) dh66e válasza MasterMark (#52019) üzenetére


dh66e
veterán

A zebra túloldalán nem nagyon néznek körbe az emberek gondolván hogy az ilyen agyhalott sofőrök nem járnak arra.

(#52021) tibcsiworld válasza dh66e (#52018) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

A gyalogos nagyon körbenézett! Sötétben sötét felsővel, mintha enyhe eső is lenne!
Az autós meg nagyon megválasztotta a sebességét!
Grat mindkettőnek!

(#52022) Lauda válasza MasterMark (#52019) üzenetére


Lauda
félisten

Én sem. Fényes nappal is folyamatosan nézek körbe az átkelés közben.

[ Szerkesztve ]

(#52023) Lauda


Lauda
félisten

[link] (youtube) :U

[ Szerkesztve ]

(#52024) tyielow válasza Lauda (#52023) üzenetére


tyielow
aktív tag

Hát az az ember bizony egy új high scoret döntött épp meg candy crushban

YouTube: toty1ka

(#52025) mephi666


mephi666
nagyúr

Hát lehet "kiszaladó kutyára" hivatkozni, de ha ilyen jó kamera van a buszban, akkor be lehet utalni szemészetre is a gyökeret... :U

[link]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52026) t72killer válasza mephi666 (#52025) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kocsit is bezúznám a sofőr költségére, ez a fajta simán visszaül jogsi nélkül...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52027) MasterMark válasza t72killer (#52026) üzenetére


MasterMark
titán

Attól még nem kell szemetet gyártani. Nem lett nagy baja a kocsinak, el lehet adományozni vagy valami.

Switch Tax

(#52028) baryll


baryll
tag

Miért vesznek az emberek sok száz köbcentis nagymotort, ha nem azért, hogy úgy menjenek vele mint az állat?
Belenézek a tükrömbe a megengedett sebességgel haladva és nincs benne senki. Következőre mikor ismételten belenézek, már a kocsim faránál van egy nagymotoros a felezővonal mellett, és előzni készül. Hogy került oda? Miért nem az úttest jobboldalán közlekedik? Nagytöbbségük fittyet hány a szabályokra. Persze nagyon sokkan autóval is így közlekednek.

(#52029) MasterMark válasza baryll (#52028) üzenetére


MasterMark
titán

Ezzel most mit akarsz mondani? Túl ritkán nézel a tükörbe? :DDD

Switch Tax

(#52030) t72killer válasza MasterMark (#52027) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jogos, mehet a máltai szeretetszolgálatnak :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#52031) baryll válasza MasterMark (#52029) üzenetére


baryll
tag

Túl alacsonyra vannak belőve a hazai útviszonyokhoz képest a nagymotorok sebességhatárai, ezért már szinte csak a felezővonal közvetlen közelében tudnak normálisan közlekedni.

(#52032) Reggie0 válasza baryll (#52028) üzenetére


Reggie0
félisten

A jobbratartas azt jelenti, hogy a jobb oldali savban kell mennie. A savon belul barhol mehet.

(#52033) Reggie0 válasza tibcsiworld (#52021) üzenetére


Reggie0
félisten

Ne viccel, 3 gyalogos volt a zebran terben elszorva es egyet se vette eszre az auto soforje. Raadasul amelyik elutotte az vagy 100 meterre volt a zebratol, mikor lelepett. Egyertelmuen az autos hibaja.

[ Szerkesztve ]

(#52034) Lauda válasza baryll (#52031) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk. Ha ez nem tetszik, nem kötelező motorozni.

(#52035) Lauda válasza Reggie0 (#52032) üzenetére


Lauda
félisten

A hatályos kresz szerint ezt jelenti a jobbratartási kötelezettség:

25. § (2) * Járművel az úttesten - az előzés és kikerülés esetét kivéve - annak menetirány szerinti jobb oldalán, az út- és forgalmi viszonyok szerint lehetséges mértékben jobbra tartva kell közlekedni. [link]

(#52036) Reggie0 válasza Lauda (#52035) üzenetére


Reggie0
félisten

Tehat bemehet a savon belul barmerre, ha arra van barmi csekely oka. Fontos, hogy a lehetseges mertekben jobbratartva nem egyenerteku a szorosan jobbratartassal. Amugy mellekesen azt a kerekparosok eseten sem irjak mar elo. Ha mar az elozesre keszult, akkor boven eleg indok balra tartania a savon belul.

[ Szerkesztve ]

(#52037) Lauda válasza Reggie0 (#52036) üzenetére


Lauda
félisten

Ok, te értelmezd így. Én arra reagáltam, hogy a sávon belül bárhol mehet. Ez konkrétan nem igaz. Gyakorlatilag egyik mondatod sem fedi a valóságot, de én ha nem haragszol nem állok le veled ezt megvitatni.

[ Szerkesztve ]

(#52038) Reggie0 válasza Lauda (#52037) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem haragszom, amit irok pont a valosagot fedi. Te egy papiron elkepzelt idealis vilagban mukodo elmeletrol beszelsz, mig a gyakorlatban barmi miatt mehet barmelyik reszen a savnak, amire szamitani is kell. Azan, hogy o ugy latta, hogy a feluleti hullamossaga vagy a katyuk kozotti utvonal ott volt idealisabb es azert ment be azon el lehet filozofalni egy ideig, de ez az o dontese.

(#52039) brd válasza Reggie0 (#51956) üzenetére


brd
nagyúr

Tökmindegy, melyik pontot, sőt, még az is lehet, hogy egyiket sem. A mai nyugati társadalmak jó részében egy egyértelműen bizonyítottan (pl. tetten érés) kártékony embernek is ugyanannyi joga van embernek lenni, mint a nem kártékonynak, sőt, ha megfelelő ismerősei vannak, több is (pedig néha egy nyilvános kínzás pl. gyilkosságért, emberek megnyomorításáért helyretenne pár dolgot a fejekben). Gondolom az oldal tulajai nem akarnak ilyen ügyekbe semmilyen szinten belekeveredni, nehogy gondjuk legyen (mintha a karhatalom valami olyasmi törvényt is kiszart volna az elmúlt pár évben, hogy a papír is felelős a rajta lévő tintát író ember tetteiért, de lehet, keverem valamivel).

The only real valuable thing is intuition.

(#52040) brd válasza t72killer (#52005) üzenetére


brd
nagyúr

A kettő között nincsen ennyire szoros összefüggés. Aki saját erőből (nem örökölt) lett gazdag, az általában inkább egyéb képességeinek köszönheti ezt (pl. kitartás, szorgalom, szociális képességek (ismerősök), könyörtelenség, egyebek; ill. néha csak szerencséje van, véletlenül belenyúl a tutiba), persze az igaz, hogy az átlagnál okosabbnak azért nem árt lenni, ha a gazdagodás erősen tervezett.

The only real valuable thing is intuition.

(#52041) brd válasza Lauda (#52035) üzenetére


brd
nagyúr

Engem a "lehetséges" szó jogi értelmezése érdekelne esetleg egy bírósági szakaszba lépett ügyből, ha van ilyen, mert ha én pl. a sávomon belül kátyúkat kerülgetek, attól még megfelelek-e a lehetséges jobbra tartvának, vagy nem?

The only real valuable thing is intuition.

(#52042) bul07


bul07
nagyúr

Ázsiában is alkotnak a női vezetők :DDD :))

Lehetne elemezni hogy kinek melyik rész tetszik de vagy három eseten könnyesre röhögtem magamat

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52043) Viszlát válasza mephi666 (#52025) üzenetére


Viszlát
addikt

És a végén még mutogatja a követési távolságot. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#52044) rushty válasza Viszlát (#52043) üzenetére


rushty
senior tag

arra bazírozott, hogy legfeljebb kifizetik, hát nem

Revolut meghívó pü-ben

(#52045) Lauda


Lauda
félisten

Ez a megoldás sem gyenge. A többsávos pálya/autóút forgalmát keresztezed: :Y

Ez konkrétan usa, láttam ilyet a litvánoknál is (nem biztos ez utóbbi, de valamelyik mára már független orosz területen). Angoloknál pedig teljesen hétköznapi az ilyen. Szemben két sávon jönnek ezerrel (oké, kint a 80-as tábla, de azt tudjuk az ilyesmit mennyire tartják be), közben meg aki át akar menni a túloldalra, az találja meg azt a rést, ahol átfér. Aztán vagy sikerül, vagy nem... :U ..Szerintem az ilyen megoldások nagy baleseti kockázatot jelentenek.

[ Szerkesztve ]

(#52046) Zolás válasza Lauda (#52045) üzenetére


Zolás
addikt

Hollandiában van lámpás kereszteződés autópályán! Nyugisan gurulok, egyszercsak 100,majd 80, aztán 60-as korlátozás, és kereszteződés lámpával!

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#52047) NoLF válasza Lauda (#52045) üzenetére


NoLF
addikt

erre kváncsi vagyok, mutatnál egy angol példát? 7 évig éltem ott, levezettem pár10ezer mérföldet keresztül/kasul, de nem láttam ehhez hasonlót.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#52048) Lauda válasza Zolás (#52046) üzenetére


Lauda
félisten

Na az megint egy szép történet! :Y :W

(#52049) Lauda válasza NoLF (#52047) üzenetére


Lauda
félisten

Rengeteg ilyen van, most csak kattintottam egy útra, de bármerre jártam angliában, mindenfelé találkoztam vele. Például: [link]

Csinálnak olyat is, ahol az egész kócerájt keresztezed, először az innenső két sávot, majd a másik kettőt: [link] Agyrém komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#52050) NoLF válasza Lauda (#52048) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem aki elsőnek jár az m3 bevezetőn, az is meglepődik a lámpás kereszteződésnél :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.