Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52951) mezis válasza brd (#52950) üzenetére


mezis
nagyúr

4 autó, 4-en vezetgettük, összesen kb 700000km. Nem kellett a sebességváltóval foglalkozni az olajcserén kívül.

mezis

(#52952) kw3v865 válasza mezis (#52951) üzenetére


kw3v865
senior tag

Persze, hiszen ha valaki rendeltetésszerűen, ésszel, finoman kezeli a váltót, akkor nem lesz semmi baja akkor sem, ha nem alkalmazza a "visszaváltás előtt üresbe kitenni, majd gázfröccsöt adni" módszert. A 21. században vagyunk már, a technikát felkészítették erre...
Sokkal hamarabb fog szétrohadni az autó, mint hogy a váltó adja meg magát.

[ Szerkesztve ]

(#52953) Reggie0 válasza Elemental (#52930) üzenetére


Reggie0
félisten

Semmi gond, nem vitanak veszem, hanem eszmecserenek.

Voltam par treningen en is, ahany oktato annyifelet is mondanak, nyilvan nem az alapokban. Azt, hogy a motorfek es az enyhe fek nem ugyan az elege autofuggo, nekem a quattro sokkal jobban rajtatartja az iven motorfekkel, mint az abs, eleve az utobbi mindig megcsusztatja a kereket egy kicsit, mert diszkret ideju mintavetelezest hasznal es hol raengedi, hol elveszi kicsit a feket. A quattro meg mechanikus allando nyomatekelosztast vegez. Amikor valtok fekrol motorfekre olyan mintha sinre ugrana az auto.

[ Szerkesztve ]

(#52954) cappa72


cappa72
nagyúr

[off]
Majd egy hete még kevesebben használják az Index-et. ;]
[/off]
Elég kétértelmű off lett.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#52955) mephi666 válasza cappa72 (#52954) üzenetére


mephi666
nagyúr

így is elég necces tud lenni a közlekedés, ha pedig még többen leszoknak az indexről, rengeteg baleset lesz :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52956) cappa72 válasza mephi666 (#52955) üzenetére


cappa72
nagyúr

Amúgy ez jogos. Pár évtizede csak a drága márkák engedték ezt meg maguknak, manapság már nincs ilyen erős megkülönböztetődés, a "pór"autónépség is felzárkózott hozzájuk (természetesen akinek nem inga, nem ketyeg...)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#52957) mephi666 válasza cappa72 (#52956) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt belvárosban párhuzamos közlekedés, lámpától indulunk, felgyorsultam óra szerint 60-ra, külsőben kicsit lassabb jármű, nem indexel, kezdek mellé érni, mire húzza rám a kocsit, majd kirakja az indexet... szemből nem jön senki, fék, húzódás azonnal balra (záróvonal átlépésével) :U elkerültem az ütközést, de nem rajta múlott... úgy gondolta szerintem, hogy az index kirakásával aktiválja az erőpajzsot a kocsija körül vész esetére (ez volt az a pont, amikor megrendeltem kocsiba a kamerát)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52958) Siriusb


Siriusb
veterán

Komolyan volán mögé kell engedni az ilyet? video

(#52959) mephi666 válasza Siriusb (#52958) üzenetére


mephi666
nagyúr

az ilyen nyomoréktól évekre el kellene venni a jogosítványt és osztani neki egy minimum tripla akkora bírságot, amennyit a lef*ngott sz*rja ér :U ...láttam élőben hasonlót: kisteher megállt, boyracer meg ráelőzött... a teherautó lélekjelenlétén múlott, hogy nem csapta el a baromarcú a nagymamát+unokát, mert a teherautós ráhasalt a dudára, amitől azok teljesen lefagytak és megálltak előtte (jobbról-balra akartak átkelni és nem is láthatták, hogy valaki az álló járműt előzi)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52960) bul07


bul07
nagyúr

Ezen a videón a mai napig jót röhögök :DDD :D

Amúgy ezek se semmik
[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52961) szebe


szebe
őstag

[link]

Na, szóval ilyen remek emberek közlekednek Fehérváron, az ilyenek miatt (is) szeretek inkább BP-n közelekdni.
A százméterek múlva elfogyó belső sávot stoppoló "ne tolakodjál" arcokról nem is beszélve.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#52962) Lauda válasza szebe (#52961) üzenetére


Lauda
félisten

Én egyiket sem értem. Eleve teljesen felesleges dudálgatni neki, mert ettől nem változik semmi, egyébként senkire és semmire nem volt veszélyes. A bmw-s ugyanezért nem értem, semmire nem ment az akciójával. Ezen kívül ha nagyon ragaszkodunk a szabályokhoz, mindkettő szabálytalan is volt. A kamerás autós a dudálás miatt, a bmw-s meg alkotott bőven.

[ Szerkesztve ]

(#52963) Viszlát válasza szebe (#52961) üzenetére


Viszlát
addikt

Az a konklúzió. :D

Pöstre se menj, ha ilyenek miatt inkább máshol vezetnél. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#52964) mephi666 válasza Viszlát (#52963) üzenetére


mephi666
nagyúr

pont a legjobb résznél állt meg a felvétel: átment rajtuk a villamos, vagy beszállt annak a vezetője is? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52965) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Más szemében a gerendát is....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52966) kw3v865 válasza Lauda (#52962) üzenetére


kw3v865
senior tag

Én sem értem minek kell állandóan dudálgatni az ehhez hasonló jelentéktelen esetekben... 11 év alatt eddig még egyszer sem kerültem olyan helyzetbe, amikor a dudának lett volna bámi haszna balesetmegelőzés szempontjából, nem is szoktam használni. Sok gyenge idegzetű emberke van az utakon, akiket kifejezetten zavar is, ők támadásnak tartják, és ezzel a dudáló csak olajat önt a tűzre...

(#52967) Atomgeszi válasza kw3v865 (#52966) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem kellett már többször is.. Igaz, el tudtam kerülni a balesetet satufékkel is, de amikor rádudáltam, mert nem adta meg az elsőbbséget, mint aki fel se fogta, hogy neki szól a duda.. A szemünk nem találkozott a tükörben. Csak bambult előre. :U

(#52968) szabonagyur válasza kw3v865 (#52966) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én úgy vagyok vele, hogy igen ha olyan a helyzet ahova kell egy figyelem felkeltő duda akkor megadom.

Tegnap is M3-n előzöm a kisbuszt aki menet közben megindul be a belsőbe rám majd a kis duda után ahogy elhaladok mellette látom TV-t néz kb.

Vagy amikor a gyalogos átrohan előttem mert neki annyira sürgős, hogy a zebrán a piroson áthaladjon.
(#52967) Atomgeszi: pár napja egyirányúban jött velem szembe egy delikvens lendületből én meg megálltam mert lehúzódni sincs hova. Dudálok meg mutatom neki, hogy neki behajtani tilos de ő csak jön rám és nem érti mi a gond.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#52969) Atomgeszi válasza szabonagyur (#52968) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Tegnap is M3-n előzöm a kisbuszt aki menet közben megindul be a belsőbe rám majd a kis duda után ahogy elhaladok mellette látom TV-t néz kb."

Ez szerintem teljesen jogos.

De a fenti videó, ahol valaki önkéntes rendőrt játszik(nem tudván azt, hogy a másikból mit hoz ki, főleg BMW-s nepáli is lehet, azok amúgy is szeretek megmutatni, hogy ki a hangosabb kutya), mert bekanyarodott valaki előtte záróvonalon, úgy,hogy semmi veszély nem volt, semmi értelme szerintem sem.

Majd a rendőr megbünteti, ha úgy van.

(#52970) Lauda


Lauda
félisten

Falling Asleep While Driving

A videóban látható olyan eset is, hogy a biztonsági övvel be nem kötött vezető (vagy akár utas) hogy tud összetörni másokat a fülkében, akár a hátul ülőket is.

[ Szerkesztve ]

(#52971) Lauda


Lauda
félisten

Buszos szépen megállt az átjáróban: https://www.youtube.com/watch?v=Pahy39gJNqs A busz oldalán a felirat keméy. :D

[ Szerkesztve ]

(#52972) mephi666


mephi666
nagyúr

és azt írogatják, hogy "jól teszi, ügyes, stb" :U védik ezt a barmot

...meg az egész koncepció, hogy yt-n kell oktatni :W súlyosbító körülményként kellene ezt figyelembe venni... így is sok a barom az utakon, de buzdítsuk a hülyéket, hogy "akár te lehetsz a bivalybasznádi ken block" ...hátha úgy találja valaki, hogy apuka 5ös bmw-jével felvág a csajoknak (aztán hirtelen letarol pár embert a járdán, vagy 1-2 biciklist... esetleg egy swiftes családot)

...nagyon alacsony lett az a kerítés

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52973) Lauda válasza mephi666 (#52972) üzenetére


Lauda
félisten

és azt írogatják, hogy "jól teszi, ügyes, stb" :U védik ezt a barmot

Általában csak addig, amíg nem az ő autóját töri össze, vagy gázolja halálra a gyerekét. Szerintem a rendőrök lekapcsolják majd, a videók bizonyítanak mindent. Ha leültetik pár évre, talán benő a feje lágya. Remélhetőleg addig másokban nem okoz kárt.

[ Szerkesztve ]

(#52974) biker válasza mephi666 (#52972) üzenetére


biker
nagyúr

azért elég megnézni Ken Block is hány autót zúz le gyakorlás közben :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52975) mephi666 válasza biker (#52974) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, de ő csinálja nyugodtan egy zárt pályán, ahol maximum csak anyagi kár keletkezik... azzal nincs probléma... ne használja senki a közutakat játszótérnek egy ilyen izomgéppel (meg amit te is mondasz: ken block baromi sok gyakorlás után is odaveri sokszor a gépet, mire 1-1 jobb videó összeáll, ez a 22éves gyerek egy kaszkadőr gyorstalpaló után a driftelés matuzsálemének hiszi magát és ő oktat yt-n másokat? ez nem egy jó képlet, ha követői akadnak)

#52976: arról szerintem lemaradtam... hasonló hülyegyerek volt és "derékba tört" a pályafutása?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52976) Lauda válasza mephi666 (#52975) üzenetére


Lauda
félisten

Talán még emlékszünk a lengyel bmw-s gyerek "életútjára"....

(#52977) biker válasza mephi666 (#52975) üzenetére


biker
nagyúr

Pontosan. Ken Block élesben, random körülmények közt, vagyis az igazi rally világban soha nem volt a legnagyobb rallisok közt, nagy volt, de nem amiatt fognak emlékezni rá, hanem a gymkhana miatt. Az meg lezárt pályán, tiszta ismert körülmények közt, 100x lepróbálva, megtervezve történik. Az nagyon más.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52978) mephi666 válasza biker (#52977) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, hát nem egy vatanen volt, az biztos... mondjuk én néha szoktam vatanen-t utánozni közúton: ilyen profin ki tudom takarni a napot :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52979) biker válasza mephi666 (#52978) üzenetére


biker
nagyúr

huh hát a group B .... De máris közelebb vagy hozzá :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52980) Reggie0 válasza mephi666 (#52972) üzenetére


Reggie0
félisten

Sosem ertem mi ertelme aszfalton driftelni. Haszna nulla - gyorsabban nem lehet haladni igy - , csuszkalni meg tanpalyan is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#52981) biker válasza Reggie0 (#52980) üzenetére


biker
nagyúr

de a tanpálya pénzbe kerül, azt meg elvitte a kaszkadőr iskola meg a kocsi :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52982) bul07


bul07
nagyúr

Így kell ezt motoros motorost :DDD :)

És jött a villamos válogatás Part 5
5:22 nyomorult biciklis

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52983) Lauda


Lauda
félisten

Itt látható belülről a gumiabroncs gördülés közben. Brutál igénybevételt kell kiállnia a szerkezetének.

(#52984) philoxenia válasza Reggie0 (#52980) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Motoros

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52985) biker válasza Lauda (#52983) üzenetére


biker
nagyúr

nekem az tetszik ebben, amire nem is gondoltam volna, bár tök egyértelmű, hogy cirkulál a levegő a kerékben, ahogy összenyomódik, tolja maga előtt mint a pumpa a levegőt.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52986) biker válasza bul07 (#52982) üzenetére


biker
nagyúr

a villamososnál van 3-4 olyan ahol azért a főnökei behívhatnák a vezetőt.
Amikor még szabad jelzés előtt elindul és csörget, 2mp-el, vagy amikor látható az út szélén neki háttal álló srác, aki lát egy álló villamost, de már eleve olyan közel áll hogy veszélyes, de elindul és csak akkor jelez mikor lelépne. Ott induláskor jeleznie kellett volna.
(okoskodás alapja megalapozott, mielőtt nekem estek, fater 30éve át volt trolis oktató és villamosos kresz oktató, egy kicsit sokat lebzseltem nyáron tanuló járatokon, meg oktatásokon)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#52987) Reggie0 válasza philoxenia (#52984) üzenetére


Reggie0
félisten

Jah, sok ilyet lattam eloben, evente parszor jarok kozelkeleten. Esos idoben is szeretnek kimenni driftelni, mondjul nem sokat esik arrafele foleg dec-marc kozott.

(#52986) biker: Jaja, jopar szabalytalansagot kovetnek el a villamosvezetok is. 2:30-nal sem volt semmi extra, az elsobbseg nem azt jelenti, hogy neki nem kell lassitania.

[ Szerkesztve ]

(#52988) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Ma láttam egy nőt kb 40-50 között valahol tanuló autóban... konkrétan a nő nem látott szerintem semmit, tolatásnál szó szerint 5 centire nézte a tükröket, de ugyanígy amikor párhuzamosból indult el a bal tükröt centikről nézte... :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#52989) dh66e


dh66e
veterán

Halálos nyúlbaleset.

Bazzz ezért valakinek meghalnia, a sérültekről nem is beszélve. :(((

(#52990) mephi666 válasza dh66e (#52989) üzenetére


mephi666
nagyúr

1-2 hete itt kutyát sétáltattak az úttest közelében, ami amikor közeledtünk, megindult az úttest irányába... mögöttünk autó, szembe sávban autó... úgy voltam vele, hogy ha kiugrik elénk, így járt... asszony kezdett pánikolni, én meg még a gázt sem vettem el, hátha a nagyobb sebességtől meggondolja magát a jószág... így tette végül... nem akartam kockáztatni sem a nagyobb anyagi kárt, sem mások testi épségét... rosszul járt volna a jószág, de még mindig inkább az járja meg, mint közülünk valaki (vagy a többi személygépkocsiból) ...mellesleg mivel nem vadkár, a hülye gazdáit terhelte volna minden felelősség, amiért póráz nélkül hagyják forgalmas helyen rohangálni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52991) Chris Kiki válasza dh66e (#52989) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

...az őzek, szarvasok és vaddisznók KRESZ-tudása még a gyalogosokét és sok kerékpárosét is alulmúlja.
:C

#52990 mephi666
...én meg még a gázt sem vettem el, hátha a nagyobb sebességtől meggondolja magát a jószág...
Mit mondjak, gratulálok. :((

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#52992) szabonagyur válasza mephi666 (#52990) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jajj mit fogsz te most ezért kapni nemsokra... :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#52993) mephi666 válasza Chris Kiki (#52991) üzenetére


mephi666
nagyúr

fékezek, belénk jönnek, vagy a mögöttünk levő bebambul és utolsó pillanatban átrántja a szembe sávba... hirtelen úgy kalkuláltam, hogy a legszerencsésebb az, ha nem kezdek semmi manőverbe... ha a kutya kiugrik, akkor esetleg a mi kocsink elejéről bont le valamit, de ha fékezgetek, vagy próbálom kikerülni, abból komolyabb baleset is lehet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52994) philoxenia válasza szabonagyur (#52992) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vagy tizenöt éve Kisújszálláson még benn volt a 4-es. Mentem a sorban olyan 55 körül, előttem-utánam autónyi távolságban kocsik. Szemben tömött sor. Kiugrott egy kutya. Elütöttem, nyilván lehetőségem sem, időm sem volt másként tenni. Őz a kocsi oldalának ütközött két éve. Nem tudom, hogy az itteni Hamiltonok mit tettek volna a helyemben. Mentem kb. harminccal, előztek engem éppen és töksötét volt. Megláttam, az őz fejét a lámpa fényében, fél másodperc múlva neki a kocsi oldalának. El is ment, esély sem volt semmire, nyilván túl is élhette, a hátsó ajtó behorpadt. Azért BALeset, mert nem elkerülhető. Ja, vadvédelmi tábla a környéken sem, húsz-harminc méterre onnan egy tanya, a másik oldalon az útépítők kerítése. Nem is lehetett őzre számítani épp ésszel...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52995) szabonagyur válasza philoxenia (#52994) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én is ütöttem el őzet sajnos jó pár éve, sajnálom is szegény állatot, de választhattam áttérek szembe sávba és ugyanúgy elütöm plusz kamion, vagy berántom árokba és szintén annyi nekünk vagy tartom a kormányt egyenesben és elütöm :/

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#52996) BigBear válasza philoxenia (#52994) üzenetére


BigBear
senior tag

Vadvédelmi táblát meg lehet b...szni. :(
Hiába figyelsz, ha úgy ugrik ki egy őz, vagy ne adj' Isten szarvas, esély sincs megállni vagy kikerülni.
Vaddisznóról nem is beszélve. Mozgó sötét bucka (vagy télen nagy méretű hóbucka ami mozog, ha hó van) ami le se tojja a kocsikat.
Megértem azokat is akik reflexből elrántják a kormányt. Volt "szerencsém" látni, mit művel egy szerencsétlenül elcsapott szarvas, azt senki ek nem kívánom. :(

(#52997) philoxenia válasza szabonagyur (#52995) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fiam már kettőt ütött, mondtam neki, biztosan gyorsan mentél, de mióta úgy jártam, ahogy, már tudom, hogy van amikor nem a sebességen múlik.
Napi szinten látok őzeket az út mellett és heti szinten mennek át előttem. Amit tehet az ember, az, hogy fékez, ha van rá ideje. Akkor is, ha már átment, mert gyakran jön másik is. A legdurvább szintén olyan két éve volt, meg kellett állni, és szó szerint lehajtani az útról vagy ötöt-hatot.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52998) Reggie0 válasza philoxenia (#52997) üzenetére


Reggie0
félisten

flir pathfindir ii

(#52999) kerxy


kerxy
senior tag

Ez azért erős mázli: Kamera rögzítette, ahogy a lámpát kidöntve majdnem elgázol két embert az Audis, a MOM Parknál
Vajon ennyire elnézte a kijáratot?

[ Szerkesztve ]

(#53000) Reggie0 válasza kerxy (#52999) üzenetére


Reggie0
félisten

En ott ezert allok mindig a vastagabb oszlop mogott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.