Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52301) MasterMark válasza philoxenia (#52300) üzenetére


MasterMark
titán

Jobb ha vesz hangot.

Utólag le tudod venni, viszont utólag visszatenni nem tudod ha mégis kéne...

Switch Tax

(#52302) philoxenia válasza MasterMark (#52301) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából mi haszna a csattanásnak, ha baj van? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52303) MasterMark válasza philoxenia (#52302) üzenetére


MasterMark
titán

Nem csak a csattanásnak van értelme. Ott mondjuk nincs. Esetleg fékcsikorgás vagy ilyesmi, de ott mindegy.

Bármilyen másik szituációban jöhet jól. Pl. dudáltál akkor azt hallani, hogy te figyelmeztetted mondjuk egy biciklist aki belédesik mert fülhallgatóval közlekedik.
Vagy akár valami road rage-nél amikor bekúrják az ablakod, akkor lehet hallani mi történt.

Szerintem inkább venni éri meg a hangot is. Sokkal rosszabb ha egyszer kell és nincs, mintha veszed és max. néha le kell venned róla a hangot ha nem kell.

Switch Tax

(#52304) mephi666 válasza MasterMark (#52303) üzenetére


mephi666
nagyúr

vlc-vel pár kattintás másolatot csinálni a videóról, hangsáv nélkül :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52305) bul07 válasza MasterMark (#52296) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen valószínűleg lefulladt

(#52297) Lauda

Azt nem állítottam hogy én vezettem vagy bármi közöm lenne a felvételt készítő kocsihoz ;] :DDD

(#52300) philoxenia

Ennél is be lehet, ha én kocsim lenne akkor azt mondanám most egy hete kapcsoltam vissza :)

Most meg gyorsba tettem fel a videót(dolog volt még), és úgy emlékeztem hogy a youtube szerkesztőjébe is ki lehet kapcsolni a hangot, de nem, így gyorsba betettem ez számot ami így úgy jó volt

...............................

Amúgy azon a részen előtte is és utána is hosszan most előzni tilos és 40-es tábla van kirakva mert új aszfaltréteget húznak a 44 főút azon szakaszára, ezért is látható 24másodpercnél az a tábla
És végig hatályba van majdnem Kecskemétig

Amúgy utána is volt még egy érdekesség csak azt hátsó kamerával lehetett volna felvenni
Egy folyamatos guminyom volt az úton, meg is jegyeztük hogy valakinek jól beragadt a féke
Olyan másfél kilométerrel később állt is az úton két kamion és akkor kezdtek elindulni, még elhaladtunk mellettük
És látom ám tükörbe hogy ahogy elindult a kamion egyből kék füstölve megy, hát beragadt fékkel ment és füstölt a gumija

Amúgy ha kész lesz a M44 autóút,(vagy autópálya) akkor Budapestről-Békéscsabára sec perc alatt le lehet menni

B@zi stadionok helyett mindenhová autóutat kellene csinálni, minden főutat át kellene építeni autóúttá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52306) Lauda válasza bul07 (#52305) üzenetére


Lauda
félisten

Én sem állítottam, hogy te előztél az előzni tilosban. :DDD ;]

(#52307) dh66e válasza bul07 (#52294) üzenetére


dh66e
veterán

Forgalom lassító kisteher, nem láttál még ilyet? ;]

(#52308) proof88 válasza bul07 (#52294) üzenetére


proof88
addikt

frászt kapok ezektől a sejtelmes zenéktől ... inkább csak legyen némítva :D

(#52309) bul07 válasza proof88 (#52308) üzenetére


bul07
nagyúr

youtube szerkesztőjébe nem találtam ilyen opciót, akkor klikk és hang oda, de nem volt, így gyorsba beraktam egy nem túl hangos zenét

Kár hogy nem megyek már annyit mint kétezres években, akkor ontottam volna a videókat :DDD ;]
Á régi szép idők

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52310) philoxenia válasza MasterMark (#52303) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze megyünk a feleségemmel több száz kilométerre, aztán hallgassuk vissza, a veszekedést, hogy ki kezdte? ;]

Itt is felesleges a hang szvsz.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52311) philoxenia válasza bul07 (#52309) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt hittem, még a kétezres éveket írjuk.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52312) Szoszo94 válasza philoxenia (#52310) üzenetére


Szoszo94
őstag

Áhhá, szóval Te szoktad kezdeni és nem akarod, hogy kiderüljön?! ;] Itt van a kutya elásva :P

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#52313) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy van még egy érdekesebb videóm csak valamiért nem megy a youtube elhomályosítás
Nem menti el a változtatásokat
Viszont nem akarok a sofőrrel kitolni hátha látja a munkáltatója vagy ismerőse így a rendszámot mindenképpen takarni akarom
Majd pár nap múlva megpróbálom megcsinálni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52314) proof88 válasza bul07 (#52313) üzenetére


proof88
addikt

Így én is jártam már a youtube-bal.
A megoldás az lett hogy végül másik nap már működött, vagy másik böngészőből. :D

(#52315) Lauda


Lauda
félisten

https://videa.hu/videok/origo/jarmuvek/ki-akart-menni-a-kapunrossz-ZIXn2NdjGH9Lncp6

Ez az ember mennyire van tudatában annak, ami körülötte történik? :U

[ Szerkesztve ]

(#52316) Reggie0 válasza Lauda (#52315) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, ennek is helyben el kene venni a jogsiat es ujravizsgazni esetleg PAV. Aki ennyire nem latja a teret, az szerintem kozveszelyes.

(#52317) Lauda


Lauda
félisten

(#52318) mephi666 válasza Lauda (#52317) üzenetére


mephi666
nagyúr

szamár 150-el megvolt? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52319) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Ma jöttem haza Sápról Győrbe, volt pár vészfékezésem a külső sávból tükör nélkül rádhúzó autósoktól, de ezt már megszoktam. Ami viszont felettébb meglepett, az az M0 egyik szakaszán a menetiránnyal szemben (a leállósávon) közlekedő robogós :) Azt hittem lehidalok ott helyben.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#52320) Lauda válasza mephi666 (#52318) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Köszi, ez nagyon ott van! :D Nem zavarja különösebben a menetszél, igaz egy részét megfogja a kocsi. :DDD

(#52321) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a barom is jól megcsinálta magának :K kint gondolom ezért bevitték egy időre, hogy higgadjon le a feje

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52322) Lauda válasza Lauda (#52291) üzenetére


Lauda
félisten

(#52323) cappa72 válasza Szoszo94 (#52319) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ó, nekem eddig a legnagyobb ilyen "élményem" Bulgáriában történt még gyerekkoromban.
- autópáya
- belső sáv
- forgalommal szemben
- csacsifogat... le is fortóztuk akkor a Szmena 8M típusú fényképezőnkkel.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#52324) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Olyan erővel csapódott oszlopnak egy BMW a Soroksárin, hogy kiesett belőle a motor: [link]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52325) maajsz válasza FireFox1996 (#52324) üzenetére


maajsz
senior tag

"csodával határos módon csak könnyebben sérültek meg"

Ezek szerintem az életük hátra lévő részére az összes szerencse "jail free" kártyát kijátszották akkor és ott.

(#52326) FireFox1996 válasza maajsz (#52325) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Inkább azt mondom, hogy továbbra is vezetnek, és csak BMW jöhet szóba!

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52327) philoxenia válasza FireFox1996 (#52326) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Villanyoszlop? :F

...már, ha áramot vezetnél.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#52328) Siriusb


Siriusb
veterán

Még egy IQ bajnok: [link]

Szerk.:
lehet ugyanaz a sofőr, aki egy Hummer-rel akart átmenni a Balaton jegén? :D

[ Szerkesztve ]

(#52329) Lauda válasza Siriusb (#52328) üzenetére


Lauda
félisten

Remélem a jogsiját is elveszik jó időre. Aki ennyire nincs tisztában a környezetével, annak semmi keresnivalója az utakon. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#52330) Siriusb válasza Lauda (#52329) üzenetére


Siriusb
veterán

Ne legyünk ilyen előítéletesek: lehet PSZH vezetéséhez van szokva és rutinból belehajtott. :D

A hülyéje ha Trabanttal megy, lehet "megússza", mert a papírcsónak lebegett volna a víz tetején! ;]

(#52331) mephi666


mephi666
nagyúr

ez meg azért vicces :) ...főleg, hogy köztudottan nagy esőzéskor az aluljáró az, ami először megtelik vízzel... mégis van olyan, aki megpróbál ilyenkor is átkelni... (ha közel laknék onnan, tutira be lenne készítve egy felfújható csónak meg egy evező és azzal mennék át ilyenkor az aluljárón :D csodálom, hogy senki nem csinált még ilyet 1 vicces kép kedvéért... ne csak ps-el készüljön már hasonló, amikor simán kivitelezhető)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52332) bul07 válasza FireFox1996 (#52324) üzenetére


bul07
nagyúr

Híradó infó
A nő vezette, jogsija se volt, és még ivott is vagy drogozott is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52333) Viszlát válasza Lauda (#52322) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszi a linket, eddig nem találkoztam ezzel a sorozattal, de most megnéztem az összes eddigi részt. Különösen tetszik, hogy a hétköznapi valóságot látni bennük, mégpedig, hogy nem a prémium autókban ülők sajátja az eszetlen, bunkó közlekedés. Ez valószínűleg nem volt célja a készítőknek, de akár akarva, akár akaratlanul, adtak egy jó nagy pofont ennek a mítosznak.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#52334) bul07 válasza Viszlát (#52333) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt ne feled főleg ha saját ügyéről beszél hogy csak a saját álláspontját mondja el, mert mit is mondana hogy felelős volt az ügyfele
Egy jobb ügyvéd másik oldalon simán lehet hogy megnyerné ellene a pert

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52335) Viszlát válasza bul07 (#52334) üzenetére


Viszlát
addikt

Ööö, ezt biztos nekem akartad válaszként? :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#52336) bul07 válasza Viszlát (#52335) üzenetére


bul07
nagyúr

Óóó bocs, azt hittem ezt a videó sorozatot linkelte

Dr. Herpy rendel 11.: Ez az ajtónyitás 400 ezer forint büntetést ért

Erre videó sorozatra vonatkozott volna amit írtam

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52337) dh66e


dh66e
veterán

3 évet kapott a ceglédi ámokfutó hülyegyerek és elvették örökre a jogsiját..
Talán emlékeztek az esetre. :(((
[link]

Ez még nem jogerős...szóval még kevesebbel is megúszhatja.Elképesztő mosdatás ment ebben az ügyben.Szégyen.

[ Szerkesztve ]

(#52338) Viszlát válasza bul07 (#52336) üzenetére


Viszlát
addikt

Oké, így már kerek. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#52339) tyielow válasza dh66e (#52337) üzenetére


tyielow
aktív tag

Sok büdös féreg. Sosem vállalják a a felelősséget. Sose megy, az sose. Hogy lehet így élni? Jöhet a covid-20. napalm. Thanos.

És akkor 3 év. Érted.. az élet eddig nem nevelte meg, na majd 3 év elég neki. Szar a rendszer

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#52340) Reggie0 válasza tyielow (#52339) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, ha a masik oldalrol nezed, a felelosseg vallalasatol nem fogja feltamasztani az aldozatot, nem adja vissza a srac labat, szoval gyakorlatilag senkinek sem lesz tole jobb.

(#52341) MasterMark válasza FireFox1996 (#52324) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#52342) tyielow válasza Reggie0 (#52340) üzenetére


tyielow
aktív tag

Hát mondjuk EMBER lehetne.
Meg ha már elítélték igazán bocsánatot kérhetne az anyától, de nem. Ő nem hibás ugyebár.
Ugyanez igaz teljesen egyértelmű kis koccanásos baleseteknél is. Az istenért sem vállalnák fel egyből.

YouTube: toty1ka

(#52343) FireFox1996 válasza MasterMark (#52341) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Az út nedves, de egy jó gumival, itt 100km/h-vel sem lenne gond. Itt más tény (is) kavart bele.
Másik: azon az mercin megint sincs működő index?! :Y

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#52344) talpas válasza dh66e (#52337) üzenetére


talpas
aktív tag

Elolvasva a cikket, én úgy gondolom, akár a 3 hengeres Dacia-ban is lehet gyilkos közöttünk, nem feltétlen mérvadó a több száz LE autó, igaz azzal hamarabb elérhető a kívánt gyorsaság két lámpa között. Itt a legnagyobb probléma az éretlen, veszélyt nem érzékelő, szabályokat semmibe vevő, mindent a lexarom tabletta hatása alá soroló ember (ember?) hozzáállása a legnagyobb probléma. Sajnos ez sosem fog eltűnni az utakról, hisz mindennek van utánpótlása, anyagi fedezete, tudatlan hozzáállása a tragédiákhoz. Arra sincs törvény, hogy ha megrekedt valaki a társadalom az együttélés törvényei előtt egy szinten, akkor az szűrhető lenne és csak önmagát vinné a túlvilágra, mivel pont a többi embertársa közelében próbálkozik gyilkolni, szándéka, hozzáállása, viselkedése ezt mutatja.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#52345) Reggie0 válasza tyielow (#52342) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem ettol lesz ember vagy nem ember, hanem az elkovetett cselekedetol. Ez mar nem valtoztat semmin, egyedul csak a sajat jovojet tudja meg nehezebbe tenni, a kb. semmiert cserebe, mert csak vesziteni valoja van azon, ha vallalja. Ezert nem szokas vallalni.

[ Szerkesztve ]

(#52346) dh66e válasza talpas (#52344) üzenetére


dh66e
veterán

Igen,de itt nem egy dacias ámokfutóról szól a történet hanem egy elb@szott gyerekről akit mosdatnak mert "nem tudta "hogy a jómódú vállalkozó apuci feltuningolta az autót.Ekkora képmutatástra persze hogy fedörren a nép.
A szülőket is elővenném kőkeményen, a családoknak meg életvégig kártériítási járadékot ítélnék meg.
Meghalt egy fiatal lány a barátja meg fél lábbal él a világban....Két család belerokkant ebbe a "balesetbe"..

(#52347) bul07


bul07
nagyúr

Á ma a M3-on

Elektromos talicska, tudjátok zöld rendszámos
3méterre a kamion seggébe közlekedett folyamatosan, biztos spórolt a szuflával :DDD
Már messziről néztem hogy mintha utánfutót húzna a kamion, de nem, ott ment a s@ggébe :)

Kamionos csak motorfékkel fékeztet volna már a hátulról belement volna

Sajnos mire kapcsoltam hogy videót csináljak elhaladtunk mellette(anyós ülésen leledztem)

Röhej ez az egész elektromos autó téma 100-150Km hatótáv mellet városon kívül
Városra tök jó de azon kívül már jön a stressz hogy hol fog lemerülni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#52348) Elemental válasza bul07 (#52347) üzenetére


Elemental
addikt

Ráadásul fűtés/hűtés nélkül, mert ha a klímát bekapcsolod, a 100km-ből lesz 50.

(#52349) updog válasza bul07 (#52347) üzenetére


updog
senior tag

Bár (még) nem gyakoriak ezek, március környékén én is láttam ugyanilyet, megspékelve azzal hogy szürkület volt már, de egyetlen lámpa se világított rajta...

Ez a tipikus egyenszürke kis villanyegér (asszem i3-as), kamion mögött beleolvadva a hátuljába, este, kivilágítatlanul.. remélem sokat spórolt.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#52350) Lauda válasza bul07 (#52347) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs azokkal semmi gond: [link] (youtube) :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.